Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Jak zapomnieć o kochanku?

Polecane posty

Gość gość
Nie fajnie oj nie... Miotasz się, a następnie się wszystko kończy i baaardzo cierpisz. Tak jak ja. Nie napisałam jeszcze. Autorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jeszcze jestem na etapie miotania sie. Nic nie jest skinczone. Nie wiem jak (i czy naprawde chce) zostawic meza.. kochanek.. chce mnie .. tylko jak bardzo? I co ja naprawde o nim wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam temat : jak romans zmienia rzeczywistość. Na Netkobiety. Świeży temat, piszą tam osoby już po i w trakcie.. Mi temat się przydał. xx Ten temat założyła zdesperowana, porzucona kochanka cierpiąca na rozdwojenie jaźni i osobowości. Ta sama frustratka, która biega po wszystkich forach w necie i bredzi, że jej żonaty kochaś od dawna nie kocha żony, ale odejść nie może, bo żona utrudni mu kontakty z dzieckiem. Teraz, gdy facet olał ją ciepłym moczem doszło jeszcze bredzenie o tym, że żonaty nie mył fujary, gdy wracał od niej, a prawda jest taka, że to ona musiała zlizywać soki jego żony z fujary kochasia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszcze bredzi ta psycholka, że jego żona wie a za chwilę że się domyśla, że jej mąż ma kogoś, choć facet stanowczo zaprzecza :D:D:D. Dziwi się to ścierwo, dlaczego ta jego żona się nie rozwodzi? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ta sama co każde święta i każdego sylwestra spędza sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zdradzane żony już pluja jadem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowalam sie jednak cos tam napisac do niego, na razie cisza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super, co napisalas?? Pochwal sie tu jak odpisze:-) ja na razie nie zapominam o kochanku, wciaz go mam i ciagle jestem szczesliwa.. tylko to wszystko jakos nie tak.. milosc powinna byc radoscia i spelnieniem.. a u mnie tylko miotanie sie i nie wiadomo co dalej zrobic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety, na razie żadnej odpowiedzi nie otrzymałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam się czym chwalić, moje obawy sie potwierdziły, nie odpisał mi, wiec to dla mnie najgorsza opcja. Wolałabym żeby napisal ze nie ma szans na nic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eh, wiem co czujesz. Ja jestem teraz troche w sytuacji takiego jakby zawieszenia, bo niby mamy byc razem, ale jak to sie potocz-nie wiem. Jestem bardzo skolowana. I tyle. Znamy sie miesiac, a juz zdazylam zakochac sie w nim jak glupia. Szaleje za nim po porostu. I on dobrze o tym wie. Mam wrazenie, ze nie traktuje naszego zwiazku powaznie. Jesli okaze sie, ze bylam tylko panienka na przygode, to bedzie mi potwornie przykro. Ale jakos bede musiala zyc dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko dlaczego to musi tak bardzo bolec. Eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 07:47 Tamten temat na NetKobiety założył żonaty facet mający kochankę, a nie jakaś zdesperowana kochanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmienić całkowicie swoje życie, od zaraz, szybko - zrób to dla siebie. Wypchnij go na zawsze ze swojego życia, tęsknot wszystkiego. Jesteś tego warta a dalsze życie przed tobą ////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On nie odpisuje, bo tak samo nie wie co ma zrobic.. Moze napisze za jakis czas, uzbroj sie w cierpliwosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak bardzo mnie meczy takie oczekiwanie i robienie sobie nadziei, ze może jednak... Marze o tym, by wymazac go z serca. Pamietac bede ale żeby nie czuc tej bolesnej tesknoty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężczyźni jesli kochaja to raczej chca byc blisko, chocby od czasu do czasu odzywajac sie. On chyba chce o wszystkim zapomniec, o tym co bylo i nie, widzi sensu by to znow zaczynac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam z siebie w ogóle nie napisze, ja zaczynam, a on łaskawie odpowiada. Gdybym miala komus poradzic co w tej sytuacji zrobić, to radzilabym całkiem zamilknac, sama jednak szukam pretekstu by napisac.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko napisalas co czujesz, zadawalas pytania? Wylalas swoja tesknote i milosc? Odpisal cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 07:47 Tamten temat na NetKobiety założył żonaty facet mający kochankę, a nie jakaś zdesperowana kochanka. xxxxx Odezwała się autorka tematu z netkobiet - zdesperowana kochanka udająca żonatego faceta. Nie ośmieszaj się bździągwo, mężczyźni nie biegają po damskich forach całymi dniami oraz nocami i nie smarują takich bredni w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:00 I pewnie nie mają też kochanek? I wszyscy mają wspaniałe żony i są zakochani i wierni? Bez wyjątku? Lecz się na nogi kobieto , na głowę już za późno:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pisalam mu co czuję, tylko co u mnie i zyczylam miłego dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byle tylko jakimś sposobem go przyciągnąć.....jakie to musi być cierpienie tak wyglądać cudzego chłopa......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj Sama się lecz schizofreniczko maniakalna, która wszędzie widzi zdrady, a na forach internetowych bredzi od rzeczy raz jako facet, a za chwile jako kobieta. :D Nic dziwnego, że nikt nie chce tak jepniętej baby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na forum nie ma kobiety schizofreniczki za to jest mężczyzna schizofrenik który utożsamia się również z kobietą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8.31 i 10.31 opuście ten topik, bo nic tu nie wnosicie. Co autorko u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic mu o uczuciach nie pisalam, on wie, ze to sensu nie ma na dlyzsza metę, wiec pewnie nie chce znow zaczynac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko a moze on kogos poprpstu ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja szukam kochanki z Łodzi bo mam żonę biseksualną a nie chcę tego wszystkiego burzyć bo za dużo mnie to wszystko kosztowało a i rozmowa z nią i tak by nic nie zmieniła a wręcz przeciwnie tylko pogorszyła. Ona nie wie o tym że ja wiem że ma inną orientację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przychodzi mi to czasem do głowy, ze on kogos ma dlatego się odsunął, dodatkowo dzieli nas 400 km, a wczesniej mieszkaliśmy blisko siebie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×