Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Komu powrozyc za darmo z kart klasycznych?

Polecane posty

Gość gość
Witam :) Z tą kobietą, o ktorej mi Pani pisała wyjasnilem sobie wszystko i nadal jest obecna w moim zyciu :) Pozdrawiam Sławek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam usmiech.gif Z tą kobietą, o ktorej mi Pani pisała wyjasnilem sobie wszystko i nadal jest obecna w moim zyciu usmiech.gif Pozdrawiam Sławek X Cieszę się bardzo pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szymon 28.02.1988 co karty mowia o Moim zwiazku z Kamila? U Ciebie krótkotrwała sprzeczka z partnerka na tle materialnym. Karty określają charakter Pani jako stanowczy i uparty , chcącej zawsze postawić na swoim, choćby nie miała racji, przez co często doprowadza do sprzeczek i kłótni, lubi opowiadać swoim znajomym jedne i te same wydarzenia z własnych drobiazgowych przeżyć z najdrobniejszymi szczegółami, zanudzając niemiłosiernie słuchaczy, posiadając dużą dozę zarozumiałości, wydaje się jej, iż jest bardzo roztropna i mądra i o wiele wyżej się ceni od całego swojego otoczenia. Pomimo tych niezbyt chlubnych cech jest jednak wesołą, towarzyską. Przy Tobie widoczne są inne kobiety, bardzo dużo kobiet. Widać, stratę w przeszłości kogoś ważnego dla Ciebie i rozpamietywanie przeszłości. Może być trochę mało uczuć w związku, głównie spędzanie razem czasu, ale przy Tobie są widoczne nowe znajomości tak jakbyś odczuwał brak satysfakcji z tej relacji. Czegoś Ci brakuje, ciągle szukasz. Może być coś poważnego, karty nie są złe, ale coś Ci nie pasuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałam się zapytać czy zostane matka w swoim życiu , jeśli tak to kiedy? Agnieszka 24.07.93 Możliwa ciąża jeszcze przed ślubem, dziewczynka. Bardziej plany teraz, bo to na pewno nie będzie w najbliższym czasie na co wskazuje wisielec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponawiam pytanie czy bede z moim bylym partnerem, pogodzimy się? Czy wyzdrowieje? Ewelina 19.08.1993

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnieszka 19.04.1976 czy z moim mlodszym ex partnerem bedziemy jeszcze raz razem, a moze poznam kogos nowego? Będziesz z Nim, karty moje jednoznacznie wskazują na powrót kogoś z przeszłości, mało tego karty klasyczne mówią o planach zaręczyn i ślubu z młodym blondynem, on jest Twoim przyjacielem. Są dobre podstawy dla związku i karty całkiem ok, chociaż widać, że skupiasz się głównie na poprawie finansowej, domu, rodziny. Całkiem dobre pieniądze przy Tobie. Widać narodziny dziecka, widzę, że jesteś mama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kinga numerologiczna 11 co przyniesie 2018r.w kwesti rodziny pracy Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikol 21.08.1993 Czy znajdę prace ? Dziękuję Widzę, ze jestes w fazie zmian, bardzo mozliwe, ze sama odeszłas z poprzedniej na co wskazuje karta śmierci i mocy. Bywasz trochę przewrazliwiona pomimo, że masz bardzo duże możliwości. Będzie nowa praca, ale to się odwlecze w czasie kilka miesięcy (możliwe, że 6msc-1 roku czasu) i nie będziesz miała specjalnie wpływu na bieg wydarzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kinga numerologiczna 11 co przyniesie 2018r.w kwesti rodziny pracy Dziekuje Podaj swoją datę urodzenia i zadaj konkretne pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie powtorze bo nie widz eodpowiedzi dlamnie barbara 21.11.1985- jak sie uloza sprawy finansowo-zw=zawdowe? jak bedzie w sferze milosnej, kiedy znajde odpowiedniego patrnera? dziekuje oczko.gif W moich kartach pokazujesz się jako szatynka. Możesz mieć trochę nieporozumień w uczuciach, problemów z seksem, przyjrzyj się swojemu zdrowiu (kwestie kobiece) U Ciebie zmiana pracy, widać nowa prace, nowe obowiązki, zdobywanie doświadczenia zawodowego. Możesz liczyć na dobre zarobki, możliwe, że awans. Uważaj na nieporozumienia z bliższymi i dalszymi znajomymi, którzy wciągną Cie w awanturę, bardzo mozliwe, ze jest to związane z mężczyzną. Z pieniędzmi będzie u Ciebie ok, a jeśli chodzi o związek to widoczne są romanse, relacje bez zobowiązań nie na stałe. Musisz bardziej skonkretyzowac swoje marzenia i plany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.08.1993 Ewelina Czy moj byly partner wroci i czy będę z nim? Czy wyzdrowieje? Proszę o odpowiedź Twoj były partner do Ciebie wróci, pomimo oddalenia (km) i związku na odległość będziecie razem. Od niego zależy decyzja, on jest osoba, która kontroluje sytuacje, ma uczucia do Ciebie , ale pojawia się i znika przez co możesz czuć się z Nim niepewnie jednak razem będziecie na 99,99%. Przy Tobie i przy partnerze widoczne są natomiast poważne problemy z kasa zmartwienia i troski spowodowane np. koniecznością nauki, rachunkami do zapłaty i innymi papierkowo-administracyjnymi rzeczami. Jakieś komplikacje w podróży, nieprzyjemna podróż, jakieś plany mogą się nie udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd ty to wiesz...zgadza się to. Naprawde. Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćomnibuso
18,12,73 czy bede jeszcze miec dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd ty to wiesz...zgadza się to. Naprawde. Dziękuję Proszę, od kogo odpowiedź?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18,12,73 czy bede jeszcze miec dziecko Podaj swoje imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo proszę o odpowiedź na pytanie - czy będziemy razem ? Jak wygląda przyszłość tej relacji? Alicja 28 grudnia 1995 Lena 19 sierpnia 1995 Przykra sytuacja spowodowana przez Ciebie, najprawdopodobniej jestes szatynka. Widać u Ciebie poprawę finansowa, masz szansę zrealizować swoje plany. U Ciebie jest widoczna szansa na związek z kims z przeszlosci, możliwe obecnie poszukiwanie kogoś i bycie w relacji ze strachu przed samotnością. Wyglądasz na bardzo atrakcyjna kobietę, niezależna również uczuciowo. Karty wskazują na dobre podstawy relacji i początki, coś nowego co jest możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katarzyna 19870629 czy podniecam mężczyznę o którym myślę teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu wyżej czy chciałby się ze mną przespac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katarzyna 19870629 czy podniecam mężczyznę o którym myślę teraz Podaj imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Angel 02.04.1993 Ile będę miała dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katarzyna on Krzysztof 19870629

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małgorzata 17.01.1989 Czy ułoży mi się życie zawodowe? Czy będę kochać i być kochaną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katarzyna on Krzysztof 19870629 Wyglądasz na atrakcyjna kobiete i myślę, że tak, pomimo jego uczuciowego wycofania. Seks związek, który daje sile :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Angel 02.04.1993 Ile będę miała dzieci? Wygląda tak jakbyś nie chciała żadnego, ale jest szansa na 3. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcę, chcę.Dziękuje ;) Idę działać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martyna 15.12.1986 w jakim wieku będę miała pierwsze dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malgorzata zmiany na lepsze. W najbliższej przyszłości wiele spraw nabierze właściwy wymiar. Otrzymanie prezentu lub pieniędzy. Widzę, że albo jesteś w stałym związku, albo spotykasz się z kimś zajętym, dobre uczucia i nadzieja na przyszłość, dużo miłości. W uczuciach sytuacja stabilna, dużo dobrego seksu, pomimo wielu twoich obaw i lękow w glowie nie jest zle, Twoje zachowanie bywa irracjonalne. W pracy szansa na awans, podwyżkę, cos nowego, nowe obowiazki, dużo nowych znajomości również internetowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monika 06.08.1986

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:05 wróżko jak mam rozumieć mimo uczuciowego wycofania?pozdrawiam i miłej nocy żyćze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcę, chcę.Dziękuje oczko.gif Idę działać usmiech.gif powodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×