Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

GRUDNIÓWKI 2018

Polecane posty

Gość gość
23:25 Proszę państwa, oto mama julci srulci w pełnej krasie! Kobieta rozpaczająca bo tato ją spotkał z podpaską. Ale jest waszą kolezanką grudnióweczką i razem trafiłyście z swrduszkowaniem w owulkę i będziecie mieć dzidzi na ten sam miesiac a to zobowiązuje wiec bronicie ją bo przecież GRUDNIOWECZKI TO TAKIE SIOSTRY HEHE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Julci i Antosia
23:35 To, że sama wolisz dzieci oddać obcym ludziom na wychowanie nie oznacza, że możesz mi tu ubliżać. I nie obrażaj z łaski swojej innych grudniówek bo jako bezdzietna szlora nie masz pojęcia o pewnych sprawach. Atalujecie mnie i Ole- co my wam tu wadzimy? Jak nie jestescie mamami na Grudzień to won na forum o kotkach i pieskach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olę ktoś atakuje ? chora jesteś? przypomina się ledwie wpisy innych dziewczyn z innego tematu. A ty się pohamuj z tym słownictwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
0:00 Że przesadza i trzęsie się nad sobą... Ludzie, ma prawo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Julci i Antosia
Dokładnie, ma prawo! Jest w ciąży! Po co ją atakujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro nie jesteście mamami na grudzień to wypad z forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Julci i Antosia
To wyzej to ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry. Boże co tu się podzialo od wczoraj. Proszę osoby nie zainteresowane prawdziwym wątkiem pt "grudnioweczki "o opuszczenie forum. Nikt nie ma prawa wywlekac kogoś prywatnych spraw na forum. Nikt za nikogo życia nie przeżył i każdy z nas jest inny i ma prawo czuć co czuje. Te raz najważniejsze są nasze dzieci A to że są obawy we wczesnej ciąży jest zupełnie normalne. Niezależnie od tego czy to dole piszą czy jakaś "kobieta która ma dosc" to jest wątek dla przyszłych mam. Należy je wspierać pomagać i obdarzyć dobrym słowem A nie denerwować. Trzeba uważać na to co się pisze bo słowo WRACA. Zrobienie ciężarnej przykrości i stresu też nie jest na miejscu. Iza A do Was moje przyszłe mamusie głowa do góry.Mam pewniej pomysł na miejsca naszych rozmów i spotkań gdzie nie będzie troli A ja będę miała wgląd do każdego komentarza opublikowanego :) iza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha no a to dobre że moje żegnamy jest znane chociaż użyłam go wczoraj pierwszym raz. :)) Szacun dziewczyno za tak wielką wyobraźnię. :) Szkoda nerwów na te twoje wypociny. A1ALEKSANDRA1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masakra! Jak zawsze Ci których temat nie dotyczy mają najwięcej do powiedzenia:-/ Aleksandra nie przejmuj się ja w pierwszej ciąży też wszystko sprawdzałam i analizowałam:-) Mnie nadal męczą mdłości przez cały dzień a jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Julci i Antosia
Dzięki dziewczyny że mbie tak bronicie...niektorym sie widać nudzi. Nam mdłości od rana a dziś mam dzień sprzatania:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:14 No widzisz, jakby mąż nie pracował po 16 godzin to by ci pomógł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:43 Żałosny jest ten komentarz. Nie poniżaj się już bardziej. A1ALEKSANDRA1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz mnie atakować to załóż sobie do tego temat. Idz sobie stąd. A moj mąż jest pracowity i dba o rodzinę, nie mam sumienia go prosić, by jeszcze posprzątal... Dorosnij to to zrozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłam wczoraj będę 93000 mam 7 tydzien więc wygląda ok. Dziś ide na 1 wizytę do lekarza z badaniami. Może zrobi mi usg i słońcu zobaczę moje serduszko :) iza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Julci i Antosia
11:53 Iza, trzymamy kciuki:) my się wlasnie karmimy więc mama ma czas na kafeterię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
iza dokładnie który masz tydzień i dzień? Ja dziś mam 6t 2d a chyba jesteśmy podobnie? Twoja beta 93000 a moja nie cały 1000, mega różnica. Daj znać co i jak po badaniu. :) a1aleksandra1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Julci i Antosia
Oluś, takie wahania są normalne, nie stresuj się kochamiutka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To moja pierwsza ciąża i nic kompletnie jeszcze nie wiem. w zasadzie właśnie ta beta mnie najbardziej stresuje. Chociaż czytałam, im wyższa beta (oczywiście w normach) tym bardziej nasilone są objawy ciąży m.in. mdłości, wymioty, zawroty głowy. Ja nie mam absolutnie żadnych objawów, więc może to prawda. :) Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja okres miałam 13 marca czyli wychodzi 7 tydzien i 2 dni. Między 14.00 a 16 mam wizytę trzymajcie kciuki :* iza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie 6 tygodni i 2 dni? :) Ja miałam okres 12 marca i mam 6 t 2 d :D Trzymamy kciuki :* Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Julci i Antosia
Ech mamusie Antoś mnie tak pigryzl przy karmieniu, że az krew mi cieknie... Chyba mam wahania nastroju bo byle co mbie z rownowagi wyprowadza. A dzieci dziś marudne, od rana ze 4 razy wołały o cycka... A tu jeszcze na pocztę, po zakupy, obiad, posprzątać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głowa do góry! Pomyśl o czymś miłym. Dziś taka pogoda słaba, nic się nie chce, przynajmniej u mnie nad morzem :) u Was też deszcz leje cały czas? Ja na szczęście mam dziś pracę na komputerze, chłopak pojechał na rehabilitacje więc mam spokój. Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie dziewczyny. Może nie na temat trochę ale czy lubicie/podoba Wam się biżuteria z bursztynem bałtyckim? Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Julci i Antosia
13:37 Słonecznie i ladnie ale jak tu qtjsc jak ch chwile slyszę: mama, cicia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha, a co będzie jak trzecie się pojawi :P Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Julci i Antosia
14:00 Nie wiem, bede karmic na zmianę lub wyhoduje sobie trzeci sutek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i po kłopocie :) Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×