Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

GRUDNIÓWKI 2018

Polecane posty

Gość gość
No ja już dostałam zdjęcie mojej 2mm fasolki :p czy to w tym okresie zdarza się puste jajo? Nie mogę przestać o tym myslec, ale chyba Pani doktor by zobaczyła na USG jeśli by bylo? A1ALEKSANDRA1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
tak u Ciebie wszystko jest SUPER ;) cieszmy się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odebrałam dziś wynik bhcg. Na 5t2d beta wynosi 477 Czy to nie za mało? Niby mieści się w normie ale nie wiem... Co sądzisz izulek? Jaka ty miałaś? A1ALEKSANDRA1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyluzuj aleksandra !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolina
Aleksandra z jednego wyniku wiele wywnioskować się nie da, powinnaś zrobić drugie badanie po 48h i sprawdzić jak przyrasta, powinno minimalnie wzrosnąć o 66%, :-) wtedy ciąża rozwija się prawidłowo , a tak tylko wiesz który to tydzień :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolina
Ja np w 5t0d miałam wynik beta 2897, zaś w 5t2d już miałam 6801, wartości rosną bardzo szybko, ale wszystko jest zależne od tego kiedy faktycznie doszło do zapłodnienia /zagnieżdżanie , :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izulek_2006
Kurcze nie pamiętam z glowy mam gdzie te wyniki... 25 i 89 po dwóch dniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie zaraz idę na pobranie krwi. Zdziwił mnie bardzo taki mały wynik, ale w normach się trzyma więc pewnie jest ok :) A1ALEKSANDRA1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniazzielonegoogonka
Ja jestem na grudzień na 2 o dziecko starałam sie rok czasu niestety moj mąż się nie cieszy wogole i jest mi bardzo smutno a powinien to byc czas radosny:( mam straszne mdłości i wogole umieram ciężko jest mi rano wstać a jeszcze mamy psa zachcianka męża a jak mąż jwst w pracy to ja muszę chodzić. Mimo to jestem szczesliwa jak nigdy bo w koncu spelniają się moje marzenia o wlasnej dzidzi już nie moge się doczekać już oglądam ciuszki i lozeczka w internecie pozdrawiam was mamusie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jeszcze nie mamusie tylko kobiety we wczesnej ciąży. Wy to macie schizy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:08 Idź stąd trollu jakim człowiekiem trzeba być żeby niszczyć radość kobiet w ciąży pewnie jestes bezplodna i wyrzywasz się na tych którym się udało. Skoro nie jesteś mamą na grudzień to po cholerę tu wchodzisz i siejesz fermęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izulek_2006
Troll hee hee :) faktycznie też uważam że w życiu trzeba uważać co się mówi bo to później wraca w najmniej oczekiwanym momencie. A zrobić przykrość kobiecie w ciąży to podwójna kara. Ja już mam za sobą rajd po sklepach dziecięcych:) ale odliczam do środy na to usg bo dopiero wtedy chyba uwierzę namacalnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anazzielonegoogonka
Ja mam już USG za sobą niestety poszłam sama mąż nie przyszedł;( Było mi bardzo przykro no ale trudno. Staram się dużo leżeć wypoczywać i czytać jak najwięcej o macierzyństwie hehe będę najlepszą mamą na świecie. Już nie mogę się doczekać aż poznam płeć najbardziej chciałabym mieć synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izulek_2006
Przykro mi że nie przyszedł . Jego strata!!! Kiedyś może będzie żałował. Najważniejsze że Ty się cieszysz :) co widziałaś na usg i który to tydzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Izulek jak już będzie po to napisz co tam widać :) który tydzień u Ciebie? Ja teraz idę na USG 30.04 - to będzie 7 tydzień. Mam nadzieję, że już będzie widać serduszko :)) Ps. Doczytałam o tej necie i z tego co piszą w internetach to niski poziom równa się brak dolegliwości ciążowych typu wymioty, nudności, zawroty głowy (czyli tak jak ja mam). Im wyższy poziom tym bardziej nasilone te dolegliwości. :)) A1ALEKSANDRA1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doczytałam o becie* A1ALEKSANDRA1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj 10'12 stwierdzenie faktu a tu takie pomyje,ech. Jestes mamą czy dopiero będziesz ? fakt jest taki,że jesteś w ciąży.Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość iza
Tu Iza. Byłam dziś na usg bo nie wytrzymałam.poszlam prywatnie. Okres 13 marca. Dziś na usg pęcherz 10 mm prawidłowo umiejscowiony( nie jest pozamaciczna) ciociachociaz tyle wiem.ale zarodka jeszcze za wcześnie nie widać. Dopiero za tydzień-dwa kazał zrobić usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest między nami 1 dzień różnicy. Ja idę w poniedziałek za tydzień więc pewnie będzie już widać zarodek :) Mam jeszcze jedną wątpliwość dziewczyny, mianowicie posiadam krowę. Każdy pewnie teraz pomyśli obora, smród i pełno wszędzie placków. No nie u mnie, mam jedną o którą bardzo dbamy i jest u niej bardzo czysto. Doiłam ją codziennie ręcznie, lecz kiedy dowiedziałam się o ciąży to przestałam ze względów możliwych bakterii oraz obawy przed tym, że może coś jej odwali i mnie kopnie (czasem tak jej się zdarza), a ja będę siedziała spięta i stresie. Spytałam Pani doktor co zrobić to powiedziała, że lepiej unikać jednak dziś porozmawiałam o tym z domownikami i tak pomyślałam, że gdyby miała jakieś bakterie to chyba już byśmy się nimi zarazili poprzez jedzenie sera z mleka niepasteryzowanego, jogurtów, śmietany. I mam wątpliwości czy powinnam jej unikać czy jednak podchodzić tak jak wcześniej.. Co sądzicie? a1aleksandra1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra ja wolała bym jej unikać. Jeśli zdarzało jej sie już kopać to bym nie ryzykowała:-) Ale mleka, sera i śmietany bym sobie nie żałowała:-) Strasznie mnie dziś głowa boli i mdłosci są z każdym dniem silniejsze:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamusie dołączam do waszego grona :) Mam już dwuletnią córcię i rocznego synka a tu taka niespodzianka:))) 5 tydzień, bylam wczoraj potwierdzić. Obie ciąże znioslam dobrze, w pierwszej scigalam się kajakiem w 6 miesiacu z mężem (lekarz pozwolił) a w 8 zbieralam po parę godzin grzybki bo zawsze kochałam grzybobranie. W drugiej niestety ciągle bolały mnie plecy bo dzwigalam dziecko z duzym brzuchem. Teraz na razie nie mam żadnych dolegliwosci, jedynie córka się skarży, że mleko jest " za slodkie" ale synuś pije i nie narzeka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 ciąza w tak szybkim czasie.PODZIWIAM! ja potrzebowałam kilku lat by zacząć myslec o kolejnej ;) gratuluję!!!! Iza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki Iza:) zawsze marzyłam o dużej rodzinie, sama jestem jedynaczką. A dzieci to sens mojego zycia:) lubię te wieczorne chwile gdy razem usypiamy. Te oczka wpatrzone z ufnością w czasie kp. To moje spełnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iza
Rozumiem Cię doskonale :) kochana. Dzieci to najwiejszy Skarb swiata.Dzwoniłam do mojego ginekologa bo mnie nerwica brała pusty pęcherz w 6 tygodniu prawie. Lekarz uspokoił mnie i umowil za 2 tygodnie na usg. Mówi że do środy nic się raczej nie zmieni i odwołał mi ta wizyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem Cię doskonale :) kochana. Dzieci to najwiejszy Skarb swiata.Dzwoniłam do mojego ginekologa bo mnie nerwica brała pusty pęcherz w 6 tygodniu prawie. Lekarz uspokoił mnie i umowil za 2 tygodnie na usg. Mówi że do środy nic się raczej nie zmieni i odwołał mi ta wizyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolina
Hej dziewczyny! Aniazzielonegoogonka może mąż jeszcze tego nie czuje... Czasami miłość przychodzi z czasem :-) jeszcze przyjdzie czas, że świata poza tym dzieckiem nie będzie widział :-) Aleksandra zrezygnowała bym z przebywania obok krowy :-) dla świętego spokoju ducha... Takaja łącze się w bólu... Też cierpię dzisiaj na mdłości :-\ narzekalam na brak objawów, a w ciągu ostatnich dni mam chyba wszystkie... Gość podziwiam! Ja zawsze chciałam trójkę! Zawsze, ale robimy się coraz bardziej wygodni i coś mi się wydaje że na dwójce się skończy... Choć kto wie... Iza ja teraz ostatnio byłam na usg w 5t3d mam zdjęcie :-) też niewiele na nim widać, ale dr mówiła że jest tak, jak być powinno :-) więc to chyba norma na tym etapie ciąży :-) My dzisiaj spędziliśmy wyczerpujący dzień na podwórku, teraz leżę i odpoczywam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu Iza. No to mnie Kochana uspokoilas z tym usg ze masz tak jak ja. I teraz to już na pewno usnę spokojniej. Musiałam zająć czymś myśli zaczęłam sprzątać pasować i jestem tak już zmęczona że nie jak niemowlę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu iza. Słownik pozjadal mi litery- usnę jak niemowlę:) Jutro nowy dzień pogoda cudna. A co myślicie o opalaniu w ciąży unikać słońca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolina
Kurde przez tego głupiego trola ciężko odnaleźć temat... Jak u Was dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koszmarnie sypiam w nocy. Budzę się co chwilę nie wiem czy dlatego, że moze w dzień usypiam i noce wtedy ciężkie. Nie miałam tak kiedyś. Jutro idę na badania zapłacę majątek tyle mi tego dał. Ale jak trzeba to trzeba. A co u Was?iza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×