Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Komu powrozyc za darmo z kart klasycznych?

Polecane posty

Gość gość
Wczoraj 19:34, musze przyznac ze ma Pani talent do tego wrozenia, wyglada to bardzo wiarygodnie. Pozdrawiam i dziekuje, Nela. X Dzięki życzę spełnienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzien dobry. Jak sie potocza moje losy w malzenstwie? Co przyniesie przyszlosc? Marcela 17.07.1988, imie meza to David Hmmm.. Karty są ok, będzie stabilnie i nic się nie zmieni u was w najbliższym czasie. Będzie spokojnie, możliwe, że nawet trochę rutynowo i nudnawo :) To nie jest zły związek na co wskazuje karta Gwiazdy i asa pucharow. Widzę, jakiś wyjazd, dosyć daleki. Możliwe, że wyjedziecie za granicę i może być to związane z pracą (lub już jesteście) Twoj partner jest osoba zaradna i pracowita są przy Nim pieniądze, pomimo, że aktualnie może być trochę ciężko z kasa, z pracą raz lepiej raz gorzej, cos jakby niestale, praca zmianowa lub na niepełny etat, możliwe, że niestale zarobki. Poznasz kogoś na tym wyjeździe. Młody mężczyzna przy blondynce. Jak jesteś blondynka możliwe, że to Twoje dziecko, syn. :) pozdrawiam, patrzę na karty, będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak już poważnie to mi się wydaje, że męża poznałaś na dalekim wyjeździe, on jest obcokrajowcem i to imię David co napisałaś to nie przypadek. On jest do bolu osoba taka nudnawa, rutynowa skupiona na materialnych sprawach, ale jest stały w uczuciach i otacza Cie opieka. Będzie naprawdę bardzo dobrze u was ale zadbaj o jakies urozmaicenie życia, bo sie zanudzisz z Nim i macie myślę szansę na syna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry. Chciałabym wiedzieć czy sie ułoży z Mariuszem? Agnieszka 30.08.1988 Dziękuję. Łatwiej by było gdybyś napisała czy jesteście na stałe razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysiaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ja bardzo prosiłabym o wróżbę Imię Maria 21.08.1990 Czy Mariusz urodzony 15.01.1992 jest mi chłopakiem przeznaczonym i czy uda nam się założyć rodzinę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry. Chciałabym wiedzieć czy sie ułoży z Mariuszem? Agnieszka 30.08.1988 Dziękuję. X Wyglądasz w kartach na brunetke. Sporo przeszkód w planowaniu przyszłości z młodym szatynem. W przeszłości widać u Ciebie dużo łez i smutku w związku ze stratą bliskiej osoby, wygląda jakby się jakaś tragedia wydarzyła (możliwe, że jakaś strata, zagrozenie) . W najbliższym czasie u Ciebie podróż do znajomych lub rodziny, bliscy mogą Ci trochę napsuc krwi. Mariusz Cie bardzo kocha i podobasz mu się jako kobieta na co wskazuje karta Króla Pucharów, ale tarot mówi, że jesteś bezsilna w tej sytuacji, nie za wiele możesz zrobić, ma uczucia do Ciebie, jest blisko ale pozostaje bierny i nie otwiera się uczuciowo. Wiele zależałoby od jego ruchu, to od niego zależy ta sytuacja. Na pytanie, które mi zadałas znasz odpowiedź, bo pokazała się karta ksiezyca, dużo tu twoich myśli, planów, marzeń i obaw. Odpowiedź mi tylko czy jesteście razem, bo księżyc pokazuje pytanie nierealne często :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Moje pytanie: kiedy wyjdę za mąż i czy bedę miala dzieci? Martyna, 31.12.92 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maria to Ty prosiłaś o wrozbe Mariusza z Agnieszką?? XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odnośnie mnie i Mariusza .jest w trakcie rozwodu i dlatego są moje obawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odnośnie mnie i Mariusza .jest w trakcie rozwodu i dlatego są moje obawy X On musi się rozwiesc, bo teraz to wygląda jakby zadane mi pytanie było nierealne, możliwe, że sama nie wierzysz w ten związek, ale on Cie kocha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysiaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ja bardzo prosiłabym o wróżbę Imię Maria 21.08.1990 Czy Mariusz urodzony 15.01.1992 jest mi chłopakiem przeznaczonym i czy uda nam się założyć rodzinę? Nie prosiłam o wróżbę z Agnieszką tylko o mnie 21.08.1990. i Mariusza 15.01.1992

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok wolalam się upewnić, bo w kolko się ktoś podszywa :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jakieś jaja wczoraj pisałaś że już koniec wróżenia a ja prosiłam już od kilku dni i ciągle coś pisałaś że póżniej,że pamietasz że mam podać imiona a potem że już koniec wróżenia a dzisiaj na nowo wróżysz Coś tu nie gara i robi sobie jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo prosiłabym o wróżbę Imię Maria 21.08.1990 Czy Mariusz urodzony 15.01.1992 jest mi chłopakiem przeznaczonym i czy uda nam się założyć rodzinę? Jesteś w fazie zmian i to takich bardzo dużych. Trzy asy w Twoim układzie wskazuja na nowe możliwości i dynamiczne działanie. Będziesz miała wystarczająco wiele energii i entuzjazmu, by sytuacja ta rzeczywiście nastąpiła. On się pokazuje jako introwertyk, mogą być spore przeszkody z Nim, raczej on się pokazuje jako niezdecydowany i troche wycofany uczuciowo. Jakieś zatrzymanie przy karcie pracy. Wiesz może być różnie, ale wydaje mi się, że będzie zakończenie i ktoś inny się pojawi. Ale życzę Ci powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ponownie, z tej strony Marcela. Tak zgadza sie, moj maz to obcokrajowiec poznany na wyjezdzie, mieszkamy za granica. Nie wiem, czy sie dziekuje za wrozbe? :) w kazdym razie dziekuje za dobre slowo o zycze wszystkiego dobrego w Nowym Roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dziękuję za wrozbe dotycząca mnie i Mariusza .oby los nam sprzyjał i rozwód szybko byl :).pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam pytanie troche inne. Gdybym chciala sie nauczyc takiego wrozenia, to skad czerpac wiedze? Jakies ksiazki, kursy, artykuly? Pani jak sie uczyla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi prosze powrozyc zweryfikuje co sie da. Sama kiedys tutaj wrozylam., to jednak nie dla mnie ;) Co sadzi o mnie Piotr spod znaku wagi, lat 28, ja panna 23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysiaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ja bardzo prosiłabym o wróżbę Imię Maria 21.08.1990 Czy Mariusz urodzony 15.01.1992 jest mi chłopakiem przeznaczonym i czy uda nam się założyć rodzinę? Jesteś w fazie zmian i to takich bardzo dużych. Trzy asy w Twoim układzie wskazuja na nowe możliwości i dynamiczne działanie. Będziesz miała wystarczająco wiele energii i entuzjazmu, by sytuacja ta rzeczywiście nastąpiła. On się pokazuje jako introwertyk, mogą być spore przeszkody z Nim, raczej on się pokazuje jako niezdecydowany i troche wycofany uczuciowo. Jakieś zatrzymanie przy karcie pracy. Wiesz może być różnie, ale wydaje mi się, że będzie zakończenie i ktoś inny się pojawi. Ale życzę Ci powodzenia! usmiech.gif Można dopytać o co chodzi z tą kartą pracy i zakończeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi prosze powrozyc zweryfikuje co sie da. Sama kiedys tutaj wrozylam., to jednak nie dla mnie oczko.gif Co sadzi o mnie Piotr spod znaku wagi, lat 28, ja panna 23 X Swoje imię podaj (to może być wymyślone) , datę urodzenia, mniejsze ryzyko błędu, a to i tak przez internet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ponownie, z tej strony Marcela. Tak zgadza sie, moj maz to obcokrajowiec poznany na wyjezdzie, mieszkamy za granica. Nie wiem, czy sie dziekuje za wrozbe? usmiech.gif w kazdym razie dziekuje za dobre slowo o zycze wszystkiego dobrego w Nowym Roku usmiech.gif Hej, również wszystkiego dobrego życzę :) dawno nie widziałam tak dobrych kart na związek, fajnie to u was wygląda. życzę szczęścia :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam pytanie troche inne. Gdybym chciala sie nauczyc takiego wrozenia, to skad czerpac wiedze? Jakies ksiazki, kursy, artykuly? Pani jak sie uczyla? Jasne i kursy są (akurat nie korzystałam) i książki, artykuły, internet, ale twoja intuicja najważniejsza, przeczucia. Ja się uczę ciągle, moje hobby. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje pytanie: kiedy wyjdę za mąż i czy bedę miala dzieci? Martyna, 31.12.92 Pozdrawiam Wyjdziesz za mężczyznę koło 30 bruneta i z Nim będzie dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swoje imię podaj (to może być wymyślone) , datę urodzenia, mniejsze ryzyko błędu, a to i tak przez internet usmiech.gif x Kasia (prawdziwe), 08.09.1994 :) dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam pytanie troche inne. Gdybym chciala sie nauczyc takiego wrozenia, to skad czerpac wiedze? Jakies ksiazki, kursy, artykuly? Pani jak sie uczyla? X Kup karty i wróz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak widzi Pani zwiazek Lukasza 31.10.1988 z Andzelika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje pytanie: kiedy wyjdę za mąż i czy bedę miala dzieci? Martyna, 31.12.92 Pozdrawiam Wyjdziesz za mężczyznę koło 30 bruneta i z Nim będzie dziecko usmiech.gif X Jakkolwiek to zabrzmi dziecko poza twoja wola, z przeznaczenia, chłopiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można dopytać o co chodzi z tą kartą pracy i zakończeniem? Powiem szczerze, ciężko u Ciebie cokolwiek powiedzieć, bo jestes teraz w fazie zmian, przeczucie mi mowi, że będzie z Nim ok. Nie przejmuj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje pytanie: kiedy wyjdę za mąż i czy bedę miala dzieci? Martyna, 31.12.92 Pozdrawiam Wyjdziesz za mężczyznę koło 30 bruneta i z Nim będzie dziecko usmiech.gif X Jakkolwiek to zabrzmi dziecko poza twoja wola, z przeznaczenia, chłopiec x Dziękuję, a kiedy mogę spodziewac sie ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję, a kiedy mogę spodziewac sie ciazy? Jesteś w karcie cesarzowej, wiec myślę, że szybko :D ale teraz chyba są antykoncepcyjne, bo sie pokazuje leczenie. Blokujesz przeznaczenie :D pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×