Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mam ochotę odegrac się na wszystkich osobach które mnie skrzywdziły

Polecane posty

Gość gość
BTW a czy znacie może jakies ciekawe publikacje na temat wlasnie ludzi, którzy mają chęć niszczenia i poniżania innych bez powodu. Ciekawa jestem co na ten temat mówi psychologia. Tak samo jak na temat ludzi , którzy skrzywdzeni pragną zemsty . Pewnie jest o tym kilka pozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10: 54 jestem takiego samego zdania nie wolno odpuszczać bo ludzie często krzywdzą z premedytacją i świadomie bo wiedzą że są bezkarni bardzo często działają na granicy prawa więc nie można im nic zrobić ani udowodnić, działają w białych rękawiczkach przy tym umiejętnie manipulując otoczeniem, które nie widzi krzywdy drugiego człowieka, tacy ludzie to nie małe dzieci musza ponosić konsekwencje swoich czynów bez tego są bezkarni i krzywdzą kolejnych ludzi, takim ludziom nie wolno przebaczać ale czasami trzeba wybierać co bardziej się nam opłaca ale tez czasami dla własnego zdrowia warto odpuścić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16: 19 takich ludzi psychologia określa mianem psychopatów, narcyzów i socjopatów - brak empatii wobec drugiego człowieka i brak kręgosłupa moralnego przy dużych zdolnościach do manipulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość serwisu

Ja też 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×