Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość K

Grzech Fatmagül 7

Polecane posty

/c.d./ Kadir przez cały czas trzymał się na uboczu, cierpliwie czekał .... (Gdyby nie stał przed Fatmagul, to Kerim po wejściu na salę mógłby go nie zauważyć ;) ) ... Teraz mają chwilę dla siebie na rozmowę ... "Fatmagul przekazała Kerimowi pozdrowienia od wszystkich. Niedługo otworzą ponownie restaurację, zapewniła, że trochę się uczy do egzaminów i na razie sobie radzą" :) ... "Kerim ją pociesza, że nie jest mu ciężko, świadomość, że ją zobaczy dodawała mu sił. Wspiera, by nie poddawała się, zajęła restauracją i przygotowała do egzaminów" :) ... Kerima interesuje jeszcze Mustafa! ... Fatmagul zaprzecza, że go widziała .... Ale on wie, że ten drań teraz będzie kręcił się przy Fatmagul ... To go najbardziej denerwuje! ... Nie potrafi być spokojny, gdy ma świadomość zagrożenia bezpieczeństwa Fatmagul :( ... Kadir zapewnia, że Fatmagul ma dobrą opiekę, może być spokojny ... Fatmagul też go prosi by był spokojny, nie myślał o tym .... Jest pewna, że Mustafa więcej nie przyjdzie .... (Te słowa raczej nie przekonały Kerima :( ) .... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ Mustafa wrócił do domu ze spotkania z "doradcą inwestycyjnym" czyli z grobu Vurala.... Ale w domu nie czekała na niego szczęśliwa Hacer .... Nie rzuciła się mu na szyję z radości ..... Owszem Hacer była i czekała, ale nie była szczęśliwa ... To gość Mustafy, Meltem popsuła jej nastrój ... Meltem chciała omówić z nim warunki pracy z jej ojcem .... Dla Hacer, to wszystko jest podejrzanie .... Zapytała go, co jest między nim a Meltem ;) ... Mustafa potrafi świetnie kłamać i naginać prawdę na swoją korzyść .... Chciał wmówić jej, że z Meltem nic go nie łączy, to tylko pomoc dla jej ojca i praca .... (On ma Hacer za idiotkę?! :D ) .... Haser jest przekonana, że Mustafa zrobi dla pieniędzy wszystko ... Prawda go zabolała i jeszcze chwila, to by i Hacer zabolało! .... Mustafa z krzykiem ostrzegł ją, że nie spał z Meltem, a ona nie ma prawa uczyć go moralności, nich go nie prowokuje!!!! .... Od słowa do słowa i Hacer zrozumiała co może być dalej ;) .... (Słusznie zaczęła się pakować, a nawet nie powinna wprowadzać!!!! ) .... Mustafa szybko domyślił się, że ona odejdzie i straci kontrolę nad nią ... (To żadna miłości, czy nawet sympatia!!! W jego zimnych oczach nie pojawiła się choćby odrobina żalu, że ją obraził!!!!! Słowo Łajza, już się pewnie wytarło przez niego, ale co mi tam! To Łajza!!!!) .... (Kłamstw ciąg dalszy, jeśli ktoś czekał na prawdę to się pomylił ;) ) .... "Nic go nie łączy z Meltem i on kocha Hacer" .... (I pewnie Asu też kocha???!!!! On jest taaaki romantyczny, spontaniczny, aż tragiczny!!!!) .... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ Meltem przyszła do restauracji nad morzem, ale nie wie, że to nie jest jej samotne wyjście ... Yasar ją śledził i powiadomił Selima, gdzie ona jest! .... Selim do pracy się spóźnia, ale na spotkanie z Meltem pojawił się szybko! ... (Jak chce to potrafi! ;) ) ... Ich spotkanie nie było miłym powitaniem po rozstaniu! .... On chciał tylko potwierdzenia, że ona nie spotyka się z Mustafą i że z nim nie spała! .... Nic więcej go nie obchodziło, bo on nie jest ciekawy reszty jej życia ...( A i tak nigdy nie był ;) ) ... Chciał ratować tylko swoją urażoną dumę, honor, męskość, wątroby marskość, niestrawność, bezsenność, pewnie coś w tym stylu. Ale nie wyliczę teraz wszystkich dolegliwości Selima, bo mam z odcinkiem do tyłu :P .... Yasar się wychylił ... I Meltem nie zmylił ... W ... poszedł, jego plan misterny! ... Bo z niego detektyw jest bardzo mierny! .... ;) /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ Na widzeniu z Kerimem teraz Kadir może opowiedzieć, czego dowiedział się z Omerem .... "Omer dowiedział się, że w noc zabójstwa Vurala, ludzie z okolicy nie widzieli niczego podejrzanego. Yasaranowie wrócili do Stambułu" .... Fatmagul domyśla się, że mogli komuś zlecić morderstwo Vurala ... Podejrzewa ich człowieka Yasara, który był na otwarciu restauracji i przywiózł Asu na rozprawę ;) .... Kerim nie wierzy też Mustafie -"Fatmagul uważaj na niego, jest niebezpieczny! To, że zmienił zeznania o niczym nie świadczy! On niczego nie żałuje! Nie uważa, że Cię skrzywdził! Na pewno ma jakiś plan! Nie wierz mu! Żebyś widziała z jaką satysfakcją patrzył jak mnie zabierali?! Jak stąd wyjdę policzę się z nim! Popamięta mnie! ... (Kerim nie byłby sobą, tym bardziej w więzieniu, gdy mowa o Mustafie! ;) ) .... Kerim wie też, że wyniki autopsji go obciążają, ale chciałby mieć nadzieję, że coś się zmieni :( .... Fatmagul szybko go zapewniła -"Nadzieja jest zawsze" :) ... Kerim na chwilę się uśmiechnął :) ... Niestety to już koniec wizyty :( .... Fatmagul nie zgadza się, bo dopiero przyszli, a tak długo czekali! :( ... Ale takie są przepisy, niestety! :( ... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ W szybkim pożegnaniu, Fatmagul zawarła to na co nie starczyło czasu .... "Meryem bardzo Cię kocha. Przywieźliśmy Ci bieliznę. Zrobiłam Ci coś do jedzenia. Bratowa upiekła ciastka" .... Kadir dodał, że Fatmagul wyhodowała dla niego kwiatek, dostanie go później :) ... Ale Fatmagul ma dla niego jeszcze jedną niespodziankę :) ... Napisała dla niego list :) .... Kerim też do niej napisał :) .... (Jak dobrze się już poznali :) Ich urocza wymiana listów, była jak sprawnie zaplanowana akcja przeciw więziennym zasadom :) ) ... Na pożegnanie dotknąć dłoni ukochanej :( .... Kerim zna zasady, ale zaryzykował .... Choć na chwilę przed rozstaniem, poczuć jej ciepło, pocieszyć ją i siebie :( :( ... Fatmagul też uścisnęła jego dłoń na pożegnanie z żalem poddając się więziennym rygorom ... W jej oczach pojawiły się łzy rozstania, bo to koniec widzenia :( ... Kerim już musi wracać, ale codzienne listy od Fatmagul pozwolą mu przetrwać ... Zapewnia ją, że ten czas minie :( .:( .. Pozdrowienia dla wszystkich, pożegnalne spojrzenie Kerima, a Fatmgul zaczęła mocnej płakać .... On też odchodził ze łzami w oczach .... "Fatmagul. Do widzenia" ... "Do zobaczenia" .... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ Gdy Kerim wyszedł, Fatmagul wybuchnęła płaczem :( -"To niesprawiedliwe! Odsiaduje karę za kogoś innego!" To niesprawiedliwe!" .... (Gdyby Fatmagul wiedziała przez kogo teraz tak cierpią z Kerimem, gdyby tylko wiedziała!!!!! ) .... Kerim jest spokojniejszy i zadowolony, gdy dotyka ukrytego listu w kieszeni .... Czeka też na niego kwiatek od Fatmagul :) ... Zaraz po wyjściu z więzienia Fatmagul chce przeczytać list od Kerima :) ... (Jeszcze tak chce na chwilę pobyć z Kerimem :) ) ... Kerim też jest zadowolony :) ... Podzielił się jedzeniem ze współwięźniami :) ... (Ciasteczka od Mukaddes na pewno są pyszne! Smacznego! ;) ) ... Oni zajęli się domowymi przysmakami ze Stambułu, a Kerim mógł w spokoju podziwiać kwiatek od ukochanej :D ... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ Kerim jeszcze poczeka na czytanie listu .... A Fatmagul, gdy tylko wsiadła z Kadirem do taksówki rozłożyła list od Kerima do czytania -"Moja jedyna! Jestem zamknięty w ciasnej celi. Tak daleko jest to co kocham najbardziej. Chcą mnie obarczyć winą za coś czego nie zrobiłem, lecz bardziej od niesprawiedliwości boli mnie tęsknota. Cierpię nie dlatego, że tu jestem, ale dlatego, że kazali mi zostawić Ciebie. Jesteś bardzo silna Fatmagul. Poradzisz sobie z każdym, kto stanie Ci na drodze. Zawsze byłaś nieustępliwa i wiem, że to się nie zmieni, razem pokonamy trudności. Nie wpadam w rozpacz, bo wiem, że na mnie czekasz. Kocham Cię. Kocham Cię. Kocham Cię" ... Fatmagul nie mogła powstrzymać łez, gdy czytała list ... (Nie mogło być inaczej, to dla niej trudne chwile, bez Kerima :( ) ... W kopercie dla Kerima oprócz listu jest też robótka Fatmagul :) -"Długo pracowałam nad tą robótką. Ty ją znalazłeś i schowałeś. Niech będzie symbolem Twojej cierpliwości. Miej ją przy sobie, niech Ci dodaje sił. Wyhodowałam dla Ciebie kwiat. Sama go posadziłam, podlewałam. Ziemia jest z naszego ogrodu z Goksu. Były tam korzenie, które trzymały się kamieni by liście mogły dojrzeć słońce. Nadzieja wypuściła korzenie. Ta roślina jest pamiątką tych dni" .... Kerim z uśmiechem czytał słowa Fatmagul :) ... Kwiatek niezapominajka już znalazł miejsce na stole przy oknie :) .... Teraz Kerim będzie o niego dbał :) :) ... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ Łzy Fatmagul cały czas w lusterku widział Kadir ... Postój na stacji benzynowej pozwoli jej odetchnąć i będzie mogła umyć twarz .... Na tej samej stacji są też rodzice Mustafy .... Teraz to oni szukają z nią chwili rozmowy! ... Jego matka chce ją przeprosić, za swój udział w jej cierpieniu! -"Wybacz mi dziecko, proszę. Mam swój udział w co wycierpiałaś. Tego dnia, gdy płonął wasz dom, powinnam być mądrzejsza, zaopiekować się Tobą. Ale przejęłam się tym, co powiedzą ludzie. Zniszczyłam siebie i Mustafę. Gdybym stanęła po Twojej stronie, nie opuścił by Cię ... Zaczekaj. Myślałam, że postępuje słusznie, a popełniłam największy błąd. Powinnam być dla Ciebie jak matka, a ja Cię skrzywdziłam. Bardzo tego żałuję. Dźwigam wielki ciężar. Proszę wybacz mi!" .... Fatmagul wysłuchała jej, ale od siebie też dodała -"Cieszę się, że dom się spalił, że się ode mnie odwróciliście, że mnie odepchnęliście. Nieświadomi oddaliście mi wielką przysługę. Nie sądziłam, że kiedyś to powiem, ale to prawda. Wraz z tym domem spłonęły wasze maski. Wyszło na jaw, jacy jesteście. Dzięki Wam uniknęłam życia bez miłości, w którym liczy się tylko pieniądz. Co tu wybaczać? Ale jeśli przyniesie Wam to ulgę, wybaczam Wam." .... Kadir ze wzruszeniem i dumą patrzył na Fatmagul :) .... On nic nie powiedział, a Fatmagul skończyła rozmowę z nimi :) .... Mogą już wracać do domu :) ... (Przypadkowe spotkanie z nimi, po wielkich emocjach po wizycie u Kerima, a Fatmagul potrafiła zebrać się w sobie i podziękować im za to, że ją odtrącili! To jest ta siła Fatmagul, o której Kerim pisał do niej w liście! :) :) ) .... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ Meryem dzwoni do Kadira z ciekawości o wizytę u Kerima :) ... Ale to Fatmagul najlepiej opowie jej o wizycie - "Kerim schudł, wie, że nie mogła przyjechać, pozdrawia i też ją kocha" :) .... Do restauracji przyszedł student Mehmet szukając pracy i noclegu ... Jego historia wzruszyła Meryem ... Przyjmie go do pomocy, ale tylko na jeden dzień ... Jest sama, a przed otwarciem jest dużo pracy .... Rahmi i Mukaddes poszli na badania ;) ... A Murat więcej przeszkadza niż pomaga ;) ... Ciąża Mukaddes przebiega normalnie .... Rahmi wzruszył się na dźwięk bicia serca dziecka :) ... ( Kochany Rahmi :) ) .... Z emocji o wynikach badań DNA zostawił Mukaddes samą i pobiegła za panią doktor do gabinetu :) .... Rahmi wysłuchał wyniku i nic nie zrozumiał ;) ... Mukaddes doskonale wie, co to oznacza ;) ... Rahmi jest ojcem jej dziecka! :) ... Ale dla zamknięcia ust innym, poprosi jeszcze o wynik na papierze, tak dla pewności ;) ;) .... (Rahmi jest szczęśliwy, to ja też :) Szkoda, że nie mogę teraz pobujać się tak jak on w fotelu! :D :D ) .... Resat i Erdogan od banku do banku chodzą .... A ich prośby, płacz w banku nikomu nie dogodzą! ... Na łapówkę pewnie kasy nie mają! ... Sprzedać też nic pewnie nie mają ... Wielki Holding po młotek pójdzie! ... Pewnie już zmalał, to szybko przejdzie! ... Jak zawsze to ktoś jest winny! ... Tym razem Turaner, nie jest bez winy ... Na nowy biznes też nie mają pieniędzy .... Resat znów o kasę jęczy .... Ale na szczęście jest Erdogan! W jego głowie ilość posłów jest mnoga! Jeszcze zaskoczy Resata Wielkiego! .... A ja coś czuję, że on zrobi z wuja, Reszata Małego ;) /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ Hacer zaskoczyła mnie komplementem dla Mustafy -"Jesteś jak morze" .... (O tak, zimne, mętne, szare i brudne! Takie morza też istnieją! ;) ).... A on kocha ją w każdej postaci! ... (Po prostu cudne i urocze, chyba do zimnej wody wskoczę! :D ) ... Hacer do łazienki, a Mustafa za telefon i do Meltem .... Jest bezczelnie zadowolony, że ona przyszła go odwiedzić, bo na pewno za nim tęskniła! ... (Jego urok osobisty, pewnie nie raz się jej przyśnił! :D ) ... Kerim przeczytał list, jestem pewna że nie raz :) :) ... Teraz może tylko wspominać chwile z Fatmagul ... Robótka na pewno przywołuje wiele wspomnień ... (Ściskając robótkę i wdychajc jej zapach, Kerim nie wie, że odebrał pocałunek od Fatmagul!!! :) :) ) .... Ale ten spokojny czas dla Kerima i wspomniem o Fatmagul przerwał inny więzień .... Dociekliwy i nie budzący zaufania .... Gdy wspomniał o Yasaranach, Kerim zareagował z ciekawością .... Na pewno ich zna skoro o nich wspomniał! ... Przyszedł namącić mu w głowie by nikomu się nie zwierzał! ... W celi są ludzie Yasaranów i mogą im wszystko donieść! ... Keirm jest niewinny, nie ma nic do ukrycia ... Ale takie ostrzeżenie, na pewno go zaniepokoiło :( ... Omer ma dla Kadira dobre wiadomości!-"Na miejscu zbrodni znaleziono ślady butów trzeciej osoby" :) ... (To, jest dla nich ten cień nadziei!!! :) :) ) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, że tak późno jest streszczenie. Dawno nie było problemów z internetem, to były akurat dziś ;) A odcinek był taki piękny i smutny miejscami, że łatwo nie było ;) > Michale, pochwaliłeś mnie, a ja spóźniłam się ze streszczeniem! Poczekaj jeszcze z orderem i nie pompuj balonów na uroczystość :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Kasia dziś - cyt."dlaczego komputer zjadł ..."poniedziałku wszystkim!" ? " - może komputer też "Nie lubi poniedziałku"??? ;) :D :) Michał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KO - spokojnie - takie spóźnienie, to żadne spóźnienie! Streszczenie jak zwykle The best! Michał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuję krótkie przypomnienie w oryginale tych fragmentów GF , które Pani KO tak nam pięknie streściła. ( Niestety, są to całe fragmenty z filmu, nie tylko te , które podobają się nam najbardziej ). Część 1 - spotkanie Fatmagul i Kerima w więzieniu Rozmowa Hacer i Mustafy "https://youtu.be/BpKcHGNlkVo Część 2 Spotkanie Meltem i Selima Dalszą część rozmowy F i K Powrót K do celi, niezapominajka "https://youtu.be/ayHCyCOTvhA Część 3 Powrót do celi, czytanie listów Spotkanie na stacji benzynowej Meryem w restauracji "https://youtu.be/7_tVibOqsho0 Pozdrawiam wszystkich GRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
KO :) Wspaniałe streszczenie ! Czytałam i z uśmiechem , i z łezką w oku - ukłony ! :) Bardzo,bardzo dziękuję ! >> >Cyt.:"W ... poszedł, jego plan misterny! "... Bo z niego detektyw jest bardzo mierny! ... >Cyt.:"Zaraz po wyjściu z więzienia Fatmagul chce przeczytać list od Kerima ... (Jeszcze tak chce na chwilę pobyć z Kerimem ) "... >Cyt.:"Fatmagul potrafiła zebrać się w sobie i podziękować im za to, że ją odtrącili! To jest ta siła Fatmagul, o której Kerim pisał do niej w liście! )" .. >Cyt.:"Jeszcze zaskoczy Resata Wielkiego! .... A ja coś czuję, że on zrobi z wuja, Reszata Małego." >Cyt.:"Ściskając robótkę i wdychajc jej zapach, Kerim nie wie, że odebrał pocałunek od Fatmagul!!! ) "....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
Kerim aż pojaśniał ,gdy usłyszał,że Fatmagul specjalnie dla niego wyhodowała kwiatek.To dla niego dowód,że o nim myślała i nadal myśli.Razem z tym kwiatkiem,który, tak jak ich miłość -na przekór trudnościom ,urodził się w ziemi w ich ogrodzie ,Fatmagül przyniosła mu trochę wspomnień z ich pierwszego domu.Tego samego domu i ogrodu, które były świadkami ich powoli i w bólach rodzącego się uczucia. Ten kwiatek, i to właśnie niezapominajka ,ma być dla niego symbolem nadziei,że mimo przeciwności można pokonać przeszkody , i wierzyć że kiedyś wyjrzy słońce , i że nie jest sam , bo ona na niego czeka i chce by o niej pamiętał. (...tak jakby mógł o niej zapomnieć ;) :D ?!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
GRA :) Dziękuję :) za te fragmenty naszego dzisiejszego odcinka :) Gdy słuchałam listu od Kerima ,który czytała Fatmagül chyba nie oddychałam... i miałam w oczach łzy. Kerim/Engin swoim pięknym, ciepłym głosem mówił z takim uczuciem , że ten list brzmiał jak poezja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia54
Dzień dobry :). Michale, Dziewczyny już napisały jak bardzo Im się podobał Twój wpis. Ja podpisuję się pod tymi pochwałami obiema rękami :). „11” :), bardzo dziękuję za wyjaśnienia. KO, niewątpliwie to Ty jesteś Przodownikiem Pracy :), dziękuję za streszczenie odcinka 81. Twój opis spotkania Fatmagul z Kerimem to prawdziwa poezja. „Moja jedyna!... Cierpię nie dlatego, że tu jestem, ale dlatego, że kazali mi zostawić Ciebie. .. Kocham Cię. Kocham Cię. Kocham Cię" ... - Chyba wszyscy musimy to przyznać, że Kerim umie pisać piękne listy. Ten pierwszy z 26 odcinka zrobił na mnie piorunujące wrażenie i dzisiejszy odcinek dowodzi, że nie tylko na mnie :P. Gdyby na Fatmagul nie zrobił czy byłaby w tym miejscu w relacji z Kerimem? GRA, w zeszłe wakacje obejrzałam cały serial po turecku i naprawdę nie wiem jak to się stało, że prawie wszystko zrozumiałam, zwłaszcza sekwencje z Fatmagul i Kerimem :D :D. Na EAPF ktoś napisał, że zniknęły z Youtube oryginalne tureckie odcinki (te które rok temu oglądałam) :(. Nie wiem czy to prawda, bo nie miałam czasu sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KO ;). Ślicznie dziękuję za świetne streszczenie. Zawsze sobie czytam po parę razy przytaczane przez Ciebie cytaty najważniejszych rozmów. Kasia i Basia już przytoczyły część cytatów, ja jeszcze dodam: >” Kerim, choć szedł już tym korytarzem nie raz, może mieć wrażenie, że dziś jest dłuższy i ma więcej drzwi ....” – o tak! Widzenie było opóźnione, a Kerim zdenerwowany długim oczekiwaniem. >” Przypadkowe spotkanie z nimi, po wielkich emocjach po wizycie u Kerima, a Fatmagul potrafiła zebrać się w sobie i podziękować im za to, że ją odtrącili! To jest ta siła Fatmagul, o której Kerim pisał do niej w liście!” – to wyjątkowa scena, w której padają bardzo mądre słowa Fatmagul: „Dzięki Wam uniknęłam życia bez miłości, w którym liczy się tylko pieniądz.” >” Hacer zaskoczyła mnie komplementem dla Mustafy -"Jesteś jak morze" .... (O tak, zimne, mętne, szare i brudne! Takie morza też istnieją!”) – niestety, samotna, zakochana kobieta często widzi tylko to, co chce widzieć. Mustafa pięknymi słówkami o miłości mąci jej w głowie. "11"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Basiu ;) z tymi tureckimi odcinkami to chyba prawda. Ja sprawdziłam tylko jedną moją stronę, gdzie były odcinki GF po rosyjsku i turecku. Teraz są tylko po rosyjsku. Przyznam, że bardzo mnie to zmartwiło. Po pierwsze dlatego, że chciałam sobie właśnie obejrzeć po turecku, a po drugie, zastanawiam się nad przyczyną. Czy to celowa polityka władz tureckich i czy na tym nie ucierpi Engin (jeśli tak). A może to tylko chwilowe. Ale z naszym forum GF też mieliśmy przejściowy problem, tyle że Turcy nie mogli mieć na to wpływu. Zbieg okoliczności?? "11"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11, Basiu, GRA, Kasiu, Michale, dziękuję :) Trochę mało obecna byłam, właśnie przez dzisiejsze streszczenie, ale zaległości już nadrobiłam ;) Zawsze najtrudniej jest zacząć, do tego w poniedziałek :D Cieszę się, że ponownie was nie zawiodłam ;) > Kasiu, pięknie opisałaś reakcję Keirma na kwiatek od Fatmagul , to było już na pożegnanie, ale uśmiechną się na sama myśl. Dla kogoś to może być tylko kwiatek, a dla niego do cyt." ....dowód,że o nim myślała i nadal myśli ... bo ona na niego czeka i chce by o niej pamiętał. (...tak jakby mógł o niej zapomnieć ;) :D ?! ) ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRA, dziękuję za fragmenty z GF Szczególnie chętnie posłucham momentu gdy Fatmagul czyta list tzn. Kerim mówi bez lektora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11, masz rację, że Mustafa świadomie ją zwodzi, a nam jest coraz bardziej żal Hacer. Szybko mu poszło przestawienie się z imienia Asu na Hacer. Asu ma niechlubną przeszłość, a Hacer to nowa kobieta, wg Mustafy. Ona też wzięła pieniądze od Yaaranów, a on może lekko jej to wytykać, by poczuć się lepiej. Gdy wspomniał, że nie ma prawa uczyć go moralności, powinna go strzelić i odejść. Ale chyba ona nie chce go zostawiać. Myślę, że zadzwonienie do Mustafy po numer do Rahmiego, było gdzieś też pretekstem by go zobaczyć. Gdyby nie jej tajemnica on może nawet nie chciał by z nią rozmawiać. Ale ona nieświadomie wpadła w jego pułapkę omamiona właśnie jego pięknymi słówkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GF Gdybym miała wybrać jedną scenę z dzisiejszego odcinka, jak wiecie to może być trudne. Scena na stacji benzynowej, po liście od Kerima, gdy Fatmagul przeczytała jak on wierzy w jej siłę. I chwilę po tym nastąpiła przypadkowa konfrontacja z rodzicami Mustafy. Jeszcze nie tak dawno, to było nie do pomyślenia, nawet dla niej samej, że będzie potrafiła w ten sposób spojrzeć na swoją tragedię i nawet im dziękować. Wybaczyła im dla nich samych, nie dla swojej potrzeby, bo wie, że nie musi ich za nic przepraszać, ani wybaczać. Z podniesioną głową podziękowała im za ich bezduszność, odtrącenie i brak miłości. Mogą się teraz nasycić poczuciem, że Fatmagul im wybaczyła i powinni też pamiętać dlaczego to zrobiła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
KO-(20:08) Tak jest !!:D:D Cyt.:"Gdy (łajza)wspomniał, że (Hacer)nie ma prawa uczyć go moralności, powinna go strzelić i odejść "... ale niestety jest tak jak napisałaś.Jest omamiona jego pięknymi słówkami i bardzo chce wierzyć !, że Mustafa(łajza) ją kocha. Hacer nie liczyła na to,że kiedyś ktoś może ją pokochać i chyba dlatego trzyma się tej wiary bo bardzo pragnie jego miłości ... ...i miłości w ogóle :( Barnaby? Czy u Ciebie wszystko w porządku? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GF Mam jeszcze drugą scenę, na której płakałam na pewno nie tylko ja. Scena na sali widzeń, pożegnanie. Kerim bierze Fatmagul za rękę, gdy już prawie wysuwa się jego dłoń z jej dłoni, ona zaciska palce i przytrzymuje jego dłoń. Tym razem nie tylko Kerim trzymał ją za rękę, ona też to zrobiła :) To była tylko chwila, ale emocje wielkie. I jeszcze moment, gdy Kerim wyszedł z sali, a Fatmagul opadła na stół z płaczem. Zanosiła się płaczem, bo Kerim odsiaduje karę niewinnie, to niesprawiedliwe krzyczała do Kadira.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martwicie mnie tą informacją , że GF znika (po turecku ). Mam nadzieję, że EAPF na fb nie zostawią nas bez niczego. Chciałabym po powrocie do domu jeszcze mieć szansę oglądania GF. Na laptopie miałam zapisane linki do odcinków tureckich. Na razie nie mogę sprawdzić. GRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>GRA dziękuję za wszystkie klipy i te dzisiejsze fragmenty GF w oryginale. Skoro nie ma już odcinków GF w języku tureckim tym bardziej te fragmenty są dla nas cenne. Szczególnie chciałaby Ci podziękować za klip z Dobranocki ze strony 2 -"Im in love with you". Stale go słucham ;) ;) :). Przepraszam, za mój refleks szachisty korespondencyjnego. Pozdrawiam. "11"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KO muszę się przyznać, że dopiero Ty teraz zwróciłaś moją uwagę na to, że Fatmagul w scenie pożegnania zaciska swoją dłoń na palcach Kerima. Ja tego nie zauważyłam, bo zawsze ryczę przy tej scenie i mało co widzę. Nawet kiedy czytałam Twój komentarz na temat tej sceny łzy płynęły mi z oczu. Dziękuję :) za zwrócenie uwagi. Nie ma jak to oglądanie w grupie. "11"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×