Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
a1aleksandra1

Czy któraś z was miała Okres a była w ciąży?

Polecane posty

Gość gość
 

9.II - imieniny:

W dniu dzisiejszym imieniny obchodzą: Ansbert, Apolonia, Bernard,  Bernarda, Cyryl, Donat, Eryk,  Eryka, Jakub, Marian, Mariusz, Nikifor, Pola, Pryma, Prymus, Rajnold, Reginald, Sabin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

10.II - imieniny: Tomiła i Tomisławy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

10.II - imieniny: 

W dniu dzisiejszym imieniny obchodzą: Apollo, Apollon, Elwir, Elwira, Hiacynt, Jacek, Jacenty, Michał, Scholastyka, Sotera, Trojan, Wilhelm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to raczej niemożliwe, jak już pojawia się krwawienie to związane jest z implantacja albo infekcją, bo zwykłe złuszczanie nabłonka i wydalanie niezapłodnionej komórki jest jak nie ma ciaży, ja przy staraniach wiem co to znaczy zobaczyć @ a nie II ale nie poddaje się, walczę, zastanawiam się nad żelem co ma wspomóc zapłodnienie, używa się go w dni płodne i ma pomóc plemnikom w przejściu przez barierę śluzu płodnego, który czasem jest niekorzystny dla plemników 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jak plemniki przetrwają okres to i owszem może dojść do zapłodnienia.

Nie ma takiej możliwości ,czytałam wypowiedzi lekarzy- krew miesiączkowa zabija plemniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2018 o 19:30, Gość gość napisał:

A dla mnie to jest w ogóle jakaś abstrakcja z tym okresem i ciaza. Niby tak może być, niby to potwierdzone przez lekarzy, ale ja w to nie wierze. Nie znam też nikogo kto tak miał i sama tak nie miałam.

Ja w pierwszej ciąży dowiedziałam się że jestem w 3 miesiącu ciąży miałam miesiączkę normalna przez 3 miesiące syn ma 18 lat w drugiej ciąży również miałam normalna 3 miesiące o ciąży dowiedziałam się że to 4 MSC ale ciążą niestety ektopowa więc jest możliwa miesiączka w ciąży jak najbardziej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Werawerka1 napisał:

Ja w pierwszej ciąży dowiedziałam się że jestem w 3 miesiącu ciąży miałam miesiączkę normalna przez 3 miesiące syn ma 18 lat w drugiej ciąży również miałam normalna 3 miesiące o ciąży dowiedziałam się że to 4 MSC ale ciążą niestety ektopowa więc jest możliwa miesiączka w ciąży jak najbardziej 

Jakim cudem dowiedziałaś się o ektopowej dobiero w 4msc? Przecież ona po 8tc powoduje już zagrożenie życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, Foko Loko napisał:

Jakim cudem dowiedziałaś się o ektopowej dobiero w 4msc? Przecież ona po 8tc powoduje już zagrożenie życia.

Przypadkowo gdy prosto z gabinetu dostałam skierowanie do szpitala zagrażało mi życie i dziecku na szczęście dobrze i nie dobrze bo mnie się udało uratować płodu nie było to w 2010 roku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2022 o 18:41, Julia32 napisał:

Ja mialam okres do 4 miesiaca ciazy, w 5 miesiacu tylko lekkie plamienie. Zrobilam test ciazowy wyszedl pozytywny. Idac na usg myslalam "ze to dopiero pierwsze tygodnie ciazy" a tu 17 tydzien ciazy. Ale tez brzuch malo co mi urosl  dopiero po 30 tc mialam dosc duzy brzuch, pamietam ciazowe ubrania zaczelam nosic ok 27 tc 

Miałaś krwawienia a nie okres w ciąży. W ciąży występują krwawienia a nie okres. Okres wyklucza ciążę i jest jej pierwszym objawem. Mogą wystąpić do 4 miesiąca krwawienia w ciąży w czasie miesiączki albo plamienia. Ale to nie jest okres. Dlatego tak dużo kobiet myli okres z krwawieniem w ciąży. 

Okres w ciąży nie występuje. Jedno wyklucza drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×