Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a1aleksandra1

Starania o dziecko 2018

Polecane posty

Róża - ja jestem w 90% przekonana, że badanie pomogło mi zajść w ciążę. Poczytaj, że u wielu dziewczyn tak się dzieje , więc myślę ze warto spróbować. Może sama upomnij się o to badanie. My staraliśmy się z mężem od marca a w sierpniu miałam badanie, więc też raczej nie było jakoś długo, ale może dlatego ze chodziłam prywatnie do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_róża
Malgo ja będę miała to badanie po świętach, czekam teraz tylko na okres. Ja też chodzę prywatnie. Wtedy przesunął badanie bo miała zmianę lekarza i sam chciał się zorientować co i jak u mnie się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mojasprawa
Dziewczyny, ja miałam sprawdzanie drożności laparoskopowo (podejrzenie komplikacji po cesarskim cięciu). Pobyt w szpitalu 3 dni, badanie przy pełnej narkozie (2,5h snu)... 3 nacięcia na brzuchu...szwy itp. Ból dopiero jak przestały działać kroplówki... Okazało się, że wszystko ok. Faktycznie po tym badaniu (3miesiace później) ciąża - ale nie udało się utrzymać. Mój lekarz twierdzi, że takie badanie jest podstawowym badaniem przy niepłodności (może niekoniecznie laparoskopowe). Trzymam za Was kciuki i śledzę na bieżąco Wasze wpisy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Róża- zobaczysz, ze po tym badaniu się uda. Mój lekarz mówił zw pierwsze 3 cykle po badaniu sa kluczowe. Ja w drugim zaszlam w ciążę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmamini
Cześć dziewczyny! Jak wam weekend minął?:) O jakim badaniu mówicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_róża
Mówimy o badaniu drożność. Mój lekarz chce po świętach robić mi drożność i od razu stymulować, aby nie trącic czasu, ale ja gdzieś słyszałam, że nie powinno się starać od razu po tym badaniu. Coś słyszałyscie o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmamini
Niestety, nie słyszałam nic na ten temat. Miałam wykonywane badanie HSG niedawno-jakiś miesiąc temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wręcz przeciwnie mój ginekolog kazał intensywnie się starać po tym badaniu bo mówił że sa duże szanse na zajęcie w ciążę. Mamini- jak Twoje wrażenia po badaniu ? Ile starasz się o dziecko, ze lekarz zlecił hsg? Ja mam zamiar starać się od czerwca o drugie dziecko, jednak mam trochę obawy czy dam sobie radę z dwójką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
Cześć dziewczyny. Nie odzywam się, choć co chwilę zaglądam czy któraś się odezwała i czytam ;) Wczoraj miałam dość mocny ból jajnika. Trwał kilka godzin pomyślałam ,z ciekawości zrobię test na owulację i wyszedł pozytywnie. Codziennie testy robiłam i tylko wczoraj pokazał 2 krechy. Dziś boli mnie jak cholera od południa. Chodzę zgięta w pół ciagnie kłuje i nie wiem co jeszcze. Mąż wrócił z 3 dniowego wyjazdu więc dziś było "owocnie" mam nadzieje że w tym wypadku los mi sprzyja i będzie na plus . Nie mam już testów wiec ciekawosc mnie zżera co dziś by test pokazał. Skonczyły mi się ale jutro przyjdzie kolejne 50 sztuk hee hee. Jak zyje takich bóli nie miałam w jajniku, a przeciez 3 razy w ciazy byłam to doswiadczenie mam..Chyba się starzeje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmamini
Wrażenia....raczej nic specjalnego. Tyle co dowiedziałam się, że jajowody są drożne. Trochę ponad pół roku. Zlecił mi chormonalne i właśnie hsg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hormonalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmamini
Tak...przepraszam, mój błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_róża
Dziewczyny już wspominałam że lekarza mi kazał przyjść w drugim lub trzecim dniu cyklu. Boję się że dostanę okres w sobotę. Boję się że przez to nie będzie mógł mi dac tabletek do stymulowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izulek_2006
Wesołych Świąt dziewczyny Drogie. W zdrowiu i miłości niech Wam przyjemnie upłynął świeta Wielkanocne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmamini
Izulek Dziękuję bardzo :* I tobie i wam wszystkim dziewczyny, również wszystkiego dobrego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_róża
Ja też Wam życzę Wesołych Świąt. P.S. Dostałam dzisiaj okres. Pójdę do lekarza dopiero 4 dc. Nie wiem czy to nie zaprzepaści całego miesiąca. Jestem trochę podlamana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
Oj cos zamiera mi ten wątek. Czekam na odzew ale nic nie piszecie. Ja czekam na okres a raczej jego brak. Bolą mnie sutki pry dotyku i mam często mocz więc i jakaś nadzieja się tli. Wg owulacji obliczam ze zarodek wlasnie się powinien zagniezdzać ale...chodzi o mnie więc z moim szczęściem 13 przyjdzie okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina352
Witam. Mogę dołączyć do wątku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmamini
Izulek Trzymam kuciuki, żeby okres jednak nie przeszedł. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
mamini dziękuję witaj nowa koleżanko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izulek_2006
Zrobiłam dziś rano test ciążowy. Pokazał 2 kreski ale ta druga to cień cienia. Zrobiłam po południu drugi tescik bo przecież ciekawość mnie zabija a testów w szafce mam kilka więc świadomość że są pod ręką.. I znów wyszły 2 kreski ale cień cienia cieni ta 2 . Nie wiem co myśleć. Miałam ostatnio 2 okresy w 1 miesiącu. Pierwszy 7 marca a kolejny 13.marca. I owulacja była ok 28. Marca . Jest nadzieja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmamini
Nadzieja jest zawsze.... Trzymam kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tą droznoscia to mnie nastraszylyscie. Jestem w 26 tyg pierwszej ciąży i nie wiem czy nie będę miała cesarki bo wszystkie dziwci w rodzinie takie wielkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, może ktoś mi pomoże. Zrobiłam test i wyszedł pozytywnie poszłam do lekarza określił to jako 5,5 tygodnia zrobił usg i był widoczny tylko pęcherzyk ciążowy nic więcej kazał przyjść za 2 tygodnie. Nie martwiłem się zbytnio ale wczoraj dopadł mnie stan zapalny pochwy i pojechałam do szpitala zbadał mnie ginekolog że tak powiem "ręcznie" przepisał leki i powiedziała że mam małą macice jak na 6 tydzień ciąży. Teraz zaczęłam się martwić był tylko pęcherzyk ciążowy nic więcej i jeszcze teraz macica mała pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmamini
A mi znów dokucza ból głowy....wszystko jest okej póki nie wezmę tabletek :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izulek_2006
Gość bądź spokojna. Odczekaj 2 tygodnie i wszystko będzie jasne. Nie martw się. To bardzo wczesna ciaza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
rano zrobię test a jak bedą 2 kreski znów to pojade na betę.a moze to za wczesnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izulek_2006
Moje testy są chyba wadliwe. Wstałam rano zrobiłam 2. Jeden pokazuje inny nie. Muszę czekać. Fałszywy alarm raczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izulek_2006
Jestem po badaniu na beta ich z krwi.Pokazuje ciążę!!!!! Płacze odkąd się dowiedziałam ze szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulek chyba musisz kupić jakieś lepsze testy. Mojej siostrze tydzień po spodziewanej miesiączce nie wskazywały ciąży jednoznacznie. Mi 5 dni po spodziewanej tani test dołączony do owulacyjnych z allegro pokazał 2 grube kreski. Także roznie to jest, może spróbuj testu facelle z Rossmann. Dzisiaj sklepy otwarte ;) Aleksandra jak długo się starasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×