Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Do kobiet które nie pracują zawodowo

Polecane posty

Gość gość
Czeka mnie miesiąc siedzenia w domu Po 3 dniach juz mi sie nudzi i tak myślę jak można cale życie nie pracować zawodowo ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam ambitnych osób, które chcą dorobić sobie 1400zł przy komputerze. Praca jest bardzo prosta i przyjemna, pracujesz ile chcesz i kiedy chcesz. W moim programie nie inwestujesz ani złotówki! W każdej chwili możesz zrezygnować - Tutaj nic nie tracisz, jednie możesz zyskać, a uwierz naprawdę warto! Jeśli jesteś zainteresowany/a ofertą wejdź na strone, zapisz się na listę i zobacz jakie to proste http://lukaszpawlowski.getleads.pl/jakzarobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te niepracujące twierdzą, że mają co robić bo gotują I sprzątaja. I co z tego? to każdy głąb potrafi. Wielkie mi "halo" ugotować obiad w godzinę, pralka pierze sama, Co wy takiego robicie w tym domu hahahha? zmopować i odkurzyć to też żaden wysiłek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łatwiej pracowac gdy partner wspomaga przy pracach domowych.Polscy faceci są wyreczaniw przez msmusie i nie dosc zewdziecko trzeba uczyć obowiazkow to jeszcze dorosłego chlopa. Nie wyobrażam sobie nie pracowac.Jesteśm niezalezna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a później zostaną bez pieniędzy bo facet wymieni je na lepszy model

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam i wiem że są zle traktowane. Nic nie dają z siebie społeczeństwu, nie płacą podatków a korzystają z podatków innych. Takie darmozjadu społeczne. Nie dziw że są hejtowane przez osoby pracujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w jaki sposob korzystaja niby z podatkow innych? ja nie pracuję. Ubezpieczenie mam u męża w pracy. Do lekarza zresztą chodzę w większości przypadkow i tak prywatnie. Z mopsu nigdy nie korzystałam, Nawet glupiego 500 + nie dostaję bo mam jedno dziecko. Więc w jaki sposób wykorzystuję te cierpiętnice pracujące?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Chodzisz po chodnikach, korzystasz z komunikacji miejskiej, Twoje dzieci majądarmowa edukację, opiekę zdrowotną itd. Długo by wymieniać. A Ty nie dokładasz do tego ani złotówki. Tylko konsumujesz i zajmujesz się własnymi 4 literami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ubezpieczenie mam u męża w pracy. A czy mąż z tego tytułu odprowadz większe składki? Nie. Jesteś ubezpieczona nie płacąc za to, jak płaci każda pracująca osoba. Jesteś zwyczajnym pasozytem społecznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to uważam tak: albo ubezpieczamy każdego Polaka bez wzgledu na to czy pracuje czy nie; albo zabieramy ubezpieczenie każdemu kto nie pracuje i wtedy jest sprawiedliwie. No bo z jakiej racji taka krowa nie pracująca żona nie płaci za siebie składki zdrowotnej, a jest ubezpieczona na męża???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A z takiej, że jest takie prawo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No własnie takie jest prawo. Ale prawo można zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki takim bezużytecznym rozmowom kafeteria jest cały czas na 3 miejscu w rankingu popularności polskich for. Gratulacje http://zipansion.com/2rbv2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam chętnych osób, które chcą pracować stale lub dodatkowo online. Na początek oferuję 1500zł w tydzień a potem 2000-4000zł miesięcznie i więcej! Praca jest bardzo prosta i przyjemna, pracujesz ile chcesz i kiedy chcesz W moim programie nie inwestujesz ani złotówki! W każdej chwili możesz zrezygnować - Tutaj nic nie tracisz, jednie możesz zyskać, a uwierz naprawdę warto! Jeśli jesteś zainteresowany/a to Wejdź na http://pawlowski-lukasz.pl/zarobek-online-bez-inwestycji/ I tam masz informację oraz szczegóły o zarobku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×