Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Plaga samotnych mamusiek

Polecane posty

Gość gość
Samotne macierzyństwo, to skutek polecenia macicy na nieodpowiedzialnego faceta. Gdyby był odpowiedzialny to by splunąć na takiego nie chciały bo spokojny, nudny, nie pociągający itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Porzadne kobiety nigdy nie zostaja samotnymi matkami Zgłoś błąd, młode, naiwne i głupiutkie zostają samotnymi matkami, bo lecą na badboyów czy innych przebojowych bo tak dyktuje biologia, niestety oni po spłodzeniu dziecka nie przestają z dnia na dzień być przebojowi czy być badboyami, tylko robią to dalej a głupiutka młoda siksa zostaje z ręką w nocniku. Może za kilka lat taka mądrzeje i chce normalnego spokojnego faceta, ale niestety już jest uważana za towar drugiej lub trzeciej kategorii nadający się tylko do roohania. Jak jej się uda trafić porządnego faceta to jak wygrana w lotto, dlatego niektóre próbują bezskutecznie dawać doopy tu i tam bo uważają że tak zdobywa się faceta, ale niestety tylko są używane jak szmaty i cykl się powtarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem samotnym ojcem 2 dzieci i moim środowisku a nawet w bloku sa samotne matki ze zgrozą patrze co wyprawiają . moje dzieci bawia się z ich dziecmi ,nieraz siedza umnie i jedza , widzę że z żalem ida do domu mówiać o wujkach i nowych panach , nieraz nie korci by padać szczególnie 2 panie do opieki ale zaszczują mnie i oczernią mit matki polki siedzi głęboko . Bardzo przepraszam prawdziwe porządne samotne matki (myslę że one tez widza ta patologie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panowie niestety HHHHHHHUUUUUUUJJJJJJJJJJJAAAAAAA nie trzymają w majtach i tak od jednej do drugiej wkładają i zapładniają a KOBIETY to niestety lubią . Dopiero jak mają rozdziewiczoną VAGINĘ i nie ma już chętnego do RUHANIA szukają nie ruHACZY ale mądrzy ruhacze nie chcą zajmować się nie swoimi bachorami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość43
Porządne kobiety nigdy nie zostają samotnymi matkami? To znaczy że jak kobieta ucieka z dzieckiem czy z dziećmi od sadysty i alkoholika to jest nieporządna. Bo w większości z tego powodu zostaje się samotną matką. Zastanów się co piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2017.12.23 Tylko debile twierdzą że kobieta której po prostu nie wyszło w życiu uważa się za " towar przechodzony nadający sie tylko do roohania". To już lepiej do końca życia pozostać samotną matką zamiast narażać się na jakiekolwiek kontakty z z zerami opiniującymi w taki sposób kobiety. I jeszcze jedno... czasem kobieta z własnej nieprzymuszonej woli decyduje się na samotne macierzyństwo. Bo tak jej wygodniej, bo facet jej niepotrzebny, bo napatrzyła się na s*******nków- sadystów, pijaków, egoistów i pustaków. Z różnych, różnistych przyczyn. Każda kobieta ma prawo wyboru. Nie jesteście panowie jakimiś wyjątkowymi bytami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupie tak mają
gość43 2017.12.25 jak wzięła debila to kogo to niby wina? MOJA??? za durne wybory życiowe odpowiada ten który te wybory ROBI, ale to typowe dla bab, zwalać zawsze wine na kogoś innego, bo to nigdy nie jest ich wina, żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość43
Ale jak wy wybieracie cwane zdziry które doją z was kasę to nie wasza wina tylko wszystkie baby k***y. Jak narobicie bachorów to też nie wasza wina bo wam brzuch nie urośnie. Męska logika. Dlatego takich zawsze omijałam szerokim łukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem na pierwszy rzut oka nie widać, że cwana zdzira. Znajomy 2x z rzędu na takie trafił. Gdyby to było takie proste to za drugim razem by znał zasady i nie wtopił znów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieje, ze widzac matke sama z dzieckiem na zakupach, w kinie na bajce, w pizzeri nie myslisz od razu, ze samotna matka. To, ze czasem jeden rodzic wyjdzie z dziecmi, a drugi odpoczywa albo sprzata to nic nadwyzaczajnego. A niektorym sie zaraz wydaje, ze jak kobieta wyjdzie sama(czy ma dzieci czy nie) to od razu jest niechciana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak taka świeci oczami do innych facetów to już daje do myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli koleś jest alkoholikiem i tłucze żonę i dzieci to to jest jego wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie, co ona w takim widziała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To już różnie bywa. Znam małżeństwo, gdzie facet był dobrym mężem ale po kilku latach małżeństwa zaczął pić, później pojawiła się przemoc. O pomocy w wyjściu z uzależnienia nie chciał słyszeć. Żona z dzieciakami odeszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A znasz powód dlaczego zaczął pić? Trzeba leczyć przyczynę a nie skutki. Często facet ucieka się do alkoholizmu po żeniaczce jak odkryje że kobieta nie była tym idealnym, stworzeniem z jego imaginacji. Często odstawienie "starego" od cycka po urodzeniu dziecka to powoduje. Facet nie kamień, krew nie woda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmiana środowiska (nowa praca), alkohol był mu podobno niezbędny do robienia interesów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:51 Wg ciebie za.każde niedojrzałe zachowanie mężczyzny można zrzucić winę na kobietę. A dorosły mężczyzna, zwłaszcza ojciec powinen umieć rozwiązywać problemy a nie uciekać od nich generując nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bywa i tak, ale jak ktoś nie zna umiaru to już jest problem. Ja nie lubię pić, a au mnie wszyscy w pracy lubią. Można jakoś z tym żyć. Rzadko, bo rzadko daje się zaprosić na kielicha. Nigdy nie zdarzyło mi się wypić tyle abym nie wiedział co robię, albo co mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plaga samotnych mamusiek bo w koncu kobiety zaczely sie szanowac. Nie daja sie poniewierac facetom i odchodza. Kobiety doskonale radza sobie same a faceci hmm roznie bywa.. znam sporo facetow ktorzy złapali kobiete na dziecko tylko u was to wyglada inaczej. Zaczynacie mowic jak bardzo pragniecie zalozyc rodzine jak bardzo kochacie i wszystko czego teraz potrzebujecie do szczescia to dziecko bo ono da wam powera do zycia. Idotki na takie teksty leca a facet zadowolony usiedli ja i nie musi sie juz martwic o swoj byt bo przeciez kobieta nie da im zginac. I znam wiele takich zwiaxkow ze zrobil dzieciaka a kobieta zapierdziela na rodzine i zajmuje sie dzieckiem a on pracuje na siebie albo i nie pracuje bo mozna sobie odpoczac a przeciez nie zgine jak mam babe.. Teraz faceci sa nieodpowiedzialni. oczywiscie nie wkladam wszystkich do jednego worka tylko mowie co widze wokol siebie. Widze jak te kobiety sobie radza z dziecmi, zapewniaja dach nad glowa, normalne warunki a nie znam zadnego z tych 'tatusiow' zeby mieszkali sami tylko kazdy waraca do mamusi hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja widzę taki problem... Media wmawiaja ludziom, że powinni walczyć o swoje marzenia i realizować się, spełniać, być szczęśliwym mimo wszystko! Wszystko rozumiem, ale dlaczego kosztem drugiej osoby? Facet jak mu się znudzi życie rodzinne to zabiera zabawki i sobie idzie, a kobieta nie, bo ma dzieci, bo nie może je zostawić, no jest za nie odpowiedzialna... Tak mówią kobiety samotne, mamuśki, które ja znam!! Mój mąż po kilku latach małżeństwa też chciał się spakować i odejść, bo stwierdził że się nie nadaje do życia w rodzinie, bo jego ojciec też odszedł i on nie zna innego życia itd ble ble ble... Na to ja stwierdziłam, że skoro założył rodzinę, ma mnie i dzieci i podobno tak nas kocha to nigdzie nie pójdzie i ma o nas dbać! Oczywiście miał mnie w d***eee i wyszedł po czym wrócił w nocy i przepraszal mnie na kolanach!! Małżeństwo to nie tylko piękne chwile i spokojne dni to też burze i wichury, które trzeba przeczekać i przeżyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te mistyczne kobiety które utrzymują męża i jednocześnie wychowują dziecko to jak yeti. Wszyscy o nich słyszeli ale nikt nigdy nie widział :D. Jeszcze napiszcie że to faceci łapią bogate kobiety na dziecko i chyba zdechnę ze śmiechu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozory często mylą
gość dziś Jeżeli koleś jest alkoholikiem i tłucze żonę i dzieci to to jest jego wina. >>>> Alkoholikiem zapewne był przed ślubem i nim urodziły się dzieci, bo raczej nie stał się nagle alkoholikiem z dnia na dzień, ale że dawał babie emocje bo ją prał to ona go wzięła aby go "naprawić" bo to "dobry" chłopak tylko że ją leje. Baby są durne jak but a potem narzekają na swoje życiowe wybory. Ja sam rzucałem pozornie "ładne" laski bo nie nadawały się do życia, co z tego że ładna??? Trzeba troche myśleć powyżej poziomu ameby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8 lat szukania
gość43 dziś kto wybiera zdziry to wybiera, ja przez sporo zdzir musiałem przejść, na nich się poznać i je olać nim trafiłem na kobiete nadajacą się do życia, zajeło mi to jakieś 8 lat tz. "szukania", niestety jak bierzecie co się nawinie z lenistwa to tak jest, niektórzy szybko się poddają a różnice między kobietami potrafią być gigantyczne, i nie wygrywa zawsze ta "ładniejsza"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Zmiana środowiska (nowa praca), alkohol był mu podobno niezbędny do robienia interesów. Zgłoś widocznie robił "brudne" lub lewe interesy nie zgadzające się z jego zasadami moralnymi i musisł upijać ryj aby to zamaskować, tak wygląda miłość do kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co pić
gość wczoraj faceci zaczynają pić gdy ich księżniczki mają nieograniczone zachcianki i "potrzeby" na które oni, siłą rzeczy, nie mogą wyrobić, bo brakuje godzin w dniu, więc nie zostaje nic jak uchlać ryja i o jej zachciankach zapomnieć. Osobiście bym taką księżniczke kopnął w doope, ale niektórzy wolą pić, ich wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość43
A co ma piernik do wiatraka. Sami wybieracie takie księżniczki, nikt wam nie kazał brać idiotki. Wymądrzacie się tu ze jak kobieta bierze debila to jej wybór i powinna ponosić konsekwencje, wy tez powinniście. Nikt wam nie kazał brać zdziry. Widziały gały co brały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ gość43 dziś To też prawda, ale posłuchaj. To, że dana baba odstawi cię od "cycka" zaraz po urodzeniu dziecka tego nie przewidzisz. Taki zwrot o 180 stopni to dla faceta szok. Nie można myśleć tylko seksem, ale facet nie kamień, ma swoje potrzeby. I co? Nagle się urwało, zostaje tylko kibel ... albo alkohol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oooo Good!!! Już wiem dlaczego piję! Mój mąż bzyka mnie raz na dwa tygodnie, ostatnio nic nie było ze trzy tygodnie, bo ciągle coś, a to go boli, a to nie ma czasu, a to chęci i tak od wielu lat! Normalnie SZOK z takim chlopem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chętnie poznam mamuśki z Lublina które są spragnione męskiej czułości ciepła męskiego ramienia. Piszcie na adres Enarenalfarmed73@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×