Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

SIERPNIÓWKI 2018

Polecane posty

Madoro- współczuje przeżyć,a zarazem cieszę się,ze nic poważnego sie nie stało... Sama miałam kiedyś stłuczkę wioząc dzieci do szkoły i pamietam strach jaki wtedy towarzyszy. U ciebie wyglądało to o wiele poważniej ,wiec wyobrażam sobie co wtedy czułaś:-( Ja od paru dni mam migrenę,do tego niskiecisnienie i mój ginekolog powiedział,żebym walnęła sobie raz dziennie porządna kawę. Pije wiec,mimo,ze od początku ciąży mnie od niej odrzuca,ale chyba pomaga bo ból głowy powoli mija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inga130427
Madoro współczuję. Czytałam o tym wypadku, jestem z Rybnika. Ty też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Pisałam już wcześniej tylko pod innym nickiem gośćA. Mam dwójkę córka 3 lata i syn 1,5 roku. Złapałam infekcję pęcherza. Brzuch mnie dziś bolał strasznie ale nie wiem czy to pęcherz czy macica, po nospie się uspokoiło. Cukry mi szaleją przez to chorowanie, już nie wiem co jeść żeby było dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeg3232
Agnieszka to tak jak większość tutaj czekasz na 3 pociechę??:) Madoro czy wszystko z Wami ok???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura_1988
ito ja chyba rekordzistka bo czekam na czwarte :D pomaga wam ktos przy dzieciach? lub macie zapewniona pomoc gdy irodzi sie kolejne malensteo? ja od pierwszego dziecka jestem ze wszystkim sama. sama zbieram doświadczenie i je wykorzystuje. nigdy nawet nie mialam nikogo kogo bym mogla chociaz poprosic o rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeg3232
Laura rodzynku Nasz ;) ... Przy obu mogłam liczyć na pomoc mamy bo mieszkałam z nią a teraz niestety ale jestem sama ale mysle,że spokojnie dam radę .Przynajmniej tak mi się wydaje..tatus pójdzie na tatusiowe bo ja po cc to musi mi troszkę pomoc choć nie wiem czy to dla mnie nie będzie opieka dodatkowa nad 4 a nie nad 3 dzieci :D..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madoro
Hej. U nas OK. Dalej ciazy to w naszych glowach, szczegolnie meza. Ja jestem bardziej poobijana, ale goje sie w oczach. Corka skacze i spiewa. Dzis w nocy pierwszy raz obudzila sie z przerazliwym placzem, kopala i troche trwalo zanim ja uspokoilam. Dzidzia w brzuszku mam nadzieje ze rosnie zdrowo. A Wy babeczki rosniecie? W piatek moje malenstwo mialo 6,7cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dzis odebralam pierwsze wyniki krwi moczy itd. wszystko w normie. Pojutrze na wizytę, córka juz od 3 tygodni mi nawija ze mam jej przyniesc zdjecie z usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura_1988
wypowiedz z 11:22 to ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiiinia91
Ale mam kryzys... przeziębiłam się, ale to nic, jest mi tak niedobrze ze zaraz zwariuje :( czy to jest możliwe żebym dopiero teraz poczuła uroki ciąży ? 11tydz, a mi jest niedobrze...do tego zaczęła mnie głowa bolec, gdzie przez 11tyg jej nie czułam :( czuje się jak zdechła larwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inga130427
Możliwe :) Ja od 6tc miałam umiarkowane mdłości a od 11 zaczęłam wymiotować. Też byłam zaskoczona bo w 1 ciąży w 11 mdłości minęły całkowicie, a teraz było nasilenie. Jutro wizyta u lekarza, ciekawa jestem czy mój lekarz prowadzący potwierdzi płeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura_1988
u mnie jutro pełne 11 tygodni :) i akurat jutro mam wizytę u nowej lekarki gdyz sie niedawno przeprowadzilismy. ciekawa jestem ktorym USG mnie potraktuje... a co do objawow to u mnie juz prawie calkowicie minely mdlosci. jedyne co to biust strasznie mnie pobolewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viradaa
hej dziewczynY! Madoro! Wspolczuje, jak sie czujecie? ja wlasnie chcialam na wiosne wysokczyc nad morze ale zastanawiam sie czy autem, bo to bylaby podroz przez cala Polske, a wlasnie ja najbardziej boje sie podrozowac autem, juz wole pociagiem... ja mdlosci mam od poczatku i na razie nie wyglada, ze przejda, choc tez zaczelam juz 12 tc. Jutro wizyta u gina i biore zaswiadczenie o tym ze jestem w ciazy i w przyszlym tyg poinformuje pracodawca...troche sie stresuje...a u Was szefowie wiedza? Jak zareagowali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeg3232
Cześć dziewczyny...w 1 ciąży też wymiotowalam późno bo od ok 4 miesiąca..teraz na szczęście już wszystko mija tylko jeszcze śpię :)Ale co się okazuje moje drogie...dzisiaj byłam kolejny (2x)na usg gen.i co?? za 2 dni kolejne bo moja pociecha spala jak "zabita"lekarz wytrzasl mi brzuch i nic..kazal pójść pochodzić i wypić pepsi i wrócić za 40 min ..pochodzilam wypilam ten ulep i wtocilam i co moja dzidzia?smacznie spala z ręką pod główką z wypieta pupa...i stwierdzam,że to moja wina bo 1 usg gen.tak się rzucalo ,ze nie można było to zmierzyć i wracając do domu prosiłam żeby na następny raz był grzeczny...posluchal!!!aż za bardzo i 4 usg gen.we czwartek...:) A jeszcze macocha tak wygieta ze tp tez klopot...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeg3232
kjkjkj ...no aparat jednym slowem:) zazdroszczę Wam że możecie pooglądać...ze już część z Was zna płeć i jakie macie dzidzia duże bo ja wiem na chwilę obecną ,że bije serce i ma fajna pupke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura_1988
czy tylko ja nie wybieram sie na prenatalne? :o ja tak jakoś przy każdej ciąży ograniczałam się do podstawowych badań. przed 20 tygodniem i tak nigdy nie robiłam zakupów wiec spokojnie moge jeszcze poczekac te 2 miesiace na poznanie plci dziecka na podstawowym usg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeg3232
Jeżeli o mnie chodzi to są badania których nie odpuszczę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie odpuszczę tych badań - zwłaszcza,ze mam na nie pieniążki,wiec nie widzę problemu. Mój Babel ma 4cm ale płeć nieznana :) może na prenatalnych coś wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inga130427
Ja teraz robiłam prenatalne, ale w 1 ciąży nie. Jestem po wizycie, dalej wygląda na dziewczynkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madoro
Hello. U nas OK, siniaki powolutku znikaja. Z dnia na dzien stajemy sie coraz silniejsi psychicznie i fizycznie. Dziekuje za troske!! Ja w zeszlym tyg bylam na prenatalnych. 12,5dni, a dzidzia 6,7cm i prawdopodobnie chlopak. Oczywiscie prawdopodobnie! Czekamy na polowkowe badania. Kupujecie? Ja jeszcze nie. Wiekszosc rzeczy i tak malenstwo odziedziczy po starszej corce. Pierwsze malenkie ubranka porozdawalam wiec jedynie w to bede musiala zainwestowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Też się nie wybieram na prenatalne, usg genetyczne to wszystko chyba że coś pójdzie nie tak. Jutro idę właśnie na takie usg. Z córką nie byłam na badaniach prenatalnych z synem już tak, ale tylko dlatego że wyszła nam dwu a nie trzy naczyniowa pempowina. Nerwów masa a okazało się że synio zdrowy a taki defekt po prostu się zdarza i o niczym świadczyć nie musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viradaa
Ja nie robie tych badan genetycznych z krwi, za to robie to badanie USG, ktore robi sie do 13t +6 dni, ale robie je normalnie w przychodni, a nie w jakiejs placowce do badan genetycznych. weic nie wiem czy to to samo. Stwierdzilam, ze jesli ma cos byc to tylko bede sie stresowac cala ciaze. W dwoch poprzednich tez nie robilam. Dzis ide na wizyte, a za tydz na to badanie USG. Zobaczymy czy gin zrobi mi dzis jakies USG czy tylko wizyta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeg3232
Z krwi też nie będę robiła te.chyba że coś wyjdzie nie tak to w tedy....wystarczajaco już mam stresów i zmartwień a to tylko by mnie stresowalo.Dziewczyny kupiłam wczoraj nocy w pepco:) bo były na przeciwnie...wuem wiem..nie powinnam ale okazja po 4zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeg3232
Body kupiłam...przepraszam ale zmienia mi slownik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura_1988
heh... smieszna sytuacja ;) niedawno sie przeprowadzilismy i musialam zmienic lekarza... dzis bylam na pierwszej wizycie u niej a ona mi wciska skierowanie na... usg genetyczne :P a jeszcze wczoraj pisalam zeja robie tylko te podstawowe badania hehe. Myslalam zebylam zadowolona z poprzedniego lekarza a tu prosze- skierowanie na te usg, zanioslam jej wyniki krwi a tu mi dopisuje ze brak rozyczki , TSH i toksoplazmozy. pyta mnie kiedy mi lekarz robil cytologie to mowie ze nigdy to mnie zapytała jak ja się uchowałam hehe. I jeszcze mnie poinformowala ze jak bym dostala na ustach opryszczke to mam leciec po jakas tam masc gdzie poprzedni lekarz w zyciu mi takich rzeczy nie mowil a prowadzil wszystkie moje 3 poprzednie ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Ja po usg. Maluszek 5,8cm, wszystko ma na miejscu. Płci nie znam, bo pokazać nie chciało. Jutro równo 13 tygodni będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeg3232
Laura...lekarz lekarzowi nie równy...ja jakoś boję się pójść do kobiety gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madera88
Ja juz po usg genetycznym :) testu Pappa nie robie no i prenatalnych tez nie. Póki co wyglada na to ze wszystko jest w porządku. Dzidzius ma już 6.9 cm :) to usg było niesamowite pewnie dlatego ze to moja pierwsza ciąża i widziałam moje pierwsze malutkie dzieciątko :D póki co jeszcze niczego nie kupiłam. Pewnie dopiero na wiosnę zacznę coś o tym myśleć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!ja tez już po badaniach.dzidzia leżała najpierw odwrócona pleckami i już mieliśmy przekładać badanie,ale lekarz popotrzasal mi brzuchem i się łobuz obrócił łaskawie:-) Wszystko jest w porządku,wszystkie pomiary w normie. Krew oddałam i wyniki testu pappa do dwóch tygodni powinny przyjść. Lekarz powiedział,ze chyba chłopak będzie bo siusiaczek widoczny,no chyba ze to tak pępowina się ułożyła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×