Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a1aleksandra1

Starania o dziecko 2018

Polecane posty

Gość gość
A czy odrazu po owulacji mialyscie jakies bole badz symptomy ze cos sie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciumcioszka
Witam. 16 grudnia mialam ostatni okres (kompletnie wylecialo mi to z głowy) kochalam.sie w drugie święto z facetem. Olałam calkowicie myslenie o ciazy bo tyle sie starałam i nic. 2 dni temu doszłam do wniosku, że w sumie niebawem okres a jeszcze mnie nie wysypało na twarzy jak co miesiac. Tak z czystej ciekawosci kupiłam dwa strumieniowe testy w rossmanie. Jeden zrobilam.o 13 a drugi o 15 gdzie kazdy po 2 - 3 minutach pokazał dwie wyrazne kreseczki . Jak myślicie zrobić test innej firmy czy zostalo juz czekac tylko na lekarza?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciumcioszka
A1Aleksandra1, w poniedziałek pójdę do ginekologa :) musze jek najszybciej bo mamm niedoczynnosc tarczycg wrodzona i endokrynolozka mowila bym jak najszybciej so niej zaszla gdy tylko sie dowiem o ciąży . Zobaczymy ale mysle że 2 kreseczki to hmmm pewnosc:) Wklejam poniżej link do zdjecia testu :) http://ifotos.pl/zobacz/received1_qxqpsqa.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie zaraz po zaplodnieniu wystąpiła mega infekcja (serowate uprawy). Zaznaczam że nigdy wcześniej nie miałam problemów z infekcja pochwy, a właśnie był to pierwszy objaw ciąży :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciumcioszka i innym dziewczynom szczere gratulacje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co to jest drugie święto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
Czesc dziewczyny jestem tu nowa IZA ;) do tej pory pisalam kilka lat temu na forum kafeterii chce dziecko 2010, ale teraz czas na kolejny raz. Chcę zajść w ciążę po raz 4. Raz miałam pusty pęcherzyk. Poroniłam. Mam już 2 synów (12 i 8) więc pewnie nikogo nie zdziwi fakt, że marzę o córeczce. Ale co Bóg da to się ucieszę. Własnie kupiłam testy owulacyjne i codziennie je robię. Słyszałam i czytałam ze na dziewczynkę to trzeba dwa dni przed owulacja ale ile w tym prawdy to się okaże . Miło Was poznać i trzymam kciuki za każdą która chce oraz która już zaciążyła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlolka
Dziewczyny u mnie dzis 23dc owu była w 15dc potwierdzona monitoringiem Od kilku dni gdy niechcący dotknę sutków mam mega ochotę na seks. Dziwi mnie to bo az tak nie miałam. Czy któraś zWas ma, miała podobnie i okazało się ze jest w ciąży. ? Pozdrawiam i trzymam kciuki za Wasze dwie kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
Pamiętam jak zaszłam w ciążę za 1 i za 2 razem. W sumie miałam różne objawy, wrażliwość piersi, senność, częste siusianie, sytuacje które sprawiały ze nagle wzruszałam się bardziej i płakałam , bóle w podbrzuszu...plamienia ...Kazda z nas pewnie podobnie Kiedy kobieta bardzo chce zajść w ciążę patrzy na siebie nagle z taką uwagą i wydaje jej się że wiele rzeczy dzieje się u niej po raz pierwszy i to pewnie oznacza już ciążę. Tymczasem początkowo objawów praiwe nie ma wcale. Trzeba po prostu odczekać do spóźnionego okresu i zrobić test. nie za wcześnie bo nie pokaże. Ja w 1 ciążę probowałam kilka lat zajść. Miałam taką blokadę w sobie, że masakra! Wtedy moja siostra zaciążyła a ja na chwile pomyslałam odpuszczę sobie pomogę jej... jak tylko psychicznie odpuściłam zaszłam 2 miesiące później. Coś moze w tym być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oh dziewczyny... Dziś dostałam chyba okres..dziwnie w sumie, bo dwa dni wcześniej. Mało jest krwi, na razie tylko takie plamienie, ale boli jak normalny okres. Może to być krwawienie implantacyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka jestem Asia ;) mam 23 lata i zaczynam się starać od stycznia ;) @ ostatnią miałam 23.12 - 7 współżyłam z moim M moż cos z tego będzie. Nie możemy za często się kochać ponieważ często wyjeżdża. Jestem po 2 ciążach biochemicznych i boje się kolejnej porażki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UP UP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciumcioszka
Kochane moje 3 mam kciuki . Ja jutro do lekarza choc nie wiem czy cokolwiek wykryje bo to wczas dosc . Hmm . Ale i tak jestem ciekawa co powie lekarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a1aleksandra1
Dziewczyny jak długo trwa krwawienie implantacyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciumcioszka
A1aleksandra1.. hmmm nie wiem z tego co sie naczytałam kiedyś to 1-3 dni, ale nie jestem pewna. Ja takowego nie miałam wiec nie powiem Ci w 100% . Ja dziś robiłam bete :) 5 tydzień ciąży w sumie to końcówka 5;) jutro ide do ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Około 1,2,3dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra krwawienie i ból okresowy to raczej nie to co myślisz, ono zwykle jest bezbolesne. Jak wcześniej brałas tabletki to może to być okres, jeszcze wszystko się nie unormowalo. Ja jestem w 16 tygodniu i pamiętam, że nic nie było jak na okres, nic go nie zapowiadało, bolał jajniki, miałam uczucie szczypania w macicy, uczucie zimna. Poczytaj na temat objawów. Poza tym na początku często w ogóle nie występują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie dziewczyny. Mam pytanie. Ostatnio byłam na badaniu ginekologicznym i pani doktor powiedziała ze pękła mi jakaś nieduża cysta. Prócz tego mam macice zgięta do tylu. Staram się od roku o dziecko, czy to może być przyczyna bezpłodności? Podobno jajeczek miałam po dwóch stronach mnóstwo. Hormony tez są idealne. Ona sugerowala ewentualnie laparo, ale boje się tego. Proszę o odpowiedz bo już jestem bardzo zrezygnowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja2018
CIUMCIOSZKA i inne dziewczyny którym się udało dołącz cię do wątku poród wrzesiem 2018 porozmawiamy tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
Byłam dziś u ginekologa.Okazało sie ze pecherzyk graffa nie rosnie jak nalezy .Nie mam szans na dziecko w tym miesiacu. Jamyslalam ze za 3 dni mam dzien owulacji a tu sie okazuje ze jej nie ma wcale. Mam skierownaie na badania tarczycy i prolaktyny ale to po nastepnej miesiaczce. Muszę odzywic organizm po nagłym schudnieciu tych 11 kilo, jednak tak nagła strata wagi odbiła się na mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość89
Witam. Ja również staram się już od roku o dziecko i nic z tego nie wychodzi... Poszłam ostatnio do ginekologa zlecił badania na hormony i narazie tyle. Robiąc mi usg powiedział mi że mam już ładny pęcherzyk i że obstawia że jutro peknie więc mam brać męża w obroty :) tak też zrobiłam hihi :) pęcherzyk miał peknac 10 stycznia a ból jajnika miałam 12 więc nie wiem w sumie kiedy to się stało :) teraz czekam na efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta200b
Cześć. Mam 20 lat. Nigdy nie brałam leków anty. Jestem zdrowa. Staram się o dziecko od 5 miesiecy. Dnia 22 grudnia miałam @ współżyliśmy z partnerem 6 stycznia (dni płodne, śluz jak białko kurze) moje cykle są 28-30 dniowe. Dziś jest 21styczen i okresu nadal nie widać chociaż są oznaki jakby miał nadejść (powiększone piersi lekko bolące i widoczne żyły) Śluz przez kilka dni był jak mleko bardzo gęsty aczkolwiek zmienił się w bardzo wodnisty przejrzysty. Temp wynosi 37.1 (mierzona o 8rano w pochwie bez wstawania z łóżka, termometrem elektrycznym) Drogie Panie czy któraś powie mi jak duża szansa na ciążę i czy jest nadzieja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
z moich obliczen wynika ze dzien najbardziej plodny miałas 5 stycznia ;) ale szanse sa wielkie! zawsze jest szansa jak się współżyje koło owulacji. Początkowe objawy ciąży sa takie same jak na okres.ból podbrzusza,nabrzmiałe piersi,podwyzszona temperatura w pochwie.Byłam w ciąży 3 razy... coś tam wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta200b
Pojawił się żółtawy śluz. Pobolewa mnie podbrzusze. Wykonam test w środę rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam podobne objawy do twoich marta, dzzis mam 26 dc i po poludniu zrobilam test wyszedl negatywnie cykle mam 28 dni. Staramy sie o dziecko okolo roku i nic ,ja mam hormony w normie , jedynie prigesteron mialam w 21 dc 13.61 niewiem czy czasem nie za malo ale nirmy bylu do 15 w tym labolatorium... objawy mam identycZne a mimo to test nic nie wykazal , fakt ze robilam go wieczorem i czulosc 25 ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam podobne objawy do twoich marta, dzzis mam 26 dc i po poludniu zrobilam test wyszedl negatywnie cykle mam 28 dni. Staramy sie o dziecko okolo roku i nic ,ja mam hormony w normie , jedynie prigesteron mialam w 21 dc 13.61 niewiem czy czasem nie za malo ale nirmy bylu do 15 w tym labolatorium... objawy mam identycZne a mimo to test nic nie wykazal , fakt ze robilam go wieczorem i czulosc 25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29edzio
Hejka, dziewczyny. Mielismy sie starac w lutym o bejbi, ale "zaszalelismy" i zaczynamy od tego cyklu☺ ciesze sie bardzo, zobaczymy co przyniesie czas. Bede sie dk Was odzywac❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość89
Hej to znowu ja :) zostały mi 4 dni do @ i czekam niecierpliwie co to będzie :) wydaje mi się że mam zwiększona ilość śluzu niż zawsze przed @ ale może sama sobie to wmawiam... Pobolewa mnie też podbrzusze co jakiś czas... Mam ochotę już zrobić test ale pewnie jeszcze nic nie pokaże i tak więc nie pozostaje nic jak czekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×