Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mamy potwora nie dziecko

Polecane posty

Gość gość
Tu autorką ton Waszych wypowiedzi na poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napiszę nie lubię domysłów. Córka jest już w szpitalu.Ja nadal nie umiem się przełamać. Rodzina męża jak i moja ocenili już córkę. Bardzo negatywnie. Ja idę do psychologa.Najbardziej mnie przeraża moja obojętność wobec swojego dziecka.Z mężem jest jeszcze gorzej. Nie odzywa się wcale.Tylko jak musi. W ogole nie chce rozmawiać o córce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko jak sytuacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psychopatka.Wspolczuje.Mam w najblizej rodzinie taka..Tego juz nie zmienisz/nie wyleczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpiszę ostatni raz za dużo mnie tu spotkało krytyki.Córka cierpi na psychozę urojeniową .Za tydzień wychodzi ze szpitala.Na razie nie chce wrócić do domu zostanie u dziadków plus terapia.Nadal nie umiem się pogodzić z tym co się stało. Córka jest załamana diagnozą.Boję się o nią żeby sobie nic nie zrobiła. U dziadków zostanie dlatego żeby nie przyszło nic do głowy. W weekendy w domu. Czy jest tu jakaś mama u której dziecka stwierdzono chorobę psychiczną? Proszę o kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Odpiszę ostatni raz za dużo mnie tu spotkało krytyki.Córka cierpi na psychozę urojeniową . x Psychoza urojeniowa? Coś ściemniasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko bardzo ci wspolczuje. Musisz byc teraz silna, mam nadzieje ze cała rodzina bedzie pod opieka psychologa. A jak twój maz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż w rozsypce tak jak ja on się ogarnął ją nie potrafię. Jeździ do córki ja nie potrafię jej wybaczyć. Po prostu udaję robię to mechaniczne. Moim zdaniem choroba nie tłumaczy takiego zachowania. Ponawiam pytanie czy ktoś zna dziecko, które miało chorobę psychiczną i z niej wyszło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcześniej wszystko było ok? Nic kompletnie was ni zaniepokoilo? Nigdy? Współczuję mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarz mówi, że Na pewno były objawy.Córka była nerwowa, ale myśleliśmy,że to okres buntu minie.Mniej z nami spedzala czasu.Wychodziła częściej do koleżanek,ale kto mógł podejrzewać że to choroba. Byliśmy pewni że dorasta hormony buzują .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może warto pomyśleć o psychologu dla dziecka. Moje dziecko było bardzo nieznośne i robiliśmy wszystkie badania w kierunku adhd i tym podobne. Nasza znajoma korzystała z pomocy Centrum Zdrowia i Psychoterapii w Warszawie na Lwowskiej. Kilka sesji i dziecko zaczeło sie zachowywać jak trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brat ma psychozę urojeniową... Tragedia.. widać że ma swój świat, jest agresywny, ani razu nie skończył leczenia.. jest ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w ciazy i nachodza mnie mysli ze nosze w sobie k/urwe bo przed moim mezem mialam kilku partnerow.Modlcie sie za mnie bo mam straszne mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×