Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Plaga samotnych mamusiek

Polecane posty

Gość gość
Znacie jakieś przypadki gdzie facet podstępnie robi dziecko kobiecie? Ja nie. Natomiast osobiście znam dwa na odwrót. 1.zwiazek ma się ku końcowi, ona zawsze zabezpieczona, wymyśla sobie że jak zajdzie to on nie odejdzie. 2. Bizneswoman, inteligentną wykształcona singielka, ma swoich sex przyjaciół. Chce zostać samotna matką, odstawia tabletki, rodzi, ma co chciała. Po 4 latach firma się sypie, gość dostaje wezwanie na sprawę o alimenty, przez 4 lata nie wiedział że ma dziecko, był tylko nieświadomym dawca spermy bo jakaś kretynka miała instynkt. W przypadkach gdy mężczyzna mówi że nie chce dziecka a kobieta podstępnie doprowadza do ciąży powinna sama ponosić odpowiedzialność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby to kúrwy
gość wczoraj Jak kobieta sie szanuje to nie zostaje samotna matka Zgłoś to znaczy tylko jedno, że większość bab to niesamowite kur/wy i szmaty, bo jest plaga w setki tysięcy samotnych mamusiek, czyli teoria potwierdzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj powiedziała ci że bierze tabletki? a ty uwierzyłeś? ta kur/wa po prostu zrobiła cie w hooja aby wyłudzić kase na alimenty, szkoda że o tym wcześniej nie wiedziałeś bo teraz musisz bulić kase z 20 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś tylko potwierdzenie teorii że baby to podstępne k/urwiszony, NIGDY NIE WIERZYĆ BABIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
0'57,placą ci za posta,że tak ganiasz po tematach i klepiesz podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3:46 Oc***ałes do reszty . On płaci alimenty bo sąd mu nakazał. A w razie zwłoki to mu ściągają z poborów. Sam z siebie nie dal by złotówki. Taki nieodpowiedzialne, facet co sypia z kim popadnie i wykorzystuje kobiety to nie jest wart nawet aby za nim wodę spuścić w kiblu. U porządnych kobiet jest skreślony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
01:01 A on Co uposledzony?Nie wiedział że z tego moga być dzieci?Chciał pobzykac to teraz niech ma za swoje. Szmaciarz jeden. Z resztą może sobie zrobić wazektomie i ma pewnosc ze nigdy nie spodzi dziecka. Trzeba myśleć głową A nie fiutem. Kazał mu ktoś chodzić do łóżka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 0'57,placą ci za posta,że tak ganiasz po tematach i klepiesz podobnie? Zgłoś prawda cie zabolała doopodajko????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś to samo można powiedzieć o kur/wie która sypia z kim popadnie, czy nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15'37, to było pytanie.Dasz odpowiedź? hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś to samo można powiedzieć o kur/wie która sypia z kim popadnie, czy nie tak? XXX A czy to moja wina, że faceci chodzą na k****y? Jak sobie k***e wybiera na "patrnerke" to sie tak kończy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś 0'57,placą ci za posta,że tak ganiasz po tematach i klepiesz podobnie? Zgłoś prawda cie zabolała doopodajko???? xxxx Dobreeeeeee, ale jemu nikt nie płaci To ten szmaciarz co lata z tematu na temat i obraża kobiety Pewnie to mały piżdzioch bez kobiety to i odwala mu nieziemsko buahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość43
A czy ty debilu nie posiadasz czegoś takiego jak mózg? Wskakujesz na pierwszą lepszą dupę która ci się nadstawi i nie używasz gumy., bo ci powiedziała że bierze tabletki. Ha ha. Jakby miała kiłę, HIV czy innego syfa tez pewnie by ci o tym powiedziała. Nie pogrążaj się jeszcze bardziej. Czyli tylko kobieta ma w takich chwilach myśleć bo facet to takie zwierzątko niczego nieświadome i myślące tylko fiutem. Nie zdaje sobie sprawy z tego co robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HIV i inne syfy mają tylko kur/wy które dają doopy bambusom, bo dla nich HIV był wyprodukowany w labolatorium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość43
Jak pieprzysz wszystko co się rusza to i ty możesz mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto pieprzy wszystko co się rusza? chyba twoje koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Naprawdę? Aż tak jesteś naiwnym stworzeniem? Niedawno piano o wzroście zakażeń HiVem tu w PL - polskie kobiety i polscy mężczyźni pięknie się zarażają....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 09 Pipo , wirus sam nie powstał. Roznoszą go głupie pipy rypiące sie z czarnuchami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja teraz zostałem sam. Obczajam sobie laski na fotce, przewijam zdjęcia... Laska, laska, laska... jeb - zdjęcie bękarta. W wielu profilach tak. A laski na force raczej brzydkie i nie życiowe. Typowe Polki - dupę gdzieś wysadzić chcą i udawać ze ich sprawy są ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie, powstają roboty kobiety coraz bardziej przypominające żywe. Za kilka lat mogą być już bardzo dopracowane. Warto odkładac na to kasę. Cóż niby to sztuczny android bez uczuć, ale w sumie więcej bda nam człowieczeństwa niż takie puste żywe lale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj ale co ty chcesz jak w tym kraju są 3 burdele na każdym rogu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porzadne kobiety nigdy nie zostaja samotnymi matkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A on Co uposledzony?Nie wiedział że z tego moga być dzieci?Chciał pobzykac to teraz niech ma za swoje. Szmaciarz jeden. Z resztą może sobie zrobić wazektomie i ma pewnosc ze nigdy nie spodzi dziecka. Trzeba myśleć głową A nie fiutem. Kazał mu ktoś chodzić do łóżka? A co ma robić? Siedzieć i gapić się na kurwę. Od tego wy jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i dobrze. nie każda musi być porządną kobietą, tym bardziej, jeśli za jej nieporządnością kryje się jakiś łachudra i łajdak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam 30 lat i właściwie od przedszkola w mojej grupie rówieśniczej były dzieci samotnych matek, w sensie panna z dzieckiem. Oprócz tego samotne matki po rozwodzie i 1 półsierota, matka owdowiała. Stąd wiem, że rozmawialiśmy o tym w klasie. Te osoby wcale nie odbiegały zachowaniem od reszty, tzn. dzieci z pełnych rodzin. Samotne matki zawsze były, są i będą, czy to się komuś podoba czy nie. Teraz są bardziej roszczeniowe matki i mniej samodzielne niż w czasach mojego dzieciństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No gdy facio poszedł z domu do innej,to co z tymi dziecmi,zeby nie było samotnych mam? do bidulca oddać? Co za głupi tytuł.Ktos wam fajfusom co porzucają swoje dzieci je wychowuje i w zdecydowanej większości są to właśnie mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samotne macierzystwo to w 99% konsekwencja nieszanowania sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samotne macierzyństwo, to skutek odejścia nieodpowiedzialnego faceta. Gdyby był odpowiedzialny, nie zostawiłby kobiety, matki swojego dziecka, samej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×