Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

GRUDNIÓWKI 2018

Polecane posty

Gość gość
Nie strasz :) Kochane wchodzę za minutkę:) serce zaraz mi wyskoczy z nerwów.iza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację 6 tydzien i 2 dni...ja z tych nerwów już nawet nie liczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie steruj się :) Spokojna i szczęśliwa mama to spokojne i szczęśliwe dziecko :P Od razu mów nam co i jak kiedy wyjdziesz. Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i jest pęcherzyk. A w nim ciałko żółte i jakieś blaszki się już uwidocznily. Nic wiecej nie widać. Za 2 tygodnie wizyta ale wszystko jest ok. Beta ok, badanie ginekologiczne też ok. Za 2 tygodnie dopiero usłyszymy serduszko. Tak jak w mojej 1 i 2 ciąży zawsze tak samo ok 8 tygodnia.iza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dopiero półtorej miesiąca :) ja wizyta za 5 dni, ciekawe co wtedy będzie widać. Jesteśmy w tym samym czasie co ciąży i mamy tak wizyty u lekarza że praktycznie wiemy tydzień po tygodniu co się dzieje :p raz Ty raz ja :D Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Julci i Antosia
O, iza, też masz dwoje? W hakim wielu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Julci i Antosia
Zakladam konto bo na innych tematach ktoś się pode mnie podszywa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolina
Ja dzisiaj też mam 6t2d, chwilami mam takie mdłości że aż mnie zrywa, ale nie wymiotuje. Ogólnie w porównaniu z pierwszą ciążą - ta jest prawie że bezobjawowa :-) Dziewczyny macie jakieś przeczucia dotyczące płci? :-) ja jakoś podświadomie czuje /myślę że będzie dziewczynka. W ciąży z synem, od początku obstawialam chłopca i "trafilam" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Julci i Antosia
Ja za pierwszy razem myslalam, że syn. Nie sprawdzilo się. Za drugim Myslalam, że syn i sie sprawdziło. Teraz też mam nadzieje na synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolina
Ooo dopiero mi wiadomości się wyswietlily! Iza super wiadomości :-) :-) oby tak dalej! Chodźcie prywatnie do gin, czy na NFZ? Ja mam teraz dopiero na 8.05, i nie wiem czy tyle wytrzymam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Julci i Antosia
Ja chodzę na nfz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolina
Czy Chodzicie * miało być oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Julci i Antosia
16:49 A prywatnie niby lepuej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam super gina, wczesniej chodziłam do niej prywatnie ale stwierdziła, że szkoda moich pieniędzy i umawia mnie w poradni na nfz. Wydaje mi się że będzie dziewczynka ale niewiem czy to przeczucie czy moje widzi mi się:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 2 synów ok. 9 i 12 lat. Więc wydaje mi się że znów będzie synek. Następną wizyta 8 maja. Iza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwia34lll
Witam dziewczyny! Chciałam do Was dołączyć. Ja także jestem w ciąży. U lekarza nie byłam ale zrobiłam testy i czuję to. Mam już dwie córki. Dziecko było zaplanowane dlatego łatwo mi było policzyć datę porodu, u nie to 31.12.2018. Sam początek ale już jestem senna. Na wizytę lekarską na razie się nie wybieram. Moze za 2- 3 tygodnie jak będzie już serduszko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Julci i Antosia
17;48 Witamy Oliwciu:) trochę już nas jwst. Karolino, fajnie mieć już takie odchowane dzieci;) wiecej czasu dla siebie jak są w szkole:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tylko ja chyba pierwsze dziecko :p dobrze że trafiłam na doświadczone mamuśki to będziecie mi wszystko tłumaczyć hihi :) ja z chłopakiem śmiejemy się, że robiliśmy syna :p ja chodzę prywatnie do lekarza. Macie wybrane już imiona? Oliwia ja bym nie wytrzymała czekać z wizytą jak już test jest :D Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Julci i Antosia
18:31 Olcia, ja planuje Jakuba albo Nikodema. Mąż by chciał drugą corcie i chce ją nazwac Amelka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie będzie Dagmara lub Ksawery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wyżej to ja. :P Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Julci i Antosia
Pieknie, Olcia:) Zaraz idę kąpać moje skarbeńki a potem mleczko i lulu... W każdym razie dzieci idą lulu, ja mam zamiar się zrelaksować bo dziś mąż szybciej wraca :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, wpadłam się pożegnać... Niestety, dobitnie dali mi tu na forum do zrozumienia, że jestem niemile widziana i nikt mnie tu nie chce... Trzymajcie się grudnióweczki moje, trzymam kciuki... Za każdą z was z osobna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Julcia, Olcia, Oliwcia lulu itp. a na innym temacie wali posty z grubej rury,slownictwo ,ze czytać się nie chce. Zaczerniła się i pożegnała.Ech,dziwne zagrywki. Twoje zycie,twoja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuniaameleczki
Moje panie, zaciążyłam!!!!!!! Będę mieć siostrzyczkę dla mojej Amelci! Tak długo marzyłam o drugim dziecku... I udało się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy kliknąć na twój login i już wyskakują twoje posty,nie trzeba za tobą nigdzie cgodzic,samo wyskakuje. Jakie banialuki ty piszesz kobieto....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana im chyba własnie o to chodzi! weź że odpusc kobieto, nie psuj juz krwi! daj sie cieszyc z bycia w ciąży! bawi Cie takie dokuczanie! iza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22'05 najpierw uważnie przeczytaj a potem pisz, nie odwrotnie (uwaga do tej mamy dwojki maluchów była do jej postów na innych watkach). I co cie tak mierzi ?przecież to jej posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie możesz zrozumiec, że nas nie interesuje co pisze gdzie indziej? Ważne że tu pisze normalnie i tylko to nas interesuje. Idź ze swoimi teoriami spiskowymi gdzie indziej i nie zatruwają nam tu już wątku. To jest żałosne. Zaraz cię zgłosimy i się skończy babci sranie. Powtórzę się moim stałym słowem, które podobno wszędzie pisze. Żegnamy! Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×