Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a1aleksandra1

Starania o dziecko 2018

Polecane posty

Gość 29edzio
Hej, my tez mamy zamiar starac sie w lutym 2018 i nie moge sie doczekac☺mam 29 lat, czekam na 1 ciaze. Obecnie jestem przeziebiona i troxhe zaniepokojona, bo okres mi sie spoznia jakies 3 dni? Dzis jest 33 dzien cyklu, troxhe dziwne, bo zwykle mam regularne miesiaczki, jednak z drugiej strony wydaje mi sie, ze nie ma opcji, zeby to byla ciqza. Moze opoznienie wynika z przeziebienia. Nie chcialabym byc w ciazy, bo biore leki, ktore moglyby zaszkodzic. Nie moge sie docsekac lutego, ale staram sie tez nie nakrecac (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a1aleksandra1
Witaj :) starania to super czas pod warunkiem, że wychodzi nam to haha :p myślę, że opóźnienie Twojego okresu wynika z przeziębienia i z racji przyjmowanych leków. Ja już nie mogę się doczekać by zobaczyć czy przyjdzie @, ale staram się też nie nakręcać. Rozczarowanie jest koszmarne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29edzio
No juz sama nie wiem, bede robila dzis test. Cos jest nie tak, ale szczerze mowiac nie chce mi sie wierzyc, ze moglabym byc w ciazy. Dzis 35 dzien, wiec mam spozbienie 5-7 dni. Objawy okresu wlasciwie juz przeszly,jakby mial nie nadejsc. Bola mnie jajniki. No nic, zobaczymy. Troche jestem niespokojna przez to przeziebienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29edzio
Negatywny, ale nie moglo wyjsc inaczej, w ciqgu dnia, rozwodnione siuski. Sprobuje jutro rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie, spróbuj rano. Ja ostatnio jak robiłam test i byłam już przekonana, że się udało i wyszedł negatywny to zrobiłam jeszcze 3 kolejne, bo nie wierzyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja uważam że przy spóźnieniu 5-7dni kreska wyszła by już mocna albo chociaż jakiś cień. Mi się spóźnił kilka dni i kreska wyszła po kilkunastu sekundach i bardzo mocna. A przeziębienie wpływa na przesunięcie cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby tak, ale testy czasami bywają zawodne. Lepiej zrobić dla pewności jeszcze rano niz uznać, że ciąży nie ma i niechcący zaszkodzić dzidziusiowi np. alkoholem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starajcie się starajcie dziewczyny. U mnie od 2 lat bezowocnie. Niedługo badania hormonów, zobaczymy co wyjdzie. Jestem już po trzydziestce wiec trochę mi się spieszy ze tak powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nam wszystkim się uda :) nie może być tak, że kobiety chcące mnie dziecko i mogą zajść w ciążę :p ktoś tam u góry żarty sobie z nas robi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29edzio
Generalnie nie chce mi sie wierzyc,ze moglabym byc w ciazy, ale naprawde mam rozne symptomy. Sikam czesto i te siuski do poerwszego testu naprawde byly rozwodnione. Zobacze jutro i bede miec pewnosc. Sama nie wiem, czego chce, chyba wolalabym teraz nie byc ze wzgledu na przyjmowane leki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martaaagość
Wyczytałam nie dawno że można badać szyjkę macicę i powinna ona znajdować się po środku w pochwie a u mnie jest z lewej strony mam 22 lata staram się o dziecko i nie wiem czy to normalne że jest nie na środku a po lewo.. boję się że coś mi jest :( pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilaproszewasos
Mam zgagę pierwszy raz w życiu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29edzio
Nie jestem w ciazy. Dlaczego tylko nie mam wciaz okresu? Jak zawsze mialamnregularny, to na chwile przed staraniem nie mam nawet okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie był strzał w 10 za pierwszym razem pomyśleliśmy ze pora się zacząć starać bo już 27wybilo, grupę krwi mam 0 rh - wiec może być ciężko i od soboty mam dwie kreski jutro wizyta u ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratulacje ;) wszystkie Ci zazdrościmy hihihi A czy przyjmujesz nadal te leki? Mogą dalej opóźniać okres. A jak nie to do lekarza się przejdź. :) Ja jestem jeszcze pod znakiem zapytania czy się udało, bo @ mam mieć dopiero za 8 dni. Na razie nie zauważyłam u siebie żadnych objawów, jedynie raz mi było słabo a tak to normalnie wszystko. Już nie mogę się doczekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zrobiłam test po tym jak mnie zaczął kręgosłup poleć jednocześnie z podbrzusze, modliło mnie rano jakbym nie jadła tydzień i raz mi się tak duszno zrobiło w autobusie ze myślałam ze zejdę ale trwało to 2minuty. Zwlekałam 2tyg po spodziewanej miesiączce, aż w końcu po przebolalej nocy zrobiłam sobie śniadaniowa wizytę u ginekologa po sekundzie wyszły dwie grube kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałam napisać apteki nie ginekologa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10'17, po co wypowiadasz się za wszystkie ? i na dodatek zazdrościsz. Nieładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba wszystkie jesteśmy tu z tego względu, że chcemy mieć dzidziusia i tak, zazdroszczę, że jej się udało a mi nie i jednocześnie się cieszę, że chociaż jednej z nas się udało. Logic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbym tak brała serio wszystkie objawy które macie byłabym co dzien w ciazy urojonej. Prawie co dzien mam „coś” a to plecy bolą a to jajnik zakłuje a to częściej sikam a to jestem zmęczona itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29edzio
Haha, ja chyba tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29edzio
Dziewczyny, a jak wyglada Wasza sytuacjavw pracy? Obawiacie sie co ns ciaze powie szef/ wspolpracownicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja prowadzę własną firmę jubilerską w domu także u mnie nie ma problemu. Warsztat mam piętro niżej i tylko schodzę sobie i robię biżuterię z bursztynem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29edzio
Ooo, idealnie. Dobra opcja dla mamy w donu, mozna wychowywac dziecko i troche pracowac. Chcialabym tak☺ Ja pracuje od niedawna, z poprzedniej pracy sie zwolnilam i troche sie obawiam, ze w oczach szefa i pracownikow wyjde na naciagaczke.na szczescie jednak firma duza, wiec moja nieobecnosc moze nie bedzie az tak odczuwalna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem tego u pracodawców, że czepiają się kobiet, że zachodzą w ciąże. Jak nie chcą ponosić kosztów, to niech zatrudniają tylko mężczyzn i po kłopocie ;/ No, jest super. Chłopak i jego rodzice też tak pracują i będą 4 osoby do opieki nad maluchem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29edzio
Mozna zostac takim jubilerem z ulicy? Mozna sie przyszkalac w zaladzie? Szukam dla siebie zajecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29edzio
No niestety, zwlaszcza jak sie pracuje niedlugo. Ale co ma zrobic taka kobieta? Przeciez pracuje juz od kilku lat, nie ide do pracy tylko podczas planowania ciazy, na ktoregos w koncu wypadnie. Ale nie chce tam wracac, mysle intensywnie nad swoim biznesem, niezbyt obciazajacym, bo glownie skupiam sie twraz na rodzinie, ale jak dzieci beda wieksze, zebym miala swoja odskocznie i zarobek. Raczej wypadne z pracy na kilka ladnych lat, bo nie bede miala ponocy do dzieci w postaci babc- mieszkaja dalej, a do zlobka nie chce dawac. Ale mam juz plany, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×