Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kto mieszka na stałe i pracuje w USA

Polecane posty

Gość brainwashing
to pranie mózgów jest fajne, nieźle manipulują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ogladam youtube ,chyba ze jakies hity jak mam ochote na jakas muzyke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek z Chicago
Mieszkam w IL koło Chicago a myśle wyprowadzić się do centralnego Wisconsin. Czy jest tu ktoś kto zrobił taką przeprowadzke? Jak to wam wypaliło? Czy jesteście zadowoleni z wyboru przeniesienia się czy uważacie to jednak za błąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli masz tak zapewniona prace to nie widze problemu,zreszta to zalezy od nastawienia,ja tak moge mieszkac prawie wszedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek z Chicago
nic nie mam zapewnionego i nikogo tam nie znam, chce jechać tak na wariata i dopiero się rozglądać na miejscu, mam troche kase odłożonej więc nie ma paniki że musze od razu mieć prace, moge sobie na spokojnie szukać. Czy to głupi pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nudno jest w wisconsin krowy ,ser :) .. wybierz sie najpierw na weekend i sam ocen ,ogolnie nie jest zle ,zyc trzeba wszedzie.....dla facetow jest wiecej atrakcji jak pisalam wczesniej,,,,powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek z Chicago
a są ładne kobiety czy same upasione ??? krowy lubie i ser też, co tam jeszcze mają??? W Chicago też cudów nie ma, szczególnie na suburbs, zależy kto co szuka, ja lubie spokój i cisze a nie miastowy bałagan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek z Chicago
na weekendy czy kilku tygodniowy kamping to tam byłem w różnych miejscach w Wisconsin, ale co innego wakacje a co innego tam mieszkać na codzień, dlatego pytam o perspektywe tam mieszkających.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Ty przystojny z uzebieniem czy upasiony z brakami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łysy w dresie nie może być? haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłem wczoraj z brygadą w japońskiej restauracji, obiad na 7 osób $250, czy to dużo? hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tego co chce do Winsconsin wyjechac. Kompletnie cie nie rozumiem. Wisconsin to sa farmy, krowy, ser i niewiele ponad to. Co do pracy to roznie z tym bywa ale zalezy co robisz. Z IL to masz w sumie na tylke blisko, ze na jakies interview to mozesz spokojnie do Wisconsin pojechac zeby najpierw prace miec a nie na wariata sie przeprowadzac. Ale zamiast Winsonsin proponuje Ci Colorado. Piekne okolice, duzo slonca, sportu, turystyki itd. Ludzie sa na luzie, bardziej liberalni i zupelnie inna mentalalnosc niz na dretwym midwest. Nawet jedza troche inaczej - nie zobaczysz takich grubasow jak w Midwest. W zasadzie kazdy jakis sport uprawia, nie tylko zimowe. Mase ludzi przeprowadza sie tam z kalifornii bo koszt zycia jest zdecydowanie nizszy. Dla milosnikow natury i swietego spokoju to swietny stan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Nie każdego interesuje mieszkanie między lewakami palącymi ciągle trawke. Pozatym jak z Kalifornii tam tabuny się przeprowadzają to za niewiele lat zamienią Kolorado w taki sam lewacki syf jakim jest obecnie Kalifornia, tz. drugi stan bankrut po IL. Debile z IL nawet nie potrafią publicznych funduszy zainwestować bo tracą na przekrętach w durnych funduszach oferujących im gruszki na wierzbie, co za idioci. Tu artykuł o tym. A ten IMET z IL to jakaś porażka, mają tak marny zwrot z inwestycji że śmiech na sali, i jeszcze biorą management fees, debilizm inwestorów do kwadratu. http://www.chicagotribune.com/news/local/breaking/ct-met-multimillion-dollar-fraud-scheme-prison-20180305-story.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bankructwo krajowe
Do mieszkających w USA, ile macie obecnie długów na wszystko? Domy, auta, i inne. Wiecie nawet dokładnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja stracilam dom po rozwodzie(bank zabral),samochod splacony,jedna karta kredytowa na czarna godzine .bylejaka praca ale "normalna, weekendy wolne "wynajmuje mieszkanie i pieprze wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś lepsze to niż pętla na szyje dożywotnie i jazda na kredytach :) czemu rozwód? facet nie dobry czy ty nie dobra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam nic na kredyt,nawet karty kredytowej uzywam tylko debetowej I to jak mam awaryjna sytuacje albo nie przyjmuja gotowki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I zeby nie bylo ze zmyslam,albo spie pod mostem .Mam malutki domek I samochod roczny kupiony za gotowke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile placisz podatku rocznie za dom ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
$4200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w jakim stanie i powiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cook County, Il

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kraj bankrutów
niezłe długi w USA, tylko na same karty kredytowe długi ponad $1Trillion ( na polskie liczby to 1000 miliardów !!! ) Dla porównania produkt krajowy brutto całej Polski za 2016 był $470 miliardów. Czyli w USA tylko na karty kredytowe mieszkańcy są winni ponad 2X produkt krajowy brutto całej Polski. http://abcnews.go.com/Business/credit-card-debt-surpasses-trillion-us-time/story?id=53608548

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Cook County, Il Zgło Nie martw się, wkrótce będziesz płacić z $10,000 jak wielu już robi w różnych miasteczkach i będziesz się stamtąd zwijać, jak znajdziesz kupca oczywiście któremu takie podatki co roku nie przeszkadzają. Moja rada, zwijać się JUŻ i poza C(r)ook County. Podatki na nieruchomości idą w tam masywnie w góre co roku, bo county ma ponad 140 miliardów długu i niepokrytych świadczeń emerytalnych które obiecywali głównie pracownikom rządowym, nauczycielom i policji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj $4200 Zgłoś W jakim to miasteczku? Czy w samym Chicago? Masz jakieś exemptions?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NW suburbs
Jest tu ktoś z okolic północno zachodniego Chicago lub przedmieść lub okolic w wieku 35-45? Szukamy nowych znajomych, najlepiej nie pijących i nie palących, szczególnie małżeństw z dziećmi. Możemy robić jakieś wspólne wycieczki po okolicy, spotykać się rekreacyjnie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mieszkam w Chicago tylko na przedmiesciach,a znizke jakas mam bo mieszkam w tym domu dluzej niz 7 lat,nie pamietam Ile to jest musialabym zerknac w dokumenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś są tylko niektóre exemptions, 1) homeowner( to ma jak jest owner occupied) 2) Senior (65+) 3) Senior Freeze ( dochód poniżej danego progu) 4) remodeling ( ale to tylko kilka lat i zabierają )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4200 rocznie to bardzie niewiele :) u nas na wsi (wisconsin) sa identyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×