Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Komu powrozyc za darmo z kart klasycznych?

Polecane posty

Gość gość
Marzena 18.12.1987 czy bede miala dzieci a jak tak to ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co karty mówią o mojej miłości, czy bedzie ona spełniona, czy moze lepiej dac sobie spokoj, bo i tak nie masz szans dla nas? X Podaj imię lub datę urodzenia tej osoby X 09.02.1991 Karty są dosyć chaotyczne, czy wy jesteście razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiktor czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klade się już spać, na resztę pytań odpowiem w wolnej chwili. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jesteśmy razem, ale bardzo zależy mi na tej osobie co karty mówią o mojej miłości, czy bedzie ona spełniona, czy moze lepiej dac sobie spokoj, bo i tak nie masz szans dla nas? X Podaj imię lub datę urodzenia tej osoby X 09.02.1991 Karty są dosyć chaotyczne, czy wy jesteście razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponawiam prośbę Alicja 06.07.65 Kocham dwóch mężczyzn ,co mówią karty?Jak wygląda moja przyszłość? Miałam podać imiona tych mężczyzn (Piotr i Janusz) ale nie doczekałam się jeszcze odpowiedzi. Proszę nawet jeśli jest nieprzyjemna. Nie wiem co myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jesteśmy razem, ale bardzo zależy mi na tej osobie No tak myślałam, Justyna karty są dosyć chaotyczne, nie widzę tego... Nie widzę żeby było coś więcej z Nim. Piszę ogólnie, bo już się kładę spać. Dobranoc i powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponawiam prośbę Alicja 06.07.65 Kocham dwóch mężczyzn ,co mówią karty?Jak wygląda moja przyszłość? Miałam podać imiona tych mężczyzn (Piotr i Janusz) ale nie doczekałam się jeszcze odpowiedzi. Proszę nawet jeśli jest nieprzyjemna. Nie wiem co myśleć X Jeszcze nie kladlam kart, odpowiem w wolnej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekuje za czytanie Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję i czekam Alicja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj minika 040183 . Dziekuje Pani bardzo ;) Tak jestem mama na pelnych obrotach i maz robi wszysyko zeby awansowac a ja mysle o zmianie pracy :) Przesylam dobra energie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz 89
Chyba sie nie diczekam.Ale bede cierpliwy...... ponawiam poraz kolejny.pytanie. Droga Pani .Ja czekam .No to czekamy z niecierpliwością..Bartosz 18 .2.1989 Czy znajde W końcu milosc czy sie ozenie?Jak moja praca ? Czy bede zdrowy .I czy bede mial dzieci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magda 23.10. A możliwe. bo kiedyś juz podawałam datę, ale myslalam ze to ktoś inny wróży. Ale nie mogę znaleźć tego wątku. Jak Pani pamięta to proszę o link. Dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przypominam dzisiaj o sobie Lena 1.9.1985 Na co będę chorować w tym roku? Czy się przeprowadzę? Kiedy? Dokąd? Czy moja sytuacja materialna znacząco się poprawi? Jakie zmiany w diecie powinnam wprowadzić? W jakim nastroju będę? Grozi mi depresja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok, ale proszę o zadawanie maks 2 pytań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przypominam dzisiaj o sobie Lena 1.9.1985 Na co będę chorować w tym roku? Jakie zmiany w diecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maks dwa pytania konkretne, jestem tutaj za darmo. Odpowiadanie o zycie co się wydarzy przez cały rok to są spore pieniądze jeslibyscie chcieli skorzystać z jakiejś Pani co wróży za kase gdzieś indziej, bo to zajmuj***ardzo dużo czasu. Jeśli ktoś zna odpowiedź na pytanie też nie widzę sensu by mnie o to pytać, bo marnujemy nawzajem swój czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem tu by pomóc jeśli ktoś ma faktyczny problem i nie wie co zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są dwa konkretne pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marzena 18.12.1987 czy zostane kiedys matka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z poprzedniej strony Wiktor przypominam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy jest szansa z nim na cos wiecej? on-Michu 22.X.87 Luna myślę, że nie, nie miałabyś satysfakcji z tej relacji, poza tym jestes bezsilna w tym, bo to od niego wszystko zależy, on jest osoba, która musi postawić na swoim i uważa, że zawsze ma rację. Poza tym pokazują się przy Tobie nowe znajomości, będzie ktoś inny. 3-6 miesięcy to okres czasu, w którym spotkasz młodego mężczyznę blondyna i z Nim masz szansę na stały związek i odwzajemnione uczucie. Może to być ktoś kto mieszka trochę dalej od Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz 89
Droga Pani .. .No to czekamy z niecierpliwością..Bartosz 18 .2.1989 Czy znajde W końcu milosc czy sie ozenie?Jak moja praca ? Czy bede zdrowy .I czy bede mial dzieci ?I co mnie czeka z ta dziewczyna mnie czeka Nikol 21 08 1993 Pisze juz któryś raz wiem,że jest Pani.mega zajeta . Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również zostałam pominięta. Edyta 21.08.1993, Mateusz. Czy ten związek jest już czymś na stałe? Doprecyzuję: czy widzi nas Pani w przyszłości jako małżeństwo, rodzinę? Masz szansę na spełnienie swoich marzeń i bardzo mozliwe, ze będziesz miała syna. :) ale wszystko zależy od niego, pokazuje się w karcie cesarza, czyli on kontroluje sytuację, nie wiele możesz zrobić. On wprawdzie coś czuje, ale może nie okazywać tego w taki sposób w jaki tego oczekujesz, pojawia się i znika. Raz jest lepiej raz gorzej.7 pucharów pokazuje, że dużo tu Twoich marzeń i planów, bardziej takie uczucie w ukryciu, możliwe, że niespełnione. Koło fortuny wskazuje na szansę, że los się odmieni, ale wiele zależy od niego, on ma ostatnie zdanie. Generalnie karty klasyczne przestrzegaja Cie przed podróżą w celach finansowych i wskazują, ze przy Twoim mężczyźnie jest szatynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dorota przypominam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dorota przypominam się usmiech.gif X Witaj, napisz mi swoje pytanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marzena 18.12.1987 czy zostane kiedys matka? Ciąża możliwa w ciągu roku, poprzez starania nie przypadek. Jedno dziecko przy Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy wyjde za mąż ? Agnieszka 24.07.93 , prosze o wrozbe 1-3 lat, ktoś już dla Ciebie znany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Komu się bardzo podobam? Czy jest taki ktoś? Monika 21 08 87r. Z góry dziękuję wrozko za odpowiedz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Moje pytanie: kiedy wyjdę za mąż i czy bedę miala dzieci? Martyna, 31.12.92 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×