Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Jak zapomnieć o kochanku?

Polecane posty

Gość gość
Hahaha jaki przegryw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wynocha na wątek wsparcia zdradzanych żon mezusiow z cudownego odzysku :-D tutaj się wspieramy jak zapomnieć o kochankach, czego tu szukacie? Właśnie po tym widać tępote i zaslepienie zdradzanych żon moje drogie kochanki, nie ma co się zadawać z zonatymi z***ami no potem oni właśnie w taki sposób urabia ją swoje lochy że wierzą tylko im chicby ich w łóżku nakryly lub miały inne dowody w postaci smsow, zdjęć, maili to i tak załamuja rzeczywistosc i wybaczaja bo tak im łatwiej. Żyć w kłamstwie i iluzji, byleby tylko ten p**deusz z nimi został, bo wiedzą że nikt inny ich nie zechce. Także sypiac z takimi bez sentymentow i empatii do son, im jest i tak wszystko jedno se mąż wyznaje miłość innym i z nimi sypia. :-D przecież i tak wróci do lochy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczekaj jeszcze trochę jak kocha to się rozwiedzie dla ciebie hahaha to gra kretynko hahaha widzisz tu gdzieś żony? Hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez ona napisała że go pogonila bo nie miał jaj, czytanie ze zrozumieniem boli? Faceci rzadko kiedy odchodzą pierwsi, tak się dzieje tylko gdy są samcami alfa. P**dusie pantoflarze nigdy nie odejdą, są też różnego rodzaju Piotrusie Pan i mitomani. Zryte łby. Najpierw zdradza żonę a potem jakby nigdy nic nagle ja błaga o wybaczenie. Szkoda na nich czasu i energii. Nigdy nie odejdą i rzadko kiedy potrafią rozstać się z klasą. Zazwyczaj uciekają bo to tchórze i nie mają jaj przyznać się że się boją życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:13 a jak nie kocha to się nie rozwiedzie, tylko zostanie z żoną którą jednak kocha a to że ja zdradza no to coś to takiego, ona to lubi i nie ma nic przeciwko. Wyszumi się, wylocha a potem i tak przecież do niej wróci. Bo to ja kocha. No przeciez. Facetom wolno przecież zdradzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale masz ból d**y. A nie lepiej dać im spokój? Przecież ty jesteś obca osoba z nikąd nie warta dla niego większego zachodu. Łatwa w dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem skąd tyle tu raptem idiotyzmow. Większość była zgodna że to.ostateczna decyzję po spotkaniu po latach podejmuje kobieta wolna A facet zostaje przy tej genialnej żonie tej której jedyna karta przetargową jest dziecko i jest na tyle prosta że uważa wychowywanie dziecka w takiej niekochajacej rodzinie to patologia. Więc zonki szukające informacji w jaki sposób Was mąż zdradza lepiej nie wchodzcie i nie dawajcie mądrych rad. Weźcie się za siebie i swoje życie bo A nóż ktorys z tych facetów będzie mądry i zostawi w jednej sekundzie jeczace bez ambicji zonki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież dała im spokój. Nie lata za nim. Kontakt zerwany. Nawet nie wie jak zyja. A to że sobie tutaj popisze o tym przez co przyszła i co czuję to tyle jej. Wymieniamy się doświadczeniami. Mój chciał odejść od żony, ale to mnie odwagi brakło. Zaczęłam się zastanawiać i martwić za co będziemy żyć na wynajętym mieszkaniu w bloku z epoki gierka, no i jego córki nie znosilam. Rozpieszczona gowniara. Miłość mi jakoś wtedy na chwilę uleciala. Zostawił mnie bo nie potrafilam podjąć decyzji. Teraz żałuję bo co to za życie, wegetacja bez niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 23:38 A ja podjęłam decyzję za Niego bo nie chciałam być druga. I będzie ciężko i jest Ale....trzeba przeżyć skoro nie miał jaj....po 19 latach spotkał miłość życia bo byliśmy kiedyś i odegrał się wybrał dziecko A tak naprawdę spokój od awantur przy rozwodzie etcccc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie nie byłaś na tyle atrakcyjna skoro wolał żonę. Znajdź sobie innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre !!! Fajnie się tak wypowiadać o atrakcyjnosci jak nie wiesz jak ktoś wygląda super ! Sama sobie znajdź .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, ja powiem Ci jedno - brak odpowiedzi nie znaczy obojętnoś...znów sie przekonałam, że warto, dla mnie nawet dla jednego dotyku raz na kilka miesięcy...Nie wiem ile tobie wystarczy, ale ja dziś dostała " odpowiedz" na mojego sms-a - cały dzień flirt, patrzenia sobie przelotnie , acz intensywnie w oczy, kilka wymienionych słów, ale takich ważnych, niby luźnych, ale jednak my wiem ile i co one dla nas znaczą. ..I oczywiście mój kolejny SMS na koniec dnia, znów bez odpowiedzi, ale dzisiejszy dzień dał mi paliwo na następny miesiąc...tyle czasu nie będę to widzieć. ..U mnie nie ma czekania na rozstanie z mezem/ żoną, U mnie jest czekanie na kilka chwil razem, może tylko 2 - 3 spotkania w roku, takie sam na sam, polgodzinne, w pośpiechu, ale słodki Jezu, ile one mi dają. ..nie ma seksu, pewnie nigdy nie będzie, ale to uczucie bycia z nim....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to ja tak bym nie mogla. Albo ma to sens albo nie. Jak bys go naprawde kochala (a on ciebie) to wszystko sie da. O kant d/upy rozbic takie czekanie i umartwianie sie. Wy nie chcecie nic zmienic i .. nie kochacie sie. Gdy bede wiedziala ze moj mnie kocha, to zostawie meza i moje poukladane zycie. Bedzie ciezko? Pewnie nie tak jak teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz chociaż czym jest miłość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smsem z kibla i ciągnięciem druta w krzakach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale całowanie zdradzanego meża lub zdradzanej żony po sprawianiu orala kochankowi lub kochance to miłość. Trzymanie zdradzacza siła i szantażem to też miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serce wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
02.20 Naprawdę napisal? Ciesze sie z Toba, wiem jakie to uczucie. Mój nie pisze, mi tez duzo nie potrzeba, to co bylo wystarczy, ale skończyło sie i chyba bezpowrotnie. Bo co ja moge zrobic wiecej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to co? mozesz go odwiedzic w rodzinnym miescie...teraz sie broni przed miloscia ale jak cie zobaczy po takiej przerwie uczucia odzyja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest jego rodzinne miasto, zostal tam oddelegowany sluzbowo. Raczej wolalabym aby to on przyjechal do mnie. Ale marne szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bądź ksieżniczką i jedź do niego... "wolałabym...". Walcz dziewczyno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze jest zawalony robota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm, nie mam pomysłu, spotkalabym się z nim z ogromną przyjemnością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy żony wiedzą,że ich mężowie k***ią się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"..bardzo często kochanki pierwsze ich kopia w doopsko bo żal się zadawać z żoną bez honoru i z facetem p***a nieudacznikiem życiowym. Przegrywy."" z żoną bez honoru?znasz ją? a gdzie jest twój honor łajdaczko ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No I znow jakas zdradzana zona:-). Dajcie nam spokoj. Jesli zona podejzewa romans i trzyma meza przy sobie pomimo wszystko, to nie jest tez za wiele warta, chyba ze ma otwarty uklad z mezem i kazdy robi co chce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja czasami tak mocno za nim testnie, az do bolu, a potem przychodza dni ze on mnie zwyczajnie wkurza i nawet spotykac mi sie z nim nie chce (szczegolnie wtedy gdy pokazuje mi fochy), mialyscie tak? Moze to poczatek konca? W takie dni jak dzis, tak bardzo bym chciala zeby mi kompletnie przeszlo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko - nie, nie odpisal, miałam na myśli w przenośni, pracujemy obok siebie czasami, i wczoraj był właśnie taki dzień, taki jak kiedyś, flirt, uśmiech, tak niewiele, a tak wiele, to byla ta jego "odpowiedź ". Musi starczy, nie tylko do następnego razu, kiedy będziemy pracować tego samego dnia, ale na następny miesiąc jego urlopu. ..pojechał bez żony....Z dzieckiem... Ja też uważam, że powinnaś do niego jechać, wiem że tobie o wiele trudniej, musisz mieć wymówke, ale chyba warto spróbować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żona dobra i wartościowa to ta, która po odkryciu zdrady wywala męża z domu, a kochanka go bierze. a może ta żona myśli tak jak kochanka, że jego k***s się nie zmydli. dlaczego nie zostawisz go kochanko, bądź lepsza od żony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
02.14 Aha, czyli jeszcze lepiej, zobaczyliscie się na chwilę i to wystarczyło zebys wiedziała ze ciągle jestes dla niego ważna. Ciesze sie bardzo. Oby u mnie tez doszlo do spotkania. I tak niesamowicie mnie dzisiaj zaskoczył, bo napisał do mnie, pozdrawial z nowego miejsca pracy. Autorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×