Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość K

Grzech Fatmagül 7

Polecane posty

Gość barnaby
To jest mój najbardziej ulubiony Kerim - dłuższe włosy, dłuższy zarost - uwielbiam! Kogoś mi ten zarośnięty, z dłuższymi wąsami Kerim przypomina... :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnaby
Kilka tygodni wcześniej Fatmagül chciała cofnąć rękę, ledwo się przemogła, żeby dotknąć płaszcza Kerima, podanego jej na przyjęciu u Kristen. Teraz ich ubrania dotykają się we wspólnej szafie, a ona starannie, z czułością wiesza jego koszule obok swoich sukienek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może na dobry początek nowego 7 już tematu, posłuchamy Michael'a Buble i popatrzmy na sesję zdjęciową naszego Tygryska dla magazynu L'Officiel Hommes : https://youtu.be/HoM-C74wGCE GRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
O rany!!! GRA! Ale mam cieszaczka ;) :D ♡♡♡♡ Przez jakiś czas specjalnie tego nie słuchałam bo chciałam zatęsknić. Wstrzeliłaś się z tym klipem idealnie! DZIĘKI!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
Barnaby. Bardzo piękny i przejmujący jest Twój wpis o Leman. >> Po śmierci Vurala gdy widzę jak Leman potwornie cierpi,wszystko co o niej kiedyś myślałam nie ma już kompletnie żadnego znaczenia. Zatarło się.Mnie brakło tchu gdy do jej pokoju w szpitalu wszedł Selim z Erdoğanem a ona szukała wzrokiem Vurala spodziewając się,że on za moment wychyli się zza pleców Erdoğana.Przecież zawsze byli razem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
„11”, KO dziękuję za miłe słowa i TAKIE porównanie :D. Kasia mnie ubiegła. Myślę tak samo - Barnaby, super wpis o Leman :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani KO
Barnaby, bardzo wnikliwe i ciekawe opisałaś stan Leman. Gdy pierwszy raz oglądałam ten odcinek, zobaczyłam inną Leman. Choć to oczywiste, że matka cierpi i rozpacza po śmierci dziecka. Jej obłęd, chwilowy brak kontaktu z rzeczywistoścą, radość na widok Selima i Erdogana były szczerze wzruszające. Semsi chyba nadal był w szoku, bo nawet dobrze się trzymał, a to on był najbliżej z synem. Potem w domu Resata wybuchł swoim bólem i już na zewnątrz rozpłakał się. Selim i Erdogan, przy Leman musieli się trzymać, ale jeszcze przed wejściem do jej pokoju nie byli bardzo przygnębieni. Chyba nie pokazali jak Kerim zareagował na jego śmierć. W chwili aresztowania był zaskoczony oskarżeniem i obecnością Mustafy obok Fatmagul.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnaby
Basiu, Kasiu, KO, dzięki :). KO, myślę, że Kerim był zasmucony śmiercią Vurala. Z nim był najbliżej związany od dzieciństwa, zwierzali się sobie, później Kerim bardzo się rozczarował do Vurala, jednak zawdzięcza mu odzyskanie wiary w swoje człowieczeństwo. Kerim powtarzał sobie "Ja tego nie zrobiłem", ponieważ znał siebie, ale nie siebie z wyłączeniem świadomości pod wpływem narkotyków. Wyznanie Vurala na łodzi uratowało Kerima nie tylko we własnych oczach, ale dało mu siłę i odwagę do patrzenia w oczy Fatmagül i walki o jej uwagę i swoje miejsce u jej boku. Kerim poza tym jest po prostu dobrym człowiekiem - zadzwonił do Erdoğana po śmierci Rifata, aby złożyć kondolencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
Znowu popatrzyłam sobie na tygryska ;) hmmm...no i będąc w takim nastroju jakim jestem ;) nie mogłam sobie odpuścić również tego gorącego klipu:)...A on wcale nie mniej nam się podobał ;)! https://youtu.be/rWz_Uyu0S08 Viel Spaß;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnaby
KO, właśnie drugi raz przeczytałam streszczenie :D. Dodam "Co policja?! Mustafa już się wycofuje!" :D Masz cudowny dar wprawiania w bardzo dobry humor :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11, jak dobrze, że napisałaś o przeprowadzce i porównując ją z tą pierwszą. Zbierałam się do napisania, ale już nie muszę :) Mi też będzie brakowało okna Kerima na kuchnię i okna w kuchni na jego okno ;) > Gdy Rahmin mówił Fatmagul o przeprowadzce ona posmutniała i przytuliła kwiatek, teraz już wiemy dla kogo miał być ;) Nie przeprowadzka, ale brak Kerima ją zasmucił. Czy to dzieje się naprawdę pomyślałam oglądając za pierwszym razem. Ta scena była taka jasna, spokojna, pełna ciepła ich obojga, aż nierealna. A jednak to była piękna prawda. I to, o czym napisała Barnaby, dotykanie ubrań Kerima, wieszanie obok swoich w jej szafie. Bardzo ważny krok w ich relacji. To nie automatyczne wieszanie, bo roboty jest dużo przy przeprowadzce, ale spokojne, czułe ze wspomnieniami przy zamkniętych drzwiach. Tylko ona i rzeczy Kerima.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GF Nie chciałam we wcześniejszym wpisie wpychać - Sukaddes - do pokoju Fatmagul :P .... Tylko Fatmagul i rzeczy Kerima :) ... A Sukaddes na dole daleko od tej pięknej sceny ;) ;) Narazie nie może kręcić się po domu, niestety to się zmieni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barnaby, :D Sukaddes wystarczy ignorować, a Łajzę postraszyć policją i będzie spokój :D > Masz rację Kerim na pewno był zasmucony śmiercią byłego przyjaciela. Kiedy już emocje po aresztowaniu trochę opadły miał czas na wspomnienie o nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnaby
KO, ja też nie chciałam pisać o Sukaddes w tym samym poście, co o Fatmagül. Jeszcze trochę się płaszczy, ale już kombinuje, jak rozpanoszyć się w dużym domu. Po co ona łaziła za Meryem i Fatmagül podczas oglądania domu?! Nikt jej tam nie zapraszał. Dostała z łaski kąt w przybudówce i powinna się cieszyć, że nie wysłali jej, żeby zainwestowała swoje ciężko wyłudzone od Reşata pieniądze we własne mieszkanie. Fortuna kołem się toczy: na Kerima czeka wygodny pokój w stylowej willi, a Sukaddes może sobie pooglądać przez okno przybudówki, jak żyją inni. Czy już nie mogło tak zostać, że małpa zagaduje, a domownicy traktują ją jak zepsute powietrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GF Według kolejności wydarzeń najpierw Mustafa cwaniak śledzi Fatmagul i ją dręczy swoją obecnością. Z przekonaniem, że jest sprytny i stało się to, o czym nawet nie mógł marzyć, przypadkiem usunął Kerima z drogi. I tak nadal by było, gdyby nie telefon od Asu. Kolejnym wydarzeniem jest właśnie rozmowa z Asu. Mustafa na początku odcinka miał koszmar, który sugerował jego obawy. Rozmowa z Asu w nocy, zaburzyła jego zbyt duże poczucie pewności siebie i dla kontrolowania Asu zaczął ponownie manipulować jej życiem. Asu wybrała najgorszego adresata tej ważnej informacji. Co nią kierowało, żeby mu ją zdradzać? Może po jego zeznaniach w przed sądem uwierzyła w jego dobre chęci pomocy Fatmagul? Nie pomyślała, że Mustafa nie będzie chciał, żeby Kerim był wolny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnaby
Kasia, 19:21. Ojej!... :) Tylko zabierz tę obrzydliwą pijawkę z 4:00!!! Proszę! Proszę! Proszę! Bardzo proszę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRA, dzięki z Tygryska :) Dopiero teraz, bo wcześniej chciałam zebrać myśli o GF :D Czy dziś też nasz dla Nas Dobranockę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnaby
KO, no właśnie nie wiem, co poza ponownym połączeniem Asu i łajzy przemawiało za tym telefonem do niego. Mogła poszukać telefonu do Kadira, takie informacje o kancelariach prawnych są w internecie. Nie rozstała się zbyt serdecznie z Emrem, ale w takiej sytuacji mogła zadzwonić do niego i poprosić o kontakt, bo wie, że przyjaźnią się z Kerimem. Asu może nie znać adresu restauracji i w ogóle nie nie wiedzieć o restauracji, ale gdyby chciała, mogła w inny sposób odnaleźć Fatmagül. Kiedy Fatmagül chciała porozmawiać z Meltem w dniu jej ślubu, zadzwoniła do informacji telefonicznej i mogła dostać oba numery, stacjonarny i komórkowy. Rahmi chyba nie ma zastrzeżonego numeru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, ja też bardzo lubię ten klip ;) Dzięki :) Na otwarcie nowego wątku trzeba podać to co najlepsze :D A te dwie na końcu, to przysłoniłam ręką, bo akurat oglądałam na telefonie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barnaby, Asu nie mogła zadzwonić do Emre, bo on był w wojsku, ale z resztą się zgadzam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnaby
Basiu, słabo znam się na wojsku, pamiętam, że Emre po rozprawie miał jechać do jednostki. Nie można tam rozmawiać przez telefon? Może nie pod ogniem wroga, ale w koszarach... Na studiach na szkoleniu wojskowym zdarzało się, że dziewczyny w dalszych rzędach robiły na drutach. Co prawda to było specyficzne wojsko, straszne gamonie poza jednym nadużywającym alkoholu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barnaby, rozbawiłaś mnie Rahmim i numerm zastrzeżonym :D Masz rację, było wiele sposobów na dotarcie do Fatmagul. Znała ich porzedni adres, mogła np. zapytać właścicieli czy nie znają nowego adresu rodziny Ketenci. Albo Sami, on pewnie zna jeszcze kogo trzeba z poprzedniego „ życia” mógłby jej pomóc. Ale on jej odradzał mieszanie się do tego. W internecie raczej nie ma danych kontaktowych restauracji, ludzie z ulotek mają ich adres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, przygotuję Dobranockę. GRĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się słabo znam na wojsku. Niedawno z ciekawości trochę poczytałam o służbie wojskowej w Turcji: http://www.cafebabel.pl/spoeczenstwo/artykul/w-turcji-jedynie-wybrakowani-unikaja-suzby-wojskowej.html http://www.tur-tur.pl/2009/01/07/kilka-niewygodnych-akapitow-2/ Nie pamiętam już gdzie, wyczytałam, że poborowych ze Stambułu wysyłają na wschód w rejon Syrii i na odwrót ze wschodniej Anatolii na zachód np. do Stambułu czy Izmiru. Pomyślałam o Emre, że pewno wysłali go w rejon Syrii. On wrócił ranny z wojska w 2012 roku, niedługo przed weselem naszej pary, a to był czas kiedy w tym rejonie zaczęło się strasznie dziać. Wprawdzie Emre opowiadając jak został ranny wspomina raczej o ćwiczeniach a nie wojnie, ale myślę że realizatorzy nie mogli inaczej tego powiedzieć, że wojsko w Turcji to raczej nie jest bajka. A zresztą może za dużo sobie wyobraziłam, bo wcale nie mieli takich intencji. W każdym razie pomyślałam sobie teraz, że Emre tam gdzie był, raczej nie mógł używać telefonu komórkowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnaby
Basiu, Yaşar z BBO stracił nogę w wyniku wybuchu miny, ale znalazł się też pod ostrzałem. Służba wojskowa w Turcji na pewno jest traktowana dużo poważniej, już o tym pisaliśmy chyba w GF5. Konflikt z Kurdami, spór o Cypr, graniczenie z Iranem, Irakiem i Syrią sprawiają, że żołnierze naprawdę ryzykują życiem i zdrowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnaby
Basiu, dzięki za link. Nie rozumiem pewnej niekonsekwencji w tym artykule - w jednym miejscu jest powiedziane, że służba wojskowa jest uważana przez młodych Turków za stratę czasu, a w następnym akapicie, że armia jest bardzo szanowana i dalej, że służba wojskowa świadczy o patriotyzmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnaby
Rok temu 80. odcinek GF był nadany w publicznej 31 października. Mamy dwunastodniowe przyspieszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może niedopowiedziane zostało, że tylko część młodych Turków uważa służbę wojskową za stratę czasu i przypuszczam, że jest to ta mniejsza część. Tak naprawdę to oni mogą się bać szczerze wypowiadać na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś kolejna Dobranocka. Na początek trochę wspomnień z ról Engina w urodzinowym klipie z 2013 roku "https://youtu.be/nROSPFTHfPs W drugim klipie Engin i fragmenty z GF : "https://youtu.be/-qikYGbjuJE W trzecim klipie Engin i piosenka " Disparo al corazon " (Strzał serca ) którą śpiewa Ricky Martin : "https://youtu.be/-k3Ml9fxJog I na koniec Engin i znowu jego czarne oczy . A w piosence zupełnie inne, tym razem nasze, góralskie klimaty. "Corne łocy" - śpiewa Kapela Górole - w klipie przygotowanym przez p. Margaritę : "https://youtu.be/NFOPw3erXnA Miłych snów z Enginem. Dobranoc. GRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnaby
Basiu, wydaje mi się, że w 2011 i w pierwszej połowie 2012 najpoważniejszy konflikt toczył się z separatystami kurdyjskimi po obu stronach granicy z irackim Kurdystanem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×