Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

GRUDNIÓWKI 2018

Polecane posty

Gość gość
Troll założył temat a one swoje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hihi a ja robiłam tescik i widzę slabą kreseczkę... @ nie przyszła, w owulkę na pewno trafiliśmy z <3 bo mam babycomp ale nie jestem pewna... Mam mdłości, czesto sikam i bolą mnie plecy, puchną mi stopy... Ale do ginka u nas trzeba i 3 tyg czekać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
O troszkę nas jest już. Super dziewczyny! ja odliczam do usg 25.kwietnia. poki co 6 tydzień mi chyba wychodzi od ostatniej miesiaczki;) któraś pytała o ból piersi. najpierw mnie sutki tylko drażniły( przed okresem.) a teraz jak sciągam stanik to ból taki że czuję jakby ważyły z 5 kilo zróbmy tabelkę skopiujcie i wpiszcie się na listę z datą ostatniej miesiączki bedziemy dokładnie wiedziały kolejność ;) Tabelka gródniówek 2018: Izulek_2006 13. marzec Aleksandra Karolina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ainori
Ja mam termin na mikołajki hehe bedzie prezent super czuje sie dobrze tylko często mi slabo za 2 tyg mam wizytę i idę na l4 to moje pierwsze dziecko a już kocham najmocniej niż kogokolwiek na świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolina
Wpisuje się i ja :-) Tabelka grudniówek 2018: Ost.@: Termin : Izulek_2006 - 13. marzec- Aleksandra - - Karolina - 12 marca - 18 grudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, mi też wychodzi termin na grudzień. Fajnie że chociaż jeden wątek sie rozkręcił:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ja miałam 13 marca już u gina byłam hihi jest fasolka a powiedzcie czy moge isc już na zwolnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpisuję sie i ja:-) Tabelka grudniówek 2018: Ost.@: Termin : Izulek_2006 - 13. marzec- Aleksandra - - Karolina - 12 marca - 18 grudnia Taka ja4- 12 marca -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Jestem tu nowa. Mój syn będzie miał na imię Brajanusz - połączenie tradycji z nowoczesnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izulek_2006
Ale fajnie że jest nas już aż tyle :) byłam dziś oglądać wózki. Wpadł mi w oko już konkretny model. Widzieliście łóżeczko formy Drewex led miś na chmurę podświetlane na szklanym czy plastykowym calyb boku z opuszczonym bokiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolina
Hej dziewczyny ! Byłam dzisiaj u lekarza :-) miałam robione już usg, na którym widziałam piękny pęcherzyk ciążowy :-) teraz wizytę mam 8.05, już dostałam skierowanie na podstawowe badania :-) jestem przeszczesliwa że jednak to mi się nie śni :-P a jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izulek_2016
Ja miałam 13 marca okres. ..podobnie jak wy. I ginekolog umówił mnie dopiero na 25 marca...Teraz mówi że nic bym nie zobaczyła to już sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izulek_2006
Znaczy na 25 kwietnia usg i wspomniał że już może serduszko usłyszę.Powiem Wam że bardzo się boję tej wizyty. Kiedyś z rok temu jakos miałam pusty pęcherzyk i poronilam A wszystko było normalnie ... choć w sercu czuje że tym razem jest inaczej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolina
Taka ja :-D Razem może będziemy rodzic :-D Izulek_2006 to i tak masz szybciej wizytę niż my! Ja poszłam teraz tylko że względu na to że poprzednia ciąża była zagrożona, miałam mocną anemie, i musiałam przyjmować sporo leków, więc muszę zrobić wyniki czy teraz jest ok... A na tak wczesnym usg naprawdę niewiele widać, i dużo dziewczyn ma niepotrzebny stres, bo nie widać jeszcze zarodka, lub nie ma jeszcze bijacego serduszka, a tak pójdziesz później i na jednej wizycie zobaczysz wszystko na raz <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
Masz rację. Odliczam już nie tylko dni ale i godziny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Karolina
Izulek_2006 a gdy miałaś pusty pęcherzyk plodowy, to miałaś jakieś objawy, że cos jest nie tak?czy czulas się typowo ciążowo? Może robiłaś beta hcg? Normalnie przyrastało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ainori
Ja jestem na grudzień na 13 hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22'25 ainori czy jakos tak, po licho piszesz na wszystkich tematach grudniowych swoje hihi na 13 grudnia? dobrze ty liczysz czy to też prowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem na grudzień hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siema jestwm Monika co w majtki sika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ainori
Ja bede miec bobaska hihihi na 13 grudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dyzio jest Król Riki Tiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Izulek, stosunek przerywany od kilkunastu lat jako "metoda" planowania dziecka?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamusie ktory temat na wrzesień jest dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O moj cycku mlekodajny O moj sutku mleczny fajny Tys jest zyciem, tys jest zdrowiem Kp rządzi! Tyle powiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolina
Izulek_2006 kurde zmartwilam się, czyli nie ma się praktycznie żadnych oznak? Eh... Mi mąż zrobił prezent dzisiaj i zapisał mnie sam z siebie prywatnie do ginekologa , żebym się nie martwiła, oby już był zarodek z bijacym serduszkiem :-) mam taką nadzieję... A jak się ogólnie czujecie? Też tak "puchniecie"? Nie wiem czy to przez to iż rzuciłam palenie, czy jednak przez ciążę, ale ja już 3 kg przytyłam. W pierwszej ciąży na koniec miałam +25 kg, więc sporo, chociaż z racji tego że na ogół jestem chudzielcem, to szybko mi to spadło do wagi początkowej... Ciekawe jak będzie teraz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam już na wizycie. Lekarz zrobiła mi USG i widać na razie mały pęcherzyca ciążowy i w lewym jajniku ciałko żółte. Następna wizytę mam na poniedziałek za tydzien. pani doktor określiła mi, że termin porodu na 17.12 i jest to 5t3d ciąży :p także dopisuje się do tabeli :)) Tabelka grudniówek 2018: Ost.@: Termin : Izulek_2006 - 13. marzec- Aleksandra - 12 marca - 17 grudnia Karolina - 12 marca - 18 grudnia Taka ja4- 12 marca - A1ALEKSANDRA1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izulek_2006
Ten tydzień jest bardzo istotny. Wiele sie w nim dla dziecka wydarzy. Ja mam właśnie wizytę za 6 dni. Chciałam iść dzisiaj ale wiem że lepiej poczekać i mam nadzieję zobaczę już serduszko. Marzę o tej chwili. Póki co nie puchnie nie tyje wręcz schudłam pół kilo . Czuje się wspaniale czasem w dzień gdy nie mam objawów pytam się sama siebie czy to na pewno ciaza :) jednak gdy lekarz pokarze usg to chyba wtedy wierzy się bardziej niż kartce papieru z wynikiem bety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×