Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a1aleksandra1

Starania o dziecko 2018

Polecane posty

Zawsze własny biznes jest lepszy od pracy u kogoś. Ja na ten przykład nigdy nie pracowałam gdzie indziej, od razu własna działalność. Daje to ogromną swobodę i poczucie wolności, bo idziesz do pracy kiedy chcesz a nie na 7 rano i jak 5 minut się spóźnisz to po pensji. Może przesadzam, ale wydaje mi się to niebem a ziemią praca u siebie a u kogoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilaproszewasos
Co do pracy.. pracowałam sezonowo w Mikołajkach gdy ktoś się spóźnił był niesamowity krzyk.. praca od godziny 9.00 do 01.00 lub później za 10 zł na godzinę taka charówka nie do opisania.. cały czas na nogach. Spaliśmy w pokoiku na podłodze jedna przy drugiej cała podłoga w materacach i ubrania były wszędzie brak łazienki koszmar totalny kąpalysny się w jeziorze.. koleżanka powiedziała że jest w ciąży ale chce pracować do końca sezonu i szef od razu ją Zwolnił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mówię, totalny koszmar i nieporozumienie. Ja się ogólnie nie znam jak to wygląda gdy kobieta jest w ciąży pracując ale z tego co widzę to pracodawca ma w głowie tylko Pogoń A pieniądzmi nie patrząc na nic innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilaproszewasos
Wyzysk totalny od 9 rano do 1 w nocy bądź później.. i nie było zmian :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29edzio
Nie wszedzie tak to wyglada, to juz totalna skrajnosc, ale ciezarna nie jest mile widziana, zawsse to klopot, a jeszcze te gadanie, ze jak idzie nq zwolnienie wczesnie, szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak Wasze starania? Jestem obecnie na chorobowym;złamana kość :-(, ale daje sobie jeszcze 2 miesiące i się staramy z mężem o Adasia:-). Jak będzie 3 córka to też się ucieszę, a imię jakieś się wymyśli.Powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29edzio
Powodzenia☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
starania tak, że pierwszy cykl,pierwsze podejście i wg obliczeń 5 TC :D ma ten mój mąż cela :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak to z kwasem foliowym? Czy jeżeli staramy się np. rok i rok kobieta go bierze to nic takiego? Gratuluję dzieciątka :) :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Liczę że nie wstydzisz sie męża i jest przy każdym badaniu ginekologicznym cipki. Bo do intymności jest mąż a nie obcy facet ginekolog. Wtedy bardziej poważnie podchodzi do leczenia. Gdyby nie mógł mąż mnie zapłodnić zdecydowali byśmy się na seks z dawcą w trójkącie. Bo upadlanie w klinikach i vitro to nie dla nas. Ale mamy dzieci więc nie mamy problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1991
czesc.mam pytanie czy ktoras z was tak miala ze okres sie skonczyl a za 4 lub 5 dni miala lekkie plamienia krwi?nie wiem co to oznacza nic mnie nie boli a pierwszy raz tak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki My też się staramy o dzidzie. Niestety przeszłam teraz ciążę biochemiczną, ale to nie zmienia faktu, że pragniemy z mężem rodzeństwa dla naszych dzieci. Powodzenia wszystkim kobietą, które marzą o maleństwach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19'10,wczoraj cie koniobijcu pogoniono na innym temacie a ty dziś to samo! weź się dziecko ogarnij ! - nie bada się ci*pki tylko..no,poczytaj i się dowiedz a potem pisz trollu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Test się nie pomylił, jestem po wizycie 7tydz i jeden dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie nowoprzybyłe :) Co do plamienia nie mam pojęcia skąd mogło się wziąć. Miałaś normalny okres czy jakiś taki skąpy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1990
normalny ale nigdy nie mialam kilka dni pozniej kolejny a raczej delikatne plamienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem chyba wykluczona że starań w tym miesiąc bo załapałam anginę. Czy któraś z Was się orientuje czy jeśli doszło do zapłodnienia to mogę ciążę samoistnie poronić że względu na chorobę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilaproszewasos
Pojawił mi się śluz jest lekko różowy rozciera się w palcach może oznak ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29edzio
Aleksandra- mowi sie, ze 2 poerwsze tygodnie to wszystko albo nic, wiec albo ciaza przezyje pomimo naszych bledow- alkohol, leki itp, albo obumrze. Bylbw tej samej sytuacji wlasnie, tez sie chorowalam i balam sie, czy gdybynw razie byla ciaza, to czy nie zaszkodze. Zrob test, idz do lekarza internisty po leki odpowiednie. Do mnie na szczescie przyszedl okres wczoraj. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolkaaaaa
2 dziecie pierwszy cykl 3 po 8latach 6 podejście lol)ll Nie chce mis ie juz o tym myslec a jednak tu wlazlam wrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29edzio - test chyba jeszcze nic nie wykaże, bo okres mam mieć dopiero za tydzień. Mam nadzieję, że jedna saszetka theraflu i ogólny stan zdrowia nie zaszkodzi jeśli by się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty mloda Aleksandro już scizy masz na te ciążę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagosc
Miała któraś z Pań 9dni przed okresem gęsty biały grudkowaty śluz który się rozciera w palcach a czasem jest trochę garaletowaty.. w mojej pochwie jest go bardzo bardzo dużo. Dodam że staram się o dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilaproszewasos
Aga dołączam się do pytania.. u mnie jest dokładnie tak samo, mam nadzieję że to objaw ciąży..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej wal do gina a nie gdybasz na kafe ze to ciaza a to może być infekcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilaproszewasos
Robiłam betę jestem w ciąży *_* fantastycznie w końcu się udało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×