Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Plaga samotnych mamusiek

Polecane posty

Gość smutny jest los prawiczka
Czyli tych porządnych ludzi po obydwu stronach chodzi jeszcze trochę po tym łez padole. Tylko nie mogą na siebie trafić jak pijane dzieci we mgle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21;25No chodzi troche ludzi porzadnych po tym lez podole, ile ?garstka w morzu piasku i dlatego ciezko trafic na kogos normalnego!a potem kazdy jak nie trafia, to bierze to co popadnie.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj no to przehoojowy paradoks, jak szukanie diamentu w stosie gòwna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj dałaś szpary jakiemuś debilowi i zaciążyłaś a teraz oddasz dziecko i niech się buja? Co z ciebie za matka? Powinni taką sterelizować jak taka durna aby znowu nie zaciążyła z innym debilem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość43
Pewnie nie chce być samotną matką bo przecież to najgorsze co może być. Poza tym jest jeszcze tatuś. Sama sobie dziecka nie zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość43
Ona dała szpery, tatuś dał nasienie. Przypuszczam że go nie zgwałciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość V12
Samotne Matki to niestety wybrakowany towar. To przykra prawda i fakt ktory spedza sen z powiek pozostawionych samym sobie mamuska. Zaden szanujacy sie i zdrowy na umysle meszczyzna nie zdecyduje sie na zwiazek z uzywanym i wybrakowanym towarem Klasy B, czesto C. Na wychowywanie cudzych bekartow godzi sie tylko patologia po przejsciach. No ale nie oszukujmy sie samotne mamuski z bagazem zyciowym czesto nie do udzwigniecia, musza zadowalac sie resztkami ktore spadaja ze stolu na Balu zwanym zyciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Kocham" idiotów oraz idiotki uważających że samotne matki to " wybrakowany towar", " egoistki" i co tam jeszcze. Wy za to jesteście wybrakowani intelektualnie i mentalnie. Jesteście po prostu takimi polaczkami cebulaczkami wciskającymi swoje zapyziałe mordy nie w swoje sprawy. Takie zakute debilowate, zaściankowe i wypełnione jadem puste padalce. Utopcie się w swoim jadzie cebulaki. Przykre że w tym kraju rodzą się takie miernoty klasy Z jak wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość43
Wiesz, przez 6 lat byłam samotną matką i jakoś na brak powodzenia nie narzekałam. I wybrałam faceta przy którym tacy jak ty to kompletne zera, inteligentnego, ustawionego, z karierą zawodową i prezencją. Na ciebie i tobie podobnych nawet by nie spojrzała. To przykre jak niektóre dziewczyna samotne z dziećmi desperacko poszukują faceta. Trochę więcej wiary w siebie. Facet to nie jest coś niezbędnego do życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
0;11 A komu mialam dac szpary, wyjsc na ulice i powiedziec wezcie mnie. Po prostu chcialam sobie zycie ulozyc, nie wyszlo i niebede z siebie robic teraz jakies samotnej matki, meczenniczki i brac sama odpowiedzialnosci, bo faceta od zwolnienia od odpowiedzialnosci tlumaczy to, ze jest debilem a jak nie to niech dziecko wezmie odemnie ,niech je wychowuje, wykarmi.Mowil ze zarabia 4000tys wiec da rade, a klamstwo ma krotkie nogi. pozatym on bardzo lubi bachory, ja na dziecko zdecydowalam sie niebedac do konca przekonana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13;39No tak, ale samotnej matce jest ciezko w tym kraju. Na samotne matki to ma sie wszędzie w/y/je/b/a/n/e. Niebede chodzic jak zebraczka do mopsow a potem zebrac alimenty przez 25lat, bo jestem w ciazy z jakims debilem ,to wole oddac.Niestety za bledy czasem nieodwracalne sie placi, jestesmy ludzmi nieomylnymi kazdy ma prawo sie pomylic, zawiesc na kims. Uwazam ze aborcja w tym kraju powinna byc legalna, jezeli jakas naiwna zaciazyla z debilem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
0;11 No co ze mnie za matka a z niego co za ojciec? nie interesuje sie w ogole mna, niechce dawac mi zadnych pieniedzy na badania, witaminy, dentyste, nie obchodzi go czy mam w czym chodzic ubrana. Nawet sie niechce rodzic dziecka takiego debila, a co dopiero wychowywac, a chcialam zalozyc rodzine ale niebylo z kim.I dziwie sie ,kto takich debili plodzi co robia dzieci a potem wszystko w d***e maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci niby tak wymagaja tych porzadnych kobiet a niby skad takie maja byc jak o kazdej mysla zeby tylko przer***** i kop w d**e. Nie kochacie tych kobiet to po co robicie te dzieci i placicie alimenty. Nigdy sie nie mowi do kobiet kocham cie jak sie tej kobiety nie kocha ale to wasz chwyt zeby tylko zaciagnac jakas naiwna do lozka a potem sie smiejecie ze sa glupie i naiwne a wy jestescie debilami wciskajacymi kobiete ciemnote zeby miec co podymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg mnie skandal, ze taki tatus od samotnej matki poszedl w cholere i ok, czy ktos w ogole go ocenia? Tak, jakby odpowiadzialnosc za dziecka byla wylacznie sprawą matki.Jesli durny rząd karac kobiety za aborcje, to powinno sie ustalac ojcostwo i facetow karac tez. A jesli faceci nie chca aborcji to niech nie maja prawa zostawic kobiety, za to tez kara. Glupie alimenty niczego nie zalatwiaja -liczy sie czas spedzony z dzieckiem, opieka, czesto wyrzeczenia. I jeszce taki k***s smie cos pyszczyc na samotne matki... Bociany im te dzieci przyniosły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ojciec mojego dziecka jest debilem, ale wcześniej to ja byłam głupia, że tego nie zauważyłam. Uciekł os razu jak się dowiedział. Córka w tym roku kończy 2 lata, biologicznego taty w życiu na oczy nie widziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedne dzieci które mają durne matki, bo przez złe wybory matki mają przestane, selekcja naturalna niestety, a baby od wieki wieków leciały na du'pków, to nic nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość43 wczoraj taaaa..... i ciebie wziął bo jesteś taka wspaniała, a ty zamiast gałe mu robić tracisz czas na kafe się mądrząc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Ale ty jesteś głupi. Faceci mają do perfekcji opanowane udawanie i kłamanie. Od setek lat. Taką macie naturę psów. Podymać a potem z podwiniętym ogonem zwiać. Wychowanie i pochodzenie nie mają znaczenia. I ci na świeczniku dymaja na prawo i lewo bez zobowiązań i ci którzy znajdują się najniżej w drabinie społecznej. Bo macie naturę kundla. Większość z was nie ma honoru. To wy faceci jesteście wszystkiemu winni w większości przypadków. Sperma zalewa wam mózgi. Nie myślicie o mogącym się ewentualnie pojawić dziecku. Dla dziury gotowi jesteście wszystko zrobić. I to bez znaczenia czy jesteście kawalerami czy ojcami i mężami. Byle wsadzić. Oczywiście to zawsze baba jest ta głupia, naiwna i winna sytuacji. Nie od dziś wiadomo że wy kundelki zawsze zwalacie winę za zaistniałą sytuację na kobiety. Dupki są i wśród " porządnych" i powszechnie uważanych za gnojów. Może to wina kobiety jak mężuś zwiewa od niej i dzieci gdy pojawiają się problemy? Macie słabe charaktery i naturę psa. TAKI JEST OBRAZ FACETÓW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
0;11 Ciebie powinni sterylizowac albo usuwac, zeby bylo wiecej szans dla tych porzadnych.Nie po to oddaje dziecko zeby sie znowu rozmnazac z jakims innym frajerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks to zguba ludzkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze dymają głupich
gość dziś taaa.... faceci mają to "opanowane", a baby przez setki lat na to lecą, więc jakie podsumowanie? BABY TO IDIOTKI, bo ich matki ( równie durne ) nie nauczyły córek NIC o facetach, więc logo to wina? Moja???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ale to i tak zrobisz bo jesteś głupią świnią i znowu zaciążysz z jakimś du'pkiem, bo baby nie uczą się za szybko na błędach tylko kilka razy muszą powtarzać to samo jak jakieś downy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej nic nie roohać
gość dziś Seks to zguba ludzkości. >>>> nie zguba ludzkości tylko zguba FACETÓW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16;14A skad ty mozesz wiedziec no wlasnie jest prawdopodobienstwo ze moge zaciazyc z kolejnym debilem bo faceci to sami debile nie ma porzadnych chca tylko dymac ****** i konsekwencji niebrac.Tak naprawde to nie ma z kim rodziny zalozyc ci co wolni to sama patologia miedzy innymi ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problem w tym, ze kobiety uwazaja sie za nieomylne i idealne. Miliony kobiet leci na dupkow mimo, ze wszyscy powtarzaja by takich omijac. Kobiety leca na dupkow i zamiast wyciagnac z tego nauke na przyszlosc popelniaja ten sam blad wielokrotnie. Zreszta same kobiety nie sa w przewazajacej wiekszosci porzadne wiec swoj do swego ciagnie. Kobiety narzekaja na to kogo WYBRALY a mezczyzni narzekaja na to kogo WYBIORA kobiety. Zauwazyliscie? Kobiety mowia o wszystkich na podstawie swoich bylych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka nie nauczyła nic
gość wczoraj zaciążysz znowu z debilem bo jesteś DURNA JAK BUT, wszystkich wina tylko nie twoja że wybierasz debili, masz pusty łeb to takie konsekwencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj trzeba było jeszcze dłużej czekać aż wybór się zwęrzy do kilku sztuk i wtedy brać jednego z dwóch po odsiadce w ZK, baby to jednak idiotki grubo powyżej normy, nic im nie wytłumaczy bo to ma rozum jak żaba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18;14Tak tak wszystkie kobiety sa durne tylko wy faceci swietoszki to po co wchodzicie na te durne baby i je zapylacie.Nielepiej klupic sobie koze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18;14 Niewmawiaj mi debilu ze nie widze swojej winy bo ja widze. Niebylo kogo wybrac na meza ojca wiec wybralam debila bo sposrod tych wszystkich debili moze jest jakis madrzejszy debil. Sami piszecie ze kobiety wybieraja debili wiec wniosek jest taki ze debile sa istnieja nie tylko tu na kafe ale i w zyciu realnym a pytanie gdzie sa ci faceci porzadni, nie ma bo gdyby byli to kobiety by nie byly zapylone przez debili!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18;17 Czekac az wybor sie skonczy czasem jak sie nie ma wyboru to zdesperowane biora co popadnie a potem problemy. Wlasnie zeniebylo w czym wybierac i czasem sie bierze to co zostanie jakis odpad. Zle sie to konczy czasem dla kobiet ktore od zawsze byly same. Nikt nie chce byc sam. I dlatego niektore robia sobie dziecko a debila odstawiaja na bok a ze mojego nieszlo wyprostowac to pozbylam sie jego i tego dziecka. Wypisujecie tutaj na te kobiety a pytanie kto was debile splodzil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×