Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak zerwać z dziewczyną, z którą jest się ponad 5 lat?

Polecane posty

Gość gość
20.56 Generalnie masz rację, że nie należy komuś zazdrościć posiadania czegokolwiek, no i na pewno ambicja jest w życiu bardzo ważna. Fajnie mieć i robić kasę, ale uważam, że to nie wszystko, w życiu jest wiele aspektów, którym trzeba poświęcić czas i uwagę. Uważam też, że troszkę przesadziłaś tą wypowiedzią, oczywiście rozumiem, co masz na myśli , niemniej jednak traktuję pieniądze z dystansem, byłem tak wychowywany, nigdy niczego mi nie brakowało, ale uczono mnie też szacunku do nich i musiałem wiele pomagać w rodzinnym biznesie i to od najmłodszych lat, aby mieć na swoje zachcianki. Wiem też że potrafi być w życiu ciężko i nie każdemu jest dane osiągać sukcesy zawodowe lub po prostu nie ma do tego głowy, ale jest dobry w czymś innym i należy mu się taki sam szacunek jak jakiemuś mega bogaczowi, każdy człowiek jest człowiekiem i posiadanie rzeczy materialnych nie tworzy go lepszym od kogoś komu ich brakuje. Tylko przede wszystkim nikt nikomu nie powinien niczego zazdrościć, z tego często rodzi się nienawiść, a to potrafi naprawdę zniszczyć. Dostałem szansę ze sporą pomocą rodziców, jednak dostałem ją na start, ale gdy już wystartowałem i zaczęło mi się udawać, to musiałem a jednocześnie chciałem im to spłacić i tak się stało, dziś jestem niezależny, mam jakąś tam kasę mimo młodego wieku, ale w ogóle o niej nie myślę, robię ją bo się da i korzystam z niej, ale nie jest dla mnie wszystkim. Nigdy nie byłem i nigdy nie będę tak zwanym "bananowcem" Szanujmy się wzajemnie, a wzajemnie do czegoś dojdziemy! ;) Tak właśnie oglądam mecz no i jak pisałem tak robię, a więc pakuję te rzeczy w kartony i spisuję na kartce co tak jest, nie chcę naprawdę mieć póżniej jakiś wyrzutów, że czegoś nie spakowałem i sobie przywłaszczyłem. Piję drinka do tego i jest w porządku ;) fajnie, że wciąż się udzielacie, jesteście w porządku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to po bramkach starej damy napiszę ,że życie jest jak piłka :D. Nigdy nie wiesz co cię za chwilę spotka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszesz b.dojrzale. Pakuj,spisuj (pamiętaj,miej 2.egzemplarze,jeden dla siebie.Takie zycie,że papier się liczy),pij drinka,oglądaj mecze,sluchaj muzyki. A jutro? co z tym Dniem Kobiet,co ostatecznie masz zamiar zrobić?SMS czy okolicznosciowa pocztówka,która przyjdzie np.dzien po,to bez znaczenia,naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze bardzo niewielu ludzi potrafi stanąć z boku czyjeś i swojej nawet sytuacji. Ocenia i wyrokuje na podstawie własnych "chceń" i doświadczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jak nie wiesz co cie za chwile spotka? przecież pilka jest okragła a bramki są dwie (klasyka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22'14 ale tez mamy te negatywne cechy : na wszystkim się znamy,najlepiej to komus dowalić,obgadać go,ocenic bezpodstawnie z serii "moja prawda jest najmojsza" !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem gdzie przesadzilam? Nie chodzi o zarabianie kasy... Tylko o rozwijanie sie, posiadanie jakiejs pasji. Zeby nie byc tylko ta przyslowiowa "kura domowa". Inny przyklad - moi starsi znajomi na emeryturze. Jedna pani zajela sie szydelkowaniem i recznym robieniem naprawde ciekawych rzeczy. Jak sama mowi, fortuny na tym nie zarobi, ale chodzi o to ze robi cos ciekawego, co sie podoba ludziom. Inny znajomy na emeryturze zaczal pracowac wolontaryjnie w radiu - przygotowuje audycje raz w tygodniu. Z mojego doswiadczenia uklad przyslowiowej "kury domowej", ktora nie robi nic poza zajmowaniem sie domem, nie jest zdrowy dla zwiazku. Mozesz sie nie zgadzac lub nie dostrzegac ze to jest wazne, choc dziwi mnie twoja odpowiedz po tym co napisales o przyczynach rozpadu twojego zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a więc pakuję te rzeczy w kartony i spisuję na kartce co tak jest, nie chcę naprawdę mieć póżniej jakiś wyrzutów, że czegoś nie spakowałem i sobie przywłaszczyłem. x No, np. stanika albo majtek na pamiątkę ;) x Autorze, jesteś mega fajnym gościem! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.23 nie zesraj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha tez to pomyslalam facet jeszcze dobrze nie zerwal z dziewczyna, a ta go juz obrabia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22'40 uff, szkoda słów na ciebie trollu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze, no właśnie nie byłem za "Białą Damą" ale kilka minut ładnie rozegrali , trzeba przyznać ;) - Nie ma jak to na Kobiecym forum pisać o piłce nożnej ;D Co do jutrzejszego dnia, no wyślę tego smsa i ex i jej mamie, nie chcę tak zwyczajnie pokazać, że rozstałem się z ich córką i nagle o nich nie pamiętam. Powrotów nie będzie, jednak człowiekiem trzeba pozostać ;) Tak, piszę to na dwóch kartkach, jedna będzie dla mnie jedna dla niej, nawet nastawiłem pranie, bo miała kilka rzeczy w koszu, a do niedzieli uschnie i będzie świeże. Nie zostawiam żadnych majteczek ani staników, ale wrzucę jej miedzy rzeczy moje bokserki ;D haha, oczywiście żartuję ;) Dziwnie się pakuje te rzeczy, straszne uczucie, ale tak wybrałem, trzeba stawić czoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starej Damy miało być, to chyba od tego drinka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do niedzieli uschnie x Padłam :D :D :D Nie pij więcej, bo rzeczywiście pomylisz stringi z bokserkami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie szybciej uschnie ;D Co się czepiasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, obiecuję swoją obecnością tutaj dawać go więcej, w sumie fajna ta strona, a ja to chyba dość dużo śmiechu dostarczam swoimi rozterkami i posunięciami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WYSCHNIE nie uschnie hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nim zrobisz cos następnego w sprawie,ktora cię tu przywiodła,to najpierw zrób tu zwiad,bo masz tendencje do nieprzemyślanych kroków. Widzisz,posluchałes nas,ladnie pakujesz w kartony,spisujesz. Jaki grzeczny chłopczyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.57 Doskonale Cie rozumiem bo też tak mam,szanuje ludzi i rozumiem ze poprostu nie mają pomysłu na życie, niekiedy na przetrwanie nawet,ale tu nie oto chodzi,nie rozumiem dlaczego taki polmuzgowiec musi obrazić kogoś aby mu ulzylo,aby mu para zeszła, wtedy ma satysfakcje no w końcu d***bal,dlaczego ludzie mają taką złość do drugiego człowieka jeśli mu się choć trochę powodzi? Tobie jak piszesz pomogła rodzina,mi pomogli ludzie wystartować,samemu jest naprawdę trudno się przebić jak i utrzymać, to jest zrozumiale ,ale znam tez ludzi z niesamowitym talentem do robienia duzej kasy,byłam naoczym świadkiem i wiem że jest to mozliwe, ale to nie miejsce na opowieści takiej treści bo cię pozra zaraz na miejscu kafeterianie albo zuca się jak dzikie węże, ech!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyschnie - fakt ;D Dobrze, że Was mam :D Od teraz wszystko będę konsultował z Wami , nawet ewentualną sprzedaż aut ;) Tak, właśnie o to mi chodzi, aby się szanować. Ja nie wkładam "w Twój" talerz z zupą swego palucha i Ty mi go nie wkładaj (do zupy! - żeby zaraaz nie było ;D ) Trzeba się cieszyć z tego co się ma i w miarę możliwości starać się mieć więcej, bo to jest potrzebne, ale nie wolną się od tego uzależnić, bo będąc systemowym robotem, nie odczujesz życia. Taka sentencja na wieczór ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja akurat znam się na autach,były się tym zajmował,także dawaj i o tym możemy pogadać rzeczowo. I o pilce nożnej tez,żeby nie było. No i jutro ten SMS krotki i niezbyt wylewny,zwyczajne pozdrowienia na 8.marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to jak już była sentencja na wieczór, to pora na dobranoc. Karaluchy pod poduchy !!! pamiętacie z dzieciństwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak Ty się znasz na autach i na piłce, to się zakochałem - w anonimowej osobie ;D Nie szukasz partnera na pięć lat? Zaproponowałbym dłużej, ale co niektóre wróżki z kafeterii mi przepowiedziały, że nadaję się tylko na pięć lat i zmieniam :P Napiszę coś w stylu "serdeczne życzenia z okazji Dnia Kobiet" dobrze tak? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymajcie się,kolorowych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba nie serdeczne,jakoś inaczej byłoby lepiej. Może wlasnie "Pozdrowienia z okazji Dnia Kobiet".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23'33, i jeszcze robaka na wędkę potrafie założyć he he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurczę , ja chyba nie umiem, nawet nigdy ryb nie łapałem ;/ To nauczysz mnie, co będziemy robić przez 5 lat ;D To napiszę "moc życzeń" Albo zaraz założe temat "Jak napisać życzenia byłej niedoszłej teściowej na dzień Kobiet" ;D Kafeteria - poradnik młodego romantyka ;D No to dobranoc, spijcie dobrze moje pocieszycielki i pocieszyciele, Wam też życzę dobrej nocy hejtujące mnie złośnice ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tobie też spokojnych snów ;) Zasnął przed dniem kobiet heheh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby dowiedziec sie ,,Jak zerwać z dziewczyną, z którą jest się ponad 5 lat?" Trzeba przebrnac 26 str Kafe. No nic dziwnego, ze tyle osob jednak zyje razem bez uczucia :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Provo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×