Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Plaga samotnych mamusiek

Polecane posty

Gość gość

są wszędzie, pełno ich, co to się porobiło że tyle z nich wybiera debili zamiast porządnych facetów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma porządnych facetów i nie; ty nie jesteś porządnym facetem; jesteś zwyczajną peesdą, której się wydaje, że jest porządny, a jest tylko nieudacznikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo teraz kobiety odchodzą jak jest złe, a nie udaja przed ludźmi, bo dziś rozwód jest akceptowany społecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby są psychiczne
no to hooj im w doope, bo one są tylko jak jest dobrze, a jak są problemy to dają noge, wygodne, leniwe, księżniczki szukające idealnego życia jak w serialach TV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carycka
Kolezanka byla z facetem ze 2 lata a jak zaszla w ciaze to chcial ją zawiezc na zabieg, bo nie chcial dziecka I zwiazku z nią. Roznie w zyciu bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
carycka i przez te 2 lata ona nie poznała sie na nim , kim on jest??? e-facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młode kobiety jeśli coś sobą reprezentuja mają w czym wybierać, wciąż jeszcze mężczyźni starają się o kobietę. Wybrałaś jakiegoś to go sprawdź, dawaj mu szpary jak lubisz ale się zabezpieczaj. Będziesz pewna że nadaje się na ojca, to znajdź w ciążę. Ale przecież jesteś ogarnięta i ty to wiesz. Gozej z Karyną, ładna może jest ale głupia... Nikt jej nie chce na stale, za to przelecieć każdy, no może poza jednym frajerem który się zakochał,ale to student kujon, a Karyna daje szpary każdemu Sebie z nadzieją że z nią zostanie, bo Sebciu fajny jest, winko potrafi zawsze skombinować i BMW ma, to nic że na paliwo nie ma ale jest gdzie posiedzieć, no i po co się zabezpieczać za kondomy można dwa wina kupić, Sebuś jest mądry i mówi że wyciągnie.Sebcio jednak mnie zalał a jak mi brzuch urósł to mówi że brzydka jestem i dyma Dżesike. O ja biedna samotna matka polka, pomóżcie mi bo nie dam rady, to wszystko przez niego, to on mi dziecko zrobił, po co wino przynosił. Nieraz Seba zostaje z Karyną, mieszka z nią, Karyna bardzo go kocha, rozumie że dziecko krzyczy i mu przeszkadza wiedz chodzi spać do Dżesiki, Sebuś prawie jej nie bije tylko wtedy jak nie chce mu oddać 500+, po dwóch latach sebcio odchodzi. Biedna Karyna oddaje dziecko swojej matce ogarnia się i idzie do klubu szukać kolejnego faceta, Brayanek musi mieć tatusia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co mi jakiś kundelek ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety wmowily sobie, ze dupki sa fajni a porzadni to peesdy jak w wyzej postach. Bo nie umieja przyznac sie, ze popelnily blad i wina jest w nich. Szkoda dzieci i porzadnych mezczyzn bo byloby wiele fajnych rodzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem kobieta potrzebuje kogoś do kochania. A że trudno jej znaleźć do kochania mężczyznę, bo większość panów obecnie to życiowe niedorajdy ze stulejką i brzuchem, to decyduje się, że do kochania będzie mieć dziecko. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Xxx Nie niedorajdy tylko tak chcialyscie byc samodzielne, ze polityka i gospodarka jest po waszej stronie. Kobiety maja dodatki za to, ze sa kobieta starajaca sie o wyzsze stanowisko. Mezczyzni maja dzis szklany sufit. Dzis promuje sie kobiety. Same do tego doprowadzilyscie. Zreszta mezczyzni chca kochania a kobiety tylko kogos do zrzucania na niego wine a z egoizmu decuduja sie na samotne macierzynstwo i skazuja dziecko na nieznajomosc milosci ojcowskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20'00,ty się gościu blekotu napiles,ze takie bzdury piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baby to durne peezdy, ale hooj, bo z bachorem to tylko mogą złapać frajera na dymanie, ewentualnie na drugiego bachora, bo żaden facet z połową mózgu nie będzie łożył na i wychowywał obcego bachora, bo mamuśka dała doopy jakiemuś przegrywowi a teraz potrzebuje odpowiedzialnego faceta do utrzymania i stabilizacji. Nie szkoda idiotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samotne matki to szmaty do dymania! Takie sie tylko uzywa haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość43
Sam jesteś szmatą i nie sądzę żeby jakaś samotna matka chciała cię wydymać. To właśnie przez takie chamidła jest tyle samotnych matek. Bo lepiej być samej niż z czymś takim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooliberek
Firmie. I tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooliberek
Durnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Durny tytuł tematu.To plaga rozwodów . Są samotne bo tatuś zawinał ogonek i szybko znalazł inną a matki pozostają z dzieci. Co, matki mają porzucać dzieci albo oddawać do domu dziecka,żeby przez takich jak autor nie być samotną mamą ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość43
Najlepiej byłoby podrzuca je tatusiom. Ciekawe czy wtedy byliby tacy mądrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, dzieci tatusiom. Szybko by nexie się wymiksowały a tatuś jeszcze by prosił,żeby tylko wrócić do żony. Po co pakować kasę w nowa i się szarpać, taniej u żonki co to przecież złą kobieta była (iron.żarcik).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym powiedziala: plaga facetów, którzy mają dzieci z kobietami, które nie są ich żonami, konkubinami, ba, nawet nie są z nimi w zwiazkach. Co to za facet, który robi dziecko jakiejś obcej babie, z którą nic go nie łączy? (Pomijam przypadki rpzwodow). Spotkałam ostatnio faceta, niby wszystko w porządku, bla bla, kawa, herbata , a on mi wyskakuje na 3 cim spotkaniu, że ma dziecko 5 letnie, ale spokojnie, matka dziecka nie jest jego żoną, nigdy nie była on tylko płaci alimenty. Pogonilam dziada, Po co mi jakiś nieodpowiedzialny lowelqs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Carycka 2017.12.16 jak dawała doopy facetowi nie znając go na tyle to potem są takie sytuacj****aby to jednak debilki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Durny tytuł tematu.To plaga rozwodów . Są samotne bo tatuś zawinał ogonek i szybko znalazł inną a matki pozostają z dzieci. Co, matki mają porzucać dzieci albo oddawać do domu dziecka,żeby przez takich jak autor nie być samotną mamą ?! >>>> Ale dlaczego ci faceci uciekają? czy te baby to same powodują? bo czemu nagle facetom się odmienia bycia z nimi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość durne baby niszczą świat
gość wczoraj dlatego mówcie co chcecie i religia na bok, ale zasada aby nie dawać doopy przed ślubem jednak ma swoje atuty, bo innaczej potem plaga dzieci bez ojców w domu i bez dyscypliny, matka do roboty a bachor robi co chce bez nadzoru, a potem plaga bandytów, pijaków, ćpunów i patologii, i wszystko przez to że matke bachora kiedyś tam swędziała peezda i chciała kootasa, a w ten sposób całe społeczeństwo schodzi na psy, nie wspominając o zmarnowanym życiu większości tych biednych dzieci ( i ich durnych matek ) które na świat się nie prosiły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś idiotką bez logiki
gość wczoraj gość PŁACI alimenty a ty uważasz że jest nieodpowiedzialny??? typowa babska logika, bo lepiej jakby NIE płacił, i NIE wspomniał że ma dziecko, przeorał ci szpare i dopiero się przyznał, bo wtedy byłby badboyem do którego mase bab ciągnie jak muchy do gòwna. Facet był z tobą szczery a ty jak idiotka go olałaś i jeszcze twierdzisz że on jest nieodpowiedzialny pomimo że płaci alimenty jakiejś szmacie która być może celowo go chciała złapać na bachora. Jesteś kompletną idiotką i srał cie pies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak kobieta sie szanuje to nie zostaje samotna matka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciągle faceci i faceci winni. Czy my was kuwa gwałcimy? Poznałem dość fajna laskę, potem randki i takie tam 3 miesiące, w końcu poszliśmy do łóżka, pytałem jej o zabezpieczenie, powiedziała że bierze tabletki. I co ciąża, no bierze ale czasem zapomina... No trudno początek związku ale damy radę, i w ciągu miesiąca poszła się dymać z innym. Urodziła, zrobiłem badania dziecko moje, place alimenty i mam dobry kontakt z córką, ma 5 lat, tamta ma 2 letniego syna i teraz jest w ciąży, faceta nie ma. I pewnie wszyscy są winni że jest samotna matka tylko nie ona. Głupie babska pieprznijcie się w łeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość43
No jasne, facet zawsze niewinny. Baba daje dupy i pewnie wciska mu ta dupę gwałtem A on biedny nie wie że z tego biorą się dzieci. Nie róbcie z siebie większych debili niż jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość43
No jasne, facet zawsze niewinny. Baba daje dupy i pewnie wciska mu ta dupę gwałtem A on biedny nie wie że z tego biorą się dzieci. Nie róbcie z siebie większych debili niż jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idiotko jeśli mówisz że się zabezpieczasz to ci wierzę, a jak zachodzisz to moja wina bo sklamałaś? Trzeba mówić załóż gumę bo ja nic nie biorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×