Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a1aleksandra1

Starania o dziecko 2018

Polecane posty

Gość 29edzio
Hej, Dziewczyny. Jutro mam ternin @, dotychczasowe testy wychodza negatywnie, jednak czuje, ze sie udalo. Z reszta pisalam to juz jakis czas temu, ale wciaz nie nan potwierdzenia, nie wiem czemu tak. Jesli nie jestem w ciazy, to chyba cos mi dolega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
29edzio Ja powinnam @ mieć dzisiaj ale puki co niemam żadnych jej oznak. Czasami mnie zaboli brzuch ale inaczej niż na okres. Dzisiaj miałam dwa razy dziwne uczucie w piersiach. Tak jak przy karmieniu jak mleko samo z piersi wycieka. Nawet sprawdzałam bo przecież to niemożliwe:-) Robiłam test ale był negatywny (jak chciałam go wyrzucić jeszcze na niego spojrzałam i był tam cień drugiej kreski ale wiem że po kilku godzinach tak może być). Jeśli do piątku nie dostanę @ to zrobię jeszcze jeden. A Ty kiedy będziesz teraz testować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulka89
No i jak 29edzio przyszla @?? . ja tez jestem kilka dni przed i czekam z testem do dnia @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby Wam się udało :( ja oszukuje swój umysł i mówię, że tym razem na pewno nie wyszło :D może to coś da :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aleksandra a ty kiedy masz miec @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29edzio
Hej, napisalam kilka dni termu wiadomosc, ale mi sie nie dodala i odpuscilam. Tak, @ przyszla i smiac mi sie chcialo z siebie, ze jednak dal sie tak wkrecic.objawow raczej sobie nie wymyslal, mam je pewnie co cykl, ale nigdy nie wsluchiwalam sie w siebie tak, jak teraz i stad ta zmylka☺ No nic, nastepne cykle odpuszcz, nie mam zamiaru sie tak nalrecac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie dziś dostałam @. Jak w zegarku. No niestety ale tak samo jak edzio nie mam zamiaru się znów nakrecac, bo potem tylko głupie rozczarowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29edzio
Aleksandra1- nie przejmuj sie, skup mysli na czyms innym. Ja dopoero po @ zrozumialam jak bardzo sie zafiksowalam, przesadzilam i poczulam sie 2olna,jak sir okqzalo, ze moge isc sobie pocwiczyc tak jak lubie itp, bo ja juz prawie zachowywalam sie jak w wysokiej ciazy-nic nie wolno, tylko lezec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowka2018
Dziewczyny. Nie doszukujcie się objawów na siłę. Nie róbcie tego bo oglupiec mozna. Dziś zaczęłam 14 tc. Powiem Wam szczerze że ja zrobiłam 6 testów i ZADEN nie wyszedł. Jedna krecha, łzy. Ale objawow się nie doszukiwałam. Same zaczęły pokazywać się i to bardzo wyraźnie. + Żyły wystające na piersiach jakbym co wyszła dopiero z sauny. +Piersi tkliwe do tego stopnia że dotknąć się nie dało. +Ból brzucha jak na okres +Brak siły do czego kolwiek. Nawet do wstania do toalety. +Mdłości jak na ogromnym kacu. Po śluzie , temperaturach i innych bzdetach się nie sugerujcie. U mnie ze śluzu wyszło że mam grzybicę i temperatura też podwyższona :D więc to w sumie bezsens. :P trzymam kciuki będzie dobrze ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29edzio
Moge przyzec, ze nie doszukiwalam sie, ja to czulam! Haha, smieje sie, bo musialam standardowe objawy przypisac jednak temu, zwykle po prostu nie zwracalam na nie uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćANIA
Dołącze do Waszego forum bo mam poprostu dośc opowiem w skrócie,a więc tak staramy się z mężem od 7 miesięcy o dziecko, bardzo tego chcemy ale nie wychodzi 2 ostatnie cykle byłam stymulowana na clo, metformax i duphaston a na pęknięcie ovitrelle. w pierwszy cyklu ze stymulacją 3 piękne pęcherzyki równo rosnące po zastrzyku pięknie pękły( nawet była nadzieja bo beta była 2,14 dziesięć dni po owolucji) a w tym cyklu na lewym jajniku 2 pęcherzyki ładne równe sb podałam zastrzyk i nie pękły, przerosły a tak się ładnie zapowiadało chce się poddać mam tego dośc dodam że moje amh to 1,62 mam 23 lata wątpie już czy to ma sens mąż bierze androvit miałyście tak?? ile się stracie już??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
Okres po braku owulacji przyszedł 7 lutego. W 5 dniu cyklu zrobiłam badania. Ijestem juz po badaniach. Robiłam na tarczyce mam ok i na prolaktynę po obciązeniu. przed 10 czyli w normie, a po tabletce i godzinie czekania 213...wzyta w srodę u gina. Ale juz telefonicznie powiedział mi ze za wysoka ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
jest napisane w google...cytuję Wyniki badania prolaktyny Przyjmuje się, że normalny poziom prolaktyny u kobiet nie będących w ciąży wynosi 4-23 nanogramów na mililitr (ng/mL) lub 4-23 mikrogramów na litr (mcg/L). Wysoki poziom prolaktyny (powyżej 200 ng/mL) może oznaczać guza gruczołu przysadki. Im wyższy poziom hormonu, tym większe prawdopodobieństwo choroby. Jeśli badania wykazały poziom prolaktyny powyżej 200 ng/mL, zwykle przeprowadza się badanie rezonansem magnetycznym. Moje pytanie...ale powyzej 200ng/mL po obciążeniu czy przed ?????? bo ja miałam 10 przed i 213 po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaoli84
Czesc. Staramy sie z partnerem o dziecko od 10 miesiecy i niestety cos nie wychodzi. Myslalam ze w tym cyklu sie uda bo nawet 19 dc mialam lekie plamienie co nigdy w zyciu mi sie nie zdazylo a zyje juz 34lata ☺ dzis moj 26 dc , cykle 27-28 dniowe. Dzis tez robilam test a nawet 2 roznych firm ale wynik nehatywny. Trace juz nadzieje , wczesniej nie miala problemu z zajsciem za 1 razem sie udawalo ...cyba moj czas juz sie skonczyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
hej.już myslałam ze ten post ucichł na stałe. ja jestem na lekach jakis bromergon i luteina i wlasnie moj test owulacyjny pokazuje 2 kreski.mam nadzieję w tym cyklu ;) plamienie to dobry znak bo moze zwiastować zagnieżdzanie ;) test zrobic najlepiej 2 dni po spoznieniu okresu wczesniej nie ma sensu bo nie pokaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas też nie wychodzi do tej pory. Pojutrze idzieny skonsultować się z lekarzem. Mam nadzieję,że nam to pomoże, ale z drugiej strony nie wiem dlaczego..boję się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaoli84
Izula_2006 tak wiem ze dopiero po terminie ale jak wiekszosc kobiet jestem staaasznie niecierpliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elena Gaming
Hej dziewczyny. Z mężem też rozpoczęliśmy starania o drugie dziecko. Jedno szczęśliwie już mamy ☺ ale po drodze miałam też dwa poronienia, które bardzo ciężko przeżyłam. Mam nadzieję, że teraz już się wszystko uda. Córka ma 3 lata i przyda się jej rodzeństwo. Staramy się 3 miesiąc. Ale na luzaka. Bez spięć i wyczekiwania. Chcemy. Ale nie spokojnie... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
Elena ja też poroniłam 3cą ciążę, a teraz znów się staram. To się niestety zdarza i to bardzo często i wielu kobietą. Teraz ja robię testy owulacyjne codziennie. w 1 cyklu nie miałam owulacji co tez potwierdził i test i ginekolog. Teraz 2 miesiąc próbuję, i od 2 dni pokazywało mi mi 2 grube krechy, a dziś już słabnie. Czyli dziś mam dzień owulacji chyba bo owulka ma wystąpić ok 24 h od momentu pokazania kresek??? a mąż wyjechał ;( normalnie brak słów. cekawe czy staranie przed owulką coś dało, bo mam już w sobie chyba cały arsenał wraz z rezerwowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My się staramy ponad pół roku i nic z tego nie wychodzi. @ dostaje jak zwykle kilka dni po "spodziewanym terminie", a teraz dostałam dzień wcześniej. Jutro idziemy skonsultować się z lekarzem. Może badania nam coś więcej powiedzą i w końcu się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc2206
witam my staramy sie od prawie 5 lat.w tym momencie mam 29 dc a cykle 30-32 .w dni plodne bylo zblizenie mam nadzieje ze sie udalo...czekamy do niedzieli:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
ja w tym miesiącu pokładam wyjątkowo duże nadzieje ;) oby okres nie odwiedził mnie 11 marca ;) trzymam za Was kciuki dziewczyny! Niech Bóg nam pobłogosławi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trztmam za was kciuki dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elena Gaming
Niestety poronienia się zdarzają. Ale koniec końców kobiety rodzą dzieci, więc nam też się uda ☺ musi się udać! Ja będę testować dopiero po 14 marca i wtedy zobaczymy. A do tego czasu czekamy... Też za was trzymam kciuki. Dużo wiary, że się uda. Za chwilę wiosna, więc może bociany przylecą z dobrymi nowinami. Już jej bardzo oczekuje. Chciałabym ściągnąć kurtkę, wyjść na dłuższy spacer... cieszyć się chwilą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie. Poronienia są straszne, nie przeżyłam tego ale bardzo wam współczuję utraty. Ja 15 marca mam urodziny i mam nadzieję, że dostanę prezent w postaci 2 kresek :p ostatnio mam bardzo duża ochotę na zabawy haha aż dziwnie się to pisze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elena Gaming
A to 15.03 testujesz? Ja 14.03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elena Gaming
A to 15.03 testujesz? Ja 14.03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elena Gaming
A to 15.03 testujesz? Ja 14.03, to dopiero za 13 dni. A mnie boli od wczoraj podbrzusze. Nie wiadomo czy to po owulacji, czy z czegoś innego. Oczywiście są jakieś przerwy w tym wszystkim. Ale mimo wszystko jest to niekomfortowe. W zeszłym miesiącu ktoś sobie ze mnie zażartował. ♥️ Serduszkowaliśmy sobie w dni płodne. Okresu nie ma i nie ma. Ja już w zacgwycie. A tu klops. Okres spóźnił się o 3 dni. A więc owulacja też. No i nie trafiliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×