Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Plaga samotnych mamusiek

Polecane posty

Gość gość
gość dziś Porzadni mezczyzni sa ale wy ich nie chcecie wybrac albo chcecie sie pozabawiac z nieodpowiednimi najpierw bo takie wyzwolone jestescie i antykatolickie przeciez to teraz takie modne jest. Problem w tym, ze wszystko ma swoje konsekwencje. Tu pojawiaa sie problem bo wiekszosc z was nie jest gotowa poniesc odpowiedzialnosci za swoje czyny. Nie tylko kobiet ale i mezczyzn a feminizm, ktory kobiety popieraja jeszcze bardziej zdejmuje z mezczyzn i kobiet ta odpowiedzialnosc. Jestescie zapladniane przez debili bo ich wybieracie a nie dlatego, ze tylko tacy sa. Niektore kobiety byly na tyle ogarniete, ze dobrze wybraly; wielu jest porzadnych mezczyzn (nieidealnych;"niemodnych"), ktorzy sa sami a nawet pewnie macie chociaz jednego takiego kolege. Caly czas zwalacie wine na mezczyzn a nie widzicie wlasnej winy bo to wy WYBIERACIE sobie swojego mezczyzne! Przeciez nikt nie robi tego za was. To nie te czasy. Kiedys moglyscie zwalic wine na rodzicow, ze takiego wam WYBRALI ale dzis to wy same sobie WYBIERACIE wiec kto ponosi odpowiedzialnosc za WASZE WYBORY? Obcy? Wasze dzieci? Moze zwalicie wine na ksiedza z pobliskiej parafii? Czas dorosnac dla wlasnego dobra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 20:28 Nie p*****l. Nikogo nie wybrałam ponieważ nie było czego wybierać. Zdecydowałam się na życie w pojedynkę i samotne macierzyństwo świadoma ewentualnych negatywnych konsekwencji. Miałam być zgorzkniała i wredna jak niejaka Krystyna Pawłowicz? Miałam pójść do zakonu? Tak wiem, dla was hołubiących katolickie wartości to nie do pomyślenia. Tylko tak delikatnie napomknę że te katolickie wartości nie mają absolutnie niczego wspólnego z twardą rzeczywistością. Katolicy z wartościami katolickimi zdradzają, płodzą dzieci z którymi nie mają nawet ślubu cywilnego, porzucają swoje katolickie żony dla innych kobiet, uprawiają sex przedmałżeński i to nie tylko z własnymi katolickimi narzeczonymi a nawet katolicy z tymi wartościami łażą po burdelach korzystając z usług panienek. Rypią się z koleżankami z pracy podczas gdy katolicka zonka zajmuje się w domu dziećmi. A w niedzielę sru do kościółka. Od poniedziałku a piać wszystko od początku aż do niedzieli. W niedzielę dla publiczności pokazówka jakim to się jest prawym katolikiem. Tak wygląda polska katolicka rzeczywistość idealisto. Zdejmij te przyciemnione okulary i obserwuj prawdziwe życie. Feminizm i " wyzwolenie" nie mają z tym nic wspólnego. Dla roochanka niemal każdy facet ( katolik i niekatolik) zdolny jest do najbezczelniejszych i najbardziej wymyślnych kłamstw. Jestem zadowolona ze swojego życia. Oceniaj mnie jak chcesz. Mi mężczyzna nie jest potrzebny do szczęścia. A o księżach to lepiej zamilcz. Nie od dziś wiadomo że daleko im do świętych w świetle wykrywanych pedofili, kochanek, dzieci na boku i tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamierzasz egoistycznie spelnic swoje potrzeby nie myslac o potrzebach dziecka, ktore splodzisz. O potrzebie posiadania taty i milosci ojcowskiej. To wlasnie feminizm walczy z rodzina, ktora mimo powierzchownej nienawisci do ludzi chcesz. To feminizm wprowadzil rozwiazlosc u kobiet a to ta rozwiazlosc skazuje was na rozwiazlych mezczyn. Podejrzewam u Ciebie mizoandrie bo poraz kolejny pokazujesz jak nienawidzisz mezczyzn i nie widzisz waszej kobiet sily sprawczej w waszym zyciu mimo szalejacego feminizmu w europie. Jestes zaslepiona nienawiscia, ktora nie pozwala tobie na spotkanie milosci. A co zrobisz jak miala bys urodzic syna? Podejmiesz aborcje bo przeciez to tez facet a wg ciebie kazdy to swinia? Zabijesz dziecko ze wzgledu na plec inna niz kobieta? Nienawisc zaslepia ci droge do milosci, o ktorej mowisz tak duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:04 Zamieszam " egoistycznie" nie dawać mojej c**y ( która dla mnie jest moją świętością a przede wszystkim moją własnością) Frankowi, Wojtku, Adrianowi albo innemu Maciusiowi. Takie moje prawo. Nie koloryzuj tak z tymi tatusiami bo rzadko jest tak cudnie. Kobiety wychowywały samotnie dzieci od początku istnienia ludzkości. To nie jest efekt feminizmu. Tak było zawsze. Mężczyzna nie jest nieodzownym składnikiem rodziny. To tylko u nas utarło się że rodzina musi składać się z mamusi dzieci i tatusia. W skali całego świata rodziny mają różną budowę. Przyjmij to do wiadomości. Chrzanisz coś o rozwiązłości.... no tak to zawsze kobieta jest ta" rozwiązła- zła". "Gdyby pies nie latał wokół suki to by nie było szczeniąt"- to mój komentarz do twoich słów. Gdybym tak nienawidziła mężczyzn nie byłabym zdolna do współpracy z nimi w robocie. Jesteście mi bliscy na poziomie współpracy zawodowej i koleżeństwa. Na poziomie bardzo prywatnym do niczego nie jesteście mi potrzebni. Ależ ja już mam dziecko i jest dobrze. Nie bredź mi tu o "zabijaniu dzieci". Każda kobieta ma prawo zdecydować czy donosić ciążę. I płeć płodu nie ma tu żadnego znaczenia. Jeśli należysz do tych walniętych ludzików pro life oszczędź sobie moralizatorskie teksty bo jestem na was mocno cięta. Nie wiem gdzie ty w moich słowach dostrzegasz wypowiadanie się na temat miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko takie omijać
samotne mamuśki to przeważnie egoistyczne suki, są zgorzkniałe i wredne a ich misiu się na nich poznał w pore i kopnął w doope, tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj twoja cípa jest g****o warta, pół świata tego kwiata i nie wszystkie są wredne suki takie jak ty, masz przesrane i dobrze o tym wiesz, nie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 20 lat tylko i jak was czytam to śmiać mi się chcę . Chcecie kobiety uwięzić żeby rodziły dzieci i zajmowały się domem ale po uj ? Jak ktoś nie chcę i wie jakie są skutki . Polacy są rozwięźli a obwiniają o to polki . Nie jestem feministka i mam w doopie feministki . Chce żyć , uczyć się i bawić . Jak każdy człowiek! Ps . Piszę pierwszy raz tu odpowiedź nie mylić mnie z kimś !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale tu g****o piszecie ... po co się wiążecie panowie a potem zostawiacie kobiety ? zwalacie na nich a taka prawda że jesteście gównem a nie facetami . elo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:57 Może dla ciebie jest gówno warta. dla mnie jest świętością. Dlatego żadnemu frajerowi nie mam obowiązku jej udostępniać. A teraz spierdalać ćwoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim rodzinnym domu, jak i obecnie w naszej rodzinie nie używa się wulgaryzmów. Może to dlatego tak mnie drażnią, zwłaszcza wypowiadane i pisane przez kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś W moim rodzinnym domu również nie używa się wulgaryzmów. Niestety do prostaków inne słownictwo nie dociera. Proszę zatem poczytać wypowiedzi prostaków rodzaju męskiego na tym forum a potem emfatycznie wypisywać że w pańskim rodzinnym domu.... itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie ty to inna, mało cíp jest nakoło??? nie jesteś niczym nadzwyczajnym aby się tak afiszować, tylko zwykła dziura w mięsie, koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś powieś sobie tą twoją pipe na ścianie i módl się do niej, najlepiej o rozum, bo chyba spałaś i ominełaś kolejke jak mózgi rozdawali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:02 Ty jesteś z kolei zwykłym parszywym KUNDLEM. Koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli samotne mamuśki jakiś cwaniak kopnął w doope to po co ktoś inny chciałby je brać? jaka w tym logika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Powieś sobie KUNDLU swojego k****a na kołku bo strach żeby taka gnida rozsiewała. O rozum to ty już nie możesz się modlić parszywy KUNDLU bo mózg masz wielkości ćwiartki ziarnka piasku. A teraz KUNDLU s********j do swojej budy. DO BUDY PSIE !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"są wszędzie, pełno ich, co to się porobiło że tyle z nich wybiera debili zamiast porządnych facetów?" x KRETYNIE, kobieta nie jest jasnowidzką i nigdy nie da sie przewidzieć tego jak facet zachowa się w pewnych sytuacjach albo tego czy w przyszłości się nie zmieni. Moja znajoma miała fajnego faceta, nawet jej matka go bardzo lubiła. Wydawał się naprawdę w porządku. Po 5 latach ich szczęśliwego związku (w tym czasie urodziła im się dwójka dzieci) wdał się w jakieś ćpuńskie towarzystwo i zaczął ostro ćpać oraz dilować dragami... Zaczął wtedy zaniedbywać ją i dzieci, stoczył się na dno. I teraz SKĄD ona miała wiedzieć że tak się stanie ?! Jesteś bardzo ograniczony, autorze. Kiedy zaczął ćpać to się rozstali, a za pół roku po rozstaniu wdał się w jakąś bójkę po pijaku i dźgnał nożem jakiegoś typa. Teraz dzieci odwiedzają tatusia w więzieniu co miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pelne nienawisci do mezczyzn dobrze, ze jestescie same bo zrobilybyscie komu krzywde. Macie mizoandrie wyzszego stopnia. W tym temacie to glownie wy obrazacie innych i jestescie zaskoczone czemu jestescie same. Dla waszego dobra radze wam udac sie do psychologa bo same sprawiacie, ze jestescie nieszczesliwe samotne a przez to pelne nienawisci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głąbie wyżej, przypomnę, ze to autor zaczął obrażać wszystkie samotne matki na początku tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Debilu: 1. To autor obraża samotne matki, 2. Facet to nie brylant, nie jest bezcenny. Zawsze rozśmiesza mnie fakt że faceci w swoich narcystycznych łbach nie potrafią przyjąć do wiadomości ( tu nawet nie chodzi o akceptację) że tylko dla części kobiet stanowicie sedno życia. NIE JESTEM ZASKOCZONA DLACZEGO JESTEM SAMA. JA CHCĘ BYĆ SAMA BO TAK MI DOBRZE. Niestety puste narcystyczne łby nigdy tego nie pojmą. Tobie zalecam psychologa. Narcyzm to zaburzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20;28Debilu porzadni to sa pochowani i wola tak naprawde zostac sami a debil zawsze bedzie widoczny bo go zadna niechce niechciala i dlatego ze sie duzo pokazuje wychodzi do ludzi ma ta szanse ze ktoras naiwna zdesperowana go wezmie. ci porzadni to sa zajeci praca albo samym soba i nie stana na ulicy nie powiedza wezcie mnie bo ja jestem taki porzadny tak tak porzadny a jak przychodza problemy choroby to nawet ten porzadny ma swoje za uszami jak kazdy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ps porzadni to siedza godzinami w pracy szkole studiach w domu nie uwidaczniaja sie zbytnio bo wiedza ze maja czas na poznanie kogos a debil nie zajmuje sie zbytnio praca szkola wszedzie go pelno dlatego ma wieksza szanse ze ktoras go dorwie. Gdyby wiecej bylo tych facetow porzadnych niz tych debili to bys tutaj krzykaczu sie tak nie wydzieral dlaczego wybieramy debili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20;28Tak owszem wybieramy sobie facetow ale jak zaden niebyl mna zainteresowany zaden sie nie zakochiwal to potem biore to co popadnie czyli debila szukam na sile albo sie zostaje samemu roznie bywa.Bycie samemu to zadna przyjemnosc bycie z debilem to porazka. Najlepiej to nie rodzic sie w ogole i dzieci tez nie sprowadzac na ten cholerny swiat wtedy bedzie mniej debili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam dziecko z debilem ,bo zaden mnie niechcial ,zaden sie nie zakochiwal i zaden niebyl mna zainteresowany ,wiec wzielam co popadnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybór zerowy
durna wzieła pierwszego z brzegu a potem narzeka??? Trzymajcie mnie bo zaraz dam jej w jape, co z durne stworzenie........,bo nie było co wybierać to wzieła debila, jprdl, zabetonować takiej szpare na wieki wieków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj dwa słowa: TĘPA DZIDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze faceci ktorych zadna nie chce beda zenic sie z prostytutkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samotna matka to baba która dała dooopy bad boyowi bez kondoma, on się jej zlał w peeeezdę a potem uciekł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żaden facet nie bierze samotnej matki na poważnie , no chyba że zdesperowany prawik którego żadna normalna bezdzietna nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez wiele lat zmagałem się z kompleksem rozmiaru penisa przez co moje życie seksualne praktycznie nie istniało. Byłem już bliski poddania się kosztownej i nie do końca bezpiecznej operacji. Na szczęscie w odpowiednim momencie trafiłem na Member XXL produkt naprawdę działa! Stosuję go dopiero przez 2 miesiące a mój penis jest już większy o 3cm. http://nplink.net/kV3xzEzE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×