Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość K

Grzech Fatmagül 7

Polecane posty

Gość barnaby
GRA, dzięki za dobranockę :). Trzeci klip przepięknie się kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barnaby, prawdopodobnie tak było. Nie wiadomo gdzie trafił Emre. Żal mi tych młodych chłopaków, zwłaszcza tych na moście w Stambule w lipcu 2016 roku, z którymi tłum obszedł się tak okrutnie. Zmieniając temat chciałabym podziękować GRA za dobranockę i pożegnać się już dzisiaj. Do jutra, spokojnej nocy. Niech Wam się śni Engin w roli jakiej chcecie, byle nie w mundurze :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRA, dziękuję za z Dobranockę, będę miła na rano :) Pożegnam się już. Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani KO
Witajcie! Barnaby, Basiu, wczoraj dałyście na porządną porcję wiadomości o służbie wojskowej i konflikcie zbrojnym na granicach Turcji. Dziękuję :) > Wracając do dzisiejszego dnia wg ustaleń, ponieważ pomysł przeniesienia o tydzień nie przeszedł, będzie 38 KPA :) > P.S. Blokująca strona wymuszała kreatywność we wpisach, teraz możemy na trochę odpocząć :D Jestem z NAS dumna, bo długo dawaliśmy radę! :D Jeszcze Dobranocka i mogę zacząć dzień :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnaby
KO, bardzo, bardzo Cię przepraszam! Oczekiwałaś odpowiedzi, a ja w zakręceniu tymi przenosinami uznałam, że układ dzisiaj 80 GF, a za tydzień 38 KPA obowiązuje i za tym wcześniej się opowiadałam. Jeśli jeszcze nie oglądałaś KPA, to może pozostańmy przy GF dzisiaj. To nie w porządku, że nie wyjaśniliśmy tego ze względu na Ciebie, bo Ty najwięcej się napracujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnaby
Oczywiście miłego dnia wszystkim :), ale na swoje usprawiedliwienie mam to, że wyjaśnienie harmonogramu z KO wydało mi się ważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barnaby, dzięki za odpowiedź :) Jestem już po 38 KPA od środy, muszę oglądać na raty, bo po pierwsze czas, a drugie, nie miałabym tyle "nerw!" na cały odcinek i pod koniec byłby by same kropki i wykrzykniki :P > Wyjaśnienie/ dopytanie serialu na dziś to jeż moje zagapienie, ale mam usprawiedliwienie :) Wieczorem, tylko na chwilkę, ukradkiem chciałam zobaczyć, kto będzie na początku BBO wspominał. Chciałam się trochę przygotować ;) Kto oglądał ten wie, że to był Mustafa i tak popłynęłam we łzach prawie cały odcinek :( :( Mąż wrócił ok. północy, a mi zostało dosłownie 10 min. do końca i jak tu zasnąć?! :( Zapomniałam dopytać o decyzję co do serialu, ale tylko się pożegnałam :) P.S. Miałam też na uwadze naszego Michała, który był za 80 GF w poniedziałek ;) Pozdrowienia Michale! > Jeśli demokratyczna większość ma przewagę, to dziś będzie 80 GF :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
Dzień dobry:) >GRA. Dziękuję za dobranockę:)Była na rano:) >KO. Bierzemy wszystko co nam zaoferujesz:)Zawsze! >> Przeglądałam sobie poprzednie tematy GF i w pierwszym,na 98.str. natrafiłam na link.Z ciekawości go otworzyłam(nie od razu się udało)i zaczęłam oglądać.Nie wiem jak się potoczy ta historia bo widziałam zaledwie kilka minut ale sądząc po b.krótkim streszczeniu może być ciekawa.Tematyka podobna jak GF.Ktoś kto ten link zamieścił właśnie tak napisał i dlatego się skusiłam.Jeśli ktoś ma ochotę i chwilę na obejrzenie to wklejam ten link.Nie wiem czy się otworzy ale na 98.stronie 1-go GF się otwiera. Skoro zapadła decyzja i dziś będzie 80.GF to ja zabieram się za oglądanie:) Pozdrawiam!Udanego dnia wszystkim:) Uznano treść za SPAM :) i mimo "kombinowania" z linkiem i tak nie przechodzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzech Fatmagul Odcinek 80 Śmierć Vurala na prawdę zmartwiła Asu .... Przegląda w internecie informacje na ten temat ... Przypomniała sobie, że to było tamtej nocy, gdy ona jechała taksówką, a Kerim zajechał im drogę! ... Jest pewna, że on nie zabił Vurala, bo widziała go płaczącego na plaży! ... Wysiadła na chwilę i go widziała! ..... Chce zadzwonić do Mustafy, żeby skontaktował ją z Fatmagul! ... Ona musi o tym wiedzieć, że Kerim jest niewinny! .... (Ach Asu, nie poznałaś się jeszcze na tej kanalii???!!!! Masz przed sobą internet! Tam poszukaj numeru kancelarii Kadira Pakalina!!!! ) .... Sami jej odradza mieszanie się w tę sprawę! .... "Jak znajdzie kierowcę taksówki, by poświadczył prawdę, minęły już trzy tygodnie. To może jej zaszkodzić, jeśli to nie Kerim go zabił, to sprawca nadal jest na wolności"- Sami uparcie ja przekonuje, że powinna to dobrze przemyśleć, martwi się o nią ... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ A Mustafa czego szuka w "Restauracji pod różą"?! ... Dziś resztek jedzenia nie wyrzucą! .... Mustafa chyba miał trzymać się od nich z daleka?! ... Przychodzi, jak do siebie i bezczelnie czeka! .... Tak, on dobrze wie, dlaczego jest nieczynne! To przez problemy rodzinne! ... On najlepiej wie, dlaczego! ... Kerima uznali za winnego!!! .... Idź łachudro, uciekaj jak najdalej! .... Tutaj na ciebie nie czekają, wcale! ;) ..... Erdogan wrócił do domu, jeszcze swojego domu ;) ... Sprzedaż domu, nie oznacza wyjazdu, tam gdzie Reasat mu każe! :D ... Zostanie, zamieszka z nim i będzie miał go na oku! ... Jeszcze się na nim zemści! .... Ma wielu ludzi na których musi się zemścić! ... (Chyba miał na myśli też Kerima, bo popatrzył na zdjęcia z Vuralem i Selimem! ) ... Kadir chętnie naprawi popsutą maszynę do szycia Meryem ;) ... Chętnie też z nią porozmawia i opowie o żonie - "Robiła piękne rzeczy w pracowni, która była w domku obok ;) " .... (Mukaddes zabierze dobrą energię z tego miejsca, ona nie potrafi robić pięknych rzeczy :( ;) ) ... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ Fatmagul odkąd wie o widzeniu z Kerimem jest radośniejsza :) ... To dla niej długo wyczekiwana chwila :) ... (Ach, jak dobrze żoną być, żoną być! ... Mogę szybciej Kerima zobaczyć, zobaczyć! .... Po co mam tylko śnić! .... Chcę już go zobaczyć i przytulić! ... -Czy nie tak po cichu śpiewała Fatmagul? :D :D Pewnie coś pomieszałam! :D ) ... Do Kadira przyszła wiadomość z medycyny sądowej .... To nie są dobre wiadomości .... Fatmagul chce wiedzieć co będzie z Kerimem .... Kadir potrzebuje mocnych dowodów by udowodnić jego niewinność :( .... Meryem zrozumiała, że Kadir mu nie wierzy! .... Jest rozczarowana jego postawą! :( ..... (Meryem pochopnie osądziła Kadira! ) ... Kadir tłumaczy, że jako adwokat musi odłożyć uczucia na bok ..... Meryem pożałowała, że zamieszkała w jego domu :( ... Gdyby wcześniej o tym wiedziała, nie zamieszkała by w jego domu ... Kadir przypomniał Fatmagul, że pomimo ostrzeżeń Kerim znów dział impulsywnie :( .... Fatamgul chciałby mieć nadzieję, że Kerim będzie wolny :( ... Kadir ją zapewnia, że zrobi wszystko by Kerim wyszedł z więzienia ....(Tylko trochę nadziei jej wystarczy -"Zawsze jest nadzieja" tak pocieszał ją Kerim :( Fatmagul chciała ponownie mieć nadzieję, tym razem dla jego sprawy :( ) .... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ Kerim też myśli o Fatmagul .... Nie udziela się sprawy innych więźniów .... Kiedy oni śpiewają, ona siedzi samotnie, spokojne przy oknie i milczy :( .... Jego też poprosili o wybranie piosenki jaką zaśpiewają .... Kerim przypomniał sobie piosenkę, którą śpiewał razem z Fatmagul- "Pod domem rośnie mirt" ... To będzie dedykacja dla niego :( ... (Rozpłakałam się gdy Kerim zaczął wspominać ten moment. Był wtedy szczęśliwy :( :( ) ... Fatmagul w tym czasie pisze do Kerima list -"Chciałam wyzdrowieć. Chciałam znów komuś zaufać. Kiedy Ci to powiedziałam, czułam, że mi pomożesz. Z największego wroga stałeś się moją największą podporą. Mogłeś odwrócić się ode mnie, ale tego nie zrobiłeś. Nawet kiedy chciałam żebyś odszedł. Ja od Ciebie też się nie odwrócę. Zrozumiałam to, bo Cię poznałam. Nie chodzi o to, że wtedy trzymałeś mnie za rękę, to nie jest spłata długu. Na prawdę Ci zaufałam i wierzę w Ciebie. Zapytałam, czy jest jeszcze nadzieja, Ty odpowiedziałeś, tak. Teraz jeszcze bardziej w to wierzę. Zawsze jest nadzieja." .... Fatamgul pisała list do Kerima, a on, w tym czasie słuchał ich wspólnej piosenki .... Ona wzruszyła się pisząc do niego, a on wzruszył się myśląc o niej :( ... (A ja, nadal siedzę zapłakana :( :( ) .... Więźniowie też widzieli wzruszenie Kerima ... Chcieli go rozweselić radosną piosenką, bo za tydzień zobaczy się z żoną .... Powinien się cieszyć! .... Kerim jeszcze nie ma powodów do radości :( ... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ Meryem siedzi samotnie w ogrodzie i rozmyśla ... (Uwaga, uwaga! Meryem jest obserwowana!!! Zza firanki z domku obok szpiegowana! Muka w oknie siedzi i się złości W tym domu, też będzie zero prywatności!!!! Cóż za brak kultury, co za maniery?! Przed Muką nie istnieją takie bariery! ;) ) ..... Kadir nie czuje się dobrze, bo wie, że sprawił Meryem przykrość swoimi słowami .. Tłumaczy się, że ona źle go zrozumiała, bo źle się wyraził ;) .... Meryem przyznała mu rację, w jego zawodzie musi kierować się dowodami, nie uczuciami .... "Ona na temat KErim ajest bardzo wrażliwa, stąd jej reakcja" ;) ... Meryem teraz czuję się nieswojo, bo on przyjął ich do siebie, a ona mu tak nagadała ;) .... To nic, Kadir się nie gniewa :) .... Jest szczęśliwy, że oni zamieszkali w jego domu ... To jest znów prawdziwy dom, to on im dziękuje, że są z nim :) :) ... (Meryem na niego nakrzyczała, o on ją przyszedł i przeprosił :) Coś tu zaczyna się między nimi dziać ;) Jak miło, że Mukaddes nie wie, o czym rozmawiają :D ) .... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ Rahmi położył Murata spać .... To było do przewidzenia, Mukades nie dała rady długo być pomocna! ... Zaczęła plotkować o Meryem! .... Rahmi nie chciał tego słuchać i zabrania jej mówić o innych! .... Odciągnął ją od okna za rękę, a on a nagle dostała skurczy brzucha!!!! .... (Czyli po staremu, znów przekręciła wszystko na swoją korzyść!!! Wyszła z niej manipulatorka i kłamczucha!!!) .... To przez nerwy ma bóle brzucha!!! ... Nie chce pomocy Meryem, a biedny Rahmi się martwi! .... Nie powinni przeszkadzać teraz Meryem, bo ona jest zajęta ... Mukaddes przecież wie najlepiej, że ma rację! -"Wszystko co mówiła sprawdziło się! Mówiła, że przez Fatmagul będą mieli kłopoty! Przez kogo zginął ten chłopak! Przez kogo Kerim został mordercą!" ... Rahmi ma swój rozum i wie, że Kerim nie jest mordercą! :) ... (Mukaddes chyba już brzuch nie boli, bo plotkuje o innych zamiast zająć się boleściami!!!!!) .... Teraz żałuje Vurala na cmentarzu i Kerima w więzieniu! ... To wszystko wina Fatmagul! ... A Rahmi nic nie może zrobić z pyskatym babskiem, bo znów dostała udawanych skurczy brzucha!!!! .... (Co za baba, nawet rozmowy z Kadirem zazdrości Maryem!!!!! Dobrze, że okna nie otworzyła!!!! ) ... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ Asu wspomina Vurala ... Wspomina czas, kiedy spotykał się z nią, by przytulać się do niej i by mówiła mu o przebaczeniu ... (To był jej specyficzny "klient" więc, dobrze pamięta ich spotkania ) .... Mustafa udaje przed matką, że pracuje .... Dokładnie to gra na konsoli, jak beztroski chłopak ... Wiadomość, że jego kolega rybak Serdar znów o niego pytał, nie pokoi Mustafę .... Pamięta, że rozmawiał z nim w dzień morderstwa Vurala i mówił mu, że wypływa w morze .... Fatmagul jest zadowolona, napisała do Kerima list :) .... Meryem jeszcze przed snem chce z nią porozmawiać, ona też jest zadowolona ;) .... Rozmowa z Kadirem jej pomogła :) .... Fatmagul mówi jej, że wcześniej nie miała niczego swojego ... Nie miała swojego pokoju, teraz czuje się inaczej, wie, że ten pokój jest jej :) ... Meryem jest trochę zmieszana, bo Fatmagul wspomniał, że Kadir traktuje ich jak rodzinę :) .... Szybko zmieniła temat, na list do Kerima ... Fatamgul go nie wyśle, zawiezie go osobiście :) :) .... Kerim na pewno się ucieszy, to prawda :) .... (Ale zamiast na list, on najbardziej czeka na Fatmagul! ;) :) To też prawda! :D ) ... Jeszcze rada przed snem od Fatmagul :) .... Zanim Meryem pójdzie spać powinna włożyć lusterko pod poduszkę, wtedy zobaczy mężczyznę za którego wyjdzie za mąż :) :) .... Meryem zauważyła, że Fatmagul świetnie się bawi jej kosztem :D :D :D ... (Fatmagul z wyczuciem zwraca uwagę Meryem na Kadira. Za to Mukaddes, robi złośliwe uwagi! Różnicę widać bardzo wyraźnie! ;) ) ... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ >>>> Wracamy do nocy, kiedy Asu zadzwoniła do Mustafy ... Dźwięk telefonu obudził go .... Asu mówi, że wróciła do Stambułu ... Poprosiła go o telefon do Rahmiego, musi porozmawiać z Fatmagul ... Wie, że to nie Kerim zabił Vurala! ... Ta wiadomość zerwała Mustafę z łóżka! ... Wpadł w panikę! ... Chciał szybko się z nią spotkać! .... Zdenerwowany, nocą przyjechał do niej do hotelu! ... Mustafa po rozmowie z Asu, popiera słowa Samiego ... Ona nie powinna się w to mieszać ... Zaczną ją wypytywać, co tam robiła, co ma z tym wspólnego .... (Dla Mustafy to najlepsze rozwiązanie, bo Kerim będzie w więzieniu i nikt nie będzie szukał prawdziwego winnego!!! Łajdak!!! ) ... Asu nie wierzy winę Kerima, bo na takiego nie wyglądał ... Mustafa powiedział jej, że Kerim się przyznał, tzn. tak słyszał .... Po chwili zaczął dziwnie usprawiedliwiać Kerima, to na prawdę dziwne ;) .... "Sugerował Asu, że to mógł być wypadek, może Kerim działał po wpływem chwili, nie chciał tego zrobić" ... To namieszało trochę w głowie Asu, ale zaczęła go wypytywać o jego obecność w Ildirze tamtej nocy .... Czy widuje Fatmagul ;) .... "Nie, nie widział jej. A o aresztowaniu dowiedział się właśnie w Ildirze" ... (Już zaczął kłamać! Ciekawe kiedy zacznie się w nich gubić?! ;) ) ... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ Mustafa przypomniał sobie, kiedy Kerima zabierali go do więzienia .... "Kerim krzyczał do niego, by trzymał się daleko od Fatmagul, bo go zabije! Prosił Meryem i Kadira by opiekowali się Fatmagul" ... A Mustafa stał bezczelnie niedaleko i patrzył ... (Kerim wtedy wcale sobie nie pomagał, był oskarżony o morderstwo i jeszcze groził śmiercią! Ach, Kerim, ach! :( :( ) ... Asu domyśliła się, dlaczego Mustafa odradza jej powiedzenie prawdy ... "To przez Fatmagul. Na procesie zdobył u niej punkty. Kerim zostanie w więzieniu, a on będzie mógł odzyskać Fatmagul!" (Asu bardzo poniosła wyobraźnia, na prawdę bardzo! ;) ) ... Myśli tak, bo on odsunął się od niej ..... Mustafa zaprzecza, on tylko martwi się o nią (Ha ha ha!!! :D Mój brzuch! Ja nie udaje jak Mukaddes! :D ) ... To nie koniec romantycznych wyznań! - "Bardzo za nią stęsknił, w sądzie zrozumiał co stracił (Czy on w sądzie chociaż na nią spojrzał?!) Bardzo się zmieniła, był piękna, teraz jest piękniejsza. Stała się Hacer, bardzo ją polubił, bardziej niż Asu" ... To by było na tyle suchego romantyzmu! ..... Namiętny? pocałunek Mustafy i Asu zapomniała o jego podłościach!!!!! ... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ Rankiem Fatmagul szykuje się do wyjazdu do Kerima :) ... Jest promienna, uśmiechnięta, śliczna! :) Bardzo chce mu się podobać :) ..... Przed Kerimamem też chwila na poprawienie wyglądu u więziennego fryzjera ;) ... Rahmi narzeka, że torba dla Karima jest ciężka :) .... A Fatmagul przed chwilą niosła ją jak poduszkę :D ... Tam są tylko ubrania :D ... Nawet Mukaddes wtrąciła dobre słowo, że Kerim niedługo wyjdzie! I nie potrzebuje dużo ubrań ! ;) ;) ... (Mukaddes stara się dopasować do innych :D ) .... Jeszcze prezent dla Kerima kwiatek w doniczce, niezapominajka :) :) ... Sama ją wyhodowała :) ... (Tylko bezduszna Mukaddes mogła powiedzieć, że Fatmagul może kupić inny na lotnisku! Ale gdy poznała historię kwiatka odpuściła, przeprosiła :D ) Mukaddes upiekła dla Kerim jego ulubione ciasteczka .... (No proszę, jak miło, że znalazła czas ;) ) .. ... Kerim w więzieniu, a Fatmagul w samochodzie Kadira ... Obje czekają, denerwują się przed wspólne spotkaniem :) :) ... (Zakochani tak już mają ;) ;) ) ... Asu już mieszka u Mustafy?! ... Mustafa zmienił się?! ... (No tak, zapuścił włosy! :D ) ... Sami nie wierzy w jego przemianę, jest ostrożny przed takimi typami :) ;) ... Asu jest go pewna, jest zadowolona ..... Teraz powinien być u doradcy inwestycyjnego ;) ;) ... Błąd! ... Mustafa czai się na cmentarzu, niedaleko grobu Vurala! ... (Szuka tam pokuty?! Na rachunek sumienia nie liczę, tym bardziej na wyznanie grzechów czy zadośćuczynienie!!!!) ... Widząc rozpaczającą Leman może czuć się bardziej winny, to przez niego Vural nie żyje! ... Asu jest zadowolona z "nowego" Mustafy ... Jest kochający, czuły, po prostu wspaniały mężczyzna! ... Sami jest ostrożny w zachwycie nad Mustafą, ale życzy jej szczęścia ;) ... Do Mustafy przyszła Meltem, jakie było jej zdziwienie na widok Asu ;) ... Asu też zdziwiła się jej wizytą ;) ... (Mustafa zmienił się, to widać! Tylko Asu widzi to inaczej! ;) ;) ) ... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ Fatmagul jest już w więzieniu, czeka na widzenie z Kerimem :) ... Kerim pilnuje czasu spotkania :) Dla niego liczy się każda stracona minuta bez Fatmagul :( ... Nadeszła chwila na spotkanie :) :) ..... "Kerim Ilgaz masz gościa" :) ... (To są emocje! Jakbym to ja tam czekała! ;) ) .... Piękna piosenka o nadziei, ozdabia tę wyjątkowa chwilę ich spotkania :) ... Zapatrzenie, oczekiwanie, radość w oczach ... Tylko oni się liczą ... -"Witaj" ... - "Jak się czujesz?" powiedziane jednocześnie ... -"Schudłeś" ..... -"Wszystko dobrze" ... Chwila zapatrzenia ... Wyczekiwania .... Delikatne mrugnięcie jej oczami .... Lekkie skinienie głową i Kerim wiedział, że może przytulić stęsknioną Fatmagul ... Nareszcie są razem w swoich objęciach :) :) ... (Czas się zatrzymał :) ) ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
KO:) ....ależ się wzruszyłam:( :) ..piękne streszczenie ! Dziękuję!! >Cyt.:"Fatmagul chciała ponownie mieć nadzieję, tym razem dla jego sprawy )" ....♡ >Cyt.:"Fatamgul pisała list do Kerima, a on, w tym czasie słuchał ich wspólnej piosenki .... Ona wzruszyła się pisząc do niego, a on wzruszył się myśląc o niej "♡ >Cyt.:"(Uwaga, uwaga! Meryem jest obserwowana!!! Zza firanki z domku obok szpiegowana!":D :D :D :O >Cyt.:"Robiła piękne rzeczy w pracowni, która była w domku obok ... (Mukaddes zabierze dobrą energię z tego miejsca, ona nie potrafi robić pięknych rzeczy ) "... :O >Cyt.:"Mustafa zmienił się?! ... (No tak, zapuścił włosy! )"- :D :D >Cyt.:"Chwila zapatrzenia ... Wyczekiwania .... Delikatne mrugnięcie jej oczami .... Lekkie skinienie głową i Kerim wiedział, że może przytulić stęsknioną Fatmagul ... Nareszcie są razem w swoich objęciach..(Czas się zatrzymał)...♡♡♡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
Cyt.:".(M-łajza)...zaczął dziwnie usprawiedliwiać Kerima". Mustafa znalazł sobie świetny pretekst aby samemu przed sobą mógł się głośno wytłumaczyć.Chciał może to tłumaczenie usłyszeć? To co ten bezwzględny drań zrobił później,jakoś nie spędza mu snu z powiek. "Szkoda że na czołach ludzi nie jest napisane,że ktoś jest lub nie jest zabójcą"-Hacer patrząc na Mustafę i mówiąc podobne słowa nawet nie zdawała sobie sprawy kogo ma przed sobą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
Cyt.:"Namiętny? pocałunek Mustafy i Asu zapomniała o jego podłościach!!!!! "... To było obrzydliwe ! Nie mogłam patrzeć na te martwe , puste , zupełnie bez wyrazu oczy Mustafy gdy całował Hacer!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, dzięki :) Za Twoją sugestią odnalazłam 98 str. pierwszego GF i przepadłam w czytaniu postów :D Nie wszystkie, ale kilka pochłonęłam ;) Opis filmu "Chwile szczęścia" tur. "Mutluluk" brzmi zachęcająco, jest z lektorem, więc można znaleźć 1:45:33 na obejrzenie ;) Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, Dziś było wzruszająco, na widok Kerima i Fatmagul. Gdy za sobą tęsknili, oczekiwali na spotkanie i na końcu, kiedy się objęli. Nie wiem, która scena bardziej mnie poruszyła, gdy Kerim słuchał piosenki w celi, a Fatmagul pisała do niego list? :) Czy na końcu i spotkanie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, usprawiedliwianie Kerima-mordercy (wiem, że to nie prawda, to Łajza przed Asu tak sugerował!) powinno wzbudzić podejrzenie Asu. Może jest tak, jak piszesz, chciał wytłumaczyć się głośno przed sobą. Tak też mógł zasugerować Asu, jak powinna myśleć, gdyby prawda wyszła na jaw. Albo, to też w jego stylu, wykreować się przed nią na człowieka wrażliwego na krzywdę swojego wroga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Szkoda że na czołach ludzi nie jest napisane,że ktoś jest lub nie jest zabójcą" Hacer nie miała pojęcia do kogo mówi te słowa, a Mustafa wtedy spuścił wzrok. Gdy mówi, że Kerim nie wyglądał na mordercę, on zaczął usprawiedliwiać Kerima, jakby siebie usprawiedliwiał. Asu nie była wobec niego podejrzliwa, bo przyjechał do niej w środku nocy do hotelu by ją pocieszyć. Nie pomyślała, że on to zrobił dla siebie, jak zresztą wszystko do tej pory, ale chciała myśleć, że dla niej tak się poświęcił. > Kerim nie wyglądał na mordercę, czy Mustafa też nie wyglądał? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, Idealnie opisałaś "pocałunek?!" Szkoda, że Asu nabrała się na te udawanie współczucie, chęć pomocy i to coś jak pocałunek. Chyba zapomniała co przez niego przeszła, jak ją traktował :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koszmar Mustafy i jego późniejsza ukryta obecność w pobliżu grobu Vurala. Wygląda na to, że Mustafa był na pogrzebie, na pewno stał gdzieś daleko, a teraz przychodzi by żałować za to, co się stało? Coś z człowieka może mu jeszcze zostało?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×