Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Komu powrozyc za darmo z kart klasycznych?

Polecane posty

Gość gość
W ciągu, 2 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy urodze drugie dziecko? Czy raczej podejmie się pracy? Monika 210887 Najpierw praca, pokazuje się nowa, nowe możliwości. Ciąża po leczeniu, chłopiec. Będzie 2 dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia (prawdziwe), 08.09.1994 usmiech.gif dziekuje X Kasia, związek i rodzina z Nim. Były dobre początki, zupełnie nowy etap, troche wahania, ale on myśli o Tobie bardzo poważnie, macie szansę na stabilizację i założenie rodziny na co wskazuje karta kapłana i 10 pucharów. Tylko.. Możesz mieć wrażenie, że on jest nieszczery, jedna osoba kłamie, ma blokady to powoduje kłótnie i troche ochlodzenie uczuć, ale sytuacja wygląda na stabilna. W ogole nie wiem czemu, ale 2 dzieci przy Tobie, masz dzieci? . Karty klasyczne pokazują spotkanie marzeń, zmiana pracy się przy Tobie pokazuje, widać dużo wydatków by uratować jakieś interesy. Przy Piotrze ciemnym blondynie podroż bliska zagraniczna lub daleka w kraju, ale nie zamorska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co karty mówią na temat mojego zdrowia w najbliższej przyszłości? Krystyna 14.08.1956

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak widzi Pani zwiazek Lukasza 31.10.1988 z Andzelika? X Kto zadał pytanie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie o Lukasza i Andzelike zadalam ja Anna - Mama Lukasza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok proszę zadawać pytania "jak wygląda związek mojego syna" bo teraz mam chaos w kartach, bo położyłam karty na Łukasza i widzę Pani obawy o rozstanie, lęki i bezsenność. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze. Jak potoczy sie zwiazek mojego syna Lukasza 31.10.1988 z Andzelika? Czy jest Stands na slub, dziecko? Czy sie rozejda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze. Jak potoczy sie zwiazek mojego syna Lukasza 31.10.1988 z Andzelika? Czy jest Stands na slub, dziecko? Czy sie rozejda? Sytuacja uczuciowa Pani syna wygląda na stabilna, pomimo uczuciowych nieporozumień. na tą chwilę nie widzę ani ślubu, ani rozstania, on kontroluje sytuację i podejmie decyzję taka jaka mu będzie wygodna. Może Pani liczyć na pozytywną niespodziankę dla domu związana z synem. Będzie dobrze myślę. Widzę natomiast Pani nadmierne zamartwianie się i obawy o trwałość tego związku, które w głównej mierze są w Pani głowie, zamartwia się Pani i to powoduje między innymi problem ze snem, obawy i lęki. Widać lekka chorobę w rodzinie i duże nerwy z tego powodu, mi się wydaje, że karty w dużej mierze moje odniosły się do Pani. Należy zadbać o zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia 290687 Krzysztof 060782 czy będziemy szczęśliwi w malzenstwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co karty mówią na temat mojego zdrowia w najbliższej przyszłości? Krystyna 14.08.1956 Karty wskazują na osłabienie, możliwość omdlenia, trzeba uważać na upadki. Generalnie tarot zwraca uwagę na serce, wybacz, że to powiem, ale chyba trochę nie prowadzisz zdrowego trybu życia, trzeba bardziej o siebie zadbać, nie wiem czy z waga jest ok? :) dostaniesz wiadomość z urzędu, pozytywną, będzie jakieś spotkanie z mężczyzną w celach finansowych. Przy Tobie partner i młoda ok 30 letnia szatynka z rodziny, najprawdopodobniej twoja córka. Życzę szczęścia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia 290687 Krzysztof 060782 czy będziemy szczęśliwi w malzenstwie Tak będziecie szczęśliwi w małżeństwie i bedziecie tworzyć rodzinę. Widzę plany budowy domu, coś z przeprowadzką, kupnem, remontem. Widać wspólne tworzenie dobrego domu, dobrej sytuacji finansowej i dużej rodziny. Pomimo drobnych przeszkód sytuacja wygląda na stabilna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szymon 28.02.1988 co karty mowia o Moim zwiazku z Kamila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałam się zapytać czy zostane matka w swoim życiu , jeśli tak to kiedy i ile dzieci ? Agnieszka 24.07.93

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnieszka 19.04.1976 czy z moim mlodszym ex partnerem bedziemy jeszcze raz razem, a moze poznam kogos nowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikol 21.08.1993 Czy wyjdę za maż ?I zostanę mamą ?Czy znajdę prace ? Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok ale to w wolnej chwili spojrzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.08.1993 Ewelina Czy moj byly partner wroci i czy będę z nim? Czy poznam kogoś nowego? Czy wyzdrowieje? Proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jakim wieku wyjde za mąż? To do poprzedniego komentarza. Ewelina 19.08.1993 pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez to wszystko to brednie !!! Ciekawe czy wam sie tak spelnia te wrozby.. jedna wielka sciema !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Tu MOni ka 210887r. A czemu ciąża po leczeniu? W dwie ciążę zaszłam naturalnie.. Tylko druga poronilam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.08.1993 Ewelina Czy moj byly partner wroci i czy będę z nim? Czy poznam kogoś nowego? Czy wyzdrowieje? Proszę o odpowiedź X Tylko Maks dwa pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiem bliżej weekendu w wolnej chwili :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.08.1993 To czy bede z moim bylym partnerem, pogodzimy się? Czy wyzdrowieje? Dziekuje Ewelina niedoczytalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.08.1993 To czy bede z moim bylym partnerem, pogodzimy się? Czy wyzdrowieje? Dziekuje Ewelina niedoczytalam X OK tylko podaj imię i najlepiej datę urodzenia partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba podawac? To zmieniam pytanie w jakim wieku wyjde za mąż? Czy wyzdrowieje? Ewelina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może być samo imię, chodzi o bardziej precyzyjna odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiktor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponawiam pytanie ..... Nikol 21.08.1993 Czy wyjdę za maż ?I zostanę mamą ?Czy znajdę prace ? Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo proszę o odpowiedź na pytanie - czy będziemy razem ? Jak wygląda przyszłość tej relacji? Alicja 28 grudnia 1995 Lena 19 sierpnia 1995

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×