Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćććć

Szlachetna Paczka 2017 ręcę opadają

Polecane posty

Gość gość
niby kim wy tu jesteście czym jesteście lepsze no czym ? Nie wiecie co was w życiu czeka może jakaś ciężka choroba , że trzeba będzie prosić o pomoc , może kalectwo , udar , wypadek skąd wiecie kim jesteście BOGIEM :-D śmieszne dziewuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś pisze przecież jak byk w poście Grażynko pustaczku ile mają budżetu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ahahahhahahahaha pogadałabym z kimś na ciekawe tematy , ale nie umiem tak jak wy pisać u mnie liczy się merytoryczna , spokojna rozmowa , a nie tu same kosmitki i dziołchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczególnie ta z 11 48 pokazała klasę :-D :-D :-D co za 'dzida " jak to mówią nie znam ani jednej osoby , która się tak wypowiada nie moja grupa społeczna hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ludzie w ciężkiej chorobie nie płodzą rok w rok dzieciaka :O to raz a dwa, tylko patologia umysłowa klepie dzieci, mimo biedy, że aż piszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama nie wieeem
Nagła choroba, wypadek, pożar, bankructwo, a narobienie sobie dzieci kiedy ta bieda już jest to jest różnica! i o tym mówimy. Ja nie popieram wulgarnego języka ale dlaczego uważacie, że takich ludzi nie można krytykować? Owszem ja się czuję lepsza choćby dlatego, że sama na siebie zarabiam skoro jestem zdrowa, mam tyle dzieci na ile mnie stać i nie mam żalu do świata o to jak ułożyłam sobie życie. Tak wiem teraz wszystkie 'szlachetne' mnie zjadą, bo jak ja śmiem się czuć lepsza!? a ja wam powiem że mam dość już tej gloryfikacji 'szlachetnej biedy' przy jednoczesnym wdeptywaniu ludzi, którzy ciężko pracują i którym niekoniecznie się podoba taka polityka socjalna (nie mówię teraz o SZP ale ogólnie o socjalu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 16 tylko ze my nie mamy na to wpływu żadnego :-) taka prawda . I jeśli ktoś ma ochotę takich ludzi wspierać , sponsorować itd. itp. to też są sfery na które nie ma nikt wpływu Czy to takie trudne do zrozumienia ? Ja wiem jacy ludzie potrafią być zawistni nawet w nasz nowy dom ostatnio było jak kobiecie zniszczyli elewację na budynku po remoncie , sąsiedzi to zrobili z zazdrości . I tu też większość ta która właśnie komuś ubliża od patologii i królic sama sie z tej patologii wywodzi , to prawda stara jak świat zazdrość i zawiść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12v26 ok chwała Ci za to że jesteś zaradna samowystarczalna , tylko chyba wiesz , że los może być przewrotny dziś ktoś potrzebuje pomocy , a jutro to możesz być TY i czy my mamy prawo cię wtedy deptać , pluć na ciebie gnoić Cię poważnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12;26. Mało tego pozbaierać wszelkie zasiłki nierobom, a królice przymusowo sterylizować i wio do pracy albo pozdychacie z głodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama nie wieeem
gość dziś No już przyczłapała "szlachetna", która nie posiadła trudnej sztuki czytania ze zrozumieniem na poziomie klas 1-3. Przecież napisałam wyraźnie, że NIE CHODZI MI O NAGŁE NIESZCZĘŚCIA! bo tu dyskusji nie ma tylko chodzi o ludzi, którzy juz są biedni, a co rok dziecko i tylko płacz i dajcie, dajcie. Haloooo!!! jest tam coś pod kopułką czy nadal hula wiatr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 36 My tu dyskutujemy na poziomie obopólnej merytoryki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama nie wieeem dziś Nagła choroba, wypadek, pożar, bankructwo, a narobienie sobie dzieci kiedy ta bieda już jest to jest różnica! i o tym mówimy. Ja nie popieram wulgarnego języka x a w odpowiedzi: x gość dziś 12v26 ok chwała Ci za to że jesteś zaradna samowystarczalna , tylko chyba wiesz , że los może być przewrotny dziś ktoś potrzebuje pomocy , a jutro to możesz być TY i czy my mamy prawo cię wtedy deptać , pluć na ciebie gnoić Cię poważnie x powiedz mi 12.34 czy ty już taka głupia się urodziłaś czy matce z wózka wypadłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jak ktoś zachoruje, będzie miec wypadek to będzie to od niego niezależne i na to nie ma żadnego wpływu natomiast na klepanie kolejnego dziecka, przy biedzie, pustej lodówce i braku pracy jak najbardziej ma wpływ Do tego pewnie się gnieżdzą kątem u teściów, ojciec bez pracy, ona też, bo i po co roić, jak można mieć od państwa kapuchę, co rok prorok, a że 3 dzieci już śpi na jednym tapczanie to nie ważne, wcisną jeszcze im niemowlaka. Bozia da Bozia wychowa :O TAK NA TO MAJĄ WPŁYW!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Taaa klepanie sobie dzieci rok po roku to los przewrotny. Weź się nie kompromituj. Wiesz, kiedy przy płodzeniu los może spłatać figla? Jak masz dwójkę dzieci, przytrafi ci się trzecia ciąża z której rodzą się czworaczki. A jak płodzisz sobie dzieci, bo po co antykoncepcja, a przecież państwo i ludzie pomogą, do tego najstarsze dzieci wychowają najmłodsze (to tutaj jest ładnie ujęte, dzieci się o siebie troszczą), to sorry, ale coś tutaj jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie znam się nie mi oceniać jej macicę ja wiem jedno nie macie na to wpływu , że ktoś chce im pomagać taka jest prawda Tak samo nie macie wpływu na to czy będzie miała jeszcze dzieci czy nie może ich mieć i 15 20 taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 44 ahahahhaha aleś perełkę wyłapała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 24 a dodam skąd wiesz że ta bieda wtedy była ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie wypadła bo jej matka pewnie ze 4 dzieciorów w tym wózku woziła a ze 2 dodatkowych pod pachą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12;54. Zastanówmy sie, gromada bachorów w domu, tatuś w ZK. Pewnie przypadkiem bo tatus niewinny a mamusia to na pewno lekarz zarabiający po 10 tys. Tylko zaliczyła wpadkę 1..2...3....4...5.. bo to lekarka ale "re"habilitowana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 57 nie bachorów tylko dzieci to że piszesz anonimowo nie musi pozbawiać cię kultury . I w sumie to macie się nad czym zastanawiać bo sama się zastanawiam , nawet jestem w szoku , że w tak młodym wieku i krótkim czasie można mieć tyle dzieci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama nie wieeem
gość dziś nie wiem, hipotetycznie piszę ogólnie na temat takich rodzin. Znam kilka osobiście i widzę, że sami sobie życie skopali, a teraz 'szlachetna bieda'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 00 no włąśnie sami sobie skomplikowali życie bingo Jest gro matek mądrych , zaradnych itd. i jest i taka co wlezie pod pociąg z malutkim wózkiem i po dziecku inni napiszą p******a szmata , a inni że nie pomyślała że coś się stanie i nie wiemy czemu pod pociąg wlazła z 4 miesięcznym dzieckiem . I tu jest to samo komplikują sobie życie dlaczego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a ty jesteś naiwna czy naiwna? ;) tak oczywiście, był dobrobyt ona jako zamożna małolata urodziła dziecko, potem następne i następne, a jego za niewinność wsadzili do paki, bo był dobry, wspaniały i bogaty :D Weź dziewczyno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie musicie mnie tu tak łapać za słówko dziwne jest to forum , albo wyzywacie , albo łapiecie za słówka Ja nie mówię że to jest dobre i normalne że są takie sytuacje jak u pani beatki , ale gnoić jej nie mam zamiaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 30 r.ż, jak dobrze liczę powinna mieć 12 dzieci i dodatkowe 6 tys., + jakieś 4 tys zapomóg jupii :D będą se sami robić szlachetne paczki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pomagam ale najczęściej staruszkom. Ich wymagania są niewielkie: Najczęściej to okulary, ciepła kołdra, ciepłe buty i ciepły płaszcz. Czasem, bardzo rzadko lodówka lub odkurzacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama nie wieeem
gość dziś dlaczego, dlaczego? nie obchodzi mnie to. Jeżeli ktoś jest zdrowy to niech sam sobie płaci za swoje decyzje życiowe i na siebie zarabia. To, że ktoś jest zwyczajnie leniwy, a jedyne co potrafi to w biedzie narobić dzieci to nie znaczy, że zaraz mam go podziwiać i się nad nim użalać. Mam prawo powiedzieć co o tym myślę. Dzieci mi żal ale ich rodzice to zwyczajne wrzody społeczne. no już zacznij płakać jaka to ja podła, wredna i z nizin jestem, jaki to ze mnie rynsztok. Kończę z tobą gadać, bo męczą mnie takie dobre ciocie na siłę forujące tu swoje dobroduszne poglądy wbrew zdrowemu rozsądkowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a potem jak co rok, lament na forum....jaka to biedna ta paczka dziecko pokrzywdzone bo dostało lalke a nie Play Station

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dziewczyno, bo bijesz pianę tam gdzie nie trzeba i uświadamiasz tych co nie trzeba. ty chyba nie wiesz co to znaczy łapać za słówka. ktos ci jedno pisze jak wół a ty go uświadamiasz w tym co sam napisał! to nie jest łapanie za słówka tylko prosta instrukcja czytania ze zrozumieniem tępy nieuku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 12 no i taka jestem niestety dobra ciocia zawsze taka byłam i często dostawałam po d***e za to i dostaję , przepraszam jeżeli czymś Cię uraziłam :-) miło było popisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×