Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a1aleksandra1

Starania o dziecko 2018

Polecane posty

Gość gość
Termin @ mam 11.03 także wcześniej. Cały czas mam regularne cykle, prowadzę kalendarzyk, który mi wylicza owulację a i tak jest klapą od 3 miesięcy. Mówi się trudno i płynie się dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
no ja też ten 15 marzec to jakiś magiczny hee hee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elena Gaming
Czekam jak na szpilkach. Jeszcze 11 dni zostało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
ja dokładnie tak samo... 11 marzec powinnam dostać okres bo luty był 28 dni i tego dnia się okaże ;) Boje się nawet myśleć-nigdy nie maiłąm aż takich nadzieji. Przez to że robiąc testy owulacyjne i monitoring znałam dokładny dzień owulacji +-24h test zrobic w dniu spodziewanej miesiączki czy 2 dni po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elena Gaming
Kup sobie ze dwa i zrób w dniu ew. miesiączki i kilka dni po dla potwierdzenia. A ja to chyba zrobię ze 2 dni wcześniej. Bo nie wytrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
Elena ja też tak zawsze robiłam przed a potem się wsciekałam ze test negatywny ;) To moja 4 ciąża by była, juz powinnam zmądrzeć ale jakoś nie umiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elena Gaming
A to już masz 4 dzieci w domu? Moja też by byla czwarta, gdyby się udało. Ahh. Zobaczymy. Ta babska ciekawość jest niemożliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
mam 2 synów 8 i 12 lat. 3 ciążę poroniłam na wczesnym etapie a teraz staram się . Jak zajdę to będzie to 4 raz jak jestem w ciąży ;) Mam 33 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elena Gaming
Ooo to już fajna gromadka. Ja mam jedną córkę 3-letnią. I dwa poronienia 8-10 tydzień. Dwa zabiegi z tym związane za sobą. I dwa załamania. Ale teraz już musi być wszystko dobrze. Ciekawa jestem czy trafi ci się trzeci synek czy córeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
ja za każdym razem poluję na córcie ,ale widac nie jest mi to dane. Dziś znając moich chłopców nie żałuję że to synowie-myślę Pan Bóg wie lepiej co dla mnie dobre. Jeśli wszystko idzie zgodnie z planem dziś zapłodnione jajo jest już w jajowodzie hee hee jeśli nie udało się 7-9 marca dostane OKRES. Ale to czekanie mnie wykańcza ;) zrobiłam test ciazowy oczywiscie negatywny, bo to za szybko ale jakos powstrzymac się nie mogłam. posmiałam sie sama z siebie ;) a teraz czekam...w tygodniu szybciej zleci najgorszy weekend w domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
Bmi tego pisania na kafeterii ;) kiedys już byłam na forum kafeterii w innym roku i była nas cała masa. prawie wszystkie zaszły w ciążę! zdaję sobie sprawę że za kazdym razem jak któraś z NAS zaciąży to czujemy wszystkie radość ale i jednocześnie "zazdrość,czasem złosć" że komus się udało a mnie znów nie. To normalne, ludzkie takie. Dlatego życzę WAM aby każdej się udało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elena Gaming
Ale ja też gdybym miała wybór to wolałabym drugą córcię. Z tego względu żeby Sophie miała w niej wsparcie, a wiadomo, że żaden brat nie zastąpi siostrzanej przyjaźni i miłości :) A ogólnie to będzie co na być :) W tej chwili mało nas się tu udziela. Nikt już nie czeka? Nie testuje? Nie wierzę. Mamy dopiero 4.03. A ty nie testuj jak szalona. Szkoda pieniędzy, nerwów itd. Zaczekaj do wyznaczonego dnia. Teraz to nie masz szans na żaden porządny wniosek z testowania. Mnie już któryś dzień boli podbrzusze i od czasu do czasu jajnik. Wkurza mnie to. Zastanawiam się czy to cokolwiek może oznaczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmamini
Ja czekam....na jutrzejsze badania hormonalne i hsg. Za dużo już czytalam w Internecie i strasznie się boję. Trzymajcie kciuki aby wszystko było dobrze. Powodzenia wam wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elena Gaming
Trzymam kciuki i nie stresuj się. Uda się :)♥️♥️♥️♥️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izulek_2006
Ja kupując testy owulacyjne 50 sztuk za jakies 25 zl dostałam kilka ciazowych gratis. Dzieki nim dowiedzialam sie co potwierdzilam usg ze nie mialam owulacji w styczniu. Za to w lutym na isg i w testach bylo.Pozytywnego wyniku hcg Kochana mamini . A co do objawów bóli podbrzusza i jajnika to chyba dobrze? Ja biorę luteine dopochwowo i lykam jakiś lek zobaczymy. Lekarz mówi że gdybym nawet zaszła to luteina nie zaszkodzi a jeszcze pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29edzio
Cześć, Dziewczyny! No to przed nami wszystkimi kolejną proba☺to mój 2 cykl, pierwszy nieudany, mam nadzieję, że tylko że względu na przeziębienie i teraz nie będzie problemu. Odczuwam bol podbrzusza, wczoraj w nocy obudziłam się z silnym bólem, nie wiem co to znaczy, mam nadzieję, że samo dobro☺ obiecałam sobie, że nie będę testować wcześniej, bo przy 1 cyklu tak się nakrecilam i to wcześniejsze testowanienie nic mi nie dawalo,żadnej odpowiedzi, że teraz spokojnie czekam. Też chciałabym, żeby się udało. Trzymam kciuki za nas wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmamini
Elena Gaming Dziękuję:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elena Gaming
Goscmamini napisz potem co i jak :) i glowa do gory. Jak to mówi moja córka "nie nerwowo". 29edzio a ty kiedy dokładnie testujesz? Mnie też właśnie brzuch pobolewa, jajnik kłuje i mam obawy czy to nie objaw choroby :( Ja będę testować już w sobotę. Bo idę na imprezę i muszę wiedzieć czy mogę się drinka napić. Chociaż to będzie 10.03, a nie 14.03. Zastanawiam się czy to cokolwiek wskaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmamini
Hej :) Jestem już w domu. Po badaniach. Jedna dobra wiadomość, mam drożne jajowody. Reszty dowiem się na wizycie u lekarza, którą mamy w środę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście bezplodne i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plenna kobieta nie ma problemu z zajściem w pierwszą, drugą i kolejną ciążę. Jak ktoś nie może naturalnie zaskoczyć, to nie ma co oszukiwać natury - ona wie co robi. Kiedyś nie było leków wspomagających i postrzymujacych ciąże. Selekcja naturalna. I co ci z tego, babo, że na siłę donosisz z pomocą chemii, jak dziecko będzie słabe. Nie szkoda wam czasu, nerwów i pieniędzy na walkę z porządkiem rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak nigdy nie dorównacie zdrowym, płodnym, kobiecym kobietom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elena Gaming
Gośćmamini to bardzo dobrze :) wszystko idzie w dobrą stronę! A do środy została chwilka... Ja mam dzisiaj wolne. I leniuchujemy z córką. Pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja teraz też leniuchuje, bo brzuch mnie boli. Jestem już coraz spokojniejsza. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmamini
To ja wcześniej pisałam jak by co, haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elena Gaming
A odnośnie testów owulacyjnych to ja ich nie robię. Ostatnio jak zaszłam w ciążę i ją donosiłam to sobie kupiłam owszem. Ale zanim zdążyłam użyć to już byłam w ciąży ☺ teraz też próbujemy bez tego. Może się uda ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elena Gaming
Mamini mnie też boli brzuch, ale inaczej niż na okres i raczej mnie to martwi. No ale co zrobić. Trzeba czekać. A to czekanie jest najgorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
a mnie nic nie boli...i w dodatku schudłam znów... najpierw 11 kilo w 50 dni a teraz kolejny kilogram poleciał... mam zawroty głowy jak szybko wstanę, nie wiąże tego z ciązą tylko z osłabieniem prędzej. zawsze mnie przed okresem kilka dni piersi bolały a tu nawet tego nie mam... a tą Panią ktora pisze jako "gość" po prostu omincie wzrokiem. Zawsze się zjawia ktoś taki, komu wiatr nie w te stronę wieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulka89
Cześć dziewczyny ja tez założyłam wątek tutaj na kafeterii o staraniach i tez trafiliśmy na trolla idiote który kradł Nicki i pisał jakies obrazliwe glupie rzeczy . takze uważajcie na niego widocznie sprawia mu to przyjemnosc :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmamini
Elena Gaming Mnie teraz już boli tylko delikatnie. Ale lakarz mówił, że tak może być po tym badaniu. Nam nie wychodziło ponad pół roku, dlatego chcemy sprawdzić czy wszystko jest w porządku. Jutro partner będzie miał badanie. Jestem coraz lepszej myśli. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×