Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Profesjonalizm, elegancja i niewyobrazalny wrecz luksus, cz 14.

Polecane posty

Gość gość
ja jestem bardzo empatyczna, wierz mi. Nie wierze ci, a wiesz czemu? Tutaj masz typ człowieka który swoje zdania zakończa frazą "wierz mi" http://gph.is/29XJ4ZY Jemu byś uwierzyła?? Bezdomny to tez człowiek i należy mu się taki sam szacunek co innemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ona takiego powiedziala? Ze bezdomny smierdzi? Sorry, ale to nie obrazenie kogos tylko taka jest prawda... zazwyczaj sie z nia nie zgadzam ale tu akurat nic strasznego nie powiedziala, tez by mnie to zirytowalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widze, że was troche ponosi świruski zwracające sie personalnie do Doroty. Prawda jest taka, że w wolnej chwili lubią sie też udzielać nawet nie tyle psychofanki Olfy co po prostu ludzie, którzy ją oglądają bo lubią i którym przeszkadzają wszechobecne plotki i kłamstwo, a niektóre z was tutaj piszą ściemy i snują domysły. Na codzień w pracy też mam wielką nieprzyjemność spotkać sie z takimi ludźmi. Jeśli chodzi o kwestie bezdomnych to musze sie zgodzić niestety z osobami, które pogardzają postawą Olfy, bo gdyby to było w okresie letnim jesiennym wiosennym czy lekką zimą to sama byłabym oburzona tak jak Olfa, ale jak na dworzu jest -10 to jednak przykro sie na to patrzy... i już wole dumę schować do kieszeni na te kilkanaście minut i jakoś brzeboleć ten smród ....nie wiem jak można nie mieć nawet za grosz empatii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Logika forum: wyśmiewasz Olfę-super! Napiszesz że bezdomny śmierdzi-jak można tak poniżać ludzi?!!! Pocieszne jesteście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście tylko dla fanek olfy, proszę się przenieść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla fanek Olfa pokomentuj sobie jej insta, a tutaj hejtujemy 100%!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:00 mnie akurat Trump obchodzi co kursowanie pociągów w sezonie letnim w Papua Nowa Gwinea. Nikt nie obraża bezdomnych, pokaż mi fragment gdzie ktoś ich tu poniżył. Został stwierdzony fakt: bezdomni śmierdzą, czyż tak nie jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Logika Olfy: jesteś bezdomny, to najlepiej od razu idź się poddaj dobrowolnej eutanazj bo jesteś nic nie wartym g******* Napisze ze Olfa to wieśniara : ale...ale ....ONA MA TORBĘ LV !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:00 mnie akurat Trump obchodzi co kursowanie pociągów w sezonie letnim w Papua Nowa Gwinea. xxx Tutaj bardziej chodzi o to ze używasz tej samej taktyki do przekonania kogoś co ten idiota... Został stwierdzony fakt: Olfa jest wieśniara bez klasy, czyż tak nie jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:30 To subiektywne, dla niektorych olfa bedzie kobieta z klasa (patrz fani na yt i insta), natomiast raczej ze swieca szukac kogos dla kogo smrod bezdomnych nie bedzie uciazliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:42 oczywiście nie jest obrazą stwierdzenie, że bezdomni śmierdzą i nie obraziła tych ludzi, bo stwierdziła fakt, ale powiedziała również, że nie rozumie czemu nikt nie wyprosi tych ludzi (na mróz -10), a to już jest brak empatii. Ja sie telepie z zimna nawet jak wychodze w taki mróz tylko na chwile do sklepu, nawet nie chce sobie wyobrażać jak można nie mieć domu w taki ziąb :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:08 poczta polska to nie noclegownia. Gdzie trafili ci ludzie po zamknieciu placówki?? Cała noc tam siedzieli?? Są noclegownie od tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpaliłam snapa Olfy i jak zwykle content mnie nie zawiódł :D. Tym razem pani luksusowa je obiad prosto z plastikowego pudełka o.O Nie ogarniam laski, taka perfekcjonistka i estetka, że rozważa zakup nowej szczoteczki do zębów, bo właśnie wyprodukowali nowy i drogi model w kolorze różowym, a nie przeszkadza jej jedzenie z plastiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:07 Po zamknięciu placówki zapewne poszli do noclegowni ;) Bo jak sama nazwa wskazuje nicl3gownia jest do spania. I tak to działa, jesteś trzeźwy możesz przyjść wieczorem na noc. W dzień musisz opuścić to miejsce. Trochę się doedukujcie dzieciaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:24 u mnie na osiedlu jest noclegownia. Czynna całą dobę, nikt nikogo nie wygania. Więc się sama doedukuj dziecinko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ja dobrze rozumiem że olfa ROZWAŻA ZAKUP szczoteczki do zębów i tą szczoteczką jest FOREO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:48 yyy mówiła raczej o szczoteczce Philipsa Sonicare :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak odnosnie waszej dyskusji to noclegownie w tym okresie( czyli minus 10 i więcej) są przepełnione. Nawet czasami nie ma gdzie usiąść, więc nie każdy tam zagrzeje miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak zwykle niektorzy myla szczerosc z arogancja, a wolnosc slowa z brakiem szacunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli jak Olfa mowi, ze bezdomni smierdza to jest to stwierdzenie faktu. Ale jesli ktos na forum stwierdza, ze Olfa jest brzydka, ma nedzne włosy, nie umie sie ubrac, nie umie zarzadzac pieniedzmi, klamie, jest cwaniarą, itd. to znaczy ze jest zazdrosny i obraza Olfe :-D LOGIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w ogole nie rozumiem dlaczego tak elegancka i luksusowa kobieta jak Olfa chodzi w miejsca gdzie smierdzi. Bo przeciez czesto na to narzeka na snapie. ona bardzo czuje smród, czy to na poczcie czy to w Lidlu. Powinna w takie smierdzace miejsca wysylac swoja asystentje lub ekipe. Od tego ich przeciez ma i opłaca. Co prawda kiedys gdy jej pies zalatwial sie w mieszkaniu to czekala na pania sprzataczke mieszkajac kilka dni w osranym mieszkaniu i jakos jej nie smierdzialo. Pewnie dlatego ze jej eleganki rasowy pies robi kupy pachnace jej ulubiona woda toaletowa Dolce& Gabbana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Was pogodzę, Olfa jadła często frytki swojego czasu, razem z tymi krewetkami zamawiała. Nawet polecała zestaw sosów do nich :D wiec żadna przesada napisać, że to jedno z jej ulubionych dań. Luksusowa Olfa wraz z jej frytkami z sosami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypierdalać stąd. dupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" gość dziś Ja w ogole nie rozumiem dlaczego tak elegancka i luksusowa kobieta jak Olfa chodzi w miejsca gdzie smierdzi. Bo przeciez czesto na to narzeka na snapie. ona bardzo czuje smród, czy to na poczcie czy to w Lidlu. Powinna w takie smierdzace miejsca wysylac swoja asystentje lub ekipe. Od tego ich przeciez ma i opłaca. Co prawda kiedys gdy jej pies zalatwial sie w mieszkaniu to czekala na pania sprzataczke mieszkajac kilka dni w osranym mieszkaniu i jakos jej nie smierdzialo. Pewnie dlatego ze jej eleganki rasowy pies robi kupy pachnace jej ulubiona woda toaletowa Dolce& Gabbana. " Bo jej nie stać. Kropka. jak ludzi stać, to nie chodzą do marketu, mają swoich ludzi od prostych i czasochłonnych spraw, a sami zajmują się trudnymi i wyceniają swoje minuty na potęgę. Ol nie. Moja ciocia zajmowała się sprzątaniem u bogatych rodzin jak redaktor naczelny pisma itp. w mieście.Opowiadała że musiała rzucić te robotę, bo dostawała marne grosze, alergię skórna, a na miejscu u bogaczy były... spleśniałe kanapki dzieciaków ze szkoły za łóżkami!, odchody kota w kapciach pana domu!, itp. rarytasy. Ciocia kocha czystość. Można miec biednie, ale nie zapuszczać apartamentu żeby kot przez tydzień wszystko obsikiwał i obs..ywał w biegunce. Nie ma czego bogaczom zazdrościć... A im głośniej ktoś mówi jak bardzo ceni szczerość, tym sam jest mniej szczery. Itd. Im głośniej komuś coś przeszkadza, tym bardziej uwidacznia się MECHANIZM WYPARCIA tego w sobie. Czytałam że super zarabiają w Ameryce ... wywoziciele szamb itp. prace których nikt nie chce. Np. hodowla krów. Ciężka praca, brudząca, i SIĘ ŚMIERDZI, ale jest kasa by wyedukowac córki w dużym mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd sie biorą osoby, ktore piszą na tym forum do Doroty w drugiej osobie i co z nimi nie tak? :D Nawet jesli zainteresowana fakrycznie to czyta, to wyglada to bardzo 'schizofrenicznie' z perspektywy kogoś, kto po prostu wszedł na forum :D ogarnijcie sie, proszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moim zdaniem Olfa czasem chodzi w miejsca typu Lidl, żeby móc powiedzieć jak bardzo się nimi brzydzi (bo śmierdzi, jest brudno itd.) i tym samym upokorzyć ludzi, którzy chodzą tam regularnie na zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:28 ale to prawda, że w Lidlach śmierdzi choć uważam, że znacznie gorzej jest w Carrefourach szczególnie na dziale rybnym. Świeże ryby powinny pachnieć świeżością, morzem i rybą oczywiście, ale jak rybi zapach jest wyjątkowo intensywny to jest sygnał ostrzegawczy... W Lidlach, a przynajmniej tym na moim osiedlu jest okropny zaduch jak sie wchodzi, a w sklepach nie powinno być aż tak gorąco szczególnie jeśli są tam sprzedawane warzywa i owoce. Wiele razy kupiłam w Lidlu spleśniały czosnek (dopiero po obraniu albo pokrojeniu w domu można stwierdzić czy jest zepsuty) albo np. brokuła w folii, który chyba celowo jest zaklejany najklejką w miejscu pleśni poza tym lidlowski asortyment pozostawia wiele do życzenia, a ceny też już nie są takie niskie jak kiedyś. Warzywa są często bardzo złej jakości miękkie i nadgniłe, ale widziałam ludzi, którzy dosłownie biorą te paskudne warzywa do rąk nawet z widoczną pleśnią i ładują do koszyków. Lidle omijam szerokim łukiem. Wg mnie Olfa nie upokarza ludzi robiących tam zakupy tylko sam sklep i kierownictwo, które nie dba o prawidłowe warunki przechowywania żywności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×