Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość EmiD

Pogawędki po 40 tce

Polecane posty

Gość gość
Strustrowna to jestes Ty! Sama napisalas, ze jestes cienka. Kompleksy wychodza, prawda boli, co? hahahaha idz juz na przystanek bo autobus ci odjedzie hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdki3
Cóż Emi, zawsze znajdzie się ktoś, komu przyjemność sprawia krytykowanie innych,najlepiej jakąś szpilę wsadzić ,pokazać swoją wyższość.Na szczęście nas to raczej nie rusza,niech,, gość'' ma tę swoją przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a teraz zacznijcie wyzywac od trolli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmiD
Masz jakies problemy gosciu z samoocena, brak Ci uwagi ze strony bliskich? Kontakty z ludzmi maja u Ciebie charakter klotni? Inaczej nie potrafisz? Pisz sobie co chcesz, mnie to nie boli. Mali ludzie pozostana tylko malymi ludzmi. Ja tu wyzywac nie bede, nie sprowadzisz mnie do swojego poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy wyluzujcie. Jest dzisiaj tak pięknie wiosennie, skąd takie negatywne emocje w Was? Więcej uśmiechu i dystansu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdki3
Ależ my jesteśmy wyluzowane,przecież jesteśmy miłe nawet dla gościa który z takim uporem nas krytykuje,od trolli nie wyzywamy. Prawda, pogoda ładna ,nawet się sprawdziła ,miałam 13 stopni tak jak przepowiadali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmiD
U mnie pochmurno, ale za to sklepy pootwierane! A najsmieszniejsze jest to, ze kiedys bylo na odwrot wszystko. W niedziele zamkniete, w sobote otwarte 9-15. Teraz kazdego dnia - oczywiscie nie wszystkie sklepy -7-22. Nawet w niedziele. Fajowe prawo pracy rzadzi- w niedziele stawka 200, po 16 - 150 wiec wszyscy zadowoleni. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdki3
U nas to właśnie problem,zamiast dać pracownikom wybór i większe pieniądze za pracę to zamykają,a może są tacy którzy chcieliby pracować w niedzielę,a mieć wolny inny dzień i dodatkowe pieniądze? Mnie zawsze wkurza jak ktoś chce rządzić moim życiem,co mam robić czy myśleć.Sklepy zamknięte żeby nie spędzać czasu w galerii tylko z rodziną,tak mówią niektórzy.Nie lubię chodzić po sklepach,w niedzielę rzadko chodzę, ale nie chcę aby ktoś mi mówił co mam robić w niedzielę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamietaj, ze punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdki3
To akurat oczywiste,dlatego jeżeli pracownicy są zadowoleni to dla mnie sklepy mogą być pozamykane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmiD
Tu jest troche inaczej, bo w weekendy bardzo duzo mlodziezy lub studentow pracuje w marketach. Sa zatem zadowoleni. Przymuszania do pracy w niedziele nie ma. Galerie otwarte w niedz i sob 11-16. Male centrum handlowe w miescie otwarte 10-15 pierwsza i ostatnia niedziele miesiaca. W soboty godziny tak samo. Zatem szczegolnego wyzysku nie ma, a zyski sa. Ten system niedzielnej sprzedazy wprowadzano stopniowo i sie sprawdzal po kazdej stronie wiec nadal sie kreci. Galerie jak w Polsce otwarte w weekendy do 22, to przesada. W niedziele glownie robie zakupy spozywcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdki3
Bo najlepiej znaleźć złoty środek,tak by wszyscy byli zadowoleni,można, tylko trzeba chcieć ,ale u nas najlepiej coś nakazywać i zakazywać.Ludzi traktuje się jak idiotów którzy nie wiedzą co robią i trzeba im to mówić. I to nie chodzi tylko o sklepy ale też o inne dziedziny życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmiD
W punkt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo taki mamy rzad! Wybrany PiS!!!!! Jaki rzad taki narod!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdki3
Każdy kto dopcha się do koryta robi to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmiD
Racja, a najbardziej bezczelne, jesli chodzi o politykow, jest pusta sala sejmowa podczas "obrad".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdki3
Tak to niestety jest,nic na to nie poradzimy ,jak wybieramy tak mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmiD
Dobrej nocy. Milego dnia jutro. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdki3
Jutro znowu pracowity dzień. Do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybory to tylko "iluzja" demokracji dla bydła pospolitego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś Międzynarodowy Dzień Drzemki w pracy. Korzystajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie musze pracowac, dobre inwestycje pracuja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdki3
Niestety nie uda mi się świętować dnia drzemki w pracy,a chętnie bym podrzemała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem nie lubisz tego tematu-tabu oj oj, ale ja się cieszę że chce mi się spać. Na samą myśl czym to jest spowodowane wszystko się budzi i ... staje!!! Moja piękna do łóżka bierze czerwone - wino. Wiesz kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiosna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdki3
Chcesz spać kiedy Piękna bierze do łóżka wino? To będzie rozczarowana,raczej liczy że jednak nie zaśniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jako pasażer mam lęki :-) Panikuję strasznie. Dziś syn prowadził i mało co zawału nie dostałam he he... Co do wolnych niedziel to jest mi wszystko jedno czy sklepy są otwarte, czy zamknięte. Jedno co zauważyłam to jest to dobre dla małych sklepików, które mogą w te dni nadrobić mniejsze utargi z tygodnia. Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdki3
Wszystko zależy z kim jedziesz,jak masz zaufanie do kierowcy to jest OK. Jak otworzysz swój ,to pewnie będziesz pracowała co niedzielę ,bo to dobra okazja by więcej zarobić.Szczególnie gdy przyjdzie lato,popołudniu ludzie wychodzą z domu ,dzieci na coś słodkiego ,starsi na piwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarobek to nie wszystko. Odpocząć i pokorzystać z życia, zwłaszcza gdy ciepło też należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdki3
Ale każdy powinien mieć wybór co chce robić. Chcesz odpoczywasz ,a jak nie to pracujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×