Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Co z tymi kobietami? Dlaczego tyle z nich nie pracuje?

Polecane posty

Gość gość
na produkcji w sensie 3 zmianowej pracy, spanie o roznych godzinach znacznie zwieksza ryzyko raka i wielu innych chorob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brokeninside87 o! jest i nasz debil od nieodwracalnej wazektomii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie generalnie nie obchodzi co kto robi w życiu aczkolwiek też mnie irytuje, że co chwilę rodzice są do czegoś potrzebni w szkole i że ani nauczyciele ani niepracujące matki nie potrafią zrozumieć, że nie mogę sobie ot tak wyjść z pracy albo nie iść do pracy kiedy mi sie podoba, bo oni coś tam wymyślają i jeszcze tym kurom domowym to się nie dziwię, bo one są oderwane od prawdziwego życia i kompletnie nie mają pojęcia o realnym świecie natomiast dziwię się nauczycielom :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo one są oderwane od prawdziwego życia i kompletnie nie mają pojęcia o realnym świecie x tak, knypie, jak wszystkie kobiety przed końcem XIX wieku:D jak się szefowi nie obrabia pały = nie wie się nic o świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
broken od tego celibatu robisz się nieco prymitywna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brokeninside87 wczoraj Nie lewaki, tylko żyjemy na swoje nieszczęście w durnym systemie, który uniemożliwia chowanie do skarpety emerytalnej tego, co zabierają zusy i inne podatki. Pomijam, że z punktu widzenia przyszłych emerytów to rzeczywiście żadna różnica, bo emeryturę z zusu za ileś lat będzie sobie można co najwyżej na kartce narysować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego polecam omijać urzędy i chować SWOJĄ kasę pod poduchę to feministki stworzyly zusy kiedyś mężczyzna zarabiał na dom i żonę a żona jak chciała mieć własne pieniądze to sąsiadce sukienkę poprawiłła ciasto upiekła dziś zusy i inne k****e doły zostawiają takiego męża w majtkach, a ją do ciupy za niezałożenie działalności gospodarczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brokeninside87 dziś To już sobie sama dodajesz. Ten system wymyślił dobrze myślący i potrafiący kombinować cwaniak bez wpieprzania w to polityki. Pominę, że za mojego życia się nie doczekam ani prawicy, ani lewicy z prawdziwego zdarzenia, bo wszystko tylko udaje i albo leci w skrajności, albo podbiera od siebie. Coś na kształt ZUS-u ma jedynie rację bytu, jeśli chodzi o renty, chociaż forma komisji w aktualnej wersji bywa rozbrajająca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam lubię swoją pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś na kształt ZUS-u ma jedynie rację bytu, jeśli chodzi o renty, x no nie doczekasz się prawicy, z takimi poglądami to Cię ubijemy gdzieś w pierwszych dniach odzyskania władzy XD nie masz zasad. dla Ciebie zasada to coś, gdzir Ci jest przyjemnie. zero moralności. np. nie kradnij!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ze też chce wam się tak podniecać o tej porze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brokeninside87 jak się szefowi nie obrabia pały = nie wie się nic o świecie xxx tak, bo praca równa się obrabianie szefowi pały :D prostytutka to nie jest jedyny zawód świata :) to że ty i twoja matka macie takie doświadczenia to nie znaczy, że wszystkie kobiety tak mają :D ja jestem sama sobie szefem i co teraz? komu obrabiam pałę? widzisz jaka ty durna jesteś kocmołuchu garkotłuku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie ciekawi gdzie znajdujece tych dobrze zarabiajacych mezow, ktorzy dobrze zarabiaja i pozwalaja wam siedziec w domu? Rodzice wszystkich moich kolezanek lacznie z moimi oboje pracowali, nawet jak maz dobrze zarabial. Ale wszyscy mieli wysoka etyke pracy. A by upiec ciasto jak sie chce to sie i tak znajdzie czas. Dziwi mnie to o tyle, ze zaradni dobrze zarabiajacy mezczyzni ktorych znam sami szukaja na ogol ambitnej partnerki, ktora potrafi na siebie zarobic i chce sie rozwijac, pracowac. Pytam jednak na prade bez zadnej zlosciwosci, gdzie wy wszystkei znajdujecie tych dobrze zarabiajacych mezow, ktorzy przystaja na to, ze nie musicie pracowac? Pytanie po czesci retoryczne dlatego nie musicie odpowiadac, ale mozecie :) x (Jestem podobno bardzo atrakcyjna, obecnie pracuje, kiedy kiedys zaloze rodzine bycmoze nawet poswiecilabym sie wychowywaniu dzieci, ale wszyscy zaradni mezczyzni podkreslaja, ze sami szukaja zaradnej partnerki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie ciekawi gdzie znajdujece tych dobrze zarabiajacych mezow, ktorzy dobrze zarabiaja i pozwalaja wam siedziec w domu? x pewnikiem w szarej strefie, ale spoko, Mateo wszystko niedługo poustawia, jak np. zlikwiduje gotówkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brokeninside87 dziś dlatego polecam omijać urzędy i chować SWOJĄ kasę pod poduchę to feministki stworzyly zusy xxx taaaa pod poduchę i co z tą kasa robić? trzymać do śmierci pod tą poduchą? bo wyobraź sobie, że każdy większy zakup musi mieć legalne pokrycie w zarobkach ale ty ćwoku kocmołuchu pojęcia o tym nie masz! kupiłam sobie ostatnio auto i co miałabym powiedzieć skarbówce, że skąd miałam 70 tys? spod poduchy? Rusz swoim kurzym mózgiem kuchto! a z tym zusem i feministkami to się nie ośmieszaj tylko zobacz sobie jak powstał zus i kto go wymyślił jełopie. Dla ciebie feministki nawet koklusz wymyśliły hahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie wiem w czym jes problem pracuje tan kto musi i ten kto chce. ja jestem mężczyzną 30 lat i nie pracuję od kilku lat, a podróżuję po świecie i co komu do tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubię jak nazywasz mnie kocmołuchem i kuchtą, bo to jest właśnie tak, jak femichłopy gardzą archetypem Kopciuszka 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brokeninside87 dziś A z jakiej okazji? Rozumiem, że reprezentujesz tę prawdziwą prawicę? :D To jaki masz inny pomysł? :D Niech zdychają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00.52 to jest temat o matkach, a nie bezrobotnych mezczyznach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z jakiej okazji? Rozumiem, że reprezentujesz tę prawdziwą prawicę? smiech.gif To jaki masz inny pomysł? smiech.gif Niech zdychają? x co zdychają? każdy ma prawo sam sobie wymyślić skąd ma wziąć pieniądze i jak odłożyć. państwo i femiciwki nie mają głosu w tej sprawie. tak, reprezentuję najbardziej na prawo prawicę w polsce. zawstydzam JKM i Brauna. wolny rynek, całkowity zakaz aborcji, obozy przystosowawcze dla kobiet wyzwolonych, dla każdej fajnej panny maż, dla każdego faceta miliony dobrze płatnych propozycji, nic tylko ręce zakasać. zero urzędniczkowania i zapiertalania jak zwierzę. prawicowa wolność x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja daję tylko przykład, są ludzie co nie pracują i nie wiem czemu ludziom jest to tak ciężko zaakceptować, tak było zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie pracuje bo nikt mnie nie zatrudni, mam pewne problemy ze zdrowiem, ale renty na to nie dostane. Praca to nie zawsze jest kwestia wyboru. Są ludzie których nikt nie zatrudni po prostu, bo np są bardzo powolni, nie umieją pracować w grupie, są niekomunikatywni. Teraz żeby znaleźć byle prace to trzeba mieć gadane i być szybkim i przebojowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brokeninside87 ty archetypem kopciuszka? ty jesteś archetypem debila :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brokeninside87 dziś Spoko, to kombinuj kasę, jak będziesz wiedzieć, że umrzesz za rok, albo za 5. Życia nie znasz. A Twoja prawica to lewica, bo chce tak samo trzymać za pysk, koło prawdziwej wolności to nawet nie stało ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale wszyscy zaradni mezczyzni podkreslaja, ze sami szukaja zaradnej partnerki)˛ x zrozum dziewczyno, ze tu pisze masa ludzi, kazdy w innym wieku i z innego srodowiska. ja jestem wychowana, ze zaradny facet zawsze wolal, zeby kobieta nie pracowala. w miastach tez. Pytanie w ogóle co to zaradny, bo okreslenie dla kazdego znaczy co innego. Czy byle prostak co zarabia 3 tys, czy np. jakiś naukowiec co ma 12 tys. Nadal raczej wielu męzczyznom jest wygodniej jak zona uwiązana w domu, bo ma więcej czasu, lepiej dopucuje chate, tak ze na nich juz nie spadaja zadne obowiazki domowe, na które nie mają siły czy chęci. a juz w starszych pokoleniach to była norma, w mojej okolicy mieszka profesor medycyny który miał 4 dzieci z kobietą, ona nie pracowała całe lata, nie wiem czy kiedys w ogóle pracowała. Obok tez inny lekarz, z zona, tylko jedno dziecko, ona szybko zrezygnowała z pracy, zreszta mieli spore kłopoty w zwiazku z jej praca- straznik wiezienny. Po drugiej stornie mieszkał dr psychologii co wykładał na uczelni, dwójka dzieci, zona tez nie pracowała. A naprzeciwko mnie mieszka taki menel, z kolei on nie pracuje chyba z nascie lat juz, a jego zona zapierdala do roboty - ktos w końcu musi ich utrzymac. Mam 40 lat i za moich czasów jak ktos miał dziecko w złobku to uchodził za kompletnie wyrodnego rodzica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×