Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a1aleksandra1

Starania o dziecko 2018

Polecane posty

Gość gośćAsiulek
Gosc 89 ja tez staram sie juz prawie rok .... napoczatku jeszcze jakos nie przezywalam, ale teraz juz jest bardzo ciezko , z uwagi jeszcze na nasz wiek 30 lat.... czasu malo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia97
Hej dziewczyny mam 20 lat z narzeczonym postanowiliśmy starać się o dzidziusia od grudnia , 1 cykl niestety @ przyszła. W tym miesiącu kupiłam testy owulacje Kochamy się częściej. Dzisiaj trochę boli mnie prawy jajnik ale owulacja powinna być za 2 dni. Od grudnia biorę kwas foliowy i w tym cyklu wzięłam wiesiołka. Mam nadzieje ze się uda teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulka89
Ooo Natalia97 niewiem co się stało z tamtym forum ale wcięło je gdzieś :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulka89
Tez bym chciala dolaczyc do was ;) co prawda założyłam juz wątek dla staraczek ale wcięło go gdzies :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia97
No właśnie Paulka ja chce sprawdzić co tam na forum a wyskakuje ze nie ma takiej strony :( ale widzę ze tutaj tez jest dużo kobitek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość89
gośćAsiulek nic nie mów bo mam dokładnie to co ty tzn ze na początku się nie przejmowałam ale teraz już jest masakra aż płakać mi się chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAsiulek
gość89 a miałaś robione już jakieś badania ?? ja właśnie jestem w trakcie badania hormonów i mąż nasienie w sobote jedzie zrobić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość85
Witajcie Dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość85
Witajcie Dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Mam 32 lata i staramy się zajść w ciążę od 5 mc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29edzio
Dziewczyny, czuje, ze jestem w ciazy. Od kilku dni pobolewaja mbie jajniki, bol narasta i nigdy takiego objawu przez tak dlugi czad nie zaobserwowalam. Czuje, ze sie udalo, wczorajszy wieczor i noc, kiedy objawy sie nasilily mnie w tym utwierdzily, ze na pewno sobje tego bolu nie wymyslam☺ za tydzien bedemogla zrobic hcg☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta200b
Mam nadzieję że się wam powiedzie :) powodzenia staraczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość89
GośćAsiulek miałam robione badania wszystko jest okej daje sobie ostatni cykl jak nie wypali to pora dać na wstrzymanie bo się wykończe psychicznie... Zajmę sobie czymś głowę a nie tylko ciąża ciąża ciąża... Podobno to pomaga i właśnie jak się odpuści to się udaje :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość89
Dziewczyny nie wiem co jest grane... Dostałam @ w terminie, zawsze @ trwala 4 dni w 5 dzień tylko pozostałości tzn plamienie tyle co nic i koniec a teraz 4 dni normalnie @ i już 2 dzień plamien ale dosyć spore, taki jakby różowo brązowy śluz... I czuję co chwilę takie skurcze w podbrzuszu... Jakieś torbiele itd raczej są wykluczone bo byłam u gin niecały miesiąc temu i wszytsko było w jak najlepszym porządku ... Co może być przyczyną jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wyzej Nic sie nie dzieje. A tym bardziej skoro bylas u gina. To sie nie bedzie powtarzac identycznie toczka W toczke . wczesnoej na To uwagi nie zwracalas . tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak nasienie meza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) wróciłam :p Ehh.. nie wiem co jest grane bo czuję jakby się udało, a jednak ostatni okres przyszedł niestety ale dwa dni wcześniej niż powinien i trwał 4 dni, był bardziej skąpy niż zazwyczaj. Pobolewaja mnie jajniki, czuję się śpiąca, język mi się plącze i chce coś powiedzieć a wychodzi co innego. No i zrobiłam ten test i wyszedł negatywny.. kto mi powie co tu się dzieje? Już 3 cykl starań i nie wiem jak wytrzymują kobiety, które starają rok, półtora, dwa? Ja już zaraz oc***eję..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aleksandra 1 za bardzo się nakręcasz i stąd te objawy po prostu urojone tak bywa często jak kobiety bardzo mocno chce ciąze łatwo powiedzieć żeby wyluzować ale w praktyce ciężko bywa bo cały czas jest myślenie czy się udało, czy się udało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No też tak może być.. wiem, że tak jest ale na prawdę ciężko się przestawić na nie myślenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle się napisałam i kafeteria nie dodała mojego posta:-( Ja starałam się nie myśleć aż do wczoraj. Zaczęłam plamić w 21dc byłam pewna że to @się zaczyna. Poza tym jednym plamienieniem (czerwona krew na papierze) nic się nie dzieje. Naczytalam się że to może być plamienie implantacyjne. Teraz się doszukuje innych objawów ciąży:-) Do planowanwj @ mam 5 dni a test najchętniej już bym zrobiła:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość89
Właśnie zwracam uwagę.. od pół roku obserwuje siebie i swoje ciało :) osoba która stara się co najmniej rok rozumie o co mi chodzi ale już sobie odpuściłam :) 0 nakręcania 0 starań na siłę itd :) mam zamiar pójść na siłownię zajmę głowę sobie czym innym a co przyniesie los zobaczymy :) jednak nie mam zamiaru was opuszczać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMon
Gosc89 - ja się starałam 2,5roku, biegałam po lekarzach, brałam różne leki na stymulację, i nic.... dalej ciazy nie było. A moje i męża wyniki bardzo dobre... podjelismy decyzje o inseminacji - niestety również była nieudana. Stwierdziliśmy ze do 3 razy sztuka, wiec w styczniu miała być kolejna inseminacja. Okazało się jednak ze owu przyszła szybciej (lekarz z poza kliniki powiedział ze pęcherzyk lada moment pęknie bo już jest zdeformowany), odwołałam wizytę w klinice i machnęłam na to wszystko ręka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMon
Aaaa i od stycznia intensywnie zaczęłam ćwiczyć. Cykl styczniowy uznałam ze jest stracony, bo tyle lat naturalnie próbowaliśmy... trudno... pojechaliśmy w góry, relax totalny i @ się spóźnia.... po kilku dniach zrobiłam test - POZYTYWNY. Stał się cud ! Jak się okazuje - choć wiadome to nie od dziś, psychika może nam niezle namieszać, ale wiem tez ze nie da się ot tak poprostu odpuscic. Tak czy inaczej POWODZENIA dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też myślę, że za bardzo się nakręcam i wgl ale jedno mnie niepokoi, że nie przybrałam na wadze, jem to samo a brzuch w okolicy macicy wystaje tak, że o matko kochana.. nie wiem od czego to. Rano wstaje i jest tak samo, to nie to, że najem się w dzień. Czy ciąża może przebiegać bezobjawowo i niby okresem ( co jest tak na prawdę plamieniem) i test ciążowy jej nie wykrywa? To na prawdę jest szalone :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość04
Widzę że bardzo się nakręciłaś:-D Kiedyś też tak miałam, niestety na siłę próbujesz się doszukać ciąży tam gdzie jej niema. Napewno w tym cyklu Ci się uda:-) Musisz tylko odrobinę wyluzować:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sobie w tym cyklu odpuściłam. Nie zwracałam uwagi na dzień cyklu, śluz czy inne oznaki owulacji. Byłam pewna że w tym cyklu niema prawa się udać. Dziś zrobiłam test i był pozytywny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMon
Gratulujemy :) to tez dbaj o siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×