Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość K

Grzech Fatmagül 7

Polecane posty

„11” – ja też się zastanawiam dlaczego te odcinki zniknęły właśnie teraz. One były w bardzo dobrej jakości i miałam nawet wrażenie, ale mogę się mylić, że były umieszczone na youtube właśnie przez właściciela czyli kanał D telewizji tureckiej. Dziewczyny zamieszczacie piękne komentarze dotyczące dzisiejszego odcinka GF a czy ja mogę zabrać głos jeszcze w sprawie BBO 28 mimo, że dzisiaj jest dzień GF? Również przepraszam za mój refleks szachisty :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, miałaś rację KO, jesteś bardzo spostrzegawcza. Jeszcze raz obejrzałam scenę pożegnania i Fatmagul rzeczywiście uścisnęła paluszki Kerima :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
Basiu :) Ja czekam na Twój głos ;) w sprawie BBO:):) !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiu, KO mnie też jest ogromnie żal Hacer. To dobra dziewczyna, której życie nie rozpieszczało. Niestety nie miała też szczęścia w miłości. Mąż okazał się podłym draniem. Później związała się z Mustafą, bo początkowo sądziła, że jest uczciwym, dobrym, szczerym chłopakiem. Na swoje nieszczęście zakochała się w nim. Była mu wdzięczna, że wyrwał ją z tego życia, które zmuszona była prowadzić. Potrzebowała miłości, troski, opieki. Pragnęła wyjść za mąż i mieć dzieci. Jednak kolejny raz źle ulokowała swoje uczucia. Mustafa nigdy jej nie kochał. Ona była mu tylko potrzebna do różnych rozgrywek, a później był z nią z wyrachowania i ze strachu, że wyjawi jego tajemnicę. "11"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, dziękuję :). BBO 28 Chciałam wrócić na moment do ostatniej w odcinku, bo było ich kilka, sceny rozmowy Hatun z Narin. Była ona brzemienna w skutki. To po tej rozmowie Narin zmienia decyzję. Hatun zdradza się, że zna sekret Narin i domyśliła się, że Ates jest synem Mustafy. Na pytanie czy Serdar o tym wie, uzyskuje odpowiedź, że on jest jedyną osobą która od początku wie o wszystkim. Dalej Hatun pyta „I wiedząc o tym, zaproponował ci małżeństwo?” Czuję, że ona podziwia za to Serdara. Jak myślicie, dlaczego Hatun uważa, że to takie istotne czyim synem jest Ates? Czy chodzi jej o to, że Serdar wiele ryzykuje dla Narin, bo ojciec Atesa żyje i być może kiedyś los sprawi, że upomni się o swoje prawa? No ale przecież on ryzykuje już teraz, bo Mustafa nie pogodzi się tak łatwo z tym, że Narin chce pójść przez życie z kimś innym niż on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Basiu oczywiście, zabierz głos na temat BBO. >Mnie też jest szkoda tych tureckich odcinków, właśnie z uwagi na dobrą ich jakość. > Myślisz, że może być zbieżność w tym, że Kanał D wycofał odcinki z tym, że Engin podpisał z nimi teraz kontrakt? Raczej dziwne, nie? "11"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani KO
Basiu, ja też chętnie przeczytam o BBO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
„11” – to byłoby dla mnie dziwne. W sytuacji, gdy Engin został ich „twarzą” tym bardziej nie powinni tego usuwać :D, ale ja nie jestem pewna czy to oni zamieścili serial na youtube, może mi się tylko wydawało. Jednak ta rewelacyjna jakość mogłaby to potwierdzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
Basiu,zabiłaś mi ćwieka:D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dobre pytanie Basiu. Ja też sądzę, że Hatun była pełna podziwu dla Serdara, że w tych okolicznościach chce związać się z Narin. Może podziwia go za to, że Serdar doskonale zdaje sobie sprawę, jaki jest Mustafa i gdyby kiedyś dowiedział się prawdy miałby powód żeby jeszcze bardziej zatruć im życie. Podziwia więc jego odwagę i determinację. A może podziwia go za to, że wie, jak napięte są relacje między Mustafą a Serdarem, a ten nie zważając na swoje uprzedzenia do Mustafy godzi się zostać ojcem jego syna. Choć ze strony Mustafy spotkało go wiele złego, Serdar chce pokochać jego syna i otoczyć opieką jak swojego. Nie kieruje się uprzedzeniem, niechęcią, strachem tylko miłością do Narin. "11"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiu i mnie też ;) ;). "11"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
"11"(19:33) Cyt.:" Ja sprawdziłam tylko jedną moją stronę, gdzie były odcinki GF po rosyjsku i turecku. .........Teraz są tylko po rosyjsku." Moje rosyjskie odcinki ,które miałam "w zasięgu ręki"też zniknęły.Od wczoraj muszę wchodzić na ich strony(co też wcześniej robiłam, ale rzadziej)aby obejrzeć to co chcę.Czy jeśli to nie problem, mogłabyś podać mi tę stronę lub strony z ros.odcinkami? (z ok.ru. ...też korzystam ale teraz mam obawy czy i tego nie usuną:( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
„11”, przepięknie to napisałaś :D. Dziękuję :). Myślę też, że Hatun oprócz podziwu czuje również matczyną wdzięczność dla Serdara, bo tylko on może zapewnić bezpieczeństwo jej córce i wnukowi. Dziewczyny, nie straszcie, ja korzystam tylko z ok ru i mam trochę nagrane na dekoderze :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu, BBO Hatun na pewno podziwia Serdara. Narin wykrzyczała im swój ból, gdy jeszcze Duriye u nich mieszkała i dodała, że Serdar zawsze ją ratował. Teraz poprosił ją o rękę znając prawdziwego ojca Atesa, na pewno ryzykuje swoje życie. To jest powód dla którego Narin nie chciała być z Serdarem. Ważne jest to, o czym już to ostatnio pisałyśmy, na obyczaje. Syn dla ojca jest ważniejszy od córki. Hatun wie, co mógłby zrobić Mustafa, gdyby teraz poznał prawdę, Serdar nie zna się na ich obyczajach. On chce być z Narin dla niej samej, bo ją kocha , nie z litości bo została wdową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś na Dobranoc : - W pierwszym klipie rosyjski romans, który śpiewa Olga Woronec - "Czarujące oczy" - no , i jak myślicie - czyje to oczy ?? No , właśnie...... "https://youtu.be/D67cXcbUO3Q - W drugim klipie zdjęcia Engina i grecka piosenka ( ?? ) : "https://youtu.be/XWyQpIQ8qUM - W trzecim klipie włoska piosenka , którą śpiewa Adriano Celentano i zdjęcia z KPA : "https://youtu.be/V56GmP3D_f4 I na koniec świetna , turecka piosenka , " Yalan gozlerin " ( dla odmiany - "Twoje kłamliwe oczy " ) - i wreszcie znalazłam wykonawcę . Piosenkę śpiewa Oyku Gurman - i fragmenty z GF : "https://youtu.be/9Y0gafxOb2U Ta piosenka ma w Turcji wielu wykonawców. Widocznie cieszy się dużym powodzeniem. Pod klipem w opisie jest angielskie tłumaczenie tekstu, (niestety w telefonie nie umiem tego z YT przekopiowć , żeby przetłumaczyć). To takie info dla zainteresowanych. Miłych snów z Enginem. Dobranoc wszystkim. GRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
"11" :) dziś ,przepięknie to napisałaś :)! >> .....Wszystkim życzę dobrze przespanej nocy i słodkich snów;) Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpisać fatmagul i nr odcinka. Dziewczyny tu jeszcze znalazłam GF w wersji tureckiej. Widzę,że odcinki są na OK w rosyjskiej i tureckiej wersji. "11"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>Dziękuję Wam za wspólne komentowanie. Pochwała z Waszych "ust" to dla mnie zaszczyt. Dziękuję ;) ;) ;). > Michał, Tobie również dziękuję :). >GRA , dzięki za Dobranockę, jeszcze nie słuchałam. .>> Dobrej nocy. "11"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GF Jeszcze inne moje spostrzeżenie. Było dla mnie tak oczywiste, że nawet o tym nie pisałam ;) Fatmagul w objęciach Kerima. W restauracji, scena z krzesłami, Fatmagul miała ręce przed sobą i płakała. Przed kuźnia miała ręce przed sobą i też płakała. Nocą na morzem w Ildirze też płakała i pierwszy raz objęła Kerima. To musiało być dla niego ważne. Poczuł jej objęcia, a rankiem został aresztowany. W więzieniu przytulenie go było już dla niej oczywiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
Jeszcze się załapałam na dobranockę :)Dzięki GRA! Jutro na pewno też posłucham;) >> KO:) Dobrze,że piszesz nawet takie oczywistste:D rzeczy bo nie zawsze są one tak oczywiste jak Ci się wydaje;):D >> Bardzo dziękuję za linka do odcinków GF:) :) >> Teraz to już na pewno.... DOBRANOC:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11, na pytanie Basi mamy podobne zdanie ;) Twój komentarz jest świetnie napisany, o Hacer również pięknie napisałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
„Hatun wie, co mógłby zrobić Mustafa, gdyby teraz poznał prawdę...” KO dziękuję za komentarz do BBO 28 i za ten ostatni z 23:00 :). W tych dwóch pierwszych scenach przez Ciebie wymienionych Fatmagul pozwalała się obejmować. W dwóch ostatnich ona również obejmowała. Zwróciłam jeszcze uwagę na to, jak oni doskonale się wpasowali do siebie w tych objęciach, prawda? :P. Po prostu wtulili się w siebie :P. „11” dziękuję za link do filmów a Tobie GRA za dobranockę, zaraz sobie obejrzę :). Do jutra, dobrej nocy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, dzięki za zaangażowanie w linki i informacje o GF. Nie nam pojęcia dlaczego usuwają odcinki, przecież tak ograniczają popularność serialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, masz rację :) Nie zawsze oczywistość, jest oczywista ;) > Basiu, prawda! :) Są jak szyci na swoją miarę ;) > GRA, a teraz Twoja Dobranocka przed snem! Dziękuję :) I linki do odcinka ;) Mam nadzieję, że poprawiła się też Twoja prywatna aktywność. Pewnie jeszcze w bucie, ale bardziej sprawnie :) > To i ja już życzę kolorowych, spokojnych snów. Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, poszłam spać ;) Dobranocka. W pierwszej oczy Engina :) .... 2:17 Kerim luzak z samochodzie, rozbrajający! :D > Po grecku z Daghanem, trochę Omera i Engin z wąsem, fajne ;) > Omer i Elif byli na początku znajomości, a zachowywali się jak związek z długim stażem :D > Ostatnia piosenka :) Intrygujący tytuł po przetłumaczeniu. Musiałam poznać jej treść :D GRA, byłam zainteresowania, dzięki :) W tłumaczu są „kłamcze” oczy, na nasz powinno być „kłamliwe” oczy, chyba ;) Z wersji po angielsku w tłumaczu ;) > „Twoje kłamcze oczy Czy szukają tajemniczej miłości w moim sercu? Te oczy twoje patrzą na mnie i gubią się Pytają mnie o zagadkę, której nie mogę sobie wyobrazić Te oczy twoje sprawiają, że marzysz Twoje kłamcze oczy, które nie wierzą w miłość Może wszystkie nadzieje są marzeniami Twoje oczy dewastują mój umysł Śpiewają pieśni z opowieści o miłości Twoje oczy sprawiają, że marzysz Twoje kłamcze oczy, które nie wierzą w miłość Twoje oczy sprawiają, że marzysz Twoje kłamcze oczy, które nie wierzą w miłość”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barnaby, to pewnie tylko problemy techniczne i dziś zobaczymy Cię :) > Michale, już nic nie mówię ;) > No tak, jeszcze Dobranoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry wieczór! KO - „Nie mówiąc nic” – mówisz tak wiele... ;) No to jestem! GF81 – co by tu jeszcze napisać, skoro pięknie napisane zostało już niemal wszystko? Hmmm... OK, mam! Zastanawiałem się, dlaczego Fatmagul podarowała Kerimowi niezapominajki – a nie, idąc za wszechobecnym symbolem w serialu i swoim imieniem – róże? Myślę jednak, że i w tym przypadku nie było przypadku ;) Owszem – dotychczas w serialu pojawiały się róże – a to np. w restauracji, a to na torcie, a to jako robótka Fatmagul (którą, jak wiemy Kerim sam sobie przywłaszczył), lecz były to, że tak powiem róże – symbole skierowane do ogółu, niezindywidualizowane. A tymczasem takie np. róże miniaturowe, doniczkowe, wręczone Kerimowi symbolizowałyby zmysłową miłość i namiętność, na co – jak wiemy – w związku FiK jest za wcześnie. Z kolei niezapominajki symbolizują wierność i pamięć, co obok zawartego w liście pięknego uzasadnienia Fatmagul zdecydowanie bardziej adekwatnie oddaje aktualne relacje między naszymi Zakochańcami. Wszak dopiero za kilkadziesiąt odcinków Fatmagul wstydliwie odpowie przez telefon Kerimowi, że go kocha i dopiero pod sam koniec serialu Kerim, po „białej” nocy we włosy swojej lubej wepnie różyczkę, na co ona powie, że dopiero teraz jest prawdziwą Fatmagul :D Reasumując – uważam, że w tej sytuacji i w tym momencie niezapominajki nie były przypadkowe i doskonale pasowały do całego kontekstu sytuacyjnego... Pozdrawiam serdecznie! Michał. PS. Barnaby – czekamy na powrót!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Michale, :) Cyt. „... Z kolei niezapominajki symbolizują wierność i pamięć, co obok zawartego w liście pięknego uzasadnienia Fatmagul zdecydowanie bardziej adekwatnie oddaje aktualne relacje między naszymi Zakochańcami.„ I właśnie o tym myślałam, ale nie wiedziałam jak to ująć. Ty opisałeś to idealnie. Za pierwszym razem myślałam, że to był jeden z kwiatów z ogrodu w Goksu. Kerim chciał, żeby w ogrodzie rosły kwiaty i takie miałam skojarzenie. Tak jakby chciała dać mu namiastkę domu i ogrodu, w którym razem dużo przeszli. Dopiero po liście Fatmagul wiedziałam, że to jej pomysł, specjalnie dla niego. Ona zna już Kerima i wiedziała, że ucieszy się i doceni jej prezent. > Miłego, uśmiechniętego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GF Jeszcze do odcinka 81 > GF Kerim na widzeniu z Fatmagul wściekał się na Mustafę. Za pierwszym razem na tej scenie obawiałam się, że po chwili strażnicy zakończą jego widzenie przez jego zachowanie. Ostatnio miał przez swój temperament kłopoty :( Fatmagul znów byłoby przykro, na pewno o wiele bardziej, że nie opanował się chciaż ze względu na nią. Ale tak się nie stało ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×