Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćććć

Szlachetna Paczka 2017 ręcę opadają

Polecane posty

Gość gość
a mnie ciekawi gdzie oni te kolejne dzieci robią? jak spia wszyscy na kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 16 ok niech ci będzie jestem głupia a ty jesteś fajna i super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama nie wieeem dziś alleluja! W pełni się z tobą zgadzam i tez już mnie męczy ten komunistyczny kult biedy, a ten który pracuje i płaci na nich podatki to pewnie złodziej, nakradł albo z nieba mu spadło więc niech oddaje żeby było sprawiedliwie a w ogóle to niech się zachwyca głąbami którzy, w komunalnej, zawilgotniałej klicie robią sobie 7 dziecko, do pracy nie idą i tylko ciągną od państwa; och i ach jacy to oni wspaniali, bo biedzi i dzieci majo i w syfie żyjo..... no ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o takich ludziach inaczej sie czyta, a inaczej się do nich podchodzi, gdy sie ich pozna. lata temu na porodówce poznałam dziewczynę. Nie wiem, ile miała lat, ale 25 jeszcze nie miała. Była w ciąży z czwartym dzieckiem. Dużo gadałyśmy, bo miała obok łóżko. Nie wiem, jaka szkołę miała skończona, ale bardzo dobrze si z nią rozmawiało. Serio, osoba na poziomie, zresztą przychodziła do niej mama i siostra i było widać, ze to nie żadna patologia. Byla chyba dobrą matka, bo było widać, jak troszczy się o dzieciaczki, gdy ją odwiedzały. Natomiast jej mąż - cos strasznego. Buc, który nie umiał zdania sklecić po polsku, wygląd dresa, zachowanie nie lepsze. Nie wiem, co w nim widziała. Patrząc z zewnątrz, trudno zgadnąć, co siedzi w ludziach i dlaczego godzą się na takie życie. Czasami jestem ciekawa, jak jej sie potoczyło życie czy miała jeszcze jakieś dzieci, czy wdały się w nią czy w ojca. Tez można by o niej powiedzieć królica i patologia, ale jakoś nie potrafię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 13 12 no i taka jestem niestety dobra ciocia zawsze taka byłam i często dostawałam po d***e za to i dostaję , przepraszam jeżeli czymś Cię uraziłam usmiech.gif miło było popisać x no i co medal chcesz za to że jesteś głupia i po d***e dostajesz na własne życzenie? to jest następny obiekt kultu postsocjalistycznego społeczeństwa, a ja się trzymam od takich ludzi jak ty z daleka, bo ktoś kto z natury jest autodestrukcyjny i toksyczny dla samego siebie nie może być dobrym przyjacielem czy nawet kolegą. Już nie mówię o tym, że jest zwyczajnie głupi, bo mądry człowiek wyciąga wnioski z życiowych doświadczeń - idiota nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a mnie ciekawi gdzie oni te kolejne dzieci robią? jak spia wszyscy na kupie xx No "na kupie" :P przy czym na kafe sa podwójne standardy i jak laska napisze, ze zdarza jej sie kochac z mężem gdy w tym samym pokoju śpi noworodek, w łóżeczku na drugim końcu pokoju, zasłonięty ochraniaczem to jest PATOLAAAAAAA i zaczyna sie jazda, a jak taka parka z 4-5 dzieci w wieku szkolnym, w jednym pokoju, na łóżku obok robi sobie kolejnego potomka to są wspaniali, cudowni ludzie i broń Boże źle skomentować, bo wtedy jesteś złym i podłym człowiekiem :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 21 fajny wpis :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 13 21 fajny wpis x o tak wszystkie wpisy, które nie przejawiają choćby cienia krytyki wobec dzieciorobów są takie fajniusie i milusie dla dobrej cioci :o nie posikaj się czasem. czytam te twoje wynurzenia i na kilometr widać, że albo jesteś taką patuską wielodzietną która narobiła dzieciaków bez kasy i teraz bawi się w obrończynie szlachetnej biedy hahaha ew. jesteś z takiej chorej rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"albo jesteś taką patuską wielodzietną która narobiła dzieciaków bez kasy i teraz bawi się w obrończynie szlachetnej biedy hahaha ew. jesteś z takiej chorej rodziny." - w twoja stara musiała nieźle wódę łoić w ciąży że spłodziła takie zero jak ty 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ciąży się płodzi dzieci? nie wiedziałam :D no jak widać po tobie to nieuctwo idzie w parze z wielodzietnością w biedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odnoszę się do rodziny, w której mieszka 6 małych dzieci. Jak rozumiem NIKT w tej rodzinie nie pracuje? No jedynie teść na roli robi sezonowo, jego syn latem pracował w budowlance, a córka jest z zawodu kucharką i szuka pracy? Teściowa - 51-letnia kobieta też nie pracuje tylko ciągnie jakąś rentę? To ja stwierdzam, że oni żyją jak pączki w maśle jak im jeszcze tyle hajsu zostaje na osobę. Mam tyle samo lat ile Beatka i nie w głowie mi chociaż jedno dziecko w tym wieku, a ona już się dorobiła 6. Dobre pytanie ktoś zadał, jak ci młodzi kopulują w towarzystwie dzieci, które już coś kumają? Biedne dzieciaki, być świadkiem seksu rodziców. Na miejscu rodzeństwa szanownego Marcina wzięłabym byle jaką robotę, uciułała trochę kasy i przeniosła się do większego miasta w poszukiwaniu pracy. Ale zaraz będzie lament na kafe, że to przecież niemożliwe, że w tym kraju nie ma pracy dla ludzi z takim wykształceniem i bez prawa jazdy nie da się znaleźć żadnej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I teraz to: " Rodzina prosi również o opał, by w domu dzieciom było ciepło i przytulnie. " :D To ja pracuję i siedzę w zimnie, by nie wydawać zbyt dużo na ogrzewanie elektryczne, a ktoś tylko rozłożył nogi i chce mieć ciepło i przytulnie ;p Szczyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezu ale dziewczyna ma klasę dzida leci po niej jak po burej suce a Ta kobieta nic , no ręce opadają . Weź chamico zejdź z tej kobiety ma prawo mieć własne zdanie , a ty trolico do budy Ja nie mówię też lubię komuś dopierdolić , ale bez przesady napisała ci że jesteś super a ona głupia , a ty i tak tempoto dalej pyskówkę prowokujesz i ubliżasz i ubliżasz Wiesz ja myślę że to twoja matka tak łoiła wódę i stąd masz teraz taki chamski nawyk przekrzykiwania wulgaryzmami swojej prawdy chamica do kwadratu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie dziwi, jak dużo z tych dzieci ma nauczanie w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jezu ale dziewczyna ma klasę dzida leci po niej jak po burej suce a Ta kobieta nic , no ręce opadają x taaaa i jeszcze sama siebie zachwalasz weź się nie ośmieszaj dziadówo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te trollica - rusz się do roboty. Całymi dniami na Kafe siedzisz i innym dorzynasz, a sama jestes niezła patolka i leń - jeśli siedzisz w domu, albo j****y złodziej, jeśli siedzisz na forum w godzinach pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 22 wszystko ok pod kopułką :-) ja tu udzielałam się po raz pierwszy :-) polecam psychiatrę na schizy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja moge pomoc osobie po wypadku , ciężko chorej , starej ale nie patologi . Rodzina opisana w temacie to dla mnie patologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jankafajna. Czytalismy te restrykcyjne wybory do SzP. nie bądz śmieszna nierobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i znów wracamy do punktu: a kto ci broni pomagać osobom po wypadku i starszym? SzP nie jest obowiązkowa, nie jest z podatków - jest nietypową formą doraźnej pomocy charytatywnej, od początku miała być tylko tym. Miała zapewniać lukę, która istnieje w systemowej opiece socjalnej (trafiać do ludzi za bogatych na zasiłek a nadal zbyt biednych by żyć). Jeśli chcesz to pomagaj innym grupom, możesz też nie pomagać jak nie chcesz - wszystko jedno, ale odczep się od cudzych wydatków. Jeśli ja mam np. fantazję wesprzeć moimi ciężko zarobionymi pieniędzmi patologiczną rodzinę wielodzietną, to co Ci do tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19;59 nikt normalny nie wspomoże nierobów/ patologii/ radośnie uprawiającej sex na jedym pokoju z 5 dzieci. Ale czego sie spodziewać po kim kto sie w takim czymś wychował. Dla ciebie to normalne przeciez, pomagać leserom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patologia ze SzP powinna być prześwietlana, ile tatuś zarabia na czarno. Nieraz w opisach rodzinek są kwiatki o pracy na czarno czy noszeniu drewna z lasu - czyli o kradzieży. Szlachetna paczka wywołuje u mnie skrajnie negatywne emocje, choć teraz nawet dziecioroby spasowały, nie ma koncertu życzeń o laptopy, tablety, buty Nike czy Adidas, tudzież próśb o opony zimowe (hit sprzed paru lat). Raz widziałam prośbę o tablet, bo na czworo dzieci jest jeden, dziewczyna nie może się uczyć, bo chory brat jej zabiera, chce oglądać bajki. Cóż, nie dziwię się, że 13-latka nie ma siły i ochoty szarpać się z 28-letnim, chorym psychicznie bykiem. Gorzej, że na czworo tych dzieci tylko ta jedna dziewczyna jest zdrowa, reszta chora. Rodzice łącznie naklepali ósemkę, ale czworo już się usamodzielniło. Szkoda mi szczerze tej 13-latki, bo zasłużyła dziewczyna na lepszy los, niż nieudolni rodzice i troje schorowanego rodzeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego tyle tych rodzin ma nauczanie w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie zachęcona waszą dyskusją weszłam na SP w Poznaniu i od razu otworzyło mi się to: "Pani Ewa (37 l.) wraz z partnerem - panem Sławkiem (47 l.) - wychowuje 7 dzieci: Dominika (13 l.), Mikołaja (11 l.), Filipa (9 l.), Julię (6 l.), Oliwię (4 l.), Nikolę (3 l.) i Dawida (2 l.). W kwietniu rodzina powiększy się o kolejną pociechę. Jeszcze kilka lat temu, kiedy pani Ewa mieszkała z mężem i matką, rodzina radziła sobie całkiem nieźle. Jednak niestety z czasem sytuacja uległa zmianie, mąż pani Ewy stał się agresywny i zaczął znęcać się nad dziećmi i żoną. Pani Ewa długo nie pozostawała bezsilna - wniosła pozew o rozwód i zaczęła na nowo układać sobie życie. Niestety sytuacja finansowa rodziny jest ciężka - pani Ewa nie jest w stanie spłacić wszystkich kredytów i zaległości w opłatach. " F**K. Zdecydowanie kartonik prezerwatyw dla tej rodziny. Wolę WOŚP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalny człowiek zajmuje się prześwietlaniem własnego portfela, względnie pieniędzy publicznych a nie cudzego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pan Dariusz (49 l.) mieszka z synem Damianem (26 l.) oraz wychowuje samotnie córkę Agnieszkę (14 l.). Rodzina Pana Dariusza radziła sobie w miarę dobrze, do momentu rozwodu. Po rozwodzie Pan Dariusz wziął na swoj***arki kredyty, które razem z ówczesną małżonką zaciągnęli na utrzymanie rodziny. Po rozwodzie Pan Dariusz zamieszkuje wraz z dwójką swoich dzieci, pracuje jako konserwator (umowa o pracę), co pozwala mu na systematyczną spłatę kredytu i utrzymanie rodziny. Pomimo iż syn Pana Dariusza, Damian jest już pełnoletni to ze względu na swoją przeszłość, ciężko jest mu znaleźć zatrudnienie. Rodzina utrzymuje się z pensji Pana Dariusza (ok 1700 zł), jednak po odliczeniu kosztów utrzymania, na jednego członka rodziny pozostaje ok. 120 zł miesięcznie. 26-letni bysio musiał odbębnić swoje w pierd.lu, skoro roboty znaleźć nie może, no a za młody, żeby się wyrok z ZK zatarł. A małżonka była to chyba powinna płacić alimenty na córkę?? Jak zwykle, aż się łza w oku kręci. A teraz najlepsze... VIII SZCZEGÓLNE UPOMINKI: Agnieszka - zestaw kosmetyków; Damian - telefon, może być używany, ponieważ ostatni mu się popsuł; Dariusz - zestaw kołdra + poduszka byłby idealnym upominkiem dla Pana Dariusza, zapewniłoby to ciepło podczas nadchodzących zimnych miesięcy. Rozumiem ojca, że prosi o kompletn pościeli. Kumam, że 14-letnia podfruwajka nie chce być gorsza niż koleżanki i pragnie jakichś mazideł do twarzy. Ale, do k... nędzy, 26-letni po wyroku proszący o telefon, to jest przegięcie pały!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ma telefon do wyroku, bo nie rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Dorota l.37 sama wychowuje siedmioro dzieci. Agnieszka l.15, Ala l.14, Filip l.13, Iza l.12, Maria l.9, Piotr l.8, Paweł l.4. Część 2. HISTORIA RODZINY: Rodzina od zawsze miała trudno i źle w życiu.Powodem tego jest były mąż pani Doroty, nałogowy alkoholik, który przepijał co się dało i tak doprowadził do zrujnowania swojego życia i całej rodzinie. Pani Dorota znalazła schronienie w mieszkaniu zastępczym, gdzie było bardzo ubogo i niebezpiecznie mieszkać. Od roku mieszkają w ciepłym i przytulnym socjalnym mieszkaniu. Mąż nachodzi ich, straszy i poniża (jest pod obserwacją policyjną). Pani Dorota radzi sobie sama - utrzymuje się z pracy własnych rąk, 500+ i zasiłków. Miesięczny dochód na jedną osobę wynosi - 768 zł. Część 3. PIĘKNO RODZINY: Pani Dorota po wielu trudnych przeżyciach z mężem, nie straciła radości i odwagi do życia. Specjalnie poszła do pracy, aby zapewnić rodzinie lepsze życie od własnego. Chętnie też pomaga innym samotnym Mamom, służąc radą i doświadczeniem. Jest najbardziej dumną Mamą, którą znam w naszym przedszkolu z własnych dzieci. Chciałaby pokazać dzieciom, że życie może być piękne i ciekawe. Część 4. NAJWAŻNIEJSZE POTRZEBY RODZINY Najważniejszymi codziennymi potrzebami całej rodziny są produkty codziennego użytku typu: jedzenie, ubranie i leki. Ponieważ dzieci rosną, dlatego codziennie potrzebują baaardzo duuużo jedzenia, ubrań bo pięknie rosną jak na drożdżach i leków bo chorują. Artykuły dziecięce: PASTY I SZCZOTECZKI DLA 7 DZIECI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ty jesteś idiotką czy udajesz? długo tu jeszcze będziesz wojować o honor patolek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wnioski: - kafeterianie są świetnie wychowani przez niepatologiczne rodziny c widać po języku jakim się zwracają do siebie i jakim piszą o innych - telefon i komplet kosmetyków to niebywały luksus, w d****h się przewraca tej patologii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×