Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a1aleksandra1

Starania o dziecko 2018

Polecane posty

Gość 29edzio
Gosc89-super, daj znac co przyniosl czas, ja tez niedlugo bede oczekiwac nieprzyjscia okresu☺ na razie etap staran, najprzyjemniejszy❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta200b
Zrobiłam przed chwilą test. Są dwie grube krechy. Jestem w ciąży ależ się cieszę :) :) :) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super !!!!!!.w ktorym dc robilas testy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAsiulek
Gratulacje ! W ktorym dc test wyszedl Ci pozytywny? Pytam bo mam objawy podobne do twoich mam 27 dc jutro powinnam miec okres. 26 dc robilam test wieczorem i wyszedl negatywny..... pewnie juz nic z tego bo dzis czuje sie jak na okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta200b
33 dnia cyklu a @ mam zawsze 28-30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość89
Marta gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aleksandra, jesteś Jeszce tutaj? Jak tam Twoje starania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już nie wytrzymuję tak marzę o własnym dzidziusiu. Wszystko kojarzy mi się z bobaskiem. Mam już 23 lata, stałą pracę i jestem gotowa. Nie mogę doczekać się tupotu małych stópek, kołysania dzidzi w ramionkach, słodkiego zasypiania razem i (pewnie mnie wyśmiejecie) karmienia piersią- to musi być cudowne uczucie, dwa ciała złączone w jedno, wpatrzone w mamunię oczęta i słodkie ciumkanie cysia. Staramy się od półtora roku i nic, zaczynam już dostawac na głowę i wpadam w depresję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta200b
16:28 Radzę się odprężyć, nie myśleć o niczym.. wyjechać gdzieś na kilka dni (tydzień) oderwać się od szarego życia. Współżyć co 2 dni i bez stresu, samopoczucie się poprawi gwarantuję, delektować stosunkiem nie myśląc o tym czy będzie dziecko czy nie chociaż bym obstawiała że gdy naprawdę się wyluzujesz to ciąża się pojawi. Nie trać nadziei kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy tak doradzaja zeby wyluzowac ale tylko Ci ktorym sie udalo .... pofejrzewam , ze u was bylo podobnie stres i myslenie tylko.o dziecku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie tak było, o niczym innym nie myślałam, owulacja, sex i urojone objawy ciąży. W końcu się poddałam. Zmieniłam pracę i jak to na początku bywa nie miałam czasu na nic. Pierwsze miesiące pracy mi tak szybko minęły że dopiero po duch tygodniach się zorientowałam że okres mi się spóźnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta200b
Ja tak doradzam bo uważam że to pomoże w jakimś stopniu. Ja sama też się starałam kilka miesięcy i pomogło mi zapomnienie się że starałam się o dziecko, ale tym razem się nie nastawiłam na pozytyw tylko jak zawsze negatyw a tu proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 16:28 przecież to jakiś troll. Żadna dorosła kobieta nie mysli w ten sposób o ciąży i dziecku. Zwłaszcza po tekście o cysiu idzie poznać że to troll. Ostatnio ten tekst jest tu bardzo popularny. A jeśli nie to masz rację, wali ci na dekiel od tych starań. Dziecko to nie tylko słodkie dzisiusiowanie. Lepiej sobie kup lalkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aleksandra i jak starania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marta200b i jak u ciebie? gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29edzio
Dziewczyny, boli mnie podbrzusze i jajnik, za wczesnie na objawy menstruacyjne i chyba za wczesnie na objawy ciazowe? Jestem obecbie w 16 dc, wspolzylismy w 13 i 14 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta200b
08:13 Cały czas mam lekkie skurcze brzucha i w dalszym ciągu śluz jak woda lecz się troszkę zagęszcza no i te pobolewanie piersi nic więcej u siebie nie zauważyłam za wcześnie na inne objawy. A brzuch zaczął mnie pobolewac delikatnie jakoś 27 dnia cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29edzio
Ja tak sie podjaralam, ze sie zaczelismy starac w tym cyklu, a nie wiem kiedy mam dni plodne, sluz jakis taki nieplodny mi sie wydaje, mialam ostatnio okres spizniony o 36 dni chyba z powodu choroby i teraz pytanie na ile zaburzylo mi to wczesniej ksiazkowe cykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta200b
29edzio Podobno nie każda kobieta ma książkowy śluz każda jest inna lecz skoro boli Cię jajnik może dziś jest owulacja. Nie zaszkodzi i dziś stosunek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29edzio
Tylko zawsze widzialam u siebie ten sluz owulacyjniy. no nic, chcialam sie pozalic Jak sie czujesz z ta mysla o ciazy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam objawy bardzo wcześnie, już tydzień po owulacji. Może wylapalam je bo tak się wsluchiwalam w organizm. Po prostu wiedziałam że się udało mimo że to 2 cykl starań i 1 takiej porządnej obserwacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość89
Mi zostały 2 dni do @ i tak szczerze to z jednej sytony czuje się jak na @ a drugiej strony nie... Bo jedyny objawi jaki mam co miesiąc przed @ to ból piersi, zawsze byłam mega nerwowa wszytsko mnie wkurzalo a teraz nie... Przed @ zawsze też jem co mi wpadnie w ręce teraz tak nie mam... Za to co zaobserwowałam - mam okropnego lenia nic mi się nie chce ciągle był leżała albo spała i wiecznie mi zimno... Bóle podbrzusza są nadal i śluz też jest taki biały ale trochę przypomina w konsystencji płodny... nie chce się nastawić by uniknąć rozczarowania ale to jakoś samo się dzieje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość89 zrób test już wyjdzie pozytywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość89
Kurcze waham się bo zawsze jak jestem już na tym etapie że robię test to dzień później przychodzi@.... Tym razem postaram się być cierpliwa... Chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29edzio
Ale jestem ciekawa jak to sie u nas potoczy☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29edzio
U nas tu wszystkich☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość89
Ja też jestem ciekawa:) mam nadzieję że nam się uda w końcu hihi :) ja po roku starań zaczynam już trochę to przeżywać że co miesiąc to samo, doszukiwanie się objawów potem test który wychodzi negatywnie i dzień później @ dlatego teraz naprawdę walczę sama z sobą żeby tylko nic sobie nie wmawiać... Ale i tak wiem że rozczarowanie i tak będzie jeżeli przyjdzie @, chodź pamiętajcie nadzieja umiera ostatnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta200b
Mam umówioną wizytę u gina prywatnie na 14 lutego ciekawe co mi powie to będzie już mój 8 tydzień chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość89
Niestety ale u mnie się nie udało bóle podbrzusza dzisiaj się nasilily ... Może uda się w następnym cyklu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×