Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Śmieszne lub żenujące sytuacje ma OLX

Polecane posty

Gość gość
Ja kiedyś właśnie, byłam umówiona z kimś na zakup, jednak kupiłam w sklepie to czego szukałam przez Olx. Dzień wcześniej napisałam do tej Pani, że przepraszam za zamieszanie i rezygnuję z zakupu. W odpowiedzi otrzymałam wiadomość z niezłą " wiazanką ". A mogłam ją zwyczajnie olać i przyjść w umówione miejsce. No cóż, niektórym naprawdę brakuje kultury...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I Nie przyjść- miało być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie wcale nie śmieszy i nie żenuje sprzedaż próbek. Sama kupowałam na Allegro próbki podkładów Vichy, bo w aptece nie uświadczysz. Tak samo rzadko kiedy dostaniesz próbkę w drogerii. A od kogo kupiłam te próbki? Od apteki, ktora je zapewne od przedstawicieli dostała za darmo:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja najnowsza historyjka- wczoraj kobieta umówiła sie ze mną, ze dzis przed południem bedzie po zakup - ani ne przyjechała ani nie napisała nic... Pare dni temu wystawiłam nowe majtki? Dwie pary - jedna kobieta zaklepała jedna pare, dałam jej dane, nic sie nie odzywała, kiedy po 2 dniach nie było przelewu, zapytałam kiedy moge sie spodziewać, zeby wyslac towar - zero odpowiedzi, wiec napisałam tylko, ze cofam rezerwacje. Czyli mnie wystawiła, To czekam cierpliwie na poważnego kupca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam świece po kolędzie w bardzo dobrym stanie, używane tylko 2 sezony. Tak bardzo nie widać, że były palone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie to najbardziej denerwują ci, którym zdążę podać dane do przelewu, a nagle rezygnują. Normalnie jak wyłudzacze danych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I sprzedały się te moje majtki, za cenę w ogłoszeniu plus koszty wysyłki, wiec udało sie. Wystawiłam jakies rzeczy po dziecku, komplet bluza i spodenki, pisze kobieta czy jest możliwośc wysyłki. Pisze, Że jest, ale poleconym pewnie przekroczy sama cenę kompletu, chyba, ze list nierejestrowany to taniej. I co? I cisza, pewnie myślała, ze powiem, ze wysyłka 2 zł i spoko:O ludzie sie nigdy nie naucza, ze cenę narzuca poczta?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w PL wszyscy chcą za darmo i jeszcze weź przywieź :(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszcie. Można pośmiać się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no można:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam tą " smutną" meblościankę . Sama jedna mi została, reszta mebli poszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe, nawet o 2 złote potrafią się targować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nooo albo wysyłkę w cenie. Masakra :( , sama bieda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja to wezmę, ale za tyle.... Żenua...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie rozumiem ogłoszeń typu tunika dla dziewczynki 10 zł. Wchodzę sobie na to ogłoszenie i czytam śliczna tunika , rozmiar taki a taki cena 20 zł. To 10 czy 20 niech się sprzedający zdecyduje. Albo kurtka jak Zara a z daleka widać metkę Pepco. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja " wezmę ", ale za tyle i tyle. Tylko, że cena nie podlega negocjacji ... Ręce opadają. No o druga sprawa, że nie oddaje tylko sprzedaję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe dokładnie! Te wszystkie Zary, Hm itp. A metka Pepco.... Prawie jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam się nie napinam, pójdzie to pójdzie, nie to nie i tyle w temacie. Każdy by chciał najlepiej za darmo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego ja zaznaczam w ogłoszeniu, że nie wysyłam, nie obniżam ceny i nie rezerwuję. Sprzedaję głównie ubranka po dzieciach i bardzo szybko schodzą,bo mam ceny od 15 do max 40 zł, np wczoraj sprzedałam za 40 zł kurtkę z zary kupioną za 180 zł i noszoną na zmianę z 2 innymi, dres adidas za 25 zł w stanie idealnym, nike airmaksy w których córka była może ze 3 razy za 40 zł itd. Wystawiam tanio po to, żeby sprzedać i opróżnić szafę, bo przecież nie zarabiam na tym. Ale tak jakk piszecie zdarzają się natrętnevwiadomości z błaganiem żeby obniżyć cenę lub wysłać, od razu blokuję bo nawet mi szkoda czasu na odpisywanie tumanom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam śliczną sukienkę "na niedzielę " buahahaahaaaaa, to ludzie w dzisiejszych czasach mają jeszcze osobne rzeczy na niedzielę? Wiocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie wkurza gdy ktoś wypisuje "witam jestem zainteresowany" "witam biorę" witam kupuję" a jak ja cokolwiek odpiszę, to moja wiadomość pozostaje już niewyświetlona albo widzę pod nią za jakiś czas np. "przeczytano 3 dni temu" i ten ktoś już nigdy więcej się nie odzywa. 6 takich sytuacji w ostatnim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez tak mam, nic nie poradzisz... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do jednej rzeczy wybitnie nie mam szczęścia, żeby ją sprzedać. Już 4 osoby się o nią odezwały, a potem bez odbioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo kupią coś ode mnie za grosze bo zwyczajnie chcę się tego pozbyć i wystawiają od razu 3 razy drożej. :) Nie wiem, może to złoty interes?? A mi taka okazja przemyka koło nosa? Z drugiej strony mają do tego prawo bo to już ich własność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żenada roku. Jakiś czas temu pewna Pani dosłownie wyżebrała ode mnie ubranka po 1 -2 zł za sztukę. Taka biedna i nieszczęśliwa. Właśnie przeglądałam ogłoszenia i co widzę śpioszki i pajacyki moje córeczki wiszą sobie spokojnie w ogłoszeniach w cenach takich, że szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×