Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kto mieszka na stałe i pracuje w USA

Polecane posty

Gość za ohare
31 Marca 2018 coś dla rodziców i dzieci ( do lat 15 ) zainteresowanych łowieniem pstrągów. W Dupage County IL na zachód od Chicago będzie zapoznanie się z łowieniem pstrągów dla dzieci sponsorowane przez Dupage County Forest Preserve ( bezpłatnie, :) ). NIE wymagają zarejestrowania się. Przynęty i sprzęt będzie tam dostępny do użycia bezpłatnie dla dzieci do lat 15 lub można przynieść swój. Spotkanie będzie miało miejsce nad Grove Lake w Wood Dale Grove Forest Preserve 31 Marca, 2018 od 8am-12pm. To jeziorko ( które co roku zarybiają pstrągami pod koniec marca ) jest przy Wood Dale Rd na południe od Route 19 ( Irving Park Rd) to jest chyba w miasteczku Addison. Dla zainteresowanych załączam flyer odnośnie tego spotkania. Polecam przynieść krzesełka kampingowe i ciepło się ubrać. Jest tam też trasa rowerowa to możecie rowery przywieźć lub iść pospacerować gdyby ryby nie brały albo waszym pociechom brakło cierpliwości tam siedzieć. Miłej zabawy z waszymi pociechami na świerzym powietrzu :) https://zapodaj.net/782086f36a4a0.jpg.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest co robić w Chicago
W niedziele 18go Marca jest okazja zobaczyć wschód słońca na spotkaniu publicznym 6am-7:30am w Green Valley Forest Preserve of Du/page County IL, jest tam najwyższy publiczy punkt w całym county (190 stóp ) i widać w każdym kierunku dziesiątki mil, nawet wierzowce z centrum Chicago. Fajne miejsce aby się wybrać z rodziną ( lub samemu ) aby podziwiać okoliczne widoki i nature. Jest parking na samej górze, ale polecam zaparkować na dole i troche się pogimnastykować z wchodzeniem na góre na piechote :) Polecam wziąźć aparat fotograficzny i/lub lornetke. Miłej zabawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest co robić w Chicago
Też niedziela 18 Marca 10am – 4pm w Kline Creek Farm, bezpłatne tours autentycznej farmy z lat 1890tych, będą pokazywać i opowiadać o aspektach życia na farmie w tym rejonie w tym okresie. Te tours są kilka razy w miesiącu, trzeba sprawdzić kalendarz wydarzeń na stronie forest preserve. Ciekawe miejsce dla dzieci i dorosłych. adres 1N600 N County Farm Rd West Chicago, IL 60185

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki za informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest co robić w Chicago
ładna dziś nawet pogoda, dobry dzień na spacer lub na rowery w forest preserve

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest co robić w Chicago
28 Kwietnia 2018 6pm w Copernicus Center w Chicago będzie koncert Michała Szpaka ( tego z Eurowizji ), bilety od $46-$78, więc jeśli kogoś interesuje to jest okazja. To pierwszy jego występ w USA. Będzie też jego siostra sopranistka Marlena Szpak jako gość specjalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest co robić w Chicago
a 21 Kwietnia 2018 w Copernicus Center w Chicago będzie "Sławomir" ze swoim rock polo jeśli ktoś lubi te klimaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bilans strzelanin z Chicago za poprzedni weekend 8 zabitych 14 rannych, jak w afganistanie na wojnie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak czarni albo meksyki to niewielka strata.....niech sie zabijaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krazy kris
jak tam, podatki już rozliczyliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie, ktos kto prowadzi korporacje musi sie rozliczyc miesiac wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj za mało tych kolorowych strzela do swoich ziomków, ale po memorial day zaczyna się sezon to się bardziej rozkręci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w chicago podobno najwiecej morderstw ,do cholery oni sie tam koca ? bo jakos slabo ich ubywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobietki w jakich sklepach kupujecie ciuchy ? mi gap dosyc odpowiada,american eagle jak bylam troche mlodsza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciuchy tu w USA to nie jakiś status, każdy chodzi w czym chce, mało kto na metki patrzy jak w PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezdze co miesiac ,dwa do outlet w Michigan I w wiekszosci kupie tam rzeczy. Lubie Columbia, Banana Republic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś słabo ich ubywa bo kolorowi po 20 dzieci nieślubnych mają, każde z inną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi nie chodzi o metki ,tylko o wyglad ciucha i zeby chociaz sezon wytrzymal :) w Kohls czasem tez mozna dostac cos dobrego mam na mysli material i kozaki skorzane i nie made in china ,,,, a rodzynek gdzie sie ubiera ? milego weekendu Polonio w USA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zwrotu podatku dostane prawie 1200.00 oo yea !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hey.....urzadzacie swieta wedlug polskiej tradycji czy juz bardziej po amerykansku,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko u mnie tradycyjne,szkoda ze w poniedzialek trzeba isc do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez trzymam tradycje ,troche ze wzgledu na dzieci zeby wiedzialy skad pochodza i uwielbiam ten zurek z jajkiem i salatke wielkanocna ,jajka faszerowane i w ogole polska tradycje a ja w poniedzialek wzielam sobie wolne :) jednego tylko nie podtrzymuje to chodzenie do kosciola ze swieconka,u nas tego nie ma i nawet chyba by mi sie nie chcialo,czlowiek zapraco0wany to w swieta chociaz chce troche odpoczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wlasnie u mnie cala ta otoczka z przygotowaniem koszyczka jest najlepsza,kiedy dzieci byly mniejsze to byla radosc jak widzialam jak ukradkiem wyciagaly czekoladowe jajeczka,teraz oczywiscie juz nie jest juz tak samo ale tez to lubimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.03.23 ja zwrotu podatku dostane prawie 1200.00 oo yea !!! >> jakie plany na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej na luzie
gość 2018.03.26 hey.....urzadzacie swieta wedlug polskiej tradycji czy juz bardziej po amerykansku, Zgłoś dzieci idą na egg hunt ( są nawet egg hunts dla dorosłych że w jajkach są bileciki na nagrody typu telewizory itp ), nie robimy szczególnych "obiadów" i innych cudawianek, do kościoła nie chodzimy więc tą szopką się nie interesujemy, piątek moja firma zamknięta (płatny holiday u mnie ) więc sobie odpoczne, może spanie do 12 wreszcie się uda, więc ani styl polski ani amerykański, tylko 3 dniowy weekend na luzie, jak będzie w miare pogoda to może gdzieś na rowery wyskoczymy albo nad jezioro na spacer lub ryby, tu każdy robi co chce i każdy inny ma to w du*pie co kto inny robi, zero problemów typu co ludzie pomyślą itp sytuacje, to mi się tu podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez antybiotyków
Grypa mnie dopadła, było 4 dni leżenia, nie ciekawie, teraz gardło lecze, jakaś infekcja, oczywiście metody naturalne bez "leków" z 150 skutków ubocznych z apteki ( choć mi dali recepte ), myśle że 90% najgorszego za mną, może dzień lub dwa i będe spowrotem w normie. Więc da się bez "chemii" wyleczyć nawet to, choć pare dni dłużej zajmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×