Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Plaga samotnych mamusiek

Polecane posty

Gość gość
Autorze to proste wspolczesne kobiety to szmaty i wybieraja podobnych do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
0;12Huj cie obchodzi kim jestem a ty jestes od oceniania innych? Huj ci w d**e.Ciebie tez zadna niechce i niebedzie chciala. Faceci to by chcieli same dziewice to po huj kazda przelatujecie a potem no ba czemu nie ma dziewic. Nie trzeba na kazda dziure wchodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oo;52Nigdzie nie napisalam ze narzekam, bo niby na co mam narzekac, jak sama takiego wybralam faceta debila, a wzielam go bo chcialam juz miec dziecko, a ze czas ucieka to sie ****nelam i tyle i zeby niebylo ze na ulicy sie nadstawilam, to dupka do oltarza zaprowadzilam .w tamtym roku byl slub, a w tym roku rozwod. Mam dziecko jestem szczesliwa, a facetow mam wszystkich w pompie bo kazdy jeden taki sam i nie ma w czym wybierac, bo gdyby tak szlo wybierac to bym samotna star**** 35letnia niebyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23;02Jesli kobiety to szmaty, to faceci debile ktorzy na te szmaty wchodza robiac dzieci, a potem pretensje dlaczego musze placic szmacie alimenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli jest rozwod/rozpad związku, to jest samotnamatka,ale i ojciec. To czym oni się różnią poza tym,że kobiety niemal w stu procentach podejmują się wychowywać dzieci? Mialyby je oddawać do domów dziecka?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po rozwodzie to zazwyczaj kobiety samotnie wychowują dzieci. .Dlaczego jest tak malo samotnych tatusiów ,tylko zrobią i wszystko w pompie maja i jeszcze zal im alimenty płacić Bo sa debilami i tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojcowie nie dostaja dzieci bo w Polsce panuje neofeminazizm. Mezczyzni nie maja zadnych praw w sadach rodzinnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam własne mieszkanie 3pok, stała pracę, wyższe wykształcenie, zainteresowania, świetną opinię OZSS, z synem chodzę na basen, jeździmy na rowach, gramy w piłkę, chodzimy na place zabaw, sale zabaw, zwiedzamy: wystawy, muzea, zamki, zoo, chodzimy do kina..itd. Była wynajmuje klitkę z mamusią, ma kiepska opinie OZSS, nie wychodzi nigdzie z dzieckiem, brak zainteresowań, brak nawet prawa jazdy, jej rodzina to patologia. I kto dostał dziecko? Oczywiście, że była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale skoro masz pracę i mieszkanie to stać cię na wysokie alimenty. Dlatego dziecko dostała kobieta. Gdybyś ty dostał je to nie mógłbyś pracować więc dziecko bo miało zle warunki. Z twojej kasy będzie na dziecko, matkę a kto wie, może na piwo dla nowego tatusia będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19;11 Bzdury jezeli matka pije alkohol nie ma warunkow dla dziecka a ojciec ma stala prace dobre warunki to rownie dobrze moze opiekowac sie tym dzieckiem .Boli mnie to ze faceci robia dzieci a po rozwodzie caly ciezar trud spoczywa na matke niech wkoncu w tych sadach zaczna przyznawac prawa tatusiom niech wiedza ile to trudu wysilku kosztuje utrzymanie dziecka ja tez sie rozstalam z ojcem dziecka juz jak sie dowiedzialam o ciazy samotna matka niechcialam byc wiec wolalam oddac do okna zycia maz sam zaproponowal zrzeknij sie praw do dziecka w szpitalu ja zrobie to samo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15'31 dziś a ty o czym tu piszesz ? trudno zarozumieć bełkot bez znaków przestankowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś to nie wina ojcow, ze sady sa zawsze za kobietami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Plaga samotnych mamusiek jest dlatego,że baby poprostu są zwyczajnymi ...kami nioezdolnymi do myślenia,wybierają jakichś patusów,lejąc na tych normalnych (oczywiście ...ki mowią,ze takich nie ma chociaż stoi przed ich oczami) a jak już zostaną zalane,to wielki placz ze ich misio je zostawił z bachorem.I w ten sposób powstają mizoandryczne gówna, obwiniające męzczyzn o swoją rzadkiej klasy tępotę...To właśnie dlatego wybrałem życie w pojedynke,wiedząc że wszystkie baby bez wzgledu na wiek, mają tak nasrane we łbie,że idzie się powiesić od tego..No i baba może byc największą patuską w mieście,chlać jak świnia a i tak sąd przyzna jej opiekę bo sądy są strasznie feministyczne.Podsumowując: te ...ki można zbajerować byle głupim tekścikiem i już są twoje.To świadczy o ich ogromnej tepocie,nawet najgorszy facet jest mądrzejszy od pospolitej polki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×