Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

SIERPNIÓWKI 2018

Polecane posty

Gość meeg3232
MiaWilson...tak jak koleżanka wyżej napisała...kupujecje swój róż.uar a ten panel rośnie z brzuszkiem i jest w nim gumaka regulujące rozmiar...nie trzeba zaraz kupować nowych ..ja kupiłam 1 i za.ierzam cała ciążę w nich chodzić tak jak zrobiłam w poprzednich ciazach no ja też już mam brzuch jak w 5 miesiącu :) mam jeansy i jestem zadowolona no fajne rureczki....po domu śmigam w majtasach i koszulkach mojej połówki.... :) Teraz zaczęłam jeść więcej ale zauważyłam że ja czasem nawet nie mam rzoladka pustego a czuje głód jak by dzidzia wyssala że mnie wszystkie wartości odżywcze,teraz chyba przestałam tyc bo w pierszych tyg.przywalilam ponad 5 kg!!I jestem jak galaretka tyle wody..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MiaWillson ale mówisz już o takich ciążowych jeansach jak dziewczyny pisały? Z tą guma n a brzuch? Bo wydaje mi się, że zwykłych jeansów już nie ma co za bardzo kupować... jakieś takie spodnie rozciągliwe jak te hμ (któraś pisała, że sobie kupiła) to spoko, ale jeansy znów będą na miesiąc. Ja swoje jeansy dopinam, ale to walka jest i nie ma sensu dzidzi tam dusić chyba, bo podobno już czuje dotyk brzucha a co dopiero ucisk :) Ja czekam na dostawę ciuchów od mojej siostry, zobaczę co tam jest i jak trzeba będzie dokupię, ale właśnie zastanawiałam się czy to nie przesada już w ciążowych spodniach chodzić - chociaż moja siora mówi, że ta guma się dopasowuje i nie będą za duże. Ja sporo przytyłam niestety... brzuch i udka :/ ale brzuch nie tylko ciążowy... tłuszczyk jest - przez to jedzenie słodyczy i innych pierdół :( ale teraz dopiero mogę panować nad tym co jem powoli... tzn mogę wybierać zdrowsze, bo wcześniej nie miałam pola manewru. Mi w zasadzie jest niedobrze tylko jak przesadzę z jedzeniem... mdłości chyba powoli przechodzą. Madoro gratulacje :D ja dwa dni temu kanapeczkę o 1:30 jadłam :D a potem mi smutno, że dupsko rośnie :D ale nic to dziewczyny zrzucimy o ciąży, jak trzeba będzie opracuję nam treningi i będziemy się łączyć na treningach online hahaha Życzę Wam udanego weekendu :) a napiszcie czy któraś ma jakieś przeciwwskazania do porodu naturalnego. Pamiętam, że którąś z Was pytałam o cesarkę, ale chyba umknęło gdzieś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,chodziło mi o takie typowo ciążowe spodnie. Widziałam w h&m duży wybór,wiec chyba kupię na razie jedna pare,to przynajmniej nie będzie mnie nic w brzuch cisnelo. Z jedzeniem u mnie podobnie jak u was. Jak rano wstaje to czuje takie ssanie,ze pierwsze co to muszę coś przegryźć:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura_1988
hah aż ciężko uwierzyć że jestem czwarty raz w ciąży... ta nowa lekarka dała mi skierowanie m.in. na TSH ktorego nigdy wczesniej przy zadnej ciazy moj poprzedni lekarz mi nie dał... z ciekawości poczytałam co to jest i tu strzał.... może wkońcu się dowiem skąd ciągle rosnąca waga zwłaszcza po każdym porodzie. moze sie okaze ze to wina tarczyc a nie moja ze tyle waze bo nie uwazam bym wcinala jak prosiaczek... no ale nie ma co gdybac, w przyszłym tygodniu lece do laboratorium zrobic badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeg3232
Słomka ..te spodnie ciazowe z guma nie są na miesiąc a na cała ciążę ...pod brzuchem ma wysokości spojrnia linowego brzuch rośnie minimalnie a to ten panel się rozciąga...i nie trzeba za miesiąc kupować nowych ..uwierz ,że są tak uszyte że rosną z brzuchem i są do końca ciąży..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura_1988
dziewczyny a co wy sie martwicie czy dżinsy wytrwaja do konca ciazy... przypominam moje drogie ze rodzimy w srodku lata wiec wystarczy luzniejsza sukienka i heja- coco jumbo i do przodu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na razie kupiłam jedne jeansy ciążowe na allegro na aukcji za 40zl a tak to śmigam w legginsach. Warto popatrzeć na allegro, bo ceny są konkurencyjne jeśli chodzi o spodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meeg zgadza się! Mi chodziło o zwykłe jeansy - że zwykłe są na miesiąc. Ciążowe z tą gumą jak najbardziej - właśnie taki był zamysł mojej wypowiedzi :) A ja miałam mieć dzisiaj dzieci mojej siostry na nocce no klapa... przyjechali i okazało się, że mają opryszczkę... a że ja nigdy nie miałam to niestety odesłałam ich do domu? Myślicie, że jestem okropna? Z drugiej strony zarażenie wirusem teraz byłoby ryzykowne (i tak mogłam się niestety zarazić, bo spędzili u mnie ze trzy godziny)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laura co tu dużo mówić, trzeba pogratulować Twoim poprzednim lekarzom :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeg3232
Słomka..nie jesteś okropna ,jesteś w ciąży i masz prawo troszczyć się o swoje zdrowie ..swoje i bliskich.U mnie koleżanki się obrażają bo w związku z tym że leżę to chce wpadać w odwiedziny ,fakt to miłe ale ja pytam czy są zdrowe bo ja teraz chłoną jak gąbka i moje dzieci teraz też a dla mnie koszem teraz to może być tragedia i tak boli mnie gardło i mam lekki katar ale pytam i jak mają infekcje to niestety.Wuec nie jesteś okropna a jeżeli ktoś tego nie rozumie to trudno..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meeg a wiesz co jest najgorsze? Zamiast od razu asertywnie powiedzieć, żeby siostra zabrała dzieci, bo widziałam, że mają opryszczkę, to pomyślałam sobie, że nie będę przesadzać. No i zostały u mnie na te kilka godzin, ale jak poczytałam co grozi dziecku... i żeby nie było nawet zadzwoniłam do mojego lekarza (od razu powiedział, że mam unikać dzieci)... to zadzwoniłam do siostry, że niestety musi zabrać dzieci. Jaki jest efekt? Siedzę i trzęsę się czy nie załapałam tego od nich. Najgorsze jest to, że nawet jeśli załapałam mogę przejść przez to bezobjawowo, a dziecku i tak zaszkodzi i nawet nie będę wiedziała. Głupia jestem, że od razu nie zareagowałam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Od rana głowa mi pęka. Syn już drugą noc budzi się co godzinę - ząbkuje i jakoś ciężko to znosi, a córka dziś przed 6 wstała i w nocy też się budziła. Czuję się jakbym wcale w nocy nie spała. W dzień nie mam jak się przespać bo m w pracy a córka już w dzień nie sypia. Spodnie chyba kupię ale leginsy jakieś grubsze, a jak się zrobi ciepłej to mam dwie pary a puźniej sukienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura_1988
gośćAgnieszka to witaj w klubie- moj 16-miesieczny synek tez jeszcze zabkuje i to tak ze wiewcznie placze i marudzi. ma dopiero 8 zebow a gdzie jeszcze drugie tyle... co prawda noce przesypia ale za to w dzien daje wycisk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeg3232
Słomka a coś przeciw wirusowego??Poczytaj...Nie wiem czy w ciąży można Hewiran ...Chcialas dobrze i nie nakręcaj się i nie możesz myśleć ,że dziecku coś się stanie,nie wolno Ci tak myśleć!!Jak tylko nie dawała buzi,nie piłaś z jednej szklanki,nie wygrałaś się tym samym ręcznikiem to będzie ok ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadłam kawałek parówy po małym (po sekundzie się kapnęłam co zrobiłam)... ale akurat mały chyba nie ma opryszczki tylko akurat ma udrapnięta buźkę (jeszcze nigdy nie miał opryszczki i właśnie się siostra zastanawiała czy nie wyszła mu po raz pierwszy, będę jeszcze potem do niej dzwoniła jak to wygląda - czy robi mu się bąbelek). Gorzej mała - na pewno opryszczka, na powitanie może jakiś całus był (nie zarejestrowałam, bo nie wiedziałam jeszcze), ale na pewno nie w usta. Ja zwariuję! Jestem zła na siebie jak osa! Jakieś przeciwwirusowe podają w ciąży ale jak ktoś wie, że się zaraził. Muszę obczaić czy można jakoś to ogarnąć z krwi np żeby się dowiedzieć. Mi gin powiedział, że mam się nie stresować dopóki coś mi nie wyskoczy na buzi (ale czytałam, że niestety często może to być bezobjawowe)... Ach co ma być to będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura_1988
meeg3232 tak Hewiran, przypomnialas mi te nazwe bo jak ja bylam na tej eizycie u nowej lekarki to od razu mnie uprzedzila ze jakbym zalapala opryszczke to od razu wlasnie Hewiranem sie ratowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko cholerka można niby załapać i nawet nie wiedzieć, bo może być bezobjawowo... z drugiej strony kurczę wydaje mi się, że nawet osoby, którym nigdy nie wyszła opryszczka i tak są nosicielami w większości, bo przecież czy to możliwe, żeby np, mój mąż nie miał tego wirusa skoro jego poprzednie partnerki miały? no chyba średnio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura_1988
słomka nie daj się zwariować bo nie dość że nie ruszysz tuńczyka ze względu na rtęć to jeszcze wykopiesz męża z domu jeśli on złapie opryszczkę w trakcie twojej ciąży ;) myślę że powinnaś do tego wszystkiego nabrać trochę dystansu i nie panikować póki nic się nie dzieje bo będziesz całą noc stała w łazience przed lusterkiem i przyglądała się czy nic nie wyskakuje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamy. Czy są tu jakieś kobiety które dość późno dowiedziały się o ciąży i w tym czasie imprezowały? chodzi mi o alkohol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Termin mam na lipca :( bardzo się cieszę z ciąży chodź jej nie planowaliśmy. Dlatego nie wiedząc upiłam sie chyba ze trzy razy :(:( umieram ze strachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia2424- nie ma co płakać teraz nad rozlanym mlekiem. Idź do lekarza na usg,porób wszystkie potrzebne badania,kup kwas foliowy i inne witaminy i po prostu dbaj teraz o siebie. Głowa do góry:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie spłynie na mnie teraz fala hejtu...nie pochodzę z żadnej patologicznej rodziny absolutnie... Dobrze zarabiam, mam pracę, mój mąż również. Mamy 6 letniego synka i nie planowaliśmy wiecej dzieci. Tak sie złożyło że trzy weekendy z rzędu mieliśmy urodziny siostry, kolegi a na koniec pożegnanie kolegi z pracy...był to początek 4, 5 i 6 tygodnia ciąży. Wypiłam chyba morze wódki...:(:(:( a teraz odchodzę od zmysłów!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia2424- na tym forum( wydaje mi się ze mogę mówić tez w imieniu innych dziewczyn) nie oceniamy się nawzajem tylko wspieramy, wiec nie masz się co martwić... ja ze swojej strony życzę ci aby dzidzia była zdrowa.a jak będziesz u lekarza to powiedz wprost,ze piłaś alkohol nie wiedząc,ze jesteś w ciąży to może zleci dodatkowe badania lub jakieś większe dawki witamin itp.trzymaj się ciepło!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia nic dzidziusiowi nie będzie,poczytaj artykuły na necie to się przekonasz :) dbaj teraz o siebie i będzie ok. Niektóre kobiety nie wiedzą o ciąży o wiele dłużej i robią różne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie naczytalam sie duzo o zespole FAS. ze wystarczy mala ilosc alkoholu...a ja? Upilam sie trzy razy. Niedługo badania polowkowe o wszystkim oczywiscie powiem lekarzowi. Wiecie chyba nigdy bym sobie nie wybaczyła gdyby cos bylo nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny ze obylo sie bez hejtu...musialam sie komuś wygadac bo moj mąż juz nie moze mnie słuchać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początku ciąży dziecko nie pobiera nic od Ciebie a zniszczone komórki 'wymienia',będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację wymienia...ale do czwartego tygodnia ciąży potem juz nie a ja pilam jeszcze w 5 i 6 . Mam tylko nadzieje ze FAs mimo wszystko występuje w większosci u matek pijacych przez cala ciaze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura_1988
katia2424 spokojnie ... moja byla szwagierka byla alkoholiczka- mogla nie pic jakis czas ale jak zaczynala to trwalo to dobre pare dni. raz w takim ciagu alkoholowym powiedzialami ze okres jej sie spoznia wiec polecialam do apteki po test i wyszedl pozytywny. byl to jakos 6-7 tydzie. akurat na ten dzien byla umowiona z kims na dalsza popijawe ale po odczytaniu wyniku nie tknela alkoholu i urodzila zdrowa coreczke. wiec spokojnie zwlaszcza ze u ciebie to byly pojedyncze imprezy co weekend a ona od samego momentu obudzenia sie pila az do upadlosci dzien w dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×