Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kto mieszka na stałe i pracuje w USA

Polecane posty

Gość gość
super pomysly,daja do myslenia :) ja mam kablowke ogladam przewaznie fox news ,lubie wiedziec co sie w swiecie dzieje i w polityce ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie by bylo jakby kazdy sie podpisal,bo nie wiadomo o kogo chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na taka dwutygodniowa wycieczke tez bym sie wybrala,fajnie by bylo sie zebrac w wieksza grupe I w droge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem za :) w polsce byly kiedys rozne wycieczki np do Lichenia,Czestochowy albo tylko grzybobranie...podroze ksztalca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek naleśnikowy placek
gość wczoraj oglądanie TV to strata czasu, 99% to tz. FAKE NEWS, propaganda lewackich żydowskich mediów i sterowanie polityczne, polecam skasować durną kablówke czy satelite i nędzne polskie TV a tą $100 miesięcznie odkładać na wycieczke lub inne przyjemności. TV i news tylko powoduje depresje u ludzi. Tu ciekawy artykuł o praniu mózgu przez TV: Mass Mind Control Through Network Television Are Your Thoughts Your Own? http://rense.com/general69/mass.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwu tygodniówka
gość dziś A na taka dwutygodniowa wycieczke tez bym sie wybrala,fajnie by bylo sie zebrac w wieksza grupe I w droge. Zgłoś Moge Ci dać znać jak będe coś planował i się skoordynować można jakoś. Skąd jesteś dokładnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem z przedmiesc Chicago, mam swoja wesola I zwariowana grupke,z ktora przynajmniej dwa razy w roku wyjezdzamy,chetnie sie przylaczymy bo lubimy spedzac czas aktywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś na jakim etapie życiowym jest tak grupka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie lepiej zapytac wprost(bez obrazy) Jestemy ludzmi dojrzalymi w wiekszosci w zwiazkach jezeli o to pytasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzi mi czy to grupka ludzi np. po 50tce czy takich z dziećmi w wieku szkolnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
yea....moze tak pod 70tke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inwestycje zamiast pracy
kto mieszka w USA i tu inwestuje? chodzi mi np. o dochód pasywny, real estate, giełda itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 30 blizej 40stki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość financial markets
Myśle kupować akcje i ciągnąć dividends, szukam coś w miare stabilnego z minimum 6% yield. Ktoś siedzi w temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jeszcze jakos sie trzyma,co? Trump jest jedyna osoba na ziemi co moze uratowac USA od dlugu i od tego syfu co tu panuje i co politycy zrobili .Trump 2020 i po nim Pence na prezydenta,w rekach republikanow jest tu jako taka przyszlosc,demokraci bardziej martwia sie o nielegalnych niz o swoich obywateli ,cos jest tu nie tak ,nigdy wiecej nie zaglosuje na demokrata chocby nie wiem jak pieknie spiewali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Demokraci czy Republikanie, to wszystko jest to samo, władza korumpuje, trzeba wszystko i wszystkich wymienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiekszosc czlonkow partii demokratycznej to ludzie pod osiemdziesiatke,debile powinni w domu starcow juz siedziec i w bingo grac a nie rzadzic ludzi ciezko zarobionymi pieniedzmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieto ty mowisz o colorado ? w ameryce kto ma na to czas i pieniadz zeby sobie takie wycieczki fundowac ,chyba ze emeryturze x Pieniadz to i owszem ale problem z wakacjami. Dziwie sie, ze niektorym w USA nudno. A co do tych obserwacji z Chicago to sa dosc trafne jezeli chodzi wlasnie o te typowo Polskie, biedne emigrancje okolicje. Ta sa ludzie, ktorzy w Polsce tez by, ze tak powiem, wygladali na ta Polske "B" disco w remizie itd., itp. Ale wiekszosci Polakow (chociaz jest ich mnostwo) nie zauwaza sie zupelnie bo szybko sie adaptuja i wtapiaja sie w reszte spoleczenstwa tak pod wzgledem stroju jak i zachowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość3559
jak tam weekend nieboraki? w chicago piękny słoneczny dzień idealny na przechadzke po lokalnych forest preserves, zaraz się właśnie wybieram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...good for you :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super,tylko troche wieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja w ten weekend nie robilam zbyt wiele ot takie krzatanie po domu na nastepny juz mam plan bo zamowilam sobie kilka filmow Polanskiego i czekam az sie ociepli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ps zaczelam czytac biblie starego testamentu ,jakim debilem trzeba byc zeby kierowac swoje zycie wedlug biblii ,ja traktuje to raczej jako lekture,doczytalam np ze dwaniej ludnosc zawierala zwiazki z kuzynowstwem /siostra /brat itd = potomstwo,nie zmienia to jednak mojej wiary ot fajna lektura ,,,,,dodam tez ze nie jestem fanatykiem religijnym,ot cos mnie naszlo na biblie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda religia to kult i pralnia mózgu. Dawniej to działało bo ludzie byli analfabetami i dostęp do informacji był bardzo ograniczony ( a spowiedź to był jak teraz wywiad, ksiądz wiedział co kto robił w całej wiosce ), ale w XXI wieku aby się dalej łapali na te bajki to tylko świadczy jak od kołyski wyprano im mózgi. polecam to na początek, dla zrozumienia https://m.youtube.com/watch?v=JV88MUgerIU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×