Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Uderzył mnie..

Polecane posty

Gość gość
Męża ubezpieczyć. A potem ... niech spadnie cegłówka z dachu :) Albo w nocy na śpiku poducha na morde :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy rownouprawnienie wiec kobiety sa traktowane tak samo. Mezczyznie by oddal wiec kobiecie tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet jakby go skopała, to nie ma prawa jej uderzyć! X No i wez z kretynkami gadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samiec, który uderzył kobietę nie jest mężczyzną. Od takiego trzeba odejść nie ma na co czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie w ogole nie powinni się bić. Nie znacie innej formy podania swoich argumentow? Jak moze kobieta kopać męża albo walic po plecach albo on bić ją po twarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chocby to drapala po pysku on nie ma prawa jej oddać i koniec kropka , to jest zwykły śmieć ,tym bardziej że narazil życie dziecka , damski bokser a z relacji wynika też że leń i nierob do potęgi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swojego męża walilam po pysku za każde kłamstwo i nigdy mi nie oddał , twój facet to śmieć , wogole nie powinien spać nierob tylko się za robotę z tobą wziąć , ja bym go kopnela w doope jak psa a nie klepnela w plecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wzięłaś sobie nieroba i damskiego boksera na co ty liczysz , ja na twoim miejscu za uderzenie w głowę i twarz bym wzięła szczotke do podłogi i tlukla do krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty pierwsza uderxyłaś a on oddał . Nie zapominaj. Ani ty ani on nie powinicie tego robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdejmuj majtki
Zdejmuj majtki czas na pierwszy seks analny skarbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy wy debile widzicie różnice między walnieciem twardego faceta w plecy a delikatna kobietę w tył głowy i twarz mając dziecko na ręku ??? Ona na dobrą sprawę może się starać o odebranie dziecka bo mógł je zabić gdyby ona je wypuściła z ręki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby miał honor faceta to by ja ustawił do pionu po męsku bez przemocy , ale skoro bije kobiety to taka typowa miękka faja, która do faceta nie doskoczy ale do kobiety i dziecka tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyszedł palant na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to za facet, ktory bije kobiete? Zaczyna sie od agresji psychicznej, potem szarpanie a na koniec bicie... Kobiety same na to pozwalaja... daja wiecznie ostatnie szanse. Ostatnia, ostatnich z ostatnich itd. szans...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest taka że facetowi potrzebna jest tresura , moja ciotka miała charakter zmiji i facet ja po doopie całuje , jego brat ma dobrą żonę i ja poniewiera , wniosek jest taka , zjedz albo bądź zjedzony , jedyna opcja to być katem dla faceta i trzymac od początku nad nim bata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość "Nikt na nikogo nie ma prawa reki podnosic!nie wazne czy na kobiete,faceta,dziecko,psa itd... To jest przemoc! Autorka miala racje ze go szturchnela by ruszyl tylek!tyle w temacie..." xx Przecież ty zaprzeczasz sama sobie. Najpierw piszesz, że nikt nikogo nie ma prawa uderzyć a potem, że autorka dobrze zrobiła że go walnęła. I jeszcze uderzenie przerobiłaś w szturchnięcie. Zaraz będzie że go tylko klepnęła a potem że pogłaskała. Nie bądźcie hipokrytami! Podwójna moralność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Chocby to drapala po pysku on nie ma prawa jej oddać i koniec kropka" Swoje prawa to ona może sobie wsadzić w cztery litery jak jej zęby wybije. Jak się na kogoś rzuca z łapani to należy się liczyć z tym, że nerwy mogą mu puścić. Nawet najłagodniejszy pies potrafi capnąć przy biciu. A co dopiero ktoś kto na codzień jest agresywny. Mężczyzna nie powinien podnosić ręki na kobietę, ale na litość Boską to nie znaczy, że kobieta może to robić. Nie wolno bić nikogo i tyle. A jak zaczynasz to licz się z każdymi konsekwencjami, bo "prawa" wtedy mogą cię nie ochronić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz 3 lata temu pokazywał swoją agresję a ona dalej z nim siedzi, jeszcze zrobiła sobie z nim dziecko i wplatala się we wspólny kredyt. Głupia jest, sana sobie winna i tyle w temacie. Pewnie naiwnie wierzyła ze on się zmieni...mogła poczytać tysiące tematów jak inne tez wierzyły a wciaz dostawały regularnie w pysk od agresora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pieprz ze każdy facet odda , moja babka regularnie biła dziadka a on nigdy nie oddał , prawda jest taka że słaby śmieć tylko odda , facet z klasą by się wyniósł na tydzień , ale mąż autorki to pewnie tego typu pasożyt co sobie kanapki nie umie zrobić więc bez niej by zginął marnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojego męża była dziabnela go widelcem w udo i jakoś jej nie oddał , ale mój mąż to naprawdę porządny męski facet , a nie dająca się prowokować wydmuszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kozak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie pieprz ze każdy facet odda" A ktoś tu tak napisał, że każdy? Ale mądry z tym powinien się liczyć. Głupi dostanie w zęby i krzyczy "że nie miał prawa". xxx "prawda jest taka że słaby śmieć tylko odda" Prawda jest taka, że tylko słaba osoba w ogóle bije bez względu na płeć. Nawet jak dziecko bijesz to pokazujesz tylko swoją słabość. Jedynie co to można się bronić, ale bronić a nie mścić. xxx "facet z klasą by się wyniósł na tydzień" Facet z klasą nie doprowadził by w ogóle do takiej sytuacji, by jego żona wpadła w takie nerwy przez niego. Ale oni są poprostu siebie warci. Szkoda tylko dziecka. xxx A babcią i dziadkiem to się nie chwal, chyba że chcesz pokazać jak funkcjonuje patologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektórzy biją bo wynieśli z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:50 kolejna internetowa madrala i jej prawdy objawione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:56 zazdrość niepotrzebna, bo prawdy ogólne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś kto uważa że ma rację absolutna jest ograniczony , człowiek inteligentny z góry zakłada ze może się mylić i przyjmuje inne opcje , stąd twierdzę że pleciesz bzdury i sobie z tego nie zdajesz sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może cie bije bo nie uprawiasz z nim anala ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I uwaga oswiece cię nie istnieje coś takiego jak prawda uniwersalna a ocenianie kogoś nie należy do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:17 Błędne założenia prowadzą do błędnych wniosków. Ale potrzeba samokrytyki by je dostrzec. 13:18 I ja cię oświecę istnieje coś takiego jak sarkazm, ale dostrzegalny tylko dla inteligentniejszych jednostek. A skoro się zgubiłeś... Poprostu są normy wyznaczane przez ogół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×