Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Artt177

Ciocia..

Polecane posty

Gość Artt177
Pomożecie Macie jakieś inne pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacznij od delikatnych komplementów. Zobacz jak zareaguje. Jeśli podchwyci, komplementuj ją dalej, ale musisz wyczuć, żeby nie przesadzić. Jak przyjdzie czas powiesz jej, że ma świetną figurę, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artt177
Jaki jej komplement powiedzieć żeby jej się milo zrobiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacznij delikatnie, że ładnie wygląda. To dotyczy wyglądu. Ale jak powiesz, że świetnie wygląda, to już pojęcie bardziej ogólne i więcej można pod to podciagnąć. Zależy jaka będzie jej odpowiedź, możesz zacząć rozwijać dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artt177
Dziś siedziałem na kanapie w drugim pokoju i ona wchodzi i się pyta czy ktoś chcę do ubikacji bo ona idzie się kąpać a ja mówię ze nie ma takiej potrzeby a ona to idź dwa razy się powtórzyła i w oczy mi się patrzyła a ja się na jej tyłek spojrzałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zauważyła? Jeśli tak, to wal z komponentami. Sprawa wydaje się prosta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artt177
Chyba zauważyła Ja jej próbuję dawać znaki typu że patrze się na jej tyłek i jej w oczy tylko nie wiem czy ona wie o co mi chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zorientuje się, ale raczej nie zacznie sama tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artt177
Jak myślicie patrzeć się na jej tyłek dłuższą chwile ? Bo jak się patrze to po 3 sekundy bo nie chcę żeby ktoś widział Czy macie inne pomysły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artt177
Myślę nad tym że jak następnym razem będę u niej i jak będzie widziała że patrze się na jej tylek to zrobię wow po cichu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artt177
Czasem jak jestem u niej dłużej to po kąpieli wchodzi ona w piżamie do pokoju i przez jej spodnie od piżamy odciskują się jej pośladki i czasem się wypnie niby że coś podnosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artt177
To coś może oznaczać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młody ja mam żonę w wieku twojej cioci a sam jestem parę lat młodszy piękne ciało wiedza w łóżku doświadczenie coś pięknego bądź z nią szczery i albo do przodu albo w pysk dostaniesz i dalej Niemca w kask będziesz bił pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artt177
Długo mnie tu nie było ciocia zaczęła chodzić na fitness jest jeszcze ładniejsza Jak narazie nie udało mi się jej powiedzieć ze jest seksowna bo rzadko u niej jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co z tą ciocią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markonii1
Chyba ciocia zajęła się fitness i lipa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Artt177 co z tą ciocią? Życze ci powodzenia. Może powiedz jej że bardzo ci się podoba. Przynajmniej poczujesz się lepuej a moze coś z tego będzie. Spróbuj. Poznasz hej zdanie i nie będziesz się tak męczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artt177
Cześć długo mnie tu nie było z ciocią teraz bardzo rzadko się widzimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artt177
markonii1 no trochę lipa teraz bardzo rzadko się widzimy raz na jakiś czas przychodzę do niej dosłownie na 5 min żeby coś wziąść zanieść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artt177

Wróciłem. WZNAWIAM TEMAT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

no i jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artt177

Cześć 

Wracam po dlugiej nieobecności nie bylo mnie pare miesięcy w Polsce bylem ostatnio u ciotki zaprasza mnie w weekend na kawę wiem ze będzie sama bo mąż wyjechał syn tak samo więc mam plan działać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

I co jeszcze jej nie przleciales?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemniczy

Artt177 cale forum trzyma kciuki, podejdz do niej i ja pocaluj jak wyjdzie z kapieli 😉 i tak jak kolega wyzej pisal albo dostaniesz w pysk albo pussi do possania 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pietia

Ja miałem kiedyś taką historię z ciotką. Jak byłem mały kilka razy zdarzyło mi się spać z ciotką. Lubiłem ją i była to dla mnie frajda. Raz, mialem wtedy z 10 lat, nocowałem u niej. Wtedy już się rozwiodła. Było to też po dluższej przerwie jak spałem z nią, to też byłem zdziwiony jak mi pościeliła w drugim pokoju. Trochę poleżałem sam, ale nie wytrzymałem. Wszedłem do jej pokoju z poduszką pod pachą  i pytam się czy mogę spać u niej. Wtedy nie dotarło do mnie jej zachowanie. Była spięta i zakryła się kołdrą po samą brodę, a było lato i gorąco.  Pozwoliła, a ja wskoczyłem pod kołdrę. Trochę było drętwo bo zawsze się wygłupiała a tym razem trochę tylko pogadała i kazała spać. Obudziłem się w nocy przytulony do jej nagiej piersi. Całkiem była nago a kołdra była zsunięta w nogi. Dla mnie wtedy widok był bomba. Tym bardziej że pokój oświetlał księżyc. Lekko ją szturchnąłem. Nic.  Dotknąłem piersi, brzucha i mięciutkiego futerka. Drzałem że się obudzi. Przykryłem ją kołdrą  poszedłem do kuchni napiłem się i wrociłem do łóżka.  Długo nie mogłem zasnąć a rano jak się obudziłem była w piżamie. Myślę ze wtedy ją zaskoczyłem nagą. Myslała że nie będę z nią spać. A jak już do tego doszło pewnie czekała aż zasnę by coś ubrać i zasnęła pierwsza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shift

Hej ludziska pytanko, rozmawiałem z moją ciocia na fb i podesłałem jej zdjęcie z siłowni a ona mi odpisala ze "u niej mogę mieć siłownię z pozytkiem" odpisałem jej "czemu nie, tylko że daleko" po czym ona mi odpisala "ale jak będzie miło i jej i mi" potem rozmowa się urwała bo ja i ona poszliśmy spać, potem tydzień puzniej do niej przyjechałem ale nie zauważyłem jakiś konkretnych znaków ze jest mna zainteresowana, potem 3 miesiące puzniej ponownie z nią pisałem bo wysłałem jej jakiegoś mema z kotkiem, ona się mnie spytała czy to ja, ja jej żartobliwie odpisałem że nie bo ja bym nie miał sierści łatwiej mówiąc napisze wam jak trwała mniej więcej dalsza rozmowa ciocia:no coś tam masz siersciuszki, ja: zależy gdzie, ciocia : ja nie wnikam, ja: wysłałem usmiech, ciocia : kochany jesteś, ja : no raczej, ciocia : na pewno a nie raczej , ja : no dobra jestem bardzo kochany, ciocia : taaak to fakt, ja : wzajemnie, na sam koniec napisałem że jak ciocia taka kochana to niech o swojego faceta dba w dzień i w nocy na co ona odpisala "dbam i o was też pamiętam" na tym rozmowa się skończyła dzisiaj, I nie wiem co o tym myśleć czy jest mna zainteresowana? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×