Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

GRUDNIÓWKI 2018

Polecane posty

Gość gość
Ja dziś idę na trzecie pobraniem krwi żeby zobaczyć jak wzrasta beta. Wizyta następna za tydzień w poniedziałek, mam nadzieję, że już serce będzie biło :) jak na razie gdyby nie zdjęcie USG to bym nie wierzyła, że jestem w ciąży :p A1ALEKSANDRA1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem na grudzień, ale bardzo się cieszę z tego powodu! Mam nawet już fajnego lekarza do prowadzenia ciąży panią Beatę Chołys Duszyńską i ona mi prowadzi ciążę. Jestem z Limanowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wynik beta 477 pierwszy, drugi po 48h 585... A1ALEKSANDRA1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolina
Iza piona... Ja ze snem przechodzę to samo, Nie dość że budzę się co chwila, to i wstaje skoro świt 4-5 rano... I nie mogę już spać Aleksandra, kontaktowałas się z lekarzem?? Jeśli tak, to co mówił? Może zrób jeszcze raz za dwa dni... Ja bym próbowała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aleksandra ja się nie znam ale ten przyrost ma taki być? Jutro idę na badania wr rozyczka i cała tabelka. Zaplace majątek ale co zrobić. Dla Skarbka wszystko:) iza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja id dwojki dzieci, chyba sobie hakis nick musze wymyślelic. Wcisnelam się w kolejkę do lekarza- 5 tydzień! Wszystko jest ok bo trochę się bałam bo ostatnio mialam cc... Ale jest git. Dostałam całą listę badan do zrobienia ale nie wiem sama jeszcze kiedy znajdę na to czas... Na czczo, z samego rana, z dwojką maluchów to brzmi jak zdobycie bieguna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Julci i Antosia
To wyzej to ja, już mam nick:) a w ogóle to jestem Aga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 48h powinien być 66% a po 72h 110%. Wynik z dziś to 795. Jak dzwoniłam do swojego lekarza to okazało się że już wyszla i napisałam SMS ale nie wiem czy udziela takich informacji przez telefon. Wizytę mam w poniedziałek za tydzień. Jestem w sumie w dobrej myśli bo beta cały czas rośnie, wolniej ale rośnie a przy poronieniu, obumarciu, pustym jaki to chyba by nie rosła, co? Nie wiem już sama, zobaczymy :) A1ALEKSANDRA1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poprawka! Wynik z dziś to 979 a nie 797 :)) A1ALEKSANDRA1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Julci i Antosia
Aleksandra, to super informacja! Bardzo się cieszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze ze się pomyliłas bo ten 1 wynik był za niski a przewertowalam na te okazję pół internetu. Teraz jestem o Ciebie spokojna :) iza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w końcu mam wolne bo maluchy moje posnęły... Czekają mnie 3 cudowne godzinki spokoju hehe. Bo jak syn się budzi to budzi przy okazji córcię. Ale za to w końcu kochamy te nasze pociechy ;) ;* Jutro dzwonimy do teściów z gratulacjami, że zostaną dziadkami po raz trzeci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teoretycznie o 250 jest za niskie ale może to nic takiego, zobaczymy. Spróbuję się jutro dodzwonić do lekarza i spytać :) A1ALEKSANDRA1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aleksandra1, świrowałaś ,histeryzowałaś wcześniej,dlatego nie mogłas zajść w ciążę... Teraz robisz dokładnie to samo.Jak nie wyluzujesz,to mogą być kłopoty,naprawdę. Wspołczuję facetowi. Może za mloda jesteś na bycie matką,co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:26 Co się dziewczyny czepiasz? To jej pierwsza ciąża, ma prawo się niepokoić! Nie wiesz, czym są starania o dziecko? To jest stresujące, ta ciągła nadzieja, że może już... Ech. Nuc ci nie zawiniła dziewuszka a czepiasz się i dokladasz stresów. Zajmij się sobą. Olcia, nie przejmuj się:*tu pelno jest hejterow, coś o tym wiem... Dzwoniłam do teściów i powiedziałam im o ciąży, ich reakcja była...słaba;/ że nie mamy pieniedzy... Przecież od nich nie bierzemy i stać nas! Ech...jestem zalamana:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolina
Aleksandra dodzwonilas się do lekarza? Jak się ogólnie czujesz? Gość 18.59 nie zwracajmy uwagi na takie zaczepki... To ich cieszy, najlepiej ignorować :-) Powiedz, mieszkacie z tesciami że tak zareagowali? Jesteście w bliskich kontaktach? A może mają już sporo wnuczat ? Tak czy siak dziwna reakcja... Współczuję... Może to strach przed byciem "dziadkami" ? Są w szoku, albo coś podobnego? Dajcir im troszkę czasu oswoić się z wiadomością :-) jeszcze będą płakać z radości na widok maleństwa... ❤️ Ja dzisiaj koszmarnie się czuje, mam straszne mdłości, nie mogę nic jeść, czuję się okropnie... Najchętniej cały dzień przelezalabym w łóżku, jednak mój ukochany urwis nie da mi pięciu minut spokoju, nie mówiąc o dłuższej chwili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Julci i Antosia
19;55 Mam już dwoje dzieci więc raczej bie boją się zostać dziadkami. Uwazają, ze mamy za male mieszkanie na 3 dzieci:/ Też nie mam dziś chwili spokoju, moje skarby dziś marudne a musiałam jechac z nimi na zakupy duże do marketu, masakra...u nas to wyprawa na pol dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry,ale gdybyście poczytaly wcześniejsze posty aleksandry ,to przyznalybyscie racje ,że świruje ta bodaj 20-latka. Prawda jest taka,ze dla was kazde inne zdanie niż słuszne tylko wg was nazywacie hejtem lub trollem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Julci i Antosia
21:14 Ja urodziłam pierwsze dziecko mając 22 lata i jestem od ciebie dojrzalsza bo nie trolluję w wolnym czasie bo necie jak ty. Wypad trollu, nie masz pojęcia czym jest matczyna miłość! A młody wiek nie oznacza że ktoś nie powinien miec dzieci, ja mam 24 lata dwoje ZAPLANOWANYCH dzieci i trzecie ZaPLANOWANE w drodze. To przykre, że odreagowujesz stresy obrazaniem matek... Jakieś braki z dziecinstwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:25 To ty skamlesz w każdym temacie, że cię mama nie kochała i porzuciła więc daruj sobie wycieczki o brakach z dzieciństwa. To ty masz 24 lata i traumę bo tatuś i mamusia pracowali i nie bawili się z tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Julci i Antosia
21:31 Moje życie to moja sprawa. Jak mozesz wywlekac to tu, publicznie. To jest brak klasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:08 Sama to wywlekasz w każdym temacie o matkach pracujących. Dziewczyno, obudź się! Miałaś normalnych i kochających rodziców. Twoj ojciec nie chciał być górnikiem i lubił swoją pracę w szkole a ty go od nieudaczników wyzywasz. Matka pracowała normalnie do 17, jak większość kobiet!!! A ty płaczesz na kafeterii że cie rodzice nie kochali bo mama pracowała a ojciec to leń. Płaczesz, że nikt sie z twojej ciąży nie cieszy. A z czego się cieszyć? Z trojki dzieci w ciasnym bloku? Z męża co tyra po 12 godzin żebyś ty mogła sobie kompensować urojone braki z dzieciństwa? Nawet tu już skamlesz o treściach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Julci i Antosia
Talerz zupy zawsze sie znajdzie... Jak w ogole mozesz przeliczać miłość na pieniadze... Nic o mnie nie wiesz i o moim zyciu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu przymknij z łaski swojej swoja niewyparzoną jape. Nikt nie chce cię tu a przylazisz nie wiadomo po co by się srac. Szkoda, że nie ma opcji blokowania takich... Nawet nie wiem jak nazwać bo takie chamskie gadki i wywlekanie z życia innych różnych spraw to bezczelność. Nieźle musisz nie mieć swojego życia że śledzisz wątki na kafeterii i wiesz dokładnie co u kogo się dzieje nie znając nawet pewnie tej osoby. Brak słów i kompletna żenada. Załóż swój wątek jak nie masz nic treściwego do dodania w tym. Żegnamy cię. A1ALEKSANDRA1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A do was dziewczyny to czuję się dobrze, kwitnąco wręcz. :) Do lekarza już nie próbowałam się dodzwonić, uspokoiłam się po wczorajszym wyniku badań i jest super. Mam wizytę w poniedziałek i mam nadzieję na bijące już serduszko. Mój chłopak koniecznie chce być przy badaniu żeby nie przeoczyć pierwszego usłyszanego bicia serca :) Ps. Wydaje mi się, że obserwowanie swojego ciała i reagowanie na każdy niepokojacy objaw jest normalne w czasie ciąży, tym bardziej wczesnej. Nie sądzę bym miał tu znaczenie wiek. Co o tym sądzicie? :) A1ALEKSANDRA1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:51 Zanim kogoś obronisz- sprawdź go. Ta mama julki i Antosia w chyba 15 tematach skamle bo jej rodzice nie kochali. Gowno prawda. Miała normalny dom. Ojciec uczył polskiego a matka była chyba ksiegową. Byli szczęśliwi i realuzowali się. Jej ojciec poświęcał jej każda wolna chwilę bo krotko pracował a ona ma żal, że nie poszedł do kopalni i nie został górnikiem! Chuj, że gość lubił swoją pracę i nie nadawał się do macgania kilofem, kij z tym, że matka byla wyksztalconą kobietą pi studiach i pewnie chciała się realizować. Mama Julci srulci ma traumę, bo mama wracała o 17 z pracy! Płacze po nocach bo mama wychodziła z psem nie bawiła się lalkami i dlatego, że pies leżał mamie na kolanach i jest o tego psa zazdrosna. Teraz zaś ma 3 dziecko w drodze w malym mieszkaniubw bloku ale nie pracuje bo nie chce być jak swoja matka i dlatego jej maz z********a po kilkanascie godzin godzin dziennie by ona mogla poświęcać się dzieciom. Chuj że ojciec nie zna wlasnych dzieci- ważne, że ona może siedzieć w domu i karmic dwulatka piersią. I tak, jest to tak charakterystyczna osoba, że ją zapamiętałam. Bo jak nie zapamiętać oszołomki co w 16 tematach płacze bo jej mama chodziła do pracy i nie mogly razem " pełzać i skakać". To jest wariatka, jak powiecie że pracujecie to was zwyzywa od karierowiczek bo dzieci muszą codziennie jeść ciasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Julci i Antosia
Łatwo ci mnie oceniać... Wiesz, co czuje takie dziecko? Opuszczone przez mamę? W imię chorych idei ojca nieudacznika? Jakby poszedł do tej kopalni to mama nie wrocilaby na studia, nie pracowalaby! Bylybysmy razem! Tato mnie odbierał ze szkoly a inne dzieci witały się z mamami... Ich mamy gotowaly im obiady... A u mnie to robił tato! Nie mama! Nie wiesz co czuję bo sama miałaś cwaniaro mamę w domu, nie? A moja przychodziła bardzo pozno i jeszcze wolała z psem się bawić niż na przykład... Pobyc z własnym dzieckiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22;48 nie trzeba śledzić watków,wystarczy zaglądać na kafe raz na jakiś czas,by cos tam zapamiętać. Dziewczyny na poprzednich tematach to samo ci mowily,gdy swirowalas,że nie możesz zajść w ciążę,że jesteś rozhisteryzowana i nacelowana wyłącznie na ciążę. Teraz masz to samo.Chyba nie dlatego,że jesteś mlodziutka tylko emocjonalna i histeryczna. A twoje "żegnamy" z publicznego bezpłatnego forum też jest znane :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mama Julci i Antosia, trzymam za ciebie kciuki! Kiedyś trafisz do psychiatry! Jesteśmy z tobą tylko bierz leki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23'25 idz ty na terapie i przerób ten deficyt i brak matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×