Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Żona, po ślubie, to nie żona.

Polecane posty

Gość gość
Nie jest to prowo, ludzie czy to takie dziwne że ktoś ma dom? Czy załatwił żonce prace i dba o swoją żonkę? Dla mnie to normalne, liczę na to że jej w końcu przejdzie i będzie tak jak kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjacióka mówi mi to samo, że mam pójść na impreze i pobawić się z kobietami, x a atrakcyjna chociaż ta przyjaciółka ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie to normalne, liczę na to że jej w końcu przejdzie x chyba przyjdzie... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie jest aż tak atrakcyjna jak żonka, ale niczego sobie. Przyjaciółkę ona zna, bywa czasami u nas ze swoim mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze są przybytki z paniami Ja to nazywam kołem ratunkowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doooobraa to już sobie nie smieszkuje :D Nie, nie przejdzie może być wyłącznie gorzej. Z czasem zanudzisz ją na amen. R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam na tym forum, jak ludzie opisują problemy bo żona nie chce kochać się analnie czy inne takie tam, ale widzę że moja sytuacja to jak z filmu dla Was jest. Niestety to nie film, a moja rzeczywistość. Wrócę do domu, dostanę pewnie buzi na przywitanie i to wszystko, chociaz ona dziś jest na fitnesie, później fryzjer i pazury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie jest aż tak atrakcyjna jak żonka, ale niczego sobie. x przemyśl sprawę przyjaciółka jest niczego sobie i zaprasza cię sama, kopa w doopę żonce, pod pachę kajdanki i lecisz ulżyć swym pragnieniom :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjaciółka ma męża, nie umiał bym z nią tego zrobić. Ja kocham swoją żonkę. Żonka jak jeszcze nie była żonką, lubiła być czasami w kajdankach. Teraz mi powie że jestem zboczeniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżesika SEBIKA
Chciałeś Panią to rób na Nią ;-) Ale nie licz na wzajemność ;-) żałosne jest Twoje postępowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrócę do domu, dostanę pewnie buzi na przywitanie i to wszystko x za kudły do wyrka ja zawlecz i zobaczysz że twoja sytuacja magicznie diametralnie się odmieni :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie robię na nią, ma dwa źródła dochodu (nie z pracy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciężko, nie poznałeś się po niej przed podpisaniem papierowych kajdan. Jakby jeszcze dzieciak był to już w ogóle miałbyś przewalone w tych sprawach. Kobiety to cwane bestie, potrafią latami grać jak im na czymś zależy i w żywe oczy kłamać. Potem oczywiście sobie to racjonalizują, że tak wtedy myślałam:D Jasne. Mechanizm wyparcia mają mocno rozwinięty. Rada jest jedna, już opisana wyżej , czyli zabierasz jej zabawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie robię na nią, ma dwa źródła dochodu (nie z pracy). x robi się ciekawie...jedno już znamy a to drugie ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skromna, spróbuję, ale powie mi że jestem nie wyżytym . Kupie jej dziś jakąś fajną bieliznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżesika SEBIKA
Nie mówię o finansach, młotku a o wszystkim co robisz. Jeszcze kapcie w zębach jej przynieś to Cię zatipsowaną rączką po głowie pogłaszcze. Ale o główce zapomnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Człowieku masz tel: to wykręcasz nr i za godz masz do wyboru do koloru.tylko musisz uiścic odpowiednią sumę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tam jak z filmu :D Dziwi mnie, że dorosły facet nie widzi, że brnie w ślepą uliczkę i jeszcze dziwi się, że ludzie wokół wrzeszczą, że się rozbije o ścianę.:D Skoro lubisz :) R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś zagram ostro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupie jej dziś jakąś fajną bieliznę. x bielizna jest zbędna, wręcz niewskazana :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś zagram ostro... x hahahahaha dajesz i koniecznie to opisz tutaj :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za obelga "niewyżyty"? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może prowokacja ale z doświadczenia wiem że tak jest w bardzo wielu związkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napiszę co się wydarzyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam seks raz na miesiąc i jakoś nie płacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odwykłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obelga jak obelga, zadziwiające, że ją wypowiada głośno w kontekście braku seksu.:D Może liczy na zdolność wyżywania się poza domem a tu taki klops.:D R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×