Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość EmiD

Pogawędki po 40 tce

Polecane posty

Gość EmiD
Dzien Dobry! Oby byl dobry, choc po 2 godz snu moze byc trudno. Wreszcie mam troche upragnionego sniegu. Co u Was? Jakie plany rowniez kulinarne na weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmiD
Tak czy owak, mamy piatek. Milego popoludnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to trzeba w nocy spac a nie szalec u mnie w weekend ma wpasc brat z zona gotowanie chcac nie chcac musi byc zapozyczylam pomysl od zeszlotygodniowego goscia i zrobie jutro na obiad gulasz wolowy z warzywami (cebula, papryka, marchew, pietruszka, pieczarki, ogórki kiszone, fasolka szparagowa)w sosie pomidorowym podam z kasza zeby nie bylo za ciezko na kolacje zrobie galaretke drobiowa i nie wiem co jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmiD
Gosciu, to raczej pelnia, poszalec bym sobie chetnie poszalala. Gorzej jak czlowiek chce spac, a nie moze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie patrz na księżyc i zasłoń okna. Mnie to pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdki3
A mi się nawet nie chce myśleć o gotowaniu,to takie nudne........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musi być nudne. Zależy od nastawienia i podejścia. Jak będziesz traktować gotowanie jak przykry obowiązek to będzie nudne a jak zaczniesz się tym bawić to może być przyjemne. Wiem to po sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdki3
Na pewno masz rację ,ale jak polubić gotowanie? Może nie najgorsze jest jeszcze samo gotowanie ale wymyślanie co ugotować. Czasami mnie domu wkurzają,bo pytam co ugotować,to mi mówią co chcesz,a ja nic nie chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdki3
Emi, mam nadzieję że dzisiejszej nocy lepiej spałaś? Ja na razie na szczęście nie mam z tym problemu ,a raczej mam bo nie chce mi się wstawać, bez względu o której pójdę spać to i tak dla mnie za mało spania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmiD
Witajcie! Tak, spalam nieco lepiej i nieco dluzej. Nie lubie malo spac, bo wtedy becze bez powodu, choc chandry nie mam, ale tak jakos wszystko bardziej szarawe sie wydaje.. Dzis obudzilam sie w lepszym humorze i energia do dzialania. Wiem co oprocz pelni daje mi bezsennosc ;) x Myslalam o tym, jak przekonac Cie do polubienia gotowania. Otoz nie znam sposobu ;) Chyba polecilabym Ci tylko poszperania w necie i znajdowania inspiracji. Ja obecnie wspomagam sie mrozonkami niestety.. ostnimi czasy. Za duzo jednak nie. Ale uwielbiam canneloni z serem w sosie pomidorowym z a-ldiego. Jak te inne gotowce maja sztuczny smak, to to jest wg mnie smaczne. Skladu lepiej pewnie nie czytac.. Uwielbiam makaron i sos pomidorowy. Moge jesc pod kazda postacia. x Jesli chodzi o wymyslanie, to polecam planowac dania na kazdy dzien tyg np w weekend. Wtedy wiesz co musisz kupic. Rodzina moze sie przylaczyc i podawac swoje propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic tak nie motywuje do gotowania jak potrawa własnego pomysłu, własnoręcznie zrobiona, która wszystkim smakuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeśli już faktycznie tak nie lubisz gotować to spróbuj robić potrawy jednogarnkowe (Eintopf:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdki3
Jednogarnkowe są bardzo wygodne i jak mogę to tak gotuję,a jeśli chodzi o przepisy z neta to różnie bywa, jak kiedyś wpisałam ,,coś łatwego na obiad ' 'to wyświetliły mi się jakieś dziwne i skomplikowane przepisy. xxx Emi tradycyjnie informuję ,że dzisiaj była drużynówka w skokach i Polacy zajęli drugie miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmiD
OOOO.. Czytalam w wiadomosciach. Tzn wiedzialam o zawodach, nie o wynikach. Brawo!! Mama w ubieglym tyg wyslala mi paczuszke znowu. Czekalam wczoraj na dostarczenie, ale nie dotarla. Troche sie zdziwilam, ale okazalo sie, bo przeczytalam w wiadomosciach, ze zrobilo sie zimno i dlatego sa opoznienia w doreczaniu. :D :D Ktos wyzej napisal, ze my ciagle o pogodzie, ze zdominowala nasze zycie.. A tu sie okazuje jakie figle potrafi wyczyniac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdki3
Trudno nie zwracać uwagi na pogodę kiedy już marzec a temperatura wciąż jakby był styczeń.U mnie dziś znowu było -15.Dobrze że na najbliższe dni zapowiadają ocieplenie,zima trwa już za długo,chciałoby się już ciepełka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdki3
Emi żebyś była na bieżąco ,Kamil Stoch dzisiaj wygrał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak Wam się podoba wybór piosenki na Eurowizję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko Stoch dzisiaj wygrał. Polska sztafeta też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmiD
Ohhh Gwiazdki! Gratuluje!! To ja dzisiaj z tej okazji winko sacze. Szczerze - nie smakuje mi :P Kupilam bardzo mala pojemnosc wiec i wyboru duzego nie bylo. Ale lubie dzialanie tego magicznego plynu ;) Kupilas ostatnio cos do ubrania? Ja sie wybieram i jakos nie moge dotrzec do miasta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim razie gratulujemy rowniez!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmiD
Co do piosenki, to dobre pytanie. Slyszalm dzisiaj i musze przyznac, ze.. hmm wreszcie cos co sie w ten konkurs wpasuje. To sie Europie spodoba. Uwierzcie! Nie slyszalam gosci na zywo, ale jesli na Eurowizji bedzie dobra oprawa i wokal nie do zarzucenia, to powinnismy przynajmniej nazbierac troche punktow. Niezla odmiana dla ubijania masla i swiecenia golym biustem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piosenka jest melodyjna, eurowizyjna, dobra oprawa muzyczna ale Szpak też miał festiwalową piosenkę a przez antagonizmy był w ogonie po ocenie jurorów. Tu może być podobnie bo nas nie lubią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wysnuta została teoria że kolor wina odnosi się również do koloru bielizny i temperamentu kobiety. Więc jakie wino pijesz? Gwiazdeczki nie zdecydowała się na odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niebieskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wino?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmiD
Szpaka,to nawet tutaj zalowali. Kilka osob przyznalo,ze zaslugiwal na duzo wiecej. Ja mysle, ze oni liczyli sie z tym, ze bedzie mial duze poparcie polskich emigrantow. Mowili otwarcie o side effect, czyli o efekcie ubocznym emigracji.. Gdyby sprawiedliwie dostawal glosy od jurorow, to bylby pierwszy, z bardzo duza roznica punktow.. Byly tez glosy, ze byl najlepszym naszym reprezentantem. Chociaz wystep Wisniewskiego przed laty tez sie podobal. Byl taki wyrazisty.. x Co do wina.. Lubie biale i rozowe, a pije czerwone, bo jest najzdrowsze. Nie wiem, czy wpasuje sie gosciu w Twoja teorie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty zdecyduj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szpak jest świetnym wokalistą. Ma głos jak dzwon. I mimo młodego wieku sprawia wrażenie dojrzałego i fajnego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×