Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mamuniaameleczki

Czemu razi was cysianie?

Polecane posty

Gość gość
Spadaj trolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie raza nas karmiące kobiety tylko takie niedouczone infantylne gowniary jak ty. „Cysianie” ????? Co to ma być???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to jest cysianie????!!! To cos z sianem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty jesteś krową, że trzeba cię doić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie razisz ty mamaameleczki. Dziwię się, że ktoś ma z Tobą dziecko, uposledzeni nie powinni się rozmnażać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty masz mózg 2 latki, że używasz takich infantylnych określeń? Czy wydaliłaś mózg razem z łożyskiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mówię że cycolimy z córcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A cysiaj se. Nie razi mnie to. Głupia jesteś jak but, ale możesz se cysiać. Wisi mi to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:09 to albo bezdzietna albo nie debilko!!! Jak już robisz prowo to chociaż myśl!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytanie zatem powinno brzmieć ; Czemu kobiety tak sie oburzają jak widzą dojną mamę w parku czy w autobusie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to zdecyduj się; nie kocham swojego dzidziolka, czy jestem bezdzietna? Ale fajny troll jesteś. Znasz się na swojej robocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu matki i kobiety starające się o zajście w ciąże używają takich idiotycznych wyrazów, jak cysianie, serduszkowanie, fasolinka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Starałam się zajść w ciążę przez kilka lat zanim się udało. Wiem jakie to przykre, kiedy bardzo pragnie się dziecka, a nie może się go mieć. Ale w życiu nie posługiwałabym się takimi żenującymi określeniami jak owulka, tempka czy serduszkowanie. Brzmi to jak żargon przygłupich gimnazjalistek. Cysianie też jest obrzydliwe. Ale za to karmienie piersią jak najbardziej popieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też nabijam się w myślach z tych, które tak piszą. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tych słów dodaje jeszcze:studnie (sutki) staraczkowych, pisanie @zamiast po prostu ze okres ma, d**ek i lutka zamiast nazwy leków duphaston i luteina. A jeszcze: staranko, mezus itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmieniepiersiawum
Szanowni Państwo, Jestem studentką medycyny i wspólnie z kolegami z koła naukowego przy I Katedrze i Klinice Położnictwa i Ginekologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego przeprowadzamy badanie, które ma nam pomóc w zrozumieniu problemów z jakimi zmagają się matki w pierwszych miesiącach po porodzie. Celem badania jest zidentyfikowanie przyczyn niemożności bądź odstępowania od karmienia piersią. Narzędziem badawczym jest stworzona przez nas krótka ankieta. Aby badanie było wiarygodne, musimy zebrać jak największą próbę badawczą. W tym celu zwracamy się do Państwa o udostępnienie tej ankiety na Państwa profilu, co w znaczący sposób przyczyniłoby się do realizacji naszego projektu. Z góry dziękujemy za pomoc! Link do ankiety: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfxkRt9A6PDuI2_Eq21IG105G35-dgCFdGNL6GRp5Vd1_Q5oQ/viewform

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studnie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygląda na to, że niektóre matki cofają się w rozwoju, do wieku dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,Ty nie kochasz swojego bezdzietna lambadziarro!'' Hahaha, padłam :D Bezdzietna nie kocha swojego dziecka :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za określenie w ogóle!!! Wieś głęboka. Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież ta mamusia to troll a jej teksty są żywcem wyjęte ze spotted madka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×